Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

meliska
27. okt 2008

zabka, kde mas brusko, haaa? 😉

pipika
27. okt 2008

meliska, v podstate nemozem nic kde je cukok. Ani len ovocny jogurt. ☹ Da sa to dodrzat, len to pichanie prst uz tazko zvladam. Bolia ma prsty, su uz skoro modre, pritom si iba kazdy 2. den meriam cukor. Zajtra mam kontrolu, som zvedava ako sme dopadli.

Veru zabka, ziadne nove fotky????

zabka
27. okt 2008

No pipi ja som na tom tak podobne uz moc nezvladam to ranne vstavanie, v noci som stale hore a cez den velmi unavena... A tuto noc som sa poriadne zlakla strasne ma zacalo boliet podbrusko aj s krizami, takze tuto noc som si uzila ☹ ....Foto? aj by som pridala fotky mam porobene len neni kedy dokoncujem bakalarku tento tyzden odovzdam tak ked uz budem mat po vsetkom pridam vsetko co mam...Slubujem...Mam toho trochu vela, skola, byvanie, praca...

meliska
27. okt 2008

pipika: no tak to ti budem velmi drzat prstiky aby si mala lepsie vysledky, au to pichanie ti nezavidim... 😒 ale neboj, nejako to uz zvladnes a dobojujes to.... na konci ta caka ten najsladsi cukricek 😉

zabka: tak toho mas naozaj teraz veeelmi vela, ako pokracujete s hladanim bytiku? uz nieco mate?

zabka
27. okt 2008

Hej uz sme si predbezne vybrali, teraz vybavujeme veci okolo banky, akurat dnes tam idem...a na zaklade toho to bud potvrdime alebo hladame dalej...

meliska
27. okt 2008

zabka: tak to je super, drzim palce, nech sa to podari cim skor, a ozaj svokra o tom vie, ze sa chystate odist? 😕

pipika
27. okt 2008

No, ja nemam to stastie aby sme sa odstahovali. Prave vcera som povedala manzelovi, ze buduci rok si vybavime pozicku a ideme staviat dom. Ak nie, tak sa malou prestahujem k nasim. Predstavte si, my byvame so svokrovcami, mame 2 izby bez okien (cize okna su, ale sa otvaraju na chodbu). Vnutri je tma a ani vetrat sa neda. Babatko tam nemoze dat. V lete sme isli za svokrou, nech vymenime izby, oni maju dve obrovske s oknami. Vtedy povedala, ze ok, ved im je jedno kde spia a obyvacku nepouzivaju. A teraz, ked sme uz skoro objednali nove parkety prisla svokra a povedala, ze nech ostaneme tam, kde sme. Ale bez vysvetlenia. Neviem ako mozu byt taki sobecki, ze myslia iba na seba, aby mali svetlo a vzduch ako na svoju vnucku. ☹

Meliska, zatial sa drzim.

zabka
27. okt 2008

Vies ze ani neviem.... 😅

zabka
27. okt 2008

Pipi nepises nahodou o mojom byvani???? Lebo my to mame presne tak isto, tiez nemame ani okna von, len do chodby, ziadny cerstvy vzduch, tma jak v rohu musim svietit od rana do vecera... Manzelovi som tiez povedala ze ked sa to nevyriesi dokedy sa mala narodi po porode idem byvat k nasim, tak teraz sa to rychlo riesi, lebo ked pojdem na MD uz by sme uver nedostali...

meliska
27. okt 2008

och baby moje, mate to vy teda svokry 😒
zabka s tym uverom robite dobre, ze ho budete brat teraz, lebo banky su neskutocne niekedy... My sme brali uver minuleho roku a to sme obaja pracujuci, technici, pracujeme v Ba a robili caviky ako keby sme nemali na chleba 😒 a to sme brali polovicu z toho co nam ponukali ako maximum(vyratane z prijimov). 😖

pipika
27. okt 2008

zabka, mozme si podat ruky 😒 .

zabka
27. okt 2008

No pipi asi tak... 😒 .. Takze robim uz aj nemozne aby sme to vsetko vybavili...Len nech to uz je... Inak tiez mame len 2 izby teda v podstate jednu lebo druha je kuchyna

pipika
27. okt 2008

my mame jednu obyvacku a z nej sa otvara spalna. Kuchynu mame spolocnu. ☹

terezicka
27. okt 2008

Ahojte ako sa dnes máme? U nás je také zamračené, hneď by bolo lepšie keby slniečko vykuklo ale asi môžem o tom len snívať...
Včera nám Lucka zas večer robila cirkusy, zaspať ani za svet a popritom bolo vidno na nej že je unavená, v priebehu jednej hodiny sme sa 3x kŕmili a našťastie pri tom 3 potiahla len trošku a už bola jasná. To bolo okolo 10-tej tak sme ju uložili do postieľky ale na bruško lebo nám tak zaspala. A ona spala až do rána a zobudila sa až 5:30 😲 Čiže ona sa vyspala asi dobre, ale ja som ju stále kontrolovala čo má dobre hlavičku, čo nespí na nošteku a tak som ja toho veľa nenaspala 😔 A teraz som taká unavená, aj by som si ľahla, ale Lucka spinká vonku a nepočula by som ju keby sa zobudila

terezicka
27. okt 2008

Mirka z akých stránok si obedjnávala Rebeke vecičky? Chceme pozrieť pre Lucku tú bundu a aby sme pozreli toho viacej

terezicka
27. okt 2008

Inak včera bola u nás návšteve Mirka s Rebekou a Jankom a baby viete aká je rebeka už veľká??? 🙂 A keď sme sa fotili, tak rebeka sa ako pozerala do foťáku a ako pózovala 🙂 No z nej bude raz asi modelka, lebo včera jej to išlo úplne super 😀

pahu
27. okt 2008

Ahojte 😀

U nás nič nové, sme niekde po ovulke, ale tento mesiac sme ju poriadne prešvihli, takže nič 😒 Trochu sme sa doma nepohodli, a kým sa nám to chcelo riešiť, už bolo neskoro 🙄

