Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
16. sep 2008

zabka, ani sa nenazdas a bude to tu. len si to teraz riadne uzivaj 😉

terezicka
16. sep 2008

Mirka ďakujem že na mňa berieš ohľad 😀 Potom sa mi budeš ale isto smiať keď budem písať že som celý deň bola v nemocnici a pôrod nie a nie prísť 😀
Žabka presne tak ako píše Mirka len si to užívaj, ja som včera rozmýšľala a mám normálne pocit že som si to tehotenstvo nestihla poriadne vychutnať 😅 Ale neviem prečo... 😨
A kedy ti vychádza nástup na MD?

zabka
16. sep 2008

No len keby som do tej roboty nemusela chodit... 😵 ... Najhorsie je to vstavanie inak pohoda... ALe vsak to vydrzim uz... 😀

meliska
16. sep 2008

babulky airbag si vypinajte, lebo clovek nikdy nevie... aj pri nevinne vyzerajucej zrazke, pri ktorej sa len pokrcia plechy vpredu (kde su senzory pre airbag) Vystreleny airbag narazi do autosedacky... 😔

"Umiestnenie detskej autosedačky na prednom sedadle: ak je vozidlo vybavené predným airbagom,musí sa airbag pri inštalácii detskej autosedačky NEVYHNUTNE DEAKTIVOVAŤ. V opačnom prípade dieťa vystavujete veľkému riziku.
Ak nie je možné airbag deaktivovať, je zakázané umiestniť detskú autosedačku na predné sedadlo vedľa vodiča.

zabka
16. sep 2008

Nastup na MD mi vychadza hned od decembra... 😉

terezicka
16. sep 2008

Meliska a to sa ako vypína ten predná airbag? Či to bude niekde v návode alebo v servisnej knižke daného auta?

mirka20
16. sep 2008

terez, urcite sa ti nebudem smiat. ani jedna z nas nevie dopredu, ako rychlo porodime.
mel, no, si ma nepotesila. budeme musiet pozriet, ako sa to vypina, lebo inak nebudem moct s malou chodit sama auto. aj ked jankovi sa to ani moc nepaci, ze s nou chodim sama, lebo sa boji, ze mala sa rozplace alebo nieco a ja strhnem volant a vykotime sa niekde.

zabka
16. sep 2008

Vidis to som ani nevedela.... 😕

terezicka
16. sep 2008

Žabka a bdueš si pred nástupom ešte aj čerpať dovču?
Mirka u nás toto Marek berie zatiaľ v pohode, aj keď viem že ma bude kontrolovať a bude sa báť, to je jasné...Horšie to bude so svokrou to viem už teraz, lebo tá vždy bude vidieť keď pôjdem s malou sama preč a tie jej otázky že prečo ju beriem, načo ju beriem a podobne, to mi isto pôjde riadne na nervy...
Včera sa ma pýtala či má Marek ubytovni paplón, že ab deku doniesol domov a dala som mu paplón. Tak som im povedala že keď budeme mať auto tak si zoberie paplón, že ja viem že pod dekou mu už bude chladno. A oni sa na mňa pozreli a spýtali sa ma či chceme mať auto??? 😅 Ja neviem čo si mysleli, ale som bola riadne zaskočená 😲 A keď som to vravela Marekovi tak on bol teiž prekvapkaný...A sme sa dohodli že v žiadnom prípade im nepovieme koľko nás to auto stálo, lebo to by sme mali teda počúvania, nervy moje 😝

pipika
16. sep 2008

Ahojte! 🙂
Vonku je poriadna zima. Musela som si dat tehu gate, ktore som si kupila na november. Su mi trocha velke, ale hlavne ze su hrubsie.
Terez, aj ja si prosim potom ten zoznam.
Idem pridat fotky.

zabka
16. sep 2008

Ja neviem vobec lebo este mi ostalo 12 dni, ale budem potrebovat na statnice a sem tam v piatok si to vyberiem.. Tak uvidim ci mi dovtedy nieco ostane... 😉

terezicka
16. sep 2008

Jejmine ja keď si po sebe prečítam tak normálne žasnem aké preklepy robím a koľko písmeniek vynechávam 😲

meliska
16. sep 2008

terezka a mirka: v servisnej knizke resp. navode to urcite je - musi byt. Ja mam Peugeot 307 a u mna je to umiestnene v strede ako je riadiaca paka, rucna brzda a tie ulozne priestory. Tak hned za rucnou brzdou a vypina sa to len pootocenim takej cervenej strbinky (je to urobene tak, ze sa to da zvrtnut aj klucom od auta) Mirka ak mi napises, ake mate auto, tak Ti to skusim vyguglit, kde sa to nachadza 🙂
...ale urcite to nie je zbytocne, kolegyna len v smyku vyletela cez obrubnik a vystrelili jej obidve airbagy. Nastastie bola v aute sama.

