Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

meliska
12. dec 2008

Ahojte 🙂

babulka zo srdiecka Ti este raz gratulujem a prajem dalsich 35 krasne gulatych tyzdnov a potom jeden maly ukricany uzlicek 😉 drzim silno paste 😉 😉

terezicka
12. dec 2008

Ideme sa chystať na výlet, papa 😉

jankabelka
12. dec 2008

Ahojte kočky, viem že som tu dlho nebola, ale nedalo sa. Mali sme kopec práce.
Teda kukám, že sa tu tehuľkuje o 106 🙂
Prajem Vám krásny víkend

pahu
12. dec 2008

Ahoj Janka, ja stále čakám na teba 😀
P.S: Zistili mi protilátky na spermie aj na trofoblast, som na hormónoch... A niektoré baby z nich pribrali cca 12 kg za 2 mesiace, tak sa teším... 😝

jankabelka
12. dec 2008

Ahoj Pahu 😀 a ja čakám na teba
Ty brďko niečo som čítala, ale všetko som nepostíhala, takže si mi poskytla to najdôležitejšie info, ďakujem 😉
Ale tak možno nepriberieš, uvidíš, ale každopádne silno držím pršteky 😅 aby sa to dalo do poriadku a aby ste mohli začať s fazuľkou

pahu
12. dec 2008

Janka, ďakujem a verím, že už sa to podarí nám veteránkam, nie len "novickám" 😀

jankabelka
12. dec 2008

Držím nám silno palce a rok 2009 to istíííííííííííí 😀

mirka20
12. dec 2008

jej, janka, ty si tu uz daaaavno nebola. a co vy a snazilkovanie? postupili ste nejak? 😕
pavli, neboj, urcite to nebude tvoj pripad. a ak by aj nahodou, tak kojenim vsetko zhodis 😉

babulka123
12. dec 2008

sprava od Pipiky... je ok , malej namerali 2550 g co je ok, ale musi lezat a lezat a lezat a bud. piatok ma kontrolu...

mirka20
12. dec 2008

babulka, pozdrav ju od nas a nech pekne poslucha lekara a oddychuje

jankabelka
12. dec 2008

Ahoj Mirka, jej vy ste ale vyrástli 😅 ako sa mávate? tešíte sa na prvé spoločné Vianoce?
My sme postúpili 🙂 teraz sme na alternatívnej metóde a papáme také kvapky, ktoré by nám mali pomôcť k fazuľke, tak nám prosím držkajte palčeky aby sa to už konečne podarilo 😉
Ahoj babulka gratulujem k tehu

mirka20
12. dec 2008

na vianoce sa moc tesime. som zvedava, ako bude rebeka reagovat na stromcek 😵
a neboj, siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno drzime paste, nechje co najskor fazulkav brusku a tie dalsie vianoce budu vase prve "spolocne" 😉

mirka20
12. dec 2008

ideme my obedovat, lebo mala je uz nervozna. a poto ma caka umyvanie okna, ale vooooobec sa mi nechce 😝
papa zatial.
ak by som tu uz niektore nestihla, tak prajeme krasny vikend 🙂

pahu
12. dec 2008

Babuľka, aj vy musíte ležať a ležať a ležať 😉

Janka, podarí sa nám to... 😀

kila
12. dec 2008

Čaute! Kuk na naše nové fotky! 😵

zabka
12. dec 2008

Ahojky aj ja som pridala nejake nove foto... 😉

kila
12. dec 2008

Lucka je krásnučká! Aj Rebeka je prekrásna! 😉
My sme boli na poradni v pondelok, Réka mala 7 kg a vraj je veľmi šikovná a pekne stojí takže máme povolenie stáť a naučiť sa chodiť! 😀 Začíname aj s jogurtami a tvarohom, som zvedavá, zajtra jej dám na raňajky prvý krát jogurtík. 😅 S papaním sme na tom rovnako, všetko papáme - ale len s kašičkou. Už sa kvôli tomu nebudem trápiť aspoň že papáme. 😅 Réka v poslednom čase je strašne "zlá" - neposedná, je to s ňou horor či už v aute, v kočíku, v nákupnom kočíku, na rukách... a mohla by som pokračovať do nekonečna... nevydrží pokojne hrať 10 minút... 😝

kila
12. dec 2008

Ahoj Žabka! Už sa ti to blíži! Máš krásne malinké bruško! 😵

zabka
12. dec 2008

AHojky kil, no ja veru nemam pocit ze je malinke... 😀 😀 .. Veru blizi uz aby to bolo... 😵 .. Kukala som vase foto Reka je krasnucka a aka je uz velika ved len nedavno sa narodila ...

