Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pahu
8. júl 2008

Cikita fakt? U nas sa robi 10 dni po transfere, a aj preto, ze je to vlastne viac ako 14 dni po OVU 😉

jankabelka
8. júl 2008

Ahojte kočky 🙂
Silno držím palčeky aby to všetko dobre dopadlo

pahu
8. júl 2008

Ahoj Janka 😀

adulina
autor
8. júl 2008

no idem, zatial sa drzkajte papa

a pavli tfuj tfuj 🙂

cikyta
8. júl 2008

No u nás takto.najskôr 12 den ............ Len je celkom zaujímavé,že mám 2 kamarátky a tie na 11 den dostali menzes a tak bolo jasné,že to nevyslo. A mne sa po nich stalo presne to isté. na 11 den som dostala menzes. Išla som ale aj tak na krv+sono(už cez brucho-kedže som krvácala) A myslela som,že mám zmrazené ešte 1 embrijko,tak som sa usmievala a nebrala to tak tragicky.Len ked mi doky povedal,že nemám nič zmrazené tak som zostala v šoku a vela si už od tej chvíle nepamätám. (zrejme sa nepodarilo zmraziť,lebo bolo slabšie a nik ma neinformoval.Nevedela som,že sa mám informovať o tom ja)

terezicka
8. júl 2008

Adulka papa, ja idem o 2 týždne na sono tak som zvedavá ako je malá otočená 😉

pahu
8. júl 2008

Cikyta, to je mi luto, dufam ze to nebude aj moj pripad...
☹ A tebe sa co najskor podari otehulkovat 😉

Terez, o 2 tyzdne? To by som mohla uz aj ja vediet ako sme dopadli 😀

terezicka
9. júl 2008

Pahu tak budeme spolu čakať a odratúvať dni 🙂
Inak ahojte, krásne ránko vám prajem všetkým 🙂 Ja tu každým dňom v robote zisťujem že je naozaj načase aby som odtiaľto odišla, lebo čo sa tu začína diať a ako sa medzi sebou ľudia navzájom chovajú, tak to už nemá žiadne zábrany

jankabelka
9. júl 2008

Dobré ránko kočky,
my sme mali hroznú noc, starká sa zobudila a so starkym na seba kričali o 2,45 a mňa celú noc bolel žalúdok tak z tej noci som veľa nemala
Terezka tých ľudí si netreba všímať, pretože oni nevedia čo činia a netreba si ničiť svoj nervový systém

terezicka
9. júl 2008

Janka ahojky a čo sa porobilo starkovcom?
Ja som mala včera 100 chutí ísť vynadať jednej kolegyni ( tej ktorú som už dakedy spomínala ), ale druhá kolegyňa ma zastavila že nech radšej nejdem lebo tá striga je schopná mi znepríjemniť aj zostávajúce dni do odchodu na MD 😝 Ale som povedala že v deň odchodu na MD ak sa ešte niečo na seba dopočujem čo povie, tak vtedy si servítku pred ústa určite nedám 😠

annavi
9. júl 2008

krasne ranecko.. 😉

terezicka
9. júl 2008

Aj tebe krásne ránko Annavi 🙂 Ako si sa vyspinkala?

annavi
9. júl 2008

jaaj terka moja..nespalo sa mi moc dobre..v poslednej dobe mam v praci toho moc a boli ma cely clovek. 😔 rano som nemohla vstat ani z postele....a akosi mi je tazko na zaludku...to asi z tej mrchy kt. nechodi... 😔
a vy ste sa terka ako vyjajenkali?

terezicka
9. júl 2008

Jaj Ann čiže mrcha stále nikde hej? A neskúsiš testnúť? 😨
My sme búvali myslím aj celkom dobre, ale podľa mňa krátko...Lebo sa mi vôbec nechcelo vstávať, ešte by som spinkala aj teraz 😅

annavi
9. júl 2008

terka moja netestnem..uz nie...dnes osm 34 DC....a kuki som krcok rano tak je akysi makky ...vsetko tam je makke...nerozumiem..tak asi mrcha dojde... 😒 neviem....
aj ja by som si este schrupla..jaaaaj 😅

terezicka
9. júl 2008

Ann ja sa v tom krčku poriadne nevyznám, neviem kedy má byť aký...Ale už verím že to raz musí vyjsť aj tebe a prajem ti aby to bolo čím skôr 😉
Tak si poďme poslať pekne spolu 😀 Teda ja tu a ty tam 😀

annavi
9. júl 2008

moja dakujem si zlatucka...no uvidime snad sa nam to podari uz aj nam....... 🙂
ja si nemozemj dovolit haji teraz...by šééefa asi kleplo kebyze ma tu najde na stole alebo pod ako si kludne odfukujem 😀

terezicka
9. júl 2008

Annavi tak aj nášho by isto kleplo a ešte má prísť dnes kontrola BOZP tak mi treba byť v strehu veď možno budem variť kávičku 😀

annavi
9. júl 2008

no ved to...ja o deviatej musim zase kvoli PC prec...uz na nervy som z tohoto tu... 😠

jankabelka
9. júl 2008

Terezka starkej bolo zle od žalúdka, tak tam išiel môj manžel a ešte musel aj svokru zavolať a dať ju dokopy a za nejaké 2,5 hoďky sme vstávali ☹

terezicka
9. júl 2008

Jaj Janka to ste mali teda rušnú noc len čo je pravda naozaj 😅 Ja som v noci po dlhšej dobe dostala zas kŕč do lýtka 😢 Už som si myslela že som sa toho zbavila a vôbec...Ale posledný týždeň som čakala ten kŕč každou nocou, len on akosi stále neprichádzal a dnes už predsa len prišiel

annavi
9. júl 2008

terka moja viem ake to je neprijemne..tie krce....si hlavne davaj pozor moja..ano?
ajojky janka..no teeeda ste ale mali pernu noc...

terezicka
9. júl 2008

Ann no veru je to riadne hnusné...
Jaj baby ja mám dnes zas od rána blbú náladu 😖 Ani sama neviem čo mi je, ale som celá taká o ničom... 😔

zabka
9. júl 2008

Pekne ranko kocky... 😉

jankabelka
9. júl 2008

Veru to sme mali, a vôbec sa mi nechcelo vstávať a môj manžel dnes ak bude šoférovať tak mikro spánok je asi istý
😖

annavi
9. júl 2008

ale terka moja..co sa deje??ved vonku svieti slniecko tak sa usmej 🙂
sice pravdupovediac ja som tiez akasi mimo ...to asi tie zmeny pocasia...hmmm 😒 a aj ta mrcha... 😒
ajojky zabka......

terezicka
9. júl 2008

Žabka ahojky sa mi páči že dnes máš smailíka na konci vety 🙂
Zato mne je tak fajne do plaču, kebyže som doma tak sa isto vyrevem 😢

zabka
9. júl 2008

😀 ... Len sa mi chce hrozne spinkat... Tak sa mi nechce byt v praci...

domka28
9. júl 2008

...ahojte ....ja som si dnes robila rano test, a mala som tam slabu ruzovu ciarku, bola slabsia ako ta kontrolna.....nasjkor tam nebola ziadna ta kontrolna tam bola hned, ale po 2 min. tam bola aj ta druha, lenze n ainform. papierku je ze nehybte 3 min. s testom inak mozu byt vysledky nepresne....takze ako to mam terza brat???

terezicka
9. júl 2008

Žabka tak poďme spať všetky spolu 😅
Domka no teda teraz neviem ako to máš brať...Ale skús kúpiť ešte jeden test a sprav zajtra ráno...A kedy ideš volať za tú krv?