Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
24. júl 2008

Pahu tak to vážne ona nemá žiadnu chybu...No ale som rada že odchádza, aspoň to miesto budeš držať pre mňa a ja ti budem robiť sekrošku aspoň takto na diaľku, čo ty na to? 😀

pahu
24. júl 2008

Terez, ja dufam ze po tvojej materskej budem ja este stale na materskej 😀

terezicka
24. júl 2008

Pahu tak to si prajem najviac zo všetkého s tou tvojou materskou 😵
Idem ja kukať telku tak sa ozvem niekedy poobede, zatiaľ sa tu majte krásne 😉

pahu
24. júl 2008

Pa. 😀

marcaradko
24. júl 2008

😎 😎 😎

pahu
24. júl 2008

Ahoj Marca 😉 Co si taka vyskerena? 😀

zaza_na
24. júl 2008

ahojte kocky 😉
pahu, tesim sa, ze sa konecne ides zbavit tej tvojej sekretarky. to je teda trvalo... mala by si o nej napisat knihu, nech z toho trapenia s nou aspon daco vytlcies 😀
dufam, ze geneticke testy budete mat ok. je mi luto, ze to zase nevyslo, ale som rada, ze stale myslis pozitivne 😝 a uzite si dovolenku 😵
mirka, vy uz ste teda riadne velky! mala je taka zlata baculka. kojite, ze? 😉 lebo my sa kojime ale aj dokrmujeme...
terezka, nemozem uverit, ze ty si uz v 32tt. 😲 ale ten cas leti! vsak onedlho si mamina 😀 uz sa velmi tesim na vasu Emmu 😵

my sa mame dobre, len sme sa pred dvoma tyzdnami nejako vyhadzali a sa mi zda ze sa to nijako nelepsi... 😒 a teraz mame take cervene flaky po lickach a na oboci a je to take suche a miestami supinate, aj okolo pusinky a pri uskach... tak neviem. ak sa to nezlepsi, tak ideme k pediatricke zase buduci tyzden...
Lilka nam cez noc pekne spava. dnes spinkala od 20.30 do 4.00. len cez den je to horsie. to ju niekedy uspavam na rukach pol hodiny a ona si potom pospi na pol hodinku. no to je cisto na prasky 😀 ale aspon ze neplace, len ked je hladna, alebo mrzuta, ked uz je moc unavena. alebo ked je znudena 😝
tak ja vas zase niekedy pridem kuknut. vy sa drzte a snazilkam drzim palce a maminam, nech su deturence zdrave a posluchaju. 😉

terezicka
24. júl 2008

Aohjte tak som tu opäť, som si pozrela telku, najedla sa, trošku posinkala a teraz som tu pri vás 🙂 Ale neviem či tu niekto bude 😕

mirka20
24. júl 2008

ahojte. uz sme spat z mesta, malicka spinka, ja trochu citam knihu, uz som stihla aj masko uvarit. este ryzu a vecera je prichystana.
pavli, tak ako vysledky? nevyslo to nahodou? 😕 a velmi sa tesim z toho, ze ta tvoja sekretarka konecne odchadza, aspon budes mat klud a mozno prave ten ti chyba k tomu, aby si otehotnela. teraz si pekne oddychnes na dovci, prestahujete sa do noveho hniezdocka lasky a fazulka pride do bruska sama 😉
zuzka, tak to mas malicku dobrucku, ked ti tolko spinkava v noci. nasa tiez cez den vela nenaspi, ma take 10 - 30 minutovky, ked spi hodinu, tak je to zazrak. v noci si pospinka viacej, co ma tesi. a neboj, zachvilu zacne vnimat svet okolo a bude mat o zabavu postarane. s tou tvaricko ti nepomozem. neskusala si jej to potierat tvojim mlieckom? lebo nasa ked bola vysypana, tak to pomohlo. ale to mala vyrazky, nie flaky. mozno este infadolan. my kojime a mliecko jej asi riadne prospieva, preto je taka. ale to ma len liciska a druhu bradu, telo ma take normalne, teda podla mna 😵
terez, ozik, kupovala si si uz masticku na bradavky? lebo ak nie, tak si nekupuj. ja mam jednu este celu, ani som ju nepouzila, lebo uz nebolo treba. je z dm drogerie - baby love - a nemusi sa umyvat pred kojenim.

nellie_
24. júl 2008

Ahojte babenky...konecne sa mi sem podarilo prist..nebola som tu uz celu vecnost...
Popozerala som fotenky vasich princezničiek, ake su nadherné aj Rebeka aj Lilka...
Terezka tebe sa to uz tiez blíži.. 😉

Ja mam tento tyzden dovolenku, ale som len doma a je mi super ked nevidim kancel, vedela by som si zvyknut na takyto zivot.. 🙂

terezicka
24. júl 2008

Mirka tú mastičku som ešte nekupovala...A čo ste pokúpili s Rebekou v meste?
Nellie no moja ahojky a ako dovolenkuješ? Si domka alebo ste niekde vybehli?

