Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
27. aug 2008

Vase tipy prosim 🙂

zabka
27. aug 2008

Chlapcek...

bianka30
27. aug 2008

CHALAN

bianka30
27. aug 2008

noooooo uz....

zabka
27. aug 2008

NOoooooooooooooooooo

bianka30
27. aug 2008

pipikaaaaa

pipika
27. aug 2008

Na nase obrovske prekvapenie na 90% to bude princeznicka 😵 😵

bianka30
27. aug 2008

supeeeeeeeeer.... hehehehe
zabka ale nesmut este nam ostalo 10%.....

zabka
27. aug 2008

No teeeeeeeeeeeeda parada, takze dievcatko, neprispejes chlapcekom.... Takze nabuduce... 😉

pipika
27. aug 2008

No, asi neprispejem. Aj manzel dufa, ze mu este ten pipik narastie. 😀

pipika
27. aug 2008

Inak my mame dnes vyrocie svadby. 😵

zabka
27. aug 2008

No myslim ze uz nedorastie... 😀 😀 😀 .... Tak zatial som ostala ja este v otaznikoch... 😵 A nad menom uz uvazujes?

bianka30
27. aug 2008

pipika tak vsetko naj.... nech vam to klape aspon tak ako doteraz... ak nie lepsie

pipi a uz asi nedorastie...tak ako pise zabka

nellie_
27. aug 2008

ahojte babenky... 🙂
ja som tu uz tak dlho nebola, vravim si ze vas idem pozdravit...Vaou vy ste uz 20 tt ake to letiiii neskutocne, ved len kedy ste zistili ze ste tehu....

A Pipika bude mat princeznicku jej... 😵 😵 😵 😵 😵

zabka
27. aug 2008

Pipi gratulujem aj k vyrociu 😵

pipika
27. aug 2008

Dakujeme. To som nepridala, ze uz 3. vyrocie. 🙂
Dievcenske meno bolo vybrate uz davno, bude sa volat Lili.
Nelli, ahoj! Veru, leti to. Ty ako?

pipika
27. aug 2008

Vcera mi manzel kupil tie kukuricne chrumky v jednote, ze nech mu od nich narastie. No je ten moj normalny? 😀

bianka30
27. aug 2008

zlatyyyyyyy

zabka
27. aug 2008

Pipi 😀 😀 😀 😀 😀 .... Povedz ze ani to uz nepomoze....

pahu
27. aug 2008

Pipi, gratulujeeeeeeeem 😀 Aj k Lili aj k výročiu 😉

Nellie, ahoooj, ako sa máte? Nejaké novinky? 😵

Bianka, ako bolo včera? 😨

pipika
27. aug 2008

Pahu dakujeme. 😵
Vsetko sa nahralo vcera na usb kluc, lenze sa neda spustit. Tak som tam volala a ze nech sa buduci tyzden zastavim, nahraju znova a ze vraj nie som prva. Platila som + 400 sk.

nellie_
27. aug 2008

No ja sa mam po starom...tehu stale nie som, moja dokyna je niekde v Afrike uz druhy mesiac, tak cakam na september a idem po vysetreniach, zatial sme este ziadne nerobili...

Ale uz som si nejak zvykla na to plynutie mesiacov ked nie som tehu..ja stale verim ze coskoro sa zadari... 😵 😵 😵 😵

nellie_
27. aug 2008

A teraz si dorabam vodicak, tak budem coskoro soferka.. 😀 😀 😀 😀 Minuly tyzden mi drahy uz aj auto kupil, a uz sa vytesujem ako sa na mojej "Alfonze" budem vyvazat.. 😀 😀 😀 😀 Je to take starsie auticko, ze ked s nim aj do jarku vbehnem tak mi nevynada, ked ho pooskieram, ale je celkom pekne zachovale... 😉

pahu
27. aug 2008

Nellie 😀 To je najlepšie začínať na takom autíčku 😉 Ja som si robila vodičák pred eeeee - 12-timi rokmi a jazdila som vtedy na Škode 120 😀 Vieš aká som bola hrdá?! 😀 😀

Pipi, a nevedie ti to aj napáliť na CD? 😕 😨

nellie_
27. aug 2008

Pahu to verim.. 😀 😀 😀 ale ja mam nervy, lebo na tej Alfe je taky ten tunningovy vyfuk a vravim drahemu ze nech to vymontuje ale ze to nejde lebo ze ma aj motor taky sportovy ci co, ja sa tomu nerozumiem a jeho kamosi ze co pistim, ved ten hukot stoji za to...a ja reku jasne, ja sa dotrepem pred firmu a vsetci budu vediet ze bobuška dosla do prace... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Pipi to musi byt super hentak vidiet babo, ale je sila ze zaplatis a prd vidis... 😕

pipika
27. aug 2008

V podstate som platila za kluc, lebo samozrejme ten moj som nechala doma. 😒
Aj ja som vlani dostala auto, jazdila som na nom asi 5x. Chudak tam stoji.

nellie_
27. aug 2008

No to mi kazdy prizvukuje aj instruktori ze nech len jazdim ked dostanem papiere lebo potom to bude ovela tazsie...

A tehulky ako zvladate tehulkovanie?? 😵 😵 😵 😵 😵

pahu
27. aug 2008

Pipi a ty prečo nejazdíš? Bojíš sa? 😕 😵

pipika
27. aug 2008

Ani neviem. Zo zaciatku som jazdila, lenze mi do toho manzel kecal, tak som to nechala. Sama skoro nikam nechodim a ked ideme dvaja tak soferuje on.
Nelli nemozem sa stazovat, len to teplo.... A zle spim. 😒

nellie_
27. aug 2008

No toho kecania sa bojim aj ja....lebo moj drahy sofer z povolania, to uz je zdeformovany.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a uz pocujem tie chlapske soferske rady do zivota...

A preco sa ti neda spat?? Babo sa moc mrvi? 😉