Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pahu
16. júl 2008

Dobre ranko Pipi 😉 Ako hlavicka? 😕
A tie nove tvare su babulky z inej temy, ktore si ma tu vystriehli 😀 😀 😀 Ale Bianku si stretla v GF 😵

cmuk05
16. júl 2008

Ahoj pahu tvoj cas sa krati pomaly ides na krvicku 🙂

pahu
16. júl 2008

Cmuk ja viem a ty si asi vies predstavit, ako som vystresovana... Keby sme tak mali priesvitne organy a ja by som videla ci tam ti spunti niekde su 😀

cmuk05
16. júl 2008

aj ja sa uz neviem dockat ultrazvuku neviem ci bude 1 alebo 2 bambulky

cmuk05
16. júl 2008

testik nebude? 🙂

pipika
16. júl 2008

Pahu, zdalo sa mi,z e bianku som uz niekde videla. 😀
Vcera s tou hlavou bolo strasne. Prisla som do prace a vratila domov. Dnes je lepsie, uz iba tlak citim.

bianka30
16. júl 2008

pipi, dnes som si to zobrala asi ja... mrcha doraza pomalinky ale zato hlava mi ide uz teraz prasknut.. idem rychlo porobit veci co mam a ak sa bude len troska dat tak dnes zdrhnem domov skor..

pahu
16. júl 2008

Cmuk, manzel mi test zatrhol, aby ak by bol negativny nie som vystresovana az do pondelku 😵 Viem ze ma pravdu, ale je to tazke, na policke v kupelni jeden mam 😀

Pipi, no dufam ze uz ten tlak vonku prestane tak tlacit, lebo aj ja som nejaka otapena 😵

cmuk05
16. júl 2008

a urobis si ho aj ked manzel nebude vediet?

pahu
16. júl 2008

Cmuk, neviem... Vyhraza sa mi, ze ho bude pravidelne kontrolovat, ci som s nim nehybala 😵

pipika
16. júl 2008

Pahu netestuj, oki?
Bianka, prepac, nechcela som to hodit na teba. 😉 Chod si domov lahnut, bude lepsie.

cmuk05
16. júl 2008

tak si kup novy 🙂 🙂

pahu
16. júl 2008

Bianka, fakt? Hlavicka aj teba boli? Hmmm, tak potom ked to preskocilo z Pipiky, tak to zobralo aj tehu virusik 😀

Pipi, mas pravdu, asi testovat nebudem 🙂

Cmuk, ty zaskodnicka 😀 😀 😀

cmuk05
16. júl 2008

nie ako ty chces nemusis len ked ti mam pravdu povedat aj ja som zvedava 😀 na tvoj testik

pipika
16. júl 2008

Tak som sa ukludnila. Zbytocne by si si robila stresy. Citala som v druhej teme, ze ta bradavky bolia. Poviem ti, ze je to jeden jednoznacny tehu priznak. 😉 🙂

pahu
16. júl 2008

Cmuk 😀 Ty si jedna z mala stastnych, ktorym testik ukazal 2 \\ tak skoro 😉 Ja to radsej nerisknem, zlomilo by ma to 😀

Pipi 😀 Ked ja si myslim, ze to moze byt aj z hormonov 😒 😀 Ale vsak uz o par dni sa to dozviem 😀

mirka20
16. júl 2008

ahojte 😵
pavli, som rada, ze si sem prisla aj cez den. 😵 ty co robis tak dlho hore?mas pekne oddychovat a davat sily tym malickym fazulkam v tvojom brusku. a nie ze budes testovat. urcite vydrz, krv nam povie viac, ako nejaky testik, kt.ani nemusi byt dobry.
bianka, dufam, ze ti bolest hlavy prejde.
pipika, kedy ides ty oddychovat? mala by si sa viac setrit

pahu
16. júl 2008

Ahoj Mirka 😀 No, ja vzdy chodim spinkat okolo polnoci, ale teraz ako som na PN si dospavam dost aj cez den 😀 A dobre dobre, test sa definitivne nekona 😀

zabka
16. júl 2008

Ahojte kocky... No citala som to o tej terezke, a oni to nemozu urobit, robim mzdy a zo zakona ju nemozu vyhodit ked je tehu, je zakonom chranena... Takze to na nu len skusaju... 😠 ...