terezicka
24. júl 2008

Ozaj Mirka chcela som sa spýtať, Rebeka už vníma hračky v postieľke? Lebo ja neviem či máme nejaké kúpiť a dať ich potom do postieľky aby to vyzeralo krajšie alebo nie

mirka20
24. júl 2008

terez, malickej sme nakupili 2 dupaciek, 2 kosielky, ciapocku a taku zlatucku bundicku - bledomodru, aby ladila s kocikom 😅
malicka zacina vnimat, kolotoc je jej velky kamarat, ale hrazdicka ju este moc nebavi, len chvilocku. zabku, co dostala od vas este tiez velmi nevnima. pre zaciatok emmke urcite bude stacit kolotoc, teda ak bude ako nasa. ale ak chces, kludne mozes nieco kupit, my mame tu zabku a este vankusik s kvietkom a vyzera to pekne, aj ked zatial to nema ziadny ucel, ako to, ze skrasluje postielku.
ozik, este ma napadlo. nepremokave podlozky uz mas? lebo ja ich vyuzivam aj teraz, ked kupem malicku, je to dobra vec, nenamokrim si postel, kedze ja kupem zatial na posteli.
idem kupkat malu, uz je dost mrzutucka, chce sa jej spinkat, ale nemoze zaspat. tak dame kupel, mliecko a ide sa hajat.
terez, ak prides na net, prezvon, ak budem moct, pridem

terezicka
24. júl 2008

Mirka idem ťa prezvoniť 🙂

terezicka
24. júl 2008

Nepremokavú podložku mám, ak bude málo tak potom dokúpim...Aj vaničku už máme doma ale zatiaľ som veru nejako nerozmýšľala že kde budem kúpať malú 😕

mirka20
24. júl 2008

uz som tu. malicka sa napapala, teraz lezi v postielke. este nespi, ale asi to dlho nepotrva, kym sa ulozi na nocny spanok 🙂

terezicka
24. júl 2008

Ozaj už viem nové info ohľadne marekovho prestupu a pravdu povedať ani jeden z nás či sa má tešiť alebo čo, proste nevieme ako máme na to vetko reagovať...Lebo najskôr bolo že od 15.7. má prestúpiť do LC, potom bolo že od 1.8. a dnes sa ho zástupca v BB pýtal či ho má zaradiť do plánu služieb u nich ešte v auguste alebo ako...Tak Marek poobede volal riaditeľovi do LC že čo vlastne a ten mu povedal že asi pred hodinou hovoril s okresným riaditeľom a všetko je dohodnuté a sľúbené, ale že to bude buď od 15.8. alebo až od 1.9., takže vlastne je to celé také o ničom keď ani nevieme ktorý dátum je pre nás rozhodujúci... A ja som sa už tak tešila že v septembri už bude dávno doma a že v pohode to bude aj s pôrodom a tak... A teraz sme zas neviem na čom, len pevne verím že najpozdejšie od 1.9. je v LC aby sme mali už kľudný september a aby som sa ja nemusela obávať že kto ma odvezie do pôrodnice 😅
Inak dnes mi od obeda nejako tvrdne bruško a skoro stále ho mám nejaké tvrdšie, ale malú cítim ke%d sedím alebo ležím tak hádam to neni nič zlé 😕

mirka20
24. júl 2008

terez, tak aspon uz viete, ze od 1.9. budete spolu uz na stalo, teda mozno aj skor.
s tym tvrdnutim si zvykaj. teraz to uz budes mat castejsie. aj mne tvrdlo a doki mi predpisal magne b6, alebo proste magnezko. a kedze ty ho uz uzivas, tak je vsetko ok. ak by ti casto tvrdlo, tak nasad oddych, kup si sumive magnezko. myslim, ze do 10-krat za den je to normalne. takze klud 😉

terezicka
24. júl 2008

Mirka mám doma aj šumivé magnezko, to som pila už dávnejšie kvôli tým kŕčom v lýtkach...
Mirka ale práveže ani od toho 1.9. to ešte nie je úplne na 100%, keby aspoň Marekovi už prišiel papier kde to bude mať čierne na bielom... 😅
Ozaj moja ešte som sa chcela spýtať či sa ťa v LC v pôrodnici pýtali kde budeš chodiť s malou k detskej dr a či si sa s ňou bola dohodnúť pred pôrodom že k nej budeš chodiť...
A daj Rebeke pusu od nás, určite skôr zaspí 😉

