Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
18. aug 2008

Ahojky, pekne ranko prajem...... 😉

jankabelka
18. aug 2008

Ahojte ako sa mávate?

mirka20
18. aug 2008

ahojte 😵
nejak vas nestiham, lebo minuly tyzden mal manzel dovcu, tak sme to museli vyuzit naplno, ale kedze od dnes je uz manzel v robote, tak tu budem castejsie 😵
cez vikend boli u nas svagrovci, robili sme taky mensi gulas vonku, aj ked bola dost kosa, ale bolo dobre. a malicka spinkala vonku skoro do siedmej, takze potom o osmej nie a nie zaspat. metala sa v postielke skoro do pol desiatej.
vcera sme robili pretlak, aj mala "asistovala". pekne sa hrala v lehatku, prikryta sietkou, lebo navokol lietali osy.
teraz si lezka na posteli, nad nou hrazdicka, ale uz ju nebavi, uz je unavena.
terez, tento stvrtok by mi to vyhovovalo asi viacej, lebo buduci tyzden by mal ist janko na skolenie do trnavy a pravdepodobne pojdeme s nim.

terezicka
18. aug 2008

Mirka si ešte tu?

terezicka
18. aug 2008

Ahojky som sa ani nepozdravila 🙄 No keby ste videli aký cirkus som ja robila včera podvečer, tak by ste sa čudovali 😨 Volala mi švagriná a telefón som mala v kuchyni, tak som bežala z obyvačky bosá poň. Vravím jej že zavolám jej z Marekovho telefónu, som ju zrušila, išla do obyvačky k Marekovi a samozrejme som bola bosá... Iba zrazu ma niečo riadne pichlo na chodidlo, ja som sa začala robiť absolútny krik, zdvihla som si nohu videla som že dačo ta mám a v tom šoku som začala triasť nohou, dala som ju k Marekovi a on robil záchrannú akciu 😕 Hlúpa osa jedna bola na koberci a uštipla ma 😠 Lenže ako ju Marek odrazil z mojej nohy, tak pristála na jeho stehne a stihla hlupaňa jedna seknúť ešte aj jeho 😠 A ja som len ďalej kričala čo som bola v šoku či v čom som to bola. Marek ju zatiaaľ vyhodil von, ja som už sputila hrozný rev ako malé decko...Tak som potom iba skočila k marekovi a revala som mu na pleci ani neviem či od bolesti alebo od čoho...No proste som bola ako malé decko...Až sa normálne hambím vám to písať... 😕 😨
Teraz som dala akurát prať ďalšiu várku detských vecičiek, ešte som tu pripravila jednu várku a v skrini mám ešte jednu, ale tú dám asi prať až budúci týždeň...
Mirka ozaj moja kde si si kupovala tehu podprsenku v LC?

zabka
18. aug 2008

AHojteeeeeeeee..... 😉 .. Terez nic si z toho nerob skratka si sa zlakla

terezicka
18. aug 2008

Žabka ahojky 🙂 Veď hej len som sa fakt správala ako malé decko keď som jačala 😲
A ty moja sa ako cítiš? Ozaj a keď ste boli vtedy v tom Poľsku tak si si aj pokúpila niečo pre malého? 😉

mirka20
18. aug 2008

terez, vobec nie si ako male decko. ta ustipla osa a nie je to bohvie co. u nas ma na osy stastie janko a jemu to aj opuchne. kvoli ose jeden den nemohol prist za mnou ani do porodnice 😒
podprdu som kupovala na hlavnej ulici, ale v takej bocnej ulicke. a ak si budes kupovat, kup si vacsiu aspon o cislo. lebo rataj s vlozkou do podprsenky (najlepsie su tesco, taka fialova krabicka) a aj s tym, ze sa ti prsia riadne naleju.

