Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

meliska
14. jan 2009

no babiky, vidim, ze dnes to tu zasa zije 😀 😀 😀
zasa budete pisat, az ked tu nebudem 😀 co uz s Vami, ja Vam tu budem nechavat asi len odkazy 😎

mirka20
14. jan 2009

ahojky 🙂
takze party bude riadna. sa tak tesim 😅
my nove nic, noci klasika o nicom, cvicim stale (teda uz dvakrat som bola v posilke a raz plavat 😀), sme zdravi (to si musim poklopat tuk tuk)

meliska
14. jan 2009

jeeej aspon niekto 😀
ozaj Mirka, ked cvicis, tak sa mala potom nestazuje na chut mliecka? 🙂

mirka20
14. jan 2009

meliska, nie. chuti jej asi rovnako. ale ja to zas s tym cvicenim pre istotu neprehanam 😀 . a cvicim az vecer, ked mala papa uz len raz, aj to uz predtym papala kasu, takze asi jej vela mliecka netreba. a nocne papanie je stale rovnake, takze asi to moc nezmeni chut mlieka

meliska
14. jan 2009

no tak to mas dobre vymyslene, mna to len tak napadlo, lebo teraz po sviatkoch som sa vratila ku vsetkym sportom a nejak mam brutalnu svalovku 😅 a to boli len tri tyzdne, tak si neviem predstavit, co to bude po takej dlhsej pauze

mirka20
14. jan 2009

ja to fakt moc neprehanam. a zas kondicku trosku mam, kedze mam doma skoro 8kilove zive zavazie 😀 😉 a aj zopar schodov

meliska
14. jan 2009

he he to je pravda.... 🙂
...uz aj ja by som chcela take zavazie... 😀 aj menej kilove na zaciatok.... 😀

mirka20
14. jan 2009

no a kedy zacinatena tom "zavazi" pracovat?
musim ist, rebeka sa zobudila

meliska
14. jan 2009

noooo.... zajtra posledny den HAK, potom mrcha a potom uz je to len na tom ako rychlo sa moje telo spamata 😀 takze asi este tento mesiac zacineme 😀

marcaradko
14. jan 2009

meli 15.2.83 a ty?
cviceniee a to je coooo 😅 .....som bola minuly tyzden oprobovat co to je,som sa z toho nevedela spamatat zo 5 dni 😖 ,ale ma neako rychlo pribuda,mala by som castejsie a menej hryzny 😒

meliska
15. jan 2009

Dobre ranko babulky,
som zvedava, ci tu aj dnes budem takto sama 😀
marca: 21.1.81 🙂

pahu
15. jan 2009

Čauko, aj ja som tu: Ale zase len trošku 😀

meliska
15. jan 2009

ahoooooj pahuuu 😉

meliska
15. jan 2009

ako sa dari? minule sme Ta so sharlottou spominali, ked sme boli na kave, ze Ta zavolame ked pojdeme zasa, ale Teba tu stretnut je takmer nemozne 😅

terezicka
15. jan 2009

AHojte tak my sme absolvovali v utorok a včera výlet, Luci bola dobrá akurát že v utorok zaspala večer až o 22:30, no našťastie neplakala len nespala a húkala si a kopala nohami o 106 😅 A v utorok sa začala tak krásne rehotať nahlas, ja som jej po tichu niečo šepkala a ona sa začala rehliť, potom k nám prišiel Marek tak sa začala ešte viac 😀 A včera to zas spravila keď som sa s ňou bláznila tak sa zas rehlila 😀

terezicka
15. jan 2009

Pipika som čítala priebeh tvojho pôrodu a mala si to tiež super rýchle a hlavne pohodové podľa tvojho opisu 🙂
Inak aj ja cvičím ale len doma lebo tu neni možnosť nikde chodiť, tak aspoň každé ránko si dávam moje brucho do pôvodného stavu...
A budúcu sobotu ideme na ples tak nech nejako vyzerám pekne 😀

mirka20
15. jan 2009

ahojte 🙂
meliska, tak vcera som to nejak zakrikla s tou svalovkou, lebo vecer som zacala citit brucho a trosku nohy. ale zatial to nie je moc kriticke, tak dnes idem opat 😅
inak, ja som narodena medzi vami- 28.1.1982 😵
terez, aj ja by som doma cvicila, len ja sa neviem nijak prinutit. a takto, ked uz som v tej posilke, tak cvicim. a este ju mam aj zadarmo, lebo ju sponzoroval strojmi jankov zamestnavatel, tak on ako zamestnanec a jeden rodinny prislusnik to maju zadara 😅
tak vam zavidim, ze idete na ples. aj ja by som sla, ale... 😒
pavli, ako postupujete? pribrala si od tych liekov?
no, ideme my trochu von, tak papa zatial 🙂

meliska
15. jan 2009

😀 ja mam celkom rada svalovku, ale len taku jemnu, to vzdy viem, ze som cvicila kvalitne 😀
pozeram, ze tri roky vodnarov mame vychytane pekne po sebe... a ja som najstarsia 😕 😅 😀

meliska
16. jan 2009

pekny den babulky,
zasa tu budem sama? 😕

zabka
16. jan 2009

Ahojky no my sme dnes mali o nieco tazsiu noc, mala bola akasi nesvoja vobec sa jej nechcelo spinkat a takmer kazdu hodinku pytala jest... 😅

