Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
19. sep 2008

Pipika tu tuším bola začiatkom týždňa, aspoň tak sa mi zdá

bianka30
19. sep 2008

milacik opustim ta teraz, lebo mam veeela robotky... papapa a som zvedava co tu najdem v pondelok..
a hlavne prosim ta DRZ sa....

terezicka
19. sep 2008

Bianka papa a neboj ak budú novinky tak ich tu v pondelok určite nájdeš 🙂 Ak nie, tak tu nájdeš mňa 😀

terezicka
19. sep 2008

Idem poupratovať keďže zajtra už budem u našich, tak nech tu necham čistučko - aspoň trochu čistejšie ako je tu teraz 😲 😀

marcaradko
19. sep 2008

ahojte 🙂
terka,mirka,dik za povzbudzujuce slova 😉
pahu,dnes som si bola po vysledky z pecenovych testov,ci mozem tieto ATB brat dalej,s uzasom som hladela na dr. ked mi povedala,ze vsetky krvne vysledky (samozrejme okrem borelii 😅 )su nie dobre,ale "ukazkove" 😕 som cumela na nu ako puk 😅 cize mam este dobrat druhu polovicu ATB,to bude zhruba do 6.10.08,potom mam prist znovu na pec. testy,a mam taku zlatu obvodacku,ze sa mi ponukla ci nechcem,aby mi zobrala aj testy na boreliu.samozrejme som suhlasila,aspom nemusim cakat do januara,ak budu o.k.,mozme zacat so snazenim aj skor ako na buduci rok 😵 uvidime,......
ako citam aj vy ste s muzikom uz dost dlhu dobu,mi s MM uz skoro 10 rokov,z toho rok zobratí .......,je to smutne,ze cim dlhsie je niekto spolu,a snazi sa postupne zakladat si rodinu(praca,svadba,dom,...),jednoducho chce aby to dietatko prislo na svet do pohodlia,tak prave tie pari maju problem s pocatim a tehotenstvom 😔
som sa po potrate zaprisahala,ze ak budem mat raz dceru a otehotnela by trebars aj v 14-tich,v ziadnom pripade jej nebranim,a poradim jej aby si to mimi nechala.snazila by som sa jej vsemocne pomahat,pretoze dieta je dar,a nech pride kedykolvek,je to stastie.vy sa od kedy snazite o mimi? 😕

marcaradko
19. sep 2008

terka, v lucencankach je kocka,ktora sa tiez nevedela dockat malej,tak den pred porodom umyla okna,a predstav si pomohlo to 😕 .....no myslim si,ze to je zas risk a v tomto pocasi maximalny 😖

marcaradko
19. sep 2008

asi som tu sama,tak prijemny zvisok dna 🙂
terka tak zajtra sa mozno stretnema 😉

meliska
19. sep 2008

marca: este som tu ja ale idem uz domov z prace... ale este Ti chcem napisat, ze Ti takto siiiiiilno drzim prstiky, aby si sa dala skoro do poriadku....
...tie Tvoje dnesne vysledky... to je supeeeer.... 😵 😵 😵 drzim prstiky, teda ja cele paste... 😉 krasny vikend kocky
a terezka: drzkaj sa a daj nam vediet aj keby to bolo cez vikend... 😉 ja sem nakuknem, lebo ja som straaasne zvedavaaa 🙂

pahu
19. sep 2008

Marca, je to tak... Čím dlhšia a viac chceš, tým menej sa darí... Ale nevadí, u nás je zatiaľ atmoška v pohodičke, o to viac si užívame seba navzájom a stále si hovoríme, že však teraz môžeme veeeľa cestovať 😀 Takže po každej mrche máme asi 1 deň depku a potom si to užívame 😉 A gratulujem ku dnešným testíkom 😵

Meliska, už som tam nejaké fotos nahodila: www.mojasvadba.sk, nick je rovnaký: PAHU 😀

Terez, len pekne upratuj, ponaťahuješ trochu bruško aj maličkú, možno sa tam konečne začne cítiť stiesneno a bude chcieť vidieť svoju mamičku, ktorá jej tie problémy chce narobiť 😀 Cmuk na bruško pre šťastíčko a tfuj tfuj tfuj 😀

Bianka, bež už domenko 😉

danka24
19. sep 2008

cau pipi ty si tu???

danka24
19. sep 2008

pipinka kraasne fotecky 😵 😵 😵

bianka30
19. sep 2008

pahu uz idem...
kraaaaaaaaaaaaaasne fotky mate... ja sa pokusim ich dat najrpv do PC a potom vam poslem aj ja link...

ked som sa ja vydavala este neboli digi fotaky...hehehehhe takze ....

terezicka
19. sep 2008

Aj ja som tu, je tu niekto?
Marči super že máš pre dnešok také dobré správy 🙂 A ozaj si spokojná s Križom? Tuším k nemu si prešla však?
Pahu ďakujeme za pusinku, aj my posielame tebe pre šťastie 😵

terezicka
19. sep 2008

Kočky ak sa do zajtra nič neudeje tak sa isto ozvem, ale neviem presne kedy lebo idem k našim a neviem kedy vyjde na mňa poradie ísť na net 😀 Ale ak by sa čokoľvek dialo tak Mirka vám dá isto vedieť 🙂

marcaradko
19. sep 2008

maliska,pahu,terka dakujem pekne este raz😉 😵
pahu,jasne ved aj mi si tuto situaciu argumentujeme podobne,akurat,ze mi sa momentalne ani snazit nemozme ☹
ale keby som nemala pri sebe radka-MM,tak by mi uz davno preplo,lebo toto co sa deje so mnou,je len jedna z veci za poslednych 5 rokov,....mala-mam toho tolko,ze uz som nie raz uvazovala aj nad tym ci ma niekto nepreklial 😖 ..... 😅
terka,samozrejme,ze som spokojna 😉 ,ale uplne spokojna budem az po tom ked mi pomoze vynosit zdrave dietatko.....,aj ked on to az tak neovplyvnuje 😔 inac je fakt mily,a ochotny co sa tyka vsetkeho 😉
a pocuvaj sem ,ty sa nezdas ked tak tesne pred porodom zmenis meno malej,....nerozmyslela si si to nahodou a nemas trosku take nutkanie nam ho prezradit ?😕 😅 😀 hmmm

mirka20
19. sep 2008

ahojte 🙂
pavli, nadherne fotky 😵
marca, super, ze su vysledky ok. vidis, dobry zaciatok a pokracovanie bude tiez suprove 😉
nasa mala dnes od tretej do siedmej vobec nespala, oci uz mala ako angorak, ale bojovala so spankom statocne. tak som ju o siedmej poumyvala, nakojila a zaspala ani nevie ako 😅
zajtra uz ideme domov, tak sa aj tesim (budem s manzelom), aj mi je smutno (rodicia-pomocnici ostavaju v pd)
ak by nahodou v noci terez nieco vystrajala, tak vam dam urcite vediet 😉
papa a pekny vecer a este krajsi vikend

terezicka
20. sep 2008

Ahojte len sa hlásim ešte 2v1 a pri takomto tempe ako si zvolilo to moje dieť budem v takomto stave až do vianoc...Mirka ty si zisti do kedy má ten mak spotrebu a radšej si upečte doma štrúdľu aby sa ti zbytočne neskazil 😀 V noci som zas bola skoro celý čas hore, alá vystrájala ako zmyslov zbavená...Keby chcela radšej prepichnúť vak s plodovou vodou ale to ju ani nenapadlo... 🙄 Bolesti som mala potom nad ránom, kríže boleli v každej polohe aj brucho,ale časom to prešlo...
Ale ak by sa malá umúdrila a rozhodla sa prísť medzi nás tak dám isto vedieť 🙂

pipika
20. sep 2008

terez, ahoj! 🙂
Kazdu chvilu si kontrolujem mobil ci so mi nenapisala dobru spravu a ty si tu. Tebe sa nechce rodit, vsak? Priznaj!

zabka
20. sep 2008

AHojky, Terez vidim ze malickej sa naozaj nechce ale v podstate ma este 6 dni, tak mozno sa preto neponahla... 😉 ..Aj tu niekto je?

mirka20
20. sep 2008

ahojte. dnes som nestihala sem prist skor, ked sme prisli domov, len sme sa naobedovali a isli sme na zahradku vyberat zemiaky a oberat hrozno. ked sme prisli domov, rychlo sme spravili nieco pod zub, okupali malu a teraz si uz hajka v postielke, tak mam trochu volna. ale som taka utahana, ze neviem, ci vydrzim byt hore dlhsie ako do deviatej.
terez, neboj, mak urcite ma dlhsiu dobu spotreby, takze bude ok, ked sa rozhodne mala princezna prist na svet. a mozno sa nenazdas a zajtra ta "dokope" do porodnice 😵

zabka
20. sep 2008

Halali dnes tu nikto nie je????

mirka20
20. sep 2008

ahoj zabka 😵

mirka20
20. sep 2008

asi som ta nezastihla zabka, tak idem kuk telku, ale ukazem sa tu este o 15 minut, lebo vtedy konci jedna aukcia, kt.chcem vyhrat 🙂

zabka
20. sep 2008

Som tu..... 😉 tiez kukam aukcie...

mirka20
20. sep 2008

a co sa ti paci?

zabka
20. sep 2008

Uz som vyhrala v stvrtok jednu trigovicku ruzovu Adidas za 180,- 😉 ..Teraz kukam nejaky teply overal, kombinezu...A ty?

mirka20
20. sep 2008

prave som vyhrala 2 tricka pre mna za 104 a este cakam na pancusky pre malu (stvoro za 120)

zabka
20. sep 2008

Jaaaaaaaaaaaaj.... Ja zatial len kukam este vyberam nieco... 🙂 ..Tak parada ty uz si aj stihla vyhrat...

mirka20
20. sep 2008

hej, stihla, ale to bolo v podstate len tak, ale tie tricka sa mi celkom pacili, tak som skusila, ze ci ma niekto prebije a neprebil 🙂

zabka
20. sep 2008