zabka
18. aug 2008

Citim sa uz dobre a hlavne ked citim malicke ked kopka som kludnejsia, i ked ma sem tam boli spodok... Hej pokukala, kociky tam stoja teda aspon ten co sa paci mne 4-kombinacia s vajickom 7500,- - 8000,-... Potom tam mali aj tie take co sa tam nastokuju to vajicko na kocar a v predu maju otacave kolieska tie stali s vajicom 10 500,- Boli pekne aj tie, ale dost neprakticke hlavne pre mamicky ktore budu mat babetka na zimu lebo ta vanicka sa mi zdala strasne mala a ked tam das este fusak tak sa ti tam malicke ani nepomesti, a aj to vajicko moc nevyuziju zimne maminy si myslim... No oplatili sa tam tie baldachyni aj so stojanom tam vysli 1200,- aj s paplonikom, vankusom, proti obuchaniu, a na plienocky... A tie fusaky sa tiez oplatily take tie z tej ovcej vlny ci ako sa to vola tam mali ale to bol fusak aj do kociky aj do autosedacky a vysiel 800,-... 😉

terezicka
18. aug 2008

Mirka tak to viem kde si si kupovala, tak je celkom fajn výber vecí... No a k tomu štvrtku som ti chcela napísať: takže ja by som mohla, teda ak aj ty s Rebekou môžete 🙂 Ale išla by som asi busom lebo nejako autom teraz ja sama nemusím chodiť. Budem u našich v Haliči tak mi prosím ťa napíš kedy by som mohla prísť aby som si pozrela ako mi idú spoje.

zabka
18. aug 2008

No inak som si tam kupila iba zavinovacku s kokosovou podlozkou, 10 plienociek, supravu do porodnice a to je tusim vsetko, chystame sa tam v septembri tak koncom, takze potom sa uvidi co nakoniec vyberieme... 😉

mirka20
18. aug 2008

terez, my sme doma stale, takze ked ti pojde bus, tak daj vediet a ak bude mala uz hore, tak ta prideme aj pockat. sa uz tesim. nezabudni si na poznamkovy blok, aby si si vsetky moje "rady" mohla zapisat 😀

terezicka
18. aug 2008

Žabka tak sú fajn ceny za kocík aj so sedačkou...A veru ty budeš mať zimné bábo tak vyberajte hlavne aby mal kočík priestrannú vaničku, lebo potom aby nebolo málo miesta pre dieťatko keď bude vo fusaku. A fusak z ovčej vlny to si určite kúp, aj my máme taký, dajú sa cezeň dokonca aj remence v kočári dať kebyže je treba. Inak mne kolegyňa vravela že ona kupovala tu fusak z ovčej vlny v detskom obchode a vyšiel ju skoro na 200,-SK... Nás ten náš vyšiel na 200,-SK lebo maminina kolegyňa dáva preč veci po malom a tak máme od nej fusak...

zabka
18. aug 2008

Terez potom pis cez kopirak 😀 😵 😉

mirka20
18. aug 2008

terez, kde ta tvoja kolegyna kupovala fusak z ovcej vlny? aj my sa uz musime pomaly popozerat po takom niecom. normalne rozmyslam nad tym polskom. mozno sa dohodnem s mojou maminkou a vybehneme aj my do polska

terezicka
18. aug 2008

Mirka na ten blok si amätám že si mám doniesť...veď si musím aj ja doň napísať čo chcem vedieť aby som náhodou na niečo nezabudla 😀 Ale ešte mi prosím povedz či vám viac vyhovuje doobedu alebo poobede...A vystupovať mám potom na autob. stanici alebo je nejaká zastávka bližšie aj k vám?
Žabka ozaj a tie pohyby už cítiš viacej alebo také to bublinkovanie zatiaľ? Ale však aké je to zlatučké keď cítiš toho tvojho drobca ako sa tam mechrí?
Naša Emmi sa teraz v poslednej dobe veľmi rada rozťahuje, je jej celé brucho... 😀 A najlepšie je keď má nožičky pod rebrami a do nich kope, ale to niekedy aj pobolieva... A ešte keď už idem spať, nájdem si polohu ktorá mi vyhovuje a z ničoho nič totálne trsknutie do boka na ktorom ležím 😀