mirka20
16. jan 2009

zabka,neboj, to sa casom upravi. a potom mozno opat pokazi, tak ako u nas 😖
nas stale trapia zubky, tato noc bola otrasna, ja som uz po malej aj trochu kricala, lebo som bola total grogy a ona furt len mrncala, dokonca aj ked bola u nas v posteli. a tak sa krutila a kopala nas, ze som uz mala nervy total na konci. rano som az plakala od unavy. tie zubky su strasne. ☹ a to uz je skoro vonku, tak neviem, co ju este trapi. teraz vecer mala dokonca aj horucku 38,1.dala som jej sirupcek nurofen, tak dufam, ze jej to stiahne teplotku, ale hlavne bolest dasien. prve dva zubky nam vysli tak, ze sme o nich ani nevedeli, no ale tento sa ozyva este aj za tie dva 😢

terezicka
17. jan 2009

Ahojte, tak naša Lucka sa dúfam vracia so spánkom do starých koľají, lebo včera prespala celú noc sa zobudila až ráno o 5:30 a dnes sa zobudila o 04:00, čiže teiž fajne...Soplíky ale ešte nemáme nejako sa ich nevieme zbaviť, aj chrčí potom...A včera začala vydávať nové zvuky ale neviem vám tu to napodobniť 😀

terezicka
17. jan 2009

Žabi to nič, možno sa potrebuje Nikolka ešte riadne preorientovať na deň a noc...
Mirka ten "krik" poznám aj ja, keď sa nám pokazili noci a Lucka do 21:00 vylačkúvala v postieľke alebo keď po nočnom jedení bola ešte hodinu a pol hore...No vtedy to bolo tiež ťažké...A ozaj nenatieraš Rebeke ďasienka? Lebo že v lekárni sa dá kúpiť taký chladívý gél na ďasienka, tie by jej mali akoby stŕpnuť a ona nebude tak cítiť tie zúbky...Skús sa na to popýtať ak to doma nemáš

zabka
17. jan 2009

NO dufam ze si to nejako upravi, lebo cez den mi skoro stale spinka a v noci je zas castejsie hore... 😕

mirka20
17. jan 2009

no, nas este stale trapia zubky a to uz je ten jeden cely prerezany.
terez, gelik mame, ale nezabera, dnes som jej kupila dalsi, tak snad ten zaberie. a stale teplotujeme, ked jej dam sirup, teplota klesne, ked prestane zaberat, teplota opat stupa. ale nie az do takych vysin ako vcera, "len" do 38 stupnov.
zabka, skus ju cez den "zamestnavat", aby nespala, mozno to pomoze

mirka20
17. jan 2009

tak oprava, prave sme merali malej teplotku, lebo sa nam dala opat horuca a ma 38,75 ☹

terezicka
17. jan 2009

Žabka tak ako píše Mirka, skús Nikolku cez deň nejako zabaviť alebo ju skús možno aj budiť. U nás je napr. také pravidlo že Lucka nespí dlhšie ako do 17:00, keď príde tento čas a ona náhodou spí tak ju budíme. Jednoducho chceme aby pred kúpaním bola hore aspoň dve hodiny tak preto. A kamoška to robí tak isto, tiež malú budú poobede lebo potom by si niekedy tie detičky spali koľko sa im zachce a v noci by to nebolo dobré... Ozaj a čo vravia svokrovci na malú? Oni sú doma tuším stále však? Nechodia ti radiť čo máš robiť? A s bytom ste teraz na tom ako?
Mirka dúfam že Rebeke to rýchlo prejde nech sa toľko netrápite...
Inak včera Marek sa pýtal svokra že či nevie o nejakých pozemkoch na predaj, tak že ani nie a svokra potom že či pre nás, tak my že hej...Ale viac to nekomentovala tak hádam sa dovtípila čo sme jej tým chceli povedať...Ešte Marek povedal že to môže okomentovať vtedy keď už naozaj niečo kúpime

terezicka
17. jan 2009

Mirka a keby ste skúsili dať Rebeke čípok? Niektorým deťom to vraj zaberie lepšie ako sirup.

zabka
18. jan 2009

No musim ju dnes pochvalit, v noci pekne spinkala len po 4 hodinach sa budila na papanie inak celu noc spinkala... Vcera sme boli prvykrat trosku aj vonku na polhodinku 😉 ... Vies co terez, nic moc len ze je zlata a dobrucka, ale ani nemaju kedy moc co hovorit lebo ja som stale u nasich aj s malou, tam sme boli iba 2 dni inak sme stale tu s malou.. 😵 😵 .. Stale cakame na vyjadrenie uveru, uz ma ide z toho porazat... 😠

mirka20
18. jan 2009

ahojte. tak my stale teplotujeme, noc bola brutal, kazdu hodinu sme boli hore a merali teplotu. vzdy bola do 38,5, tak som jej len davala mliecko, cajik a snazila sa ju uspat. o stvrtej uz presiahla 38,5, tak sme jej dali sirupcek a do 15 minut bolo vsetko ok a spali sme az do pol deviatej. no a cez den, sem tam ma zvysenu teplotu, sem tam normal, ale nastastie nikdy nie nad 38.
terez, nam sirupcek zabere na tych 5-6 hodin, ale potom opat vystupi. no a sirupcek jej nechcem davat stale, lebo by sa mal davat, len ked je teplota nad 38,5.
zabka, super, ze ste tak pekne spali 🙂