mirka20
16. júl 2008

pavli, ale zaved si trochu rezim, ze budes chodit skor spat a este budes spinkavat aj cez den. vraj aj deticky potom tak dobre spinkavaju. a hadam nechces, aby tvoje fazulky buntosili do polnoci 😉 a som rada, ze netestnes, lebo co ak by ti vysla len 1/ a ty by si bola smutna a fazulky by tam boli a boli by tiez smutne. to nechceme. my chceme veselu pavlinku a vesele fazulky v jej brusku 😵

pipika
16. júl 2008

Pahu, mna boleli iba bradavky a mala som iba utrogestan, ktory som mala pri vsetkych IUI a nikdy ma neboleli.
mirka ahoj! Vies co, nechystam sa na dovolenku, mozno na jesen. Nechce sa mi ostavat doma so svokrou, radsej chodim do prace. Dovolenka tento rok nebude.
Zabka ahoj.

zabka
16. júl 2008

Pahu takze v pondelok ides na krvicku?

zabka
16. júl 2008

Pipi dnes sa ti menila bublinka ale moc sa nezmenila 😉 ... Ani mi nejdeme na dovcu, mozno na par dni do Tatier... 😵

mirka20
16. júl 2008

pipi, ani my nejdeme na dovcu 😝 ja by som aj sla, ale manzel je sluzobne odcestovany, este nema narok na dovcu, kedze je v novej robote len od 1.7., rebeka je este malicka...
zabka, uz som pisala terezke, ze chcem vediet, co sa tam stalo, ze ju nemozu len tak vyhodit, tak som zvedava, co napise. dam vam potom vediet.
idem umyt riad a trochu poupratovat. zatial pa

pahu
16. júl 2008

Zabka, v pondelok idem na krvicku 😀 A slubujem ze netestnem a radsej vypadnem na vikend na chalupu a test ostane na policke doma. A ked sa to z krvicky potvrdi, tak testnem, a dam ho do albumiku... 😉

Mirka, ja by som rada zaliezla do postielky skor, ale rano vstavam o 7,00 a ak si lahnem skor, aj sa skor zobudim.. ☹ Ale ak budem tehulka, tak sa to urcite naucim, priviazem sa k posteli 😀

Pipika, tak bradavky beriem ako priznak, sa tesim ze sa s niecim mozem ukludnit 😵

zabka
16. júl 2008

Oki daj vediet, ja jej potom poslem presny paragraf kde sa o tom pise... 😉

pahu
16. júl 2008

Mirka aj mne daj vediet, ak by ste to vy nezistili, ten paragraf, ja by som to zistila u nas v robotke... 😉

pipika
16. júl 2008

Pahu, ja mam v pondelok dovolenku, idem na poradnu. Posles sms,vsak? Inak sa nahnevam.

mirka20
16. júl 2008

tak mi pisala terezka. ale len tolko, ze sa pokusi zajtra prist na net a vsetko napisat. a este mi napisala, ze vcera bola u dokiho, kt. jej dal magne b6, lebo jej maternica tlaci na oblicku a nevie poriadne chodit, boli ju noha a prava polka zadku. uz fakt idem umyvat ten riad, lebo ho dnes ani nedoumyvam a to dnes ideme domov do krtisa, lebo zajtra idem s malou do poradne

zabka
16. júl 2008

Dobre nech napise podrobnosti...Oni sa len snazia vyuzit jej neznalost zákona lebo on je v v tzv.ochrannej dobe, to znamená, že až do doby skončenia materskej dovolenky "požíva" ochranu pred prepustením. Prepustit by ju mohli az ked sa vrati z MD ale musi tam nastupit naspat do prace a po nejakom mesiaci by ju mohli az prepustit. Presne č. zákona napisem vecer lebo teraz uz musim bezat.... tak papa zatiim...
Ale dufam ze nic nepodpisala...