Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
17. júl 2008

Zabka!!!!!! Mam 15ku. 🙂 😵 🙂

zabka
17. júl 2008

Pipi ja budem mat zajtra.... 😉 😉 😉 😉 ... Ozaj chcela som sa opytat zacala som uz papat ten calibrum mami, a tam pisu ze sa maju dat 2 tablety denne, to si ich mam dat naraz alebo jednu rano a druhu pobede,hm?

pipika
17. júl 2008

Zabka, mne povedal dr, aby som ho brala zo zaciatku dve denne a koncom iba jednu. Takze neviem, ja papam iba jednu. Aj tak uz mam problem s travenim. 😠

terezicka
17. júl 2008

Ahojte prišla som vás kuknúť 🙂

pipika
17. júl 2008

Terez ahoj! 🙂
Tak co sa stalo v praci?

adulina
autor
17. júl 2008

cafte aj ja som dosla nakuknut, ale by som mala ist zehlit a sa mi tááááááááááááááák nesce 😝

zabka
17. júl 2008

Ahoj terez, tak hovor co sa staloo....A preco teda papas jednu ked ti kazal zo zaciatku dve? lebo tento Calibrum mami sa uziva od druheho trimestra..

terezicka
17. júl 2008

Žabka aj Mirka aj ja sme brali iba jednu tabletu calibrum denne, myslím že to stačí a neber ich až do pôrodu lebo potom sa rodia veľké deti z takýchto vitamínoNo a čo sa mňa týka, tak skončenia pracovného pomeru mi dali úplne oprávenene: moja pracovcná zmluva bola uzavretá na dobu určitú - zastupovanie kolegyne počas jej MD a RD...Tá kolegyňa teraz ale čaká druhé bábo, dokonca máme rovnako tp 🙂 Všetko by bolo v poriadku keby sa ona nerozhodla prerušiť svoju rd a do nástupu na ďalšiu md by nečerpala dovolenku ktorá jej zostala ešte pred prvým nástupom na md...Nastúpi na tú dovolenku 24.7. a skončí ju 14.8. a obidve 15.8. nastupujeme na md...Takže právne je to v poriadku, ani to že som tehuľka nemá vplyv keď mám zmluvu spravenú na dobu určitú...Mňa len veľmi mrzel ten spôsob ako mi to oznámili, proste personálna mi v prítomnosti riaditeľa povedala že k 24.7. sa končí môj pracovný pomer...Ja som ju ani nevnímala, tlak by ste mi v tú chvíľu a asi ani v ten deň zmerať nedokázali lebo to bol pre mňa úplný šok...A najviac ma mrzelo to, že ani nejavili nejaký náznak "ľútosti" a ohľaduplnosti... Keby som mala byť nejaká veľmi citlivá task ma to v mojom stave mohlo aj položiť alebo ja neviem čo... Ja som len bežala dole za kolegyňou, tá potom volala bývalej personálnej že čo teraz a tá mi hneď povedala aby som sa dala vypísať a bude...Lebo oni odo mňa chceli aby som dovtedy ešte chodila do roboty a to by bolo pre mňa už veľa...Tak som poobede bola za dr, on ma bez všetkého vypísal a ani sa ma nepýtal čo sa deje. Až potom sa spýtal či to chcem zo zdravotných dôvodov, tak som mu povedala že nie a vysvetlila situáciu a on všetko úplne v pohode... Takže som vypísaná na PN do 14.8. a od 15.8. nastupujem na MD 😉 Všetko zlé je na niečo dobré, včera som riaditeľovi povedala že táto situácia sa dala riešiť aj inak a on povedal že ve)d ja som si ju poriešila v môj prospech - myslel to vypísanie na ON. Tak som mu pvoedala že ja som to myslela že sa to dalo riešiť inak aj u nás v práci ale to on už nechcel počuť...Takže tak...Jediná výhoda je fakt tá, že som tehotná a idem na MD...Lebo dám aj ruku do ohňa že keby som tehuľka nebola tak im by to bolo jedno a tiež by spravili toto isté a nezaujímalo by ich či má človek z čoho žiť... Ale už som sa ukľudnila, od dnešného dňa si užívam voľno a oddych, kašlem ja na nich...

zabka
17. júl 2008

Aj tak sa mi to zda divne terez, to ze ona cerpa dovolenku vobec nema vplyv na tvoj prac.pomer, lebo do prace sa nevratila, a dovolenku jej len preplatia... Ale hlavne ze si v pohode teraz si uz mozes uzivat dovcu.. 😉

marcaradko
17. júl 2008

ahojte 😎
no terka,tak to su riadny vychcanci 😠 spravne si sa zachovala 😉

terezicka
17. júl 2008

Žabka práveže jej dovolenku nepreplatia...Kebyže jej ju preplatia tak je to v pohode a ja som naďalej vedená ako zamestnanec...Ale ona mala len možnosť si tú dovolenku vyčerpať... A ona síce fyzicky do roboty nenastúpi, ale papierovo áno a v tom je celý háčik

pipika
17. júl 2008

Terez, my sme si mysleli, ze ta chcu jednoducho vyhodit. Ale si myslim, ze ti bude lepsie doma na pn. Hlavne ak si mala okolo seba takych kolegov. 😠
Zabka, ja papam jednu, lebo potom mam problem zo stolicou. 😎

terezicka
17. júl 2008

Marči ahojky, no to teda sú ale už kašlem na to, nejdem s tým zbytočne trápiť a zaťažovať si myseľ...Inak včera som ťa videla aj s Radkom, aj s Katkou okolo 16:30 keď ste išli okolo slov.sporitelne...Ale ste boli ďalej a ja nevládzem teraz ani rýchlejšie kráčať tak som vám kývala aspoň akože 😀
Pipika no vieš tie vzťahy s kolegami "u nás" v robote boli o ničom, asi 5 sme boli takí čo sme sa nepodrážali a vedeli sme spolu vyjsť bez problémov...

