Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pahu
17. júl 2008

Dakujem, idem si urobit nieco papkat, offnem sa... 😵

zabka
17. júl 2008

Dobru chut 😵

pahu
17. júl 2008

Uz som tu, zapekacka chladne na tanieri... 😉

pahu
17. júl 2008

😕 😨 Nikto... 😵

vejinka
17. júl 2008

pahu ahoooj...tak ako pokracujes? 😉

vejinka
17. júl 2008

pahu uz aby bol pondelok ze? 😉 aj ja xcem uz pondelok lebo uvidime drobceka..po desiatich tyzdnoch 😉

pahu
17. júl 2008

Ahoj Veji,... 😉
No, dnes je den blbec, od rana si v kazdom kutiku pofnukavam.. 😒 Takze uz nech je pondelok a viem ci ano alebo nie... 😉

Dufam, ze nam potom ukazes obrazok 😵

vejinka
17. júl 2008

pahu jasneee.len ho budem musiet najprv z nej vybit..teda vypytat 😀 ale neni to 3d len 2d ale bduem pytat dve fotky..jednu fotku profil tvaricky a druhu pohlavie..aby ocko veril co to bdue..lebo so mnou nemoze ist ma dennu 😒

pahu
17. júl 2008

Veji, nevadi, lekarka to pre Vas urcite urobi. Priprav si formulku ze jej to aj zaplatis ak je to potrebne, len nech ti ju vytlaci 😀

vejinka
17. júl 2008

jo na to som pripravena 😉

pahu
17. júl 2008

Veji, tak teda supis a budem sa tesit 😀

vejinka
17. júl 2008

budeme mat velky den v pondelok obe 😀

pahu
17. júl 2008

A v pondelok tu budes? Ja asi az vecer 😉

vejinka
17. júl 2008

pahu..jasne ze budem..dam ti vediet 😉

sharlotta
17. júl 2008

Pahu, nenapisala si...ako?

sharlotta
17. júl 2008

Pozdravujem vsetky, uz musim, Pahu napis mi IP. Dik. Caf!

pahu
17. júl 2008

Sharlotta, ale vsak ja idem az v pondelok na krv 😵

kila
17. júl 2008

Ahojte! Musím sa vám trošku posťažovať na malú... Réka keď mala asi mesiac začala prespávať noci a ja som bola šťastná ako blcha... ale teraz sa to neviem prečo "pokazilo" - budí sa aj v noci a chce papať... samozrejme jej dám prsník ale dúfam že ju to prejde, hádam má len také obdobie, že potrebuje teraz viac...

kila
17. júl 2008

Pahui držím ti palce! 😵

mirka20
17. júl 2008

ahojte. dnes sme boli na poradni a uz mame 5600 gramov. inak je vsetko ok, len nasa malicka ma tazsie rana, asi ju trosku trapia plyny, lebo tlaci o dusu, spuca sa, ale neplacka. tak nam doktorka poradila kvapky, som zvedava, ako zaberu.
pavli, silno drzim palceky, nech lolek a bolek su pekne v brusku, kde im je najlepsie. 😉
kila, nasa mala vstava v noci raz, v rozmedzi medzi druhou a stvrtou a ja som stastna, lebo sa pekne vyspim. a keby som este chodila spavat tak, ako rebeka o osmej, tak som vyspata do syta, mozno aj prespata 😅 neboj, reka cochvila upravi svoj rezim a bude spinkavat aj celu noc. ja keby mala prespala celu noc, tak ci tak musim vstat, lebo by mi praskli prsniky. takto si pocucka z jedneho, rano z druheho a vsetko je ok 😅

kila
17. júl 2008

Tak Rebeka už predbehla Réku v priberaní! 😅 😕 😅 Ale nevadí... 😝 ...od štvrtého mesiaca ju možno začnem dokrmovať... 😅 A to že sa začala zase budiť vraj je normálne - v aprílovkách všetky 3 mesačné deti "sa pokazili" ... 😀

mirka20
17. júl 2008

kila, preco ju chces dokrmovat? mas menej mliecka? mne doktorka povedala, ze do siesteho mesiaca nemusim ani pomyslat na dokrmovanie.
prave dnes mi moja maminka hovorila, ze my - jej deti sme sa od tretieho mesiaca zmenili - samozrejme k horsiemu 😀 vraj ako nas zaockovali, tak sme sa zmenili. ale ja som jej povedla, ze nasa rebeka ak sa zmeni, tak len k lepsiemu a ona na to, ze to si uz fakt nevie predstavit, aka bude dobra 😅

kila
17. júl 2008

Mliečko mám, ale keď nebude priberať... 😅 ...a nemyslím že je to očkovaním, skôr tým že je väčšia a potrebuje viac papať... 😉

martinkamm
17. júl 2008

ahojte babulky ja tiez malinku len kojim a ani neplanujem dokrmovat vraj najzdravsie je materske mlieko co najdlhsie aj bez dokrmovania babatko si pocucka mnozstvo co potrebuje🙂a k tomu posluchaniu moja ely je cisty anjelik od prichodu domov prespina celu noc a po ockovaniach aj proti pneumokokom sa nic nezmenilo mala asi tyzden taky ze sa medzi 5 - 6 zobudila napapkala a spinkala dalej az do 10🙂teraz prespinka do tej 7-8 v pohode🙂je to milovane zlatunke dietatko, moj pokladik,inak babulky ktorym som neblahozelala gratulujem k pokladikom nech vam robia len radost a ste zdravucki a stastnucki!!!

kila
17. júl 2008

Ahoj Martinka! Aj teba tu vidieť? 🙂 Emily je krásna! 😵

mirka20
17. júl 2008

kila, malicka ti urcite pribera dost a to, ze ma niekto viac kil ako ona este neznamena, ze jej je zle a nestaci jej tolko, co jej davas, resp.co si vycucka. 😉
martinka, ahojky. tak to mas fakt anjelika. ale to je dobre. len sa opatrujte a podobne vam prajem len zdravicko a stastie 😵

martinkamm
17. júl 2008

moja malinka sa narodila s mierami 2550 g a 48 cm a teraz ako trojmesacna mala 5700g a 62 cm takze sa na pribernaie nestazujeme ved kuknite foto ked budete mat casik tie vase bambulky su tiez ako anjelickovia sa mi vidi ze vacsina babatiek ma modre ocka lekar mi povedal ze uz jej ostannu tak sa vytesujem ma ocka po mne aj vlasky🙂🙂

marse
17. júl 2008

ahojte babule, teda vas som v takej zostave tu uz dlho nestretla 😀 ako sa mate??? co vase pokladiky?? 😵

martinkamm
17. júl 2008

dakujeme babulky,chodim sem pomenej lebo vsetok volny cas ked nespinka sa snazim venovat ely a praci ktoru treba urobit🙂ale nestazujem si je mi super a mamickovanie si uzivam som konecne po dlhej dobe stastna a pokojna nesmierne aj ked sme same nic nam nechyba moja rodina a ja jej davame vsetko a uzivame si to s nou naplno je nas pokladik,a nic by som na tom nemenila otec nam nechyba 🙂

kila
17. júl 2008

Vitaj Marse! No krásne sme sa tu pozbierali... 🙂