Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

annavi
7. júl 2008

ahojky domka..no testy zvyknu byt spolahlive...ale asi si este skoro testovala..zalezi aj podla toho kolko dnove cykly mavas a kedy prebehla ovulka....ak mrchana nedojde tak skus o tri dniky testnut...tiez snazilkujete?

zabka
7. júl 2008

No presne mozno si moc skoro testovala,mozno si mala posunutu ovulku a kedy si testovala? skus tak o tri dni... 😉

annavi
7. júl 2008

zabka a co na moj krcok hovoris??hm??a mam tam taky biely vytok na nom..hmm??kto mi povie o tom blizsie??

domka28
7. júl 2008

annavi ...snažilkujeme uz od oktobra....a stale nic...ale nikdy som nemal dlsi cyklus ako 30 dni....tak neviem......inak prvy krat ked som otehotnela tak az po 9 mesiacoch intenzivneho snazenia...takze ani teraz zomu nic nedavam...

zabka
7. júl 2008

No to som mala aj ja ked som zostala tehu miesto mrchy som mala taky biely vytok... Ale brucho ma bolelo na mrchu tak som bola zmatena a teraz uz viem preco... 😀

domka28
7. júl 2008

važne...aj ja mam biely výtok.........

domka28
7. júl 2008

a ešte tale chodim na WC nma velku....ale to moze byt asi z nervozity ci som alebo nie som, nie?

zabka
7. júl 2008

No neviem ci z nervozity ale priznaky su to.. Skus este par dni pockat a potom vyskusaj dalsi test... 😉

annavi
7. júl 2008

uz som tu ..bola som na porade 🙂 baby ja neviem...ja som si chcela vyskusat ten krcok ale akosi som z toho zmatena.....nerozumiem tomu..ozaj a alchemilkovy caj sa ma pit tri tyzdne a potom sa ma vysadit na tyzden ci ako to je? 😕

martinkamm
7. júl 2008

ahojkybabulky

pipika
7. júl 2008

Ahojte! 🙂
Ako sa dnes mate?
pahu dnes rano mala odber vajicok, tak dufajme, ze mala peknu urodu. 🙂 🙂

annavi
7. júl 2008

ahojky pipika..no drzkajme jej palceky...snad to dobre dopadne........ 😵 😵

zabka
7. júl 2008

Ahojte... Ann hej pije ked ti skonci mrcha a pijes ho az do dalsej... 😉
Dzrkam palce pahu 😵 😵 😵

annavi
7. júl 2008

zabka moja takze v kuse pijem ten cajik?? 😕

zabka
7. júl 2008

NO tie tri tyzdne lebo ked ti zacne mrcha vysadit a pijes az po skonceni mrchy.. Cez mrchu sa zevraj nema pit... 😉

martinkamm
7. júl 2008

co tu mate nove?

bianka30
7. júl 2008

pahu sa mi este neozvala. potom vam dam vediet som tu ako na ihlach, kedy mi pride smska...

zabka
7. júl 2008

Ahoj Maťka, kukala som albumik, Emka je krasnucka 😉 .. Ako sa mate?

martinkamm
7. júl 2008

ahojky zabka mame sa supis mala rastie ako z vody je z nej maly hrosik🙂

zabka
7. júl 2008

No ved to vidim teda podla fotiek... 🙂

pipika
7. júl 2008

Ahoj bianka! 🙂
V sobotu som ta cakala a ty nic. ☹

bianka30
7. júl 2008

pipi prepac, bola som s kamoskou na nakupoch, myslela som ze budeme v samorine, ale skoncili sme v BA, prisla som domov o tretej tak uchodenaaaaaaa ze az...

martinkamm
7. júl 2008

no uz ma 5700g a 62 cm🙂

terezicka
7. júl 2008

Tak sa vám už môžem venovať 😀

zaza_na
7. júl 2008

ahojte kocky 😉
dlho sme sa tu neukazali 😅 veru, uz nestihame tak, ako kedysi, ked byvala nuda v robote 😀 nestiham si vas ani citat. ani nase forum Junovciatiek nestiham 😝
my sa mame dobre. v sobotu budeme mat krstiny, tak ja este stale zvazujem, ci daco pripravit u nas alebo ist do restiky 😲 no, som zvedava, ako to zvladneme...
Lili nam rastie a uz aj viac vnima. sa mi zda, ze uz menej place, alebo ja som si na jej plac viac zvykla? 😀 doobeda mi niekedy nexce spavat, ale vacsinou to potom poobede dozenie. aj teraz mi spinka. ale cakam ze sa kazdu chvilu zobudi na papanie.
v noci spinkame pekne. zobudi sa len raz alebo dvakrat a potiahne vkuse niekedy aj 7 hodin. len ja sa stale budim a castokrat zle spavam, lebo cakam, kedy sa mala zobudi a bude xciet papat a preberiem sa na kazdy zvuk 😖
a vy mate co nove? ako s avam dari? ako tehulkuju tehulky a ako sa dari snazilkam? pribudol nam niekto k tehulkam? 😵

bianka30
7. júl 2008

zaza....pahu je na rade, dnes je na OPU tak som zvedava kolko z nej vydoluju, povedala ze sa ozve, tak snad da vediet... uz cakam kazdu chvilku smsku tak vam potom poviem...dufam ze fesanda od samej radosti na to nezabudne...

cmuk05
7. júl 2008

bianka testovala si sa pocas IVF?

bianka30
7. júl 2008

no mam info...
takze pahulienka ma 5 vajicok, lezka doma, nechali to oplodnit normalne a ak nahodou do rana nic tak im spravia ICSI.... velmi jej tymto gratulujem a tesim sa s nou .... cmuuuk

cmuk ano 1x ale mala som to negativ a potom som odolavala...

cmuk05
7. júl 2008

a na ktory den si to robila?

bianka30
7. júl 2008

9 DC