mirka20
18. aug 2008

terez, pridi kludne aj na cely den. zastavka je aj pri bille, ale neviem, ci tam stoji kazdy bus. ak aj nie, tak mi kludne prideme po teba aj na stanicu

zabka
18. aug 2008

No neviem ci zrovna myslime taky isty ten fusak, lebo u nas co som kukala z tej vlny tak stal okolo 1500,- a vyssie a celkovo sa vyrobky z toho pohybuju u nas velmi draho... Este sa mi pacilo ze bol aj do tej autosedacky...
Terez malicke kopka o sto sest, uz aj vidiet ked lezim a kopne, aj na dotyk citit, takze ak to bude predsa len chlapcek asi bude futbalista 😀 😵 ..A ten pocit je super..

terezicka
18. aug 2008

Žabka prepíšem to potom do PC a pošlem ti mailom 🙂 Mirka zistím od nej presne v ktorom obchode to kupovala a dám ti vedieť. Alebo inak dobrúé fusaky majú aj v BB v jednej predajni, je to naspodku námestia, sme sa ta už boli raz s Marekom pozrieť a fakt super obchod s detskými vecami. Ideme tam aj budúci týždeň v utorok, tak môžem popozerať aj tam pre teba a pozisťovať že aké sú ceny a tak... A dobre moja, ja si pozriem ako mi udú busy z Haliče a určite ti dám najpozdejšie v stredu vedieť že kedy prídeme s Emmi v brušku 😵

zabka
18. aug 2008

Oki uz sa tesim som zvedava... 😉

terezicka
18. aug 2008

Žabka tak super že malé je také aktívne 🙂 Ale asi myslíme rovnaký fusak, my sme ho mali tak lacno len za to že maminina kolegyňa s azbavuje vecí... A tento fusak je ručne šitý, oni ho kupovali v nejakej predajni v Pezinku, teda tam si ho dali robiť ku farbe kočíka 🤐
Babenky idem ja povešať prádlo a potom do obchodu a pripravovať obedík pomaly... Dneska varím výlučne pdoľa svojej chuti, lebo Marek si nepovedal čo by chcel na obed tak má smolu... Ale som mu dala na výber že ak povie čo chce tak spravím to a akeď nie tak bude grenadír a on nepovedal tak má smolu 😀

zabka
18. aug 2008

A co dobre varis? 😉

mirka20
18. aug 2008

ideme aj my na chvilu von, kym nie je tak horuco. zatial papa

zabka
18. aug 2008

To ma tu nechavate samu.....

annavi
18. aug 2008

ajojte moje...babulienky...taaak ako sa mi mavate???co nove???ja som uz v praci po 3 tyzdnovej dovči...a neechce sa mi niiic..jaaaj......... 😒

pahu
18. aug 2008

Ahojte 😉 Som späť z dovolenky tak sa hlásim aj s prichádzajúcou mrchou... 😉

annavi
18. aug 2008

ahoj pahu moja...to mi je luto..zlatíčko moje....ja pravdupovediac ani neviem kedy som mala mršku ....a ani neviem kolky DC som...akosi na to nemyslim....ale vyckam este tento tyzden a pojde sa na vec 😉

annavi
18. aug 2008

halooo kde ste babulky???

meliska
18. aug 2008

ahojte babulky a babulatka, dlho som vas necitala.... teraz som sa vratila z dovolenky a mam kopec roboty, ale aspon na chvilku sem nakuknem a pozdravim Vas...
🙂

pahu
18. aug 2008

Annavi, to je dobre že nevieš 😀 Ani ja som nevedela, ale prišla sviňucha.... 😠

Meliska 😀