Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
10. júl 2008

13-teho.... a ty?

terezicka
10. júl 2008

18-teho 🙂

zabka
10. júl 2008

Uz si spominam ved sme sa dohodli ze budeme spolu oslavovat, to som este ani tehu nebola... Tak co kde spravime spolocnu oslavu, to budes mat uz kratko pred terminom a ja brusko... 😉 😵

terezicka
10. júl 2008

No Žabka ja neviem či v septembri ešte budem v stave robiť nejakú oslavu, iba ak by sme to stihli skôr...Veď pár dním po narodkách mám termín 😕 Ale chcem sa s Emmi dohodnúť aby sa narodila na moje narodky 😵

zabka
10. júl 2008

Aha takze ty mas na narodky ine plany, ty sa chystas rodit, no dobre tak par dni predtym aspon imaginarne... 😵

terezicka
10. júl 2008

Žabka ok dohodnuté aspoň imaginárne to spolu oslávime 🙂
No mne by sa to páčilo keby sa vtedy narodila, ale neviem či ja budem tá ktorá si rozkáže alebo to bude Emmi 😉

zabka
10. júl 2008

No zrejme Emmi 😀 ... Moja mam mala termin 16-teho a narodila som sa 13-teho a ja mam teraz tak termin 16-teho, tak som zvedava kedy si to moje mrnco vyberie 😀

terezicka
10. júl 2008

Žabka mne mamina vravela že som sa narodila presne na termín, no moja malá si môže aj švihnúť ja jej to dovolím 😀

pipika
10. júl 2008

Prepacte,mala som navstevu.
Ja som mala 25.marca uz 27 rokov. Som stara. ☹

zabka
10. júl 2008

Len aby si este nerodila aj po termine ved tam su hore,dole dva tyzdne... 😵

terezicka
10. júl 2008

Pipika čo si pipi??? Vôbec nie si stará, si v najlepšom veku 🙂 A ešte dlho budeš v tom najlepšom veku 😉
Žabka ani nestraš že po termíne, to už by som veľmi nerada 😅 Možno to vyznie odo mňa sebecky, ale koncom októbra začíname zas so školou a chcela by som sa dať do čo najlepšieho poriadku, tak preto by som uvítala aj skorší tp 😅 Ale na druhej strane hlavne nech je malá v poriadku a nech má všetko čo má mať

zabka
10. júl 2008

Ale neblazni pipi...Ja uz koncim tak zatim papapa.... Zajtra... Pekny zvysok dna.... 😉 😵

terezicka
10. júl 2008

Žabka aj ja cem končiť už v robote, nece sa mi tu byť a zajtra neviem ako to tu zvládnem 😅

mirka20
10. júl 2008

ahojte. nesiel mi konik a potom som chystala obed, krmila malu a este aj zehlila.
pipika, vobec nie si stara. ja mam o rok menej a citim sa moc mlado. takze ziadnu paniku a ani smutok. ved si mladucka a tehulka 😉
terez, nemohli sme dat hned tie nausnicky, lebo tieto nastreluju, to daju do tej pistole a strelia jej to do uska. a ked sa uz zaceli ranka a vytvori sa pekna dierka, tak jej mozme dat tie, co sme kupili.
a aj ja chcem vidiet fotky, co ste si ukazovali. prosiiiiim.aspon na chvilinku

terezicka
10. júl 2008

Mirka ja mám fotky ešte v albume tak môžeš kuknúť 🙂 Ale v nemocke jej môžme dať hneď tie naše však?

mirka20
10. júl 2008

terez, uz som ich pozrela. ved ty si naozaj tehulka 😅 a v nemocnici musis dat hned vase, lebo to budu prepichovat ihlou a hned po ihle nasuvaju nausnicku. toto je ina metoda, co sme my boli. to maju taku pistol, do kt.vlozia z jednej strany nausnicku, z druhej tu nasadku na nausnicku, prilozia k usku a strelia. a je to

terezicka
10. júl 2008

Mirka ale robia to tuším v LC v nemocke až v deň odchodu však? Ozaj prosím napíš mi koľko stál vás kolotoč nad postieľku...

mirka20
10. júl 2008

ano, robia to v den odchodu. 24 hodin predtym ich das do liehu a v den odchodu ich das sestricke a prepichnu jej uska. nas kolotoc stal asi 380,/ +-

pipika
10. júl 2008

mirka,hodila som to foto. Pozri sa.

terezicka
10. júl 2008

Mirka mne sa páči jeden za 400,-SK tak porovnávam ceny...Asi teda kúpime ten, len chcem aby ho videl aj Marek, čiže ak ho zajtra ukecám tak zajtra ho pôjdeme kúpiť 😀

mirka20
10. júl 2008

pipika, ste velmi zlatucki. fakt vam to spolu sekne

terezicka
10. júl 2008

A Mirka nepamätáš si náhodou či sa za to aj platilo v nemocke?

annavi
10. júl 2008

ajojte moje..tak uz som tu..som totalne grogy..o com keckate?

terezicka
10. júl 2008

Ann ja som sa od rána ešte nestihla prebrať a do večera už asi ani nestihnem 😝

annavi
10. júl 2008

moooja tak oddychuj...ja som sa pre zmenu od rana nezastavila a aj po praci ma caka domka zehlenie..jaaaj.. 😒

mirka20
10. júl 2008

terez, vobec netusim, ci sa za to v nemocke platilo.
malicka sa zobudila, ideme papat, ahojte 😵

terezicka
10. júl 2008

Ann mňa doma nič nečaká a ani nikto 😢 😔
Mirka tak pa a dobrú chuť prajeme Rebeke 🙂

annavi
10. júl 2008

papa moje uz idem..uz padla konecnel..ozaj a viete o tom ze mrcha nikde???sa pozabudla 😉

terezicka
10. júl 2008

Ann tak papa a mrcha nech ani nerozmýšľa nad svojim príchodom

mirka20
10. júl 2008

ann, ja fakt rozmyslam nad tym, ze ta tvoja mrcha prisla ku mne a ty si tehulka 😉