mirka20
24. júl 2008

terez, urcite si musis zajednat detsku lekarku. ja som rebekinu zajednala cez kolegynu, povedala, ze hned ako prideme domov, nech sa ozveme a dohodneme sa, kedy prideme k nej na vstupnu poradnu. a v nemocnici sa ta budu pytat na meno detskej doktorky, takze si to musis zajednat predtym.
rebeka uz buvinka, ale pusinku jej odovzdam.
a este k tej taske. podla mna si ju este nebal. zbytocne skoro. staci tak v 36tt, ved skor to nepride 😉

terezicka
24. júl 2008

Inak ja som rozmýšľala že hrazdičku kúpime malej pod stromček, to bude mať tri mesiace bude viacej vnímať tak nemusíme to kupovať už teraz...Ale ja chcem asi skôr takú hraciu deku ale ešte uvidíme...Veď možno jej to niekto kúpi alebo keď sa nás budú spytovať tak ja vlastne ani neviem čo im budem hovoriť...Aj teraz ak sa budú pýtať ako darček narodeniu čo majú kúpiť tak ja vôbec neviem...Teda moja starká kúpi naušničky, naši že založia knižku s niečím na začiatok a s krstnými rodičmi sme sa dohodli že kúpia neskoršie lebo teraz vlastne už skoro všetko máme...Tak sme sa dohodli že im potom povieme...veď možno keď budeme kupovať takto o rok športový kočík tak to bude dobrý darček od nich...

mirka20
24. júl 2008

terez, urcite ta hrazdicka staci aj pod stromcek. ja som tu nasu kupila za nejakych 100,-, tak nekup to 😅 nam dost ludi davalo peniazky a chceme z nich malej zalozit sporenie, svagrovci kupili klokanku, krsna nausnicky. a postupne aj tak bude treba stolicka, choditko, takze urcite pockajte

terezicka
24. júl 2008

Ok Mirka dr sme aj tak chceli skôr zajednať, už mám aj dve vytypované, Marek sa do toho veľmi nestarie nechal to na mňa 😝 Tak len dúfam že dobre vyberiem...
A tie darčeky asi budeme veru riešiť tak, lebo naozaj nemá zmysel to všetko kupovať a nebudeme to mať kde skladovať potom...
Zajtra ale idem do mesta ak bude prijateľné počasie a rozmýšľam že si spravím radosť a neičo Emmi kúpim, len ešte neviem čo tak si to musím rozmyslieť aby som nekúpila blbosť 😲
Ozaj moja a už viete kedy rpesne prídete do VK? Lebo ja sa chystám potom asi na návtevu k vám ak o tom ešte nevieš 😅 😀 Teda ale samozrejme ak môžem 😅 Ale aj ty môžeš prísť s Rebekou k nám keď bude Janko celý deň v robote aspoň sa prevezieš autom a mne spríjemníte deň 😉

terezicka
24. júl 2008

Ok Mirka idem ja ešte volať s Marekom, potom si chcem pozrieť Famíliu a po nej sa chystám do ríše snov a dúfam že budem spať lepšie ako včera 😅 Tak prajem dobrú nôcku aj tebe 🙂

mirka20
24. júl 2008

terez, presny termin este 100% nevieme, janko by sa mal vracat 8.8., ale este sme sa nedohodli, ze ako to bude s nasim prichodom, ci mna dovezu nasi, alebo pride janko po nas. uvidime. a s tvojou navstevou ratame a uz sa moc tesime. ci prideme aj my s rebekou este uvidim, ako budeme fungovat doma, uz by sme si mali zaviest nejaky system, aj ked neviem, ci mala bude s nim suhlasit. 😅
a radost si urcite sprav, ved co 🙂 aj ja som si dnes robila radost, aj ked v podstate to bola nutnost, nakolko zo vsetkeho vyrastame

terezicka
24. júl 2008

Ok Mirka veď sa potom ešte dohodneme 🙂 A pozdrav Janka keď si s ním bdueš písať alebo mu budeš volať.papa

mirka20
24. júl 2008

ok, pozdravim ho. dobru nocku

terezicka
25. júl 2008

Krásne ránko prajeme všetkým, prišla som vás len pozdraviť lebo o 10-tej ideme do mesta a ja sa musím teda pomaly začať už obliekať lebo aj tak budem najmenej polhodinku rozmýšľať že čo si obliecť... 😀 Ale potom poobede alebo večerom sa určite ozvem 🙂
Mirka a dnes večer som voľná tak môžme potom spolu kecať ak sa ti bude chcieť 🙂 Ani v TV zas nič poriadne nejde, takže budem večer tráviť na MK 🙂

pahu
25. júl 2008

Ahojte ponocovateľky 😀

mirka20
25. júl 2008

dobre ranko
ja som dnes k.o. vcera ma zacalo boliet hrdlo, vecer uz som mala aj nadchu a do rana sa to nezlepsilo. dufam, ze nenakazim aj malu. ☹ idem si lahnut do postele, lebo aj mala je v postielke, tak to idem vyuzit. pa zatial