kila
12. dec 2008

A máte aj krásnu výbavičku! Natálku bude fešanda! 😀
No veru, čas letí a Réka rastie! 1.1.2009 bude rok, že som ostala doma z roboty a vôbec sa mi to nezdá, ako keby to bolo pred mesiacom. 😅

zabka
12. dec 2008

NO to som pridala aspon par foto, lebo vsetko by sa aj tak nezmestilo 😀 ... No no veru na tych detoch vidiet ako ten cas leti... A kedy planujete druhe? 😀 😵

kila
12. dec 2008

😝 😝 😝 ...po takejto neposednej nezbednice asi nikdy... 😝 😝 😝 ...ale nieeeeeeee, keď pôjde Réka do školy 😅 a dúfame že druhé dieťa bude "lepšie" 😅

terezicka
12. dec 2008

Krásny večer sa praje, takže náš prvý výlet máme úspešne za sebou, ja som išla s Luckou sama do Zvolena, tam sme vyzdvihli Mareka... Lucka bola zlatučká, väčšinou v aute spala a keď nie tak kukala že kde je...A boli sme potom pozrieť aj Luckinu sesternicu, takže sme urobili aj návštevu cestou. A v nedeľu ideme k môjmu bratrancovi na návštevu, dúfam že to na Lucku nebude veľa 😨
Inak zajtra doobedu sa Marek stará o malú 😲 Ja idem na 9 do školy a neviem presne kedy sa vrátim, ale som ho rázne upozornila nech sa neopováži dať malú svojej mame a on pôjde niečo robiť, že sa niekde zašije a jeho mama sa bude starať o malú. Som mu povedala že nech si vyskúša čo to je, a potom zistí možno z čoho bývam niekedy dosť nervózna...Som zvedavá čo mi potom zajtra povie...

terezicka
12. dec 2008

Kila teda Réka je asi riadna nezbednica podľa toho čo píšeš 😅 No ja som zvedavá aká bude naša Lucka, lebo v brušku bola veľmi aktívna a aj teraz keď má náladu tak sa len mece, kope, rozhadzuje rukami na všetky strany, nohami beží ako keby nám chcela utiečť 😅 Tak sme zvedaví že čo nás čaká 😨
Žabka ty máš krásne bruško, také malinkaté, Natálka bude tiež taký drobček ako moja Lucinka 😵 Ale to neva, aspoň pôjde ľahučko vonku 😵

zabka
12. dec 2008

Takze vy uz takto vyletujete, aspon vam nie je dlho... 😉 .. Takze tatinko ma zajtra sluzbu s Luckou, no som zvedava ako mu to pojde, potom daj vediet ci bol moc unaveny 😉 . No ja mam pocit ze to brusko uz ani neunesiem, nie som asi zvyknuta 😅 😵 ...

mirka20
12. dec 2008

ahojte. tak som pozerala vase fotky. proste parada 🙂
zabka, krasne brusenko 😵
kila, reka je riadna betarka a ako krasne stoji. to je parada 😅

kila
12. dec 2008

Terezka pripravte sa na najhoršie... 😅 😀 A som zvedavá ako to Marek zvládne, ale možno že Lucka bude naschvál dobrá a celé to prespí a potom v noci môžeš nastúpiť na nočnú smenu... 😅
Inak môj manžel že teraz je doma s nami je už tiež hotový z Réky... 😀 aspoň vie prečo som vždy unavená... 😉

kila
12. dec 2008

Ahoj Mirka!
Jaaaaj, ale musím trošku Réku aj pochváliť, pretože tento týždeň raz prespala noc!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kila
13. dec 2008

Lucke všetko najlepšie k meninám! 😵 😵 😵

terezicka
13. dec 2008

Ahojte, takže dnešná skúška je za mnou, večer môžme mať dvojitú oslavu - moju skúšku a Lucinkine meniny 😵 Náš pokladík má prvá taký väčší sviatok tento rok 😵 Som aj koláče bola kúpiť aby som mala čo zjesť 😀