Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
30. júl 2008

Pekne ranko 😉

meliska
30. júl 2008

ahoj zabka, ako sa dnes mate? 🙂

zabka
30. júl 2008

Ahoj mel, mame sa dobre akurat nas nicia tie tepla..... 😝

meliska
30. júl 2008

no tak to ti verim.... to ja mam dost, tak si ani neviem predstavit ako je tebe, ked ste 2v1 🙂 brrr... papaj aspon vela melonov ak ich mas rada.... je to osviezujuce a ma vela vody, to potrebujete 😉

pipika
30. júl 2008

Ahojte! 🙂
Aha,toto som objednala a prave mi volala svokra,ze to uz mame doma:
http://www.prvahracka.sk/?loc=cata&cont=list&ma...

zabka
30. júl 2008

No ved pijem vela lebo si stale pyta... 😉 ... A ktore si si objednala z toho pipi?

pipika
30. júl 2008

Zabka,objednala som po 2 z kazdeho do zasobi. Baby poradili,ze je to velmi dobra vec a v zime sa neda kupit,hlavne za takuto cenu.

zabka
30. júl 2008

Ja ale akosi nechapem co to je a na co to je.... 😖

terezicka
30. júl 2008

Ahojte dievčatá, včera sme boli celý deň preč, odišli sme ráno o 8:30 a prišli dnes v noci o 01:00 😅 Boli sme sa pozrieť na tie majstrovstvá v parašutizme, ešte sme aj mojich súrodencov vytiahli...No jediné šťastie že chodila zadarmo kyvadlová doprava na letisko a z letiska lebo inak by nám bolo ľúto toho benzínu ktorý by sme minuli na našom aute...Bolo to strašne slabo zorganizované, iba stále skákali a popritom tam mohli spraviť taký kadejaký program pre deti a tu nebolo nič, ani len stánky s občerstvením 😲 😔 No a jediný zážitok čo sme mali, že sme sa boli pozrieť do vojenskej helikoptéry a spravili nám k tomu aj výklad, tak to bolo asi fakt najlepšie...No a večer sme boli na návšteve, bolo fajne len sme sa riadne zdržali...
A mne je dnes zas na figu, ale neni mi zle...Len stále nevieme na čom je Marek so svojim prestupom, teda lepšie povedané od posledného riaditeľa mu prišla zamietavá odpoveď, čiže zatiaľ zostáva v BB, tak som z toho celá nešťastná...A veľmi sa mi chce plakať 😢

pipika
30. júl 2008

Ak si zohrejes vankusik a das ho napr.do fusaka tak babo bude mat teplo cely den v kociku. Tak isto si to mozes dat napr. pre seba pod kabat. Hlavne,ze ti spravi teplo.

pipika
30. júl 2008

Juuuj terez, neplac!
Urcite sa to vyriesi, mozno ak sa mala narodi aj riaditel uzna, ze bude Marekovi lepsie pri rodine, nie?

terezicka
30. júl 2008

Pipika ľahko sa ti to hovorí 😔 Ja som už chorá z tej jeho roboty, vtedy som len sama, veď vtedy sa rozprávam so stenami 😅 Ja som už bola celá natešená že to vyjde veď to mal mať všetko vybavené, sľúbené už od 15.7. 😲 A zrazu je to v nedohľadne, príde mu takáto odpoveď a ja neviem kde ho budem v septembri naháňať...Som sa tešila že bdue doma a určite skôr príde do pôrodnice veď keď bude robiť v LC tak to neni problém a takto bude robiť v BB a to už nepríde za 15 minút za mnou...

pipika
30. júl 2008

Viem,ze sa lahko hovori. Ja svojho manzela vidim denne rano o 5tej ked odchadza a vrati sa vecer okolo 9tej ked uz ja skoro spim. Je to uz takto 2 roky. Ja to beriem tak, ze cas to vyriesi. Nemame zatial inu moznost. 😒

meliska
30. júl 2008

terez: a nemate niekoho znameho, co by Vam v tomto pomohol, proste to nejako potlacit ...ale to ste uz urcite skusali.... 😒
terez nejako to uz zvladnete, len pritlac muzika, nech si viac dupka... 😉

terezicka
30. júl 2008

Meliska veď sa to už práveže tlačilo cez známeho 😔
Ja už ani neviem, som povedala že už neuverím keď mu niekto niečo sľúbi kým naozaj nebude tu niekde blízko pri mne... Som sa vyplakala, okúpala ale žeby mi bolo nejako lepšie tak to vôbec nemôžem povedať... 😅

zabka
30. júl 2008

Terez nebud smutna vsetko sa vyriesi, uvidis... 😉

terezicka
30. júl 2008

Hej Žabka všetko sa vyrieši len niekedy to riešenie neprichádza poriadne dlho...
Ja práve riešim dilemu ako ísť poobede do mesta, či autom alebo busom 😅 Určite musím ísť do mesta, ale šoférovať sa mi nechce a busom neviem...Aj Marek sa ma pýtal či to zvládnem busom, včera som normálne mala problém si obuť šlapky 😅

pipika
30. júl 2008

Zabka,videla si ake mam nove babo v bublinke? Je velmi chuducke. 🙂

meliska
30. júl 2008

terez: tak to ti nezavidim, poznam aj ja take sklamania... 😒 ale neplackaj, lebo potom aj EMi smuti s Tebou... Emi potrebuje silnu a usmiatu maminu.. tak hlavku hore...
musis ist do mesta dnes? je velmi teplo a ked sa mas trmacat autobusom... 😒

terezicka
30. júl 2008

Meliska práveže musím ísť, idem poobede na cvičenie a potrebujem zbehnúť za sestričkou do ordinácie lebo dr. mi zle vypísal moju PN-ku tak ju potrebujem nech mi to opravia lebo to potrebujú zas v soc. poisťovni...Takže to si chcem vybaviť čo najskôr

zabka
30. júl 2008

Hej vsimla pipi, je to taky kostrbacik... 😵 😵 ...

pipika
30. júl 2008

No, ani ja moc nepriberam, potom ani babo nema z coho. 😠

meliska
30. júl 2008

hmmm.... terez, tak neviem ako si na tom so soferovanim, ale ja osobne by som asi radsej sla autom... a najlepsie, keby siel niekto s tebou.... nemas po blizku niekoho?
joj skoda, keby si bola v BA tak odidem z roboty na chvilku a odveziem Ta.... 😉

zabka
30. júl 2008

No ved ani ja nic si z toho nerob... 😉

terezicka
30. júl 2008

Pipika bábo má z čoho priberať veď ono si berie z teba všetko čo potrebuje, takže sa neboj...Ja mám tiež v 32tt navyše len 4 kg z toho 1,5 kg má malá a je úplne v poriadku, má dobrú hmotnosť aj všetko...
Meliska ale Marek je doma lenže sa mu nechce ísť 😅 Takže ešte uvidím ako sa rozhodnem...
Ideme sa trochu vonku prejsť, ale ide so mnou Marek a iba kúsok od domu lebo ďaleké trasy už ee 😝

pipika
30. júl 2008

Ja viem, ze to je v poriadku, lenze ma to stve trocha. Aj dr mi povedal, ze som idealna tehulka. Nepriberam nic a brusko rastie a babo pekne pribera.
Baby verite v snoch? Mne sa pred dvoma dnami snivalo, ze som bola v nemocnici a nejaki lekari sa pokusali zo mna vytrhnut babo a vcera sa mi snivalo, ze som zacala krvacat a potratila som. ☹

zabka
30. júl 2008

To su iba take blbosti pipi ani na to nemysli, mne tiez uz snivalo ze mi odtiekla plodova voda, ze sa mi narodilo babo a zmizlo... 😵

pipika
30. júl 2008

Po prvej noci som sa iba smiala, ale dnes mi to uz nebolo smiesne. Pozerala som co znamena potrat - zlovestna udalost 😠

pahu
30. júl 2008

Pipi, priveľa čítaš 😀
Je tu nejaká snažilka? Včera som sa strela náhodou s takou zvláštnou pani, na plodnosť mi odporučila veľa mrkvy, mrkvovej šťavy, kľudne riediť s citrusmi 😉 A pre tie čo tomu veria, tak aj "hladkať" bruško mesačným kameňom 😀

cukruska1920
30. júl 2008

pahu....mas namysli karneol? ten mam a minuly mesiac som si ho cely prikladala...otehotnela som ale aj potratila...tak neviem...mozno v tom nieco je