Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
1. dec 2008

Pahu pekné do teba že papáš aj za ňu ale ty papaj len radšej za seba a naša Lucinka nech tiež pekne papá za seba.
Mirka ja si ju stále prikladám, ale aj keď na obed papala, tak som si ju priložila a ona vôbec nič, začala sa jedovať,otáčala hlavu úplne preč 😔 A hladná už popritom bola. Tak som zas odsávala a Marek kojil, ale sa sťazuje že malá nechce od papať tak jej vždy dá trošku on z fľašky a potom ju preloží mne, lebo mne to lepšie ide 😀

pahu
1. dec 2008

Terez, už dlho som sa ťa chcela opýtať, odkiaľ máš to svoje krásne motto 😀

zabka
1. dec 2008

Ahojky je tu niekto?

mirka20
1. dec 2008

ahoj zabka, my sme tu, ale neviem ako dlho, lebo mi pada net 😝

mirka20
1. dec 2008

terez, aj my dnes nemame papkaci den. ani banan ani jablcko nechcela, o obede ani nehovorim. 😔 nastastie mliecko jej este stale chuti.

zabka
1. dec 2008

Co mate nieco s netom?

zabka
2. dec 2008

Dobre ranko prajem.... 😉

meliska
2. dec 2008

ahoj zabka 🙂
vcera som pozrela ten podorys a tak som dumala a dumala... 😀 este sa opytam kolegyne stavbarky, ako by to riesila ona... 😉

meliska
2. dec 2008

inak vo velmi podobnom byte som vyrastla 🙂 tak si to zhruba viem predstavit 😵

zabka
2. dec 2008

No aj ja som dumala, mozem ti preposlat moj navrh č.1 😉

meliska
2. dec 2008

posli 🙂 uz sa tesim 😉

zabka
2. dec 2008

oki idem hned poslat... tak cakaaaaaaaaaj... 🙂

pahu
2. dec 2008

Ahojte 😀 Aj mne niečo pošlite 😉

Terez, papkáte dnes? 😵

meliska
2. dec 2008

cakaaaam 🙂

meliska
2. dec 2008

pahuuu 🙂 ako sa dari? uz papkas lieciky aby sme spolu kocikovali? 😉

meliska
2. dec 2008

zabka: smekam klobouk, velmi dobre si to vydumala 🙂 ja som tam spekulovala vcera okolo tych stupaciek a stale som tam mala malo miesta 🙂
...akurat si detickam zamurovala vchod do obyvky-bezecku trasu... my sme sa s bratom stale nahanali kuchyna, obyvacka, chodba, kuchyna a naopak 😀 😀 😀

zabka
2. dec 2008

Uz som poslala.... 😉 .. Pahu nemam tvoju email adresu, posli do IP a poslem aj tebe 😉

pahu
2. dec 2008

Ale ja si robím srandu, však vidíte že nestíham ani popísmenkovať s Vami 😀

Meliska, nepapkám, zatiaľ sme nasadili tú odporúčanú kondómovú ochranu, a 9.12. idem k dokimu 😀

meliska
2. dec 2008

pahu... no dooobre no, ale ja chcem byt kolegialna, tak toho 9.12. sup sup k dokimu... 😉 ja ta cakam 😉

pahu
2. dec 2008

Meliska, nooo, len aby si nečakala príliš dlho 😀

zabka
2. dec 2008

No ved to je len priblizne som zvedava co na to povie majster, mozno to ani nepojde...... 😅

meliska
2. dec 2008

pahu ma nejeduj 😀 😝 😉 jasne ze nebudem cakat dlho, lebo ani ty 😉

meliska
2. dec 2008

zabka: podla mna je to velmi rozumny navrh 😉 , len aby sedeli rozmery pre standart sanitu a potom asik vhodne umiestnit kuchynske elektrospotrebice, aby nemusel majster vela sekat(voda, odpad) do toho zelezobetonu medzi kuchynou a obyvackou 😅

terezicka
2. dec 2008

krásne dobré ránko prajeme 🙂 No Lucka úplne odmieta chytiť prsník do pusy, aj vnoci sa zobudila hladná po 7 hodinách, už si cuckala ručičky ale prsník chytiť ani za nič. Tak som odsávala a Marek ju zatiaľ držal na rukách aby nesputila krik. A teraz pred chvíľkou toľko zas vygrcla že až. Mne pri každom jej grcnutí je strašne do plaču 😢

terezicka
2. dec 2008

Pahu to motto mám od kamošky, u nej som to videla, ale neviem kto je jeho autorom 😉

terezicka
2. dec 2008

Idem poprezliekať Lucinku lebo je celá dogrckaná 😔

zabka
2. dec 2008

No ved uvidime... 😉 .. Terez to ma mrzi s tou Luckou, dufam ze coskoro sa to polepsi...

meliska
2. dec 2008

terez: taketo utrapy mate s Lucinkou.... hmmm 😔 tymto si asi musi prejst vacsina mamiciek 😒 ale ona z toho coskoro vyrastie, neboj... 😉

pahu
2. dec 2008

Terez, tak Lucku premenovávam na Grcinku 😉 Neboj sa, ona sa zase vráti do normálu 😵

meliska, ja už nebudem čakať, ja cca vo februári otehuľkujem 😀

zabka
2. dec 2008

No uz mam v praci takmer vsetko hotove, vyplaty, pokladna, faktury uz len tie hnusne jazdy to tak nemam rada robit 😝