A vy ako? Čo je nové? 😀

mirka20
27. okt 2008

ahojte 🙂 my sme boli doobeda na nakupe potravin, tak az teraz mam chvilu cas. aj to nie vela, lebo kym rebeka spinka, tak musim nieco navarit, aj naobedovat by som sa mala 😒
my sme boli vcera na navsteve u terezky, mareka a lucky. lucka je strasne krasnucka a malinka. take drobatko. a podoba sa na terezku. ked budem mat viac casu, pridam fotky nasich modeliek 😉
terez, ja objednavam z www.babybazar.sk, www.mimibazar.sk, www.mimiaukcia.sk, www.mamaaja.sk, www.modrykonik.sk , ... je toho dost, len si vybrat.
pipika, ti svokrovci sa hadam umudria a daju vam tie svoje izby. vsak to hadam spravia pre svoje vnucatko. nech im manzel dohovori.
zabka, drzim paste, nech to s tym bytom vyjde.
pavli, ked to nevyslo tento mesiac, vyjde to nabuduci. uz musi 😉

zabka
28. okt 2008

Pekne ranko prajem... Tesime sa na fotecky... 😉

zabka
28. okt 2008

Dnes nikto nefunguje???

meliska
28. okt 2008

ahojteeee
tak uz som tu aj ja, dnes nam nefungoval, net, no uplna hroza 😅

pahu
28. okt 2008

Ahojte 😀
Mala som utorkovú poradu 🙂

terezicka
28. okt 2008

Ahojte tak som prišla aspoň na skok, Lucka je tu pri mne, som ju posadila do vajíčka lebo v postieľke len plakala a ako som ju vo ajíčku zdvihla a začala niesť, tak v momente stíchla 😅 Len zas nech si na to nezvyká, lebo ja ju nebudem dlho vládať nosiť 😀 Ale už jej tu očká klipkajú, aj by spinkať chcelaa veru by aj mohla lebo ja si potrebujem požehliť veci tak by si mohla aspoň hodinku pospať.
Inak včera večer nám zaspala o pol 9 zas na brušku a spala v kuse do pol 5 😲 Potom som ju nachovala, dala naspäť do postieľky ale na chrbátik, tak mrnčala - asi sa jej to nepáčilo, lebo hneď ako som ju dala na bruško tak zaspinakala a spala až do 8:15 😉

terezicka
28. okt 2008

Zajtra ideme s malou do poradne aj na sono kĺbikov a som zvedavá ako dopadneme, koľko sme pribrali za prvý mesiac 🙂 A inak zajtra máme presne 1 mesiac 😵 Ani neviem ako rýchlo nám to ubehlo, že už mesiac je toto naše bábätko maličké krásnučké pri nás 😵

mirka20
28. okt 2008

ahojte 🙂
vcera vecer som pridala fotky nasich modeliek, tak pozrite 😉
a dnes sa nam prerezal prvy zubok. pred mesiacom sme objavili fliacik, ale nejak sa to zastavilo, nic viac sa nedialo, tak sme len cakali, kedy sa to opat rozhybe. a dnes ked mi rebeka schmatla prst a dala si ho do pusky, tak som ho objavila. a nie je to ten, kde bol fliacik, ale hned vedla. je to sranda 😅 ale uz to aj boli, ked mi zuzle prsty. je to dolna prava jednotka 😵 inak dnes sme dost malo spinkali, takze som vobec nestihala sem prist cez den, lebo som sa snazila robit trochu poriadok okolo domu, ale aj tak som skoro nic nestihla, lebo ako som sa do niecoho pustila, tak uz bola hore.
terez, inak, vobec sa nemusis bat davat malu spavat na brusko. v majovkach vela babam tak spavali deticky. ked sa jej tak lepsie spinka, tak preco jej v tom branit.

terezicka
28. okt 2008

Mirka vidíš zas vám asi pomohla návšteva u nás 🙂 Minule sa rebeka začala pretáčať a teraz sa jej prerezal prvý zúbok 🙂

terezicka
28. okt 2008

No tie naše baby sú fakt krásne Mirka 😵

mirka20
28. okt 2008

vsak, aj mne sa pacia 😉

terezicka
28. okt 2008

ešte som tu aj ja, lebo si skypujem s bratrancom 🙂 Ozaj a zabudla som sa ti pochváliť že aj moje bruško sa nalepilo 🙂 Čo sme boli tomu bratrancovi v auguste na svadbe, tak na prelome máj/jún čakajú bábätko a obidvaja chytali začiatkom septembra moje bruško, čiže vtedy sa im nalepilo 🙂

mirka20
28. okt 2008

terez, to je super 🙂
tie nase zazracne bruska boli super, ze 😉
ja kukam ordinaciu a sem tam skocim kuknut, ci tu niekto nie je 🙂