...ale nechcela som Vas vystrasit... ja sa len trosku zaujimam o auta, tak tak 😅 🙂

mirka20
16. sep 2008

meliska, mame skodu fabiu

terezicka
16. sep 2008

Meliska neboj nevystrašila si ma, ja som o tom už počula...A istota je guľomet...
Žabka práve som ti poslala ten zoznam, Pipika ahojky pošli mi tvoj mail a pošlem ho aj tebe 🙂

zabka
16. sep 2008

Ahoj pipika, len pridaj idem hned kuknut... 😉

terezicka
16. sep 2008

Mirka a vtedy sa Janko nehneval keď si išla ku nám autom? A ozaj, čo vravel na Rebeku v našom kočíku?A inak už viem prečo sa šmýkala, lebo na tú bielu podložku ešte išla taká výstelka, ktorá je pripevnená o celý kočár ale tú sme vtedy doma nemali...

zabka
16. sep 2008

Oki dakujem idem si to hned mrknut, ty si poklad terez 😉

terezicka
16. sep 2008

Žabka ale ten zoznam mám do Mirky 😀 Takže aj sa ti dačo nebude páčiť reklamácie prijíma ona 😀 Však Miruš? 😀

mirka20
16. sep 2008

terez, nehneval sa. bol rad, ze som nesedela doma a ze sme si s malou vysli. len ma strach, ked idem s malou sama. pozeral foto malej v tom kociari a hovoril, ze uz mame ozaj velku babu, lebo na fotke nebolo riadne vidno, ze este tam mala dost miesta do dlzky. a super, ze tam este nieco ide, aby sa ti to nesmykalo. aj si to uz skusala tam dat?

terezicka
16. sep 2008

Mirka hej už je to tam zapasované a to sa teraz šmýkať nebude, lebo je to riadne prichytené aj pod tou strieškou kočára...A pokrýva to vlastne celý obvod kočíka 🙂 Len sme to nemali ešte na kom vyskúšať, keďže ja sa tam nezmestím 😀
Pipika idem ti to hneď poslať 🙂

pipika
16. sep 2008

uz mám fotky.

terezicka
16. sep 2008

Pipika už som ti poslala mail 🙂 A fotky som pozrela, ty máš také krásne bruško 😵 A kde si aj s manželom je super fotky, sekne vám to spolu 😵

meliska
16. sep 2008

mirka:
"Airbag spolujazdca sa dá potom v prípade potreby dočasne deaktivovať pomocou kľúča v odkladacej schránke v prístrojovej doske. Na vypnutie airbagu upozorňuje vodiča kontrolka umiestnená v strede prístrojovej dosky."
Ale zalezi od rocnika auta, je to tusim len od r.v. 2003

zabka
16. sep 2008

Uz som si to aj precitala este raz dakujem... 😉 ...Ziadne reklamacie 😵

mirka20
16. sep 2008

jasne, reklamacie prijmam ja 😀
pipika, co je to na tom 11.obrazku? inak ste velmi zlatucki s manzelom. a mas krasne brusko a ta babika nema chybu.

terezicka
16. sep 2008

Mirka takže od Zabky reklamácie nebudú, môžeš si vydýchnuť 😀 Ale ešte Pipika môže mať 😀

pipika
16. sep 2008

Terez, dakujem. V sobotu sme boli na svadbe, tam sme sa fotili.
Mirka, to je kos na spinave plienky.
Veru, brusko je uz velke, niekedy mi uz aj zavadza, ale nevadi.

mirka20
16. sep 2008

mel, musim to kuknut. dakujem. aj ked myslim, ze my mame rocnik 2001, ale nie som si tym ista.
pipika, ahaaa.
zabka, vydychla som si 😀

terezicka
16. sep 2008

PIpika neni zač 😉 A počkaj keď bude bruško ešte väčšie a nebudeš vedeiť ako sa obuť 😀 Inak ja som ešte milo prekvapená, že si zvládam sama ostrihať nechty na nohách 😲