Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

kuspitka
8. sep 2008

viem ale stale prsi tak sa mi nechce ☹ ja viem som darebna ale ked prsi 😀

meliska
8. sep 2008

sharlotta: mak s kakaom ja super.... to moze byt.... a nam v jedalni aj tak buchty polievaju olejom a nie maslom... 😀 setria 🙂
kuspitka: kuspitka tak mu sprav na veceru nieco nesladke (spagety), ked uz mal sladky obed 😉

kuspitka
8. sep 2008

ved to este mu napisem ci ich chce ak ano tak uz ich urobkam.minule som robila babu 8ks ale take fajne a taj ich spapal ze zaprasilo po nich

kuspitka
8. sep 2008

inak vcera sa prejedol skusala som novy recept preto dnes take lachke

meliska
8. sep 2008

he he a co si vcera varila take fajnove? 🙂

sharlotta
8. sep 2008

idem sa ja najest. Asi si zatial dam len tlacenku s cibulkou a octom

kuspitka
8. sep 2008

tak som zomlela maso a potom na cibule poriadne opiekla potom to maso som dala do janskej misy nato som dala zemiakovu kasu.
potom vrch som ozdobila tak ze som dala do zdobovaca na torty kasu a tak som vytlacala na vrch take pekne veci a dala som to zapiect do truby na 200

meliska
8. sep 2008

kuspitka: hmmm.... to zneje dobre.... a urcite to bolo fajnove.... mnam, to musim aj ja vyskusat 🙂
sharlotta: 😀 a nezabudni k nam doskackat s5 😀

kuspitka
8. sep 2008

este viem celkom dobre veci.ja rada skusam takto len musim mat naladu a maniu.tak v tedy uvarim aj nemozne chces este jeden recept

meliska
8. sep 2008

no jaska.... daj nejake inspiracie... ja sice varim len cez vikendy, ale celkom rada skusam nove veci 🙂

sharlotta
8. sep 2008

doskackala som..ale uz zacinam mat tu zdravu nohu pretazenu 😖

kuspitka
8. sep 2008

tak das na poly zemiaky a vydlabes ich a naplnic syrokremom a sanpionmi.

syrokrem zmiesas so sanpionmi.

uz som bola aj obchode

meliska
8. sep 2008

sharlotta: ty aku budes mat vysportovanu jednu nohu.... fuuuuuh 😀
kuspitka: sikulka si..... zemiaky asi uvarene, vsak? mnam to moze byt super vecera... 🙂

kuspitka
8. sep 2008

nie zemiaky niesu varene ale cerstve a zabudla som nato das syr a este do truby zapiect

pipika
8. sep 2008

Ahojte! 🙂
Admil mi nepridal prispevok.
Pisala som, ze sa ozvala zabka, maju vysledky ok, su zdravucki. 😵 😵 Vecer sa tu ukaze.

meliska
8. sep 2008

hmmm.... vacsinou aj francuzske robim tak, ze zemiaky trochu uvarim v supke, potom sa to kratsie pecie, ale vyskusam to tak ako pises.... 🙂

sharlotta: a tu nohu mas aspon obviazanu? ked ju poriadne stiahnes, tak budes moct nanu aj trochu dostupit... mne na to dali na chirurgii v PO skrobovy obvaz a pod to nejaku mast, asi octan 😒

kuspitka
8. sep 2008

aj ja tak robkam ale toto som skusala takto

sharlotta
8. sep 2008

Hej, octan som si dala a mam ju obviazanu, aj lad som si davala. No, ale aj by som povedala, ze v PO je trosku iny pristup doktorov. Tu sa vzdy citim ako totalny debil, ked idem k lekarovi.

terezicka
8. sep 2008

Ahojte kočky, teda vy ste dnešný deň riadne ukecané, toľko strán som už dávno po vás nedočítavala 😀 Aj mne písala Žabka ale Pipika to tu už napísala, tak sa teším že sa tu večer zastaví 🙂
My sme boli s Marekom v meste, boli sme konečne zajednať detskú doktorku pre malú a som rada že sme si vybrali tú, ktorú sme si vybrali, lebo bola veľmi zlatučká, pekne sa s nami rozprávala, povedala nám čo a ako, aj sestričku tam má veľmi milučkú... 😵
A ja som si bola ešte v knižnici požičať nejaké knihy na Bc. prácu, lebo v sobotu máme prednášku s tým u ktorého som si ju nahlásila, tak aby nepovedal že som ani prsotm nepohla celé leto,t ak nech aspoň knižky mám doma 😝
A Marek mi dal na výber z dvoch mien pre malú, tak som zvedavá ako to nakoneic dopadne 😅
Ozaj Mirka, objednala som tú tašku zelenej farby ale prišiel mi mail že objednávku evidujú, len ju momentálne nemajú na sklade...Takže musíme čakať kým im príde na sklad, čo dúfam nebude dlho trvať 😝

terezicka
8. sep 2008

Tak ja prídem a vy všetky odídete 😢

kuspitka
8. sep 2008

ja som tu .

pahu
8. sep 2008

Pipika, supeeeerr, tak som zvedavá či sa ešte so Žabkou stihneme 😀

terez, čo hovoríš na môj grafík? http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c
Sranda však? 😀

terezicka
8. sep 2008

Vieš čo Pahu, ty si celá srandovná takže sa veľmi ani nečudujem tvojmu grafu 😀 A ako si spokojná s novou sekretárkou?
Kuspitka ahojky 🙂

kuspitka
8. sep 2008

asi sa idem kupkat do vani.tak vas opustim.
uz sa stretneme len zajtra

kuspitka
8. sep 2008

Ahoj terezicka ako sa mas???

meliska
8. sep 2008

aj ja som tuuuu...
som strasne rada, za tu nasu zabku 🙂 cely den som na nu myslela.... tesim sa... som zvedava, co cakaju, ci bambulku alebo chalpceka... 🙂 to by mala tiez dnes vediet, vsak?

meliska
8. sep 2008

ehm.. Pahu, pre mna su tie grafy este velkou neznamou, ako sa v tom orientuje? 😅

kuspitka
8. sep 2008

dobre dievcata.tak sa majte pekne.papa

terezicka
8. sep 2008

Meliska hej mala by sa dozvedieť čo budú mať, so sms-ky to nenapísala ale snáď večer nám to prezradí, lebo my sme tu strašne netrpezlivé na všetky informácie 😀
Kuspitka no máme sa fajne, čas sa nám kráti keď som ešte 2v1, ale nevadí, už sa veľmi teším na moje dievčatko a na všetko aké to bude potom...A ty moja ako?

pahu
8. sep 2008

Terez ďakujem za kompliment 😀 Máš pravdu, ten graf je veľká neznáma, ale ja som tento mesiac merala len orientačne, nech viem či bola ovulka a to mi stačí... Tá predvčerajšia teplotka je mi nanič, včera som už začala cítiť bruško na krámy... 😉

Meliska, konkrétne v tomto sa neviem zorientovať ani ja, akurát... Po krámoch (počas-nemeriam) mám ja bazálnu teplotu okolo 36,4-6 a po ovulácii vybehne na cca 36,8 a drží sa v približne rovnakej úrovni až do menzesu... Takže viem že ovulka bola niekde medzi 15-17 dňom cyklu 😀 Ale nechci to riešiť, to je kopec skratiek a značiek a tak... 😀