zabka
17. júl 2008

To je fakt nejaka kravina, robim mzdy ale taketo nieco som este nevidela ved ani mzdovy program nieco take nedokaze spracovat aby bola akoze v robote a zaroven cerpala dovolenku....
Aha oki, tak aj ja budem papat iba jednu, to som sa preto pytala lebo v letaku bolo pisane ze 2denne... 😉

pipika
17. júl 2008

Tak ti bude fakt lepsie doma. 😉
Marca, videla si ako pekne som ta dnes privitala?
Zabka ty co presne robis? ucto?

zabka
17. júl 2008

ano pipika robim ucto ale kompletne aj so mzdami 😉

terezicka
17. júl 2008

Veď o to ide Žabka že ona fyzicky do tej roboty vlastne ani nenastúpi... Keby chceli tak mi mohli spraviť dodatok k pracovnej zmluve a bolo by všetko ok...Ale im to takto viac vyhovuje, lebo aspoň nebudeme dve navyše v stave ale stále iba jedna... Ale už na to nemyslím, vypúšťam to z hlavy, idem si užívať tehotenstvo úplne naplno a tešiť sa zo života... 😀

terezicka
17. júl 2008

Ja a videla som ťa Snemi že si sa tu ukázala, tak keď sa tu ešte objavíš tak ti posliema vírusíky aby sa na teba hneď nalepilo:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 A som rada že snažilkujete, prajem vám aby sa vám to podarilo čím skôr a Johanes dostane súrodenca

pahu
17. júl 2008

Ahojte...

Terez, hmmm, nic moc, ale aspon si uz stihnes domka oddychnut a pripravit vsetko pre miminko....

terezicka
17. júl 2008

Pahu ahojky moja no presne tak 🙂 A ty ako? Kedy idešš na krvičku? A nesleduje sa príliš lebo to človek akurát tak príšerne stresuje...

pahu
17. júl 2008

Terez ako vies? Dnes som si uz poplakala a aj teraz mi idu slzy do oci... Mala som krasne nizko krcok a dnes rano ked som si davala utrogestan....uz je skratka vyssie a to je znak prichadzajucej mrchy... 😒 😢

terezicka
17. júl 2008

Babenky pomaly sa s vami lúčim, idem ja domkov lebo teraz som na nete u Marekovej sesternice a nechcem tu dlho strašiť...Ale dúfam že čoskoro budeme mať net aj doma tak sa budem ozývať častejšie...Teraz neviem kedy sa najbližšie ozbem, ale 22.7. idewm do proadne a budú mi robiť aj sono tak sa veľmi teším že uvidím našu malú princeznú 😵 A ide so mnou aj Marek, veď nech vidí svoju prácu čo odviedol 😀 Ja sa budem snažiť potom ozvať, keď sa mi nepodarí prísť na net tak pošlem aspoň Mirke sms-ku a ona vám napíše... 🙂 Tak sa majkajte krásne, užívajte si slnečné dni 🙂 papa

pahu
17. júl 2008

Pa Terez...

terezicka
17. júl 2008

Pahu čítala som to v inej téme, tak prosím ťa ukľudni sa, vôbec sa nesleduje lebo si sama narobíš zle 😔 Radšej sa pekne na všetko usmievaj, teš sa z toho že je vonku slniečko...veď kde sa podela tá naša veľká optimistka Pavlínka ktorá tu vždy každému dvíhala náladu??? Prosím Pavli usmievaj sa na seba, na život, na ľudí okolo seba a uvidíš že všetko bude hneď lepšie 😵 A dávaj asi ale pozor a šetri sa 😉
pa

zabka
17. júl 2008

Pahu podla krcka sa vobec neriad lebo ja som si ho tiez kontrolovala ked som ostala tehu a raz bol dole a raz hore, tiez som si myslela ze uz je to stratene... 😵
Tak ahojky terez, a poriadne si uzivaj volno... 😉

adulina
autor
17. júl 2008

Pavli ahoj 😀
ze krásne slnecno, haha Terez, tu sa to schiluje na poriadnu búrku, ze Pavli 😝

pahu
17. júl 2008

Babulky dakujem... Uvidime v pondelok... Fakt je, ze som placliva, minimalne ako Bratislavske pocasie momentalne....

Ahoj Adu, Zabka... 😉 Skusim sa na Vas skerit, uvidime, ako mi to pojde 😵

zabka
17. júl 2008

No vidis spomen si na Lolka a Bolka 😉 😵 😵

pahu
17. júl 2008

Zabka 😀 😀 😀 Hmm, neviem ci tam su... ☹ 😢

zabka
17. júl 2008

Su ja to viem 😉