Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

babulka123
13. apr 2009

ahoojj.. noo mam , v samorine si kamoska otvorila atelier.. mala by si ist aj s malou . stoji to za to ..

pipika
13. apr 2009

asi pred dvoma tyzdnami jedna baba mi strcila do ruky ich letak. Kde su presne?

babulka123
13. apr 2009

oproti kostolu na namesti.. tam je taka mala pasaz, a tam na konci.. je to moja kamoska, tak ak povies ze si odomna mozno da aj zlavu ... ale inak nieje draha.. tusim 40 eur, s tym ze robi veeela fotiek na CD, 10 najlepsich vyretusuje a da aj vytlacit... a ostatne dostanes na CD.l..

pipika
13. apr 2009

to je dobre. Lenze vies, moj bracho je fotograf a neviem ako by som mu vysvetlila, ze ideme do atelieru. On by aj odfotil malu, lenze ja ju neviem obliect do takych siat co maju v tom studiu. 😒

babulka123
13. apr 2009

hehehe tak to by si tazko vystvetlila.. ale ved nemusi byt neviem ako nastilovana... podla mna staci len nejake pozadie a pri takychto babatkach sa mi aj tak najviac pacia nahe foto.. len ma neberte ako nejaku uchylku heheheheh e

pockaj pozrem foto co tu ma kamoska, a poslem ti link, ona fotila malu len v plienke a tusim v bielych satach... a taka je kraaasna

babulka123
13. apr 2009

skus kuknut.. to je moja kolegyna a kolega..

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

pipika
13. apr 2009

super fotky, aj brat ich pozeral. Hovori, ze nieco skusime. 🙂

babulka123
13. apr 2009

tak tak a potom pridaj budem sa vytesovat..

pipika
13. apr 2009

minule som ta prezvonila, prechadzali sme sa nedaleko od vas. Nabuduce ked tu znova budeme sa ti ozvem a pojdeme von, oky?

babulka123
13. apr 2009

nooo skus.. u mna je to s pohybom velmi zlozite..tazko sa mi chodi kvoli tej lonovej kosti ale aspon by som vas videla.. budem velmi rada. pojdeme aspon na zmrzku

pipika
13. apr 2009

jooooj, tak dobre. Aj teraz sme u mamky, az zajtra ideme domov.

Vidim, ze fakt nechcete vediet pohlavie babatka. A co citis, chlapcek ci dievcatko? A okolie co hovori?

babulka123
13. apr 2009

pipi heheh len ja som v BA u svokrovcov lebo marek je prec, takze ja som uz od soboty tu .. ale dnes vecer uz ideme domov a docela sa tesim ... hlavne na svoju postel.. ostane ani nie, tu mi je lepsie heheheh

a co ja citim . osobne si myslim ze to bude chlapec, aj brusko mam take len do predu este stale mam svoj pas, takze podla mna to bude lukas, aj tomu hovorime v muzskom rode.. uvidime co to bude... uz sa tesim na to kedy mi to povedia..

babulka123
13. apr 2009

myslim po porode..

pipika
13. apr 2009

Nechcela som pisat, ale aj podla mna to bude Lukasko 😵 🙂

zabka
13. apr 2009

Ahojky tak my sa mame na nic, Nikolka je chorucka, ma soplik aj kaslik...Ale na to ze je chorucka je celkom statocna ani neplacka moc, sirupceky papka.. Pipika ani ja este nemam mrchu, a dufam ze tak skoro ani mat nebudem 😉 😵 Pozerala som foto Lili je krasnucka, v tych satockach super aj my sme uz mali na sebe satocky a bola ako babika, musime aj my pridat nejake foto... 😵

jankabelka
14. apr 2009

Ahojte babule, ako sa máte po sviatkoch? Dnes sa mi vôbec nechcelo vstávať do práce 😔
Mám taký problém, každé ráno a každý večer sa natieram krémom proti striám ale začala sa mi šupiť na prsiach koža a neviem či z krému alebo to je z vody ☹ neviete mi poradiť alebo asi by bolo najlepšie skočiť k lekárke však?

meliska
14. apr 2009

ahojte babulky 🙂
no ako po sviatkoch, ja som dala prckovi riadne zabrat... celu sobotu som mala asi nejaky virus, lebo som mala neskutocne hnacky a grcanie... nedokazala som v sebe udrzat ani lyzicku vody, aj ked som sa velmi snazila... aj sme boli na pohotovosti, ale ked som povedala, ze som tehu, tak mi len povedali, ze mam vela pit a priroda sa s tym vyrovna.... no odchadzala som uplne K.O. a uz som ani nevladala odporovat... a manzelovi ked som ja musela odbiehat na wc povedali, ze ked to bude trvat 3 dni, tak mame prist... kebyze mi je takto 3 dni tak ma uz vezu nohami napred... 😖 v nedelu mi to trosku preslo a zvladla som aj trochu vody a piskotiky, ale bola som tak vycerpana, ze som mala teploty.... nastastie v pondelok to uz bolo fajn, len som bola velmi unavena... a dnes som uz v praci a papam piskotiky 🙂 No snad to prcek so mnou vydrzal 😉 takze Velka noc u nas noc moc... chudak MM nemal ani kolaciky, ani zemiakovy salat iba starosti so mnou... 😅 ale je strasne zlaty a ukazkovo sa o mna staral... 😀

jankabelka
14. apr 2009

Meliska, som rada, že ti je už lepšie 🙂 a manžela chválim že sa tak pekne o teba staral. dnes ideš k tej lekárke na sono?

meliska
14. apr 2009

janka: akurat odchadzam 😉 tak mi prosim drzte prsteky 😉 potom dam vediet 🙂

jankabelka
14. apr 2009

Áno silno na vás myslíme a držíme palce 😉 a hlavne sa nebojkaj

babulka123
14. apr 2009

meliska...d rzim palce.. a chcem vidiet foto... cmuuk

mirka20
14. apr 2009

ahojte 🙂
tak a je po sviatkoch 😔 tak rychlo to ubehlo. my sme ju stravili doma. boli u nas aj moji rodicia, tak bolo fajn, aj malu mi popestovali, tak som si trochu aj oddychla. teraz periem uz druhu varku pradla a ked uschne musim este 2 varky oprat - rebekine veci, lebo pomaly uz nema co nosit. lebo teraz vela veci zaspini, kedze sme casto vonku a ona stvornozkuje aj vonku, tak si viete predstavit tie gate 😀
mel, silno drzime paste a cakame na spravy 😉 velmi ma mrzia tie vase sviatky, ale zas ved pooblievat sa mozes dat kedykolvek a aj kolaciky a salat si mozte spravit hocikedy 😉
babulka, obdivujem ta a aj ostatne, kt.vydrzia do porodu a nevedia, co budu mat. ja som chcela od prvej chvile vediet, co budeme mat, aj ked som tusila, ze budeme mat rebeku. teda mozno som to netusila, ale som po tom moc tuzila 😵
janka, mozes to mat aj z toho kremu, ale aj z vody. nemenila si v poslednej dobe krem alebo avivaz?
terez, mrcha uz dosla? 😕
pipika, lili je nadhernucka 😵
zabka, drzim paste, nech tu chorobu nikolka coskoro prekona 😉
ste ma navnadili na to fotenie. ja po tom tuzim uz velmi dlho, len u nas je to strasne drahe a ked som chcela, ze by nas pofotil muz, tak furt neni cas 😝 a pri samorine nam byvaju svagrovci, tak ak by robila aj v sobotu, tak by sme tam asi isli 😵

jujuju
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babulka123
14. apr 2009

mirka.. to mi hovori kazdy... ja neviem nejako ma to vobec netrapi co to bude, lebo som vnutorne nastavena na to ze to bude chlapec, a tak uz pomaly tomu hovorime Lukasko.. tak uvidime... aj brusko tomu nasvadcuje, neviem ale velmi sa tesim na ten den kedy mi ujo dr. povie Anka mas syna alebo dceru .. to je jedno.. velmi sa na to tesim

meliska
14. apr 2009

ahojte bambulky,
tak uz sme spat, mame hlavinku, ritulku a srdieckooooooooo 😵 😵 😵 ja som taka stastnaaaaa 😵 😵 😵
...ja som sice srdiecko zozaciatku nevidela, tak mi ho lekarka 2x musela ukazat, podla PM sme 8tt+0 ale podla utz sme trosku vacsi 8tt+5
Este stale spinim, tak nam zvysili davku duphastonu, tak dufam, ze to bude uz lepsie.
😉 Fotocku pridam az ked budem doma, lebo z prace sa mi to nejako neda vlozit. Babulky dakujem ze ste na mna mysleli. Cmuuuk
😵

babulka123
14. apr 2009

meliskaaaaa super, velmi sa tesim a gratulujeeeem
juuuuