Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
15. okt 2008

dobre ranko.
ja som dnes nejaka znicena. by som taaaak spala. ale neda sa, bo nas chrobacik sa rozhodol, ze uz treba vstavat, lebo je uz den 😵

meliska
15. okt 2008

jeeej Mirus dobre ranko, takze Rebeka je take ranne vtacatko 🙂

zabka
15. okt 2008

No to aj mna tesi, uz by som chcela aby sme byvali sami... no ved sa snazim to stihnut uz aby bolo po vsetkom... 😉
Ahoj mirka... 😉

meliska
15. okt 2008

zabka a mate uz nieco vyhliadnute? 🙂 a kde konkretne hladate v Trencine?

marcaradko
15. okt 2008

terka vseeetko len to naj,naj,naj k dnešným meninkaaam,hlavne velo velo zdravicka a v celej rodinke stasticka 😵 😵 😵

marcaradko
15. okt 2008

jaaaj, a ahojte secke 😅 🙂

meliska
15. okt 2008

ahoooj marca, ako sa dari? 🙂

zabka
15. okt 2008

No hladame... Ano v Trencine... 😉

meliska
15. okt 2008

tak drzim prsteky, nech rychlo najdete a hlavne nech rychlo byvate... 🙂 my sme celou tou peripetiou zhanania bytu a hypomaratonom presli presne pred rokom 😀

pipika
15. okt 2008

Ahojte!
Takze mam po teste. 🙂
Baby, co uz boli ma strasili ake to je hnusne a bude mi zel a budem vracat.... Ale nic nebolo. Vypila som ten humus a som uz potom nic necitila. Ani len v ustach. Ked som to pila citila som ze to je sladke ale hned to preslo. Musela som pockat 2 hodiny a zobrala mi krv. Teraz idem pre vysledky.

meliska
15. okt 2008

jeeeeej pipika ty si pridala aj brusko aj to lehatko aj koooopec hraciek do albumu.... 😵 kraaasne, pozeram ze bambulka uz ma cely regiment hraciek.... 😀

pipika
15. okt 2008

meliska dakujem.
Inak mam tehotensku cukrovku. ☹ 😢 😢 😢

cmuk05
15. okt 2008

pipika a co to znamena je to velmi zle?

pipika
15. okt 2008

cmuk, netusim. 😠 Hranica je 7 a ja mam 8.3. V pondelok mam ist znova na test. Ak aj ten ukaze cukrovku, tak pokial viem budem musiet mat do konca dietu.

cmuk05
15. okt 2008

a nevies o aku dietu sa jedna?A v hociakom tt mozem dostat cukrovku?

zabka
15. okt 2008

Ahoj pipi, to vazne? To mi je luto, som zvedava co caka mna... A aka dieta sa musi drzat? to ako ziadne sladke?Takze hovoris ze sa to dalo zvladnut? Kukla som tiez albumik krasne vecicky... 😉

pipika
15. okt 2008

Cmuk, neviem kedy sa to da dostat. Viem, ze tieto testy robia po 27tt.
Zabka, da sa to v pohode zvladnut. Neviem aka to je dieta, to mi len znama hovorila. Dnes som s lekarom nehovorila, iba so sestrickou.
A viete co je najlepsie? Ze neznasam a ani nejem nic sladke..... 😠

zabka
15. okt 2008

No ja som tiez zo zaciatku sladke nejedla ale teraz veru raz za den supnem nieco sladke.... 😅 ...Aha no v pondelok idem aj ja tak potom dam vediet co a ako...

cmuk05
15. okt 2008

zabka aj ja si rada dam do seba nejake sladke neviem odolat najlepsie tak po jedle.. 😀 😀

zabka
15. okt 2008

No ja tak isto vzdy ked sa napapam nejaky bonbonik na zaver musi byt... 😀

meliska
15. okt 2008

pipika: neboj nic, nejaky cukor Ta nemoze rozhadzat 😉 akurat budes asi musiet castejsie papat po malych davkach a pocitat sacharidy... aby Ti nekolisal cukor. Takze hlavku hore 😉 Drzim prstiky na pondelok, nech vyjdu testy ukazkovo dobre 😉

meliska
15. okt 2008

zabka: a ty mas kde brusko, haaaaa? 😀

mirka20
15. okt 2008

pipika, krasne brusko. a kolko hraciek uz mate 😵 neboj, s tou cukrovkou to zvladnes. ved cochvila porodis a po cukrovke nebude ani chyru ani slychu.

pipika
15. okt 2008

dakujem baby, ste mile. 🙂
Dufam, ze ak to bude cukrovka tak to zvladnem. 😒
No veru, hraciek mame dost, neviem kam ich ulozit. 🙂

pahu
15. okt 2008

Ahojte 😉
Pipi, však cukrovku si ešte nemala, tak si ju musela dostať... Všetko možné aj nemožné sa na teba lepí 😵 Neboj, zvládneš to 😉

terezicka
15. okt 2008

Ahojte tak som sa sem dostala až teraz, chcela som prísť skôr ale nešiel nám doma internet...A ďakujem vám za gratulácie aj tebe Mirka za sms-ku 🙂
Teraz mi Lucka zas zaspala, tak som začala chystať večeru lebo Marek išiel na obed do školy tak aby sme mali teplé jedlo keď sa vráti...
Inak už sa teším kedy bude nedeľa, lebo tieto dva týždne si neviem tak úplkne naplno vychutnávať lebo aj minulý víkend som skúšku a aj školu a tento víkend má Marek školu 3 dni a ja mám teiž školu cez víkend a ešte aj skúšku v piatok.Tak sa teším kedy to skončí, lebo budúci týždeň nemáme nič, okrem sobotňajšieho krstu 😵 A Mrek je doma do konca mesiaca tak si konečne vychutnáme prítomnosť jeden druhého a budeme sa tešiť z nášho malého pokladu 🙂

terezicka
15. okt 2008

Mirka teba som sa chcela spýtať ešte ohľadne jedla, že či môžem jesť hranolky, potom ma napadla pečená hurka ( ale to asi nie ), nejaké sladkosti a či si môžem dať keď budeme krstiť dobošovú tortu lebo tú ja milujem najviac na svete 😀 Teda okrem mojich dvoch pokladov ktoré mám doma 😉
A môžme sa predbežne dohodnúť na toho 26.10. žeby ste prišli? V tú nedeľu budúcu?

marcaradko
15. okt 2008

ahojte 🙂
ja som zase trosku chorkana,uz 3-den mam odydene hlasivky 😝
a MM ma krce do bruska,uz aj grckal ☹ .....horsie je to ze mame krcmicku a robime v nej len mi dvaja,teraz sa nevieme rozhodnut ,kto je na tom lepsie a moze pracuvat 😒
pipika,hladinu cukru moze ovplivnit kadeco,mozno v pondelok budes mat aj nizky 😉
pahu este mrškuješ?
zabka,mas cacane brusko 😵
meliska to motto v pase mi dalo zabrat,ale dobreee 😉 😀
terka este ti je plano?,dufam nie,a s tou hurkou,ja ti sice neporadim,ale asi by som to ja neriskovala 😖 😀

terezicka
15. okt 2008

marči nie už mi nie je plano a inak ahoj 🙂 A s tou hurkou ja si myslím tiež to isté, ale nech sa aj Mirka vyjadrí 😀 A takže vy ste obidvja chorkaví? A som počula že dakedy minulý týždeň bola dobrá havárka pred vami 😕

terezicka
15. okt 2008

Mirka a ešte ma napadlo či môžem jesť čipsy, tyčinky, popcorn...A postrúhané jabĺčka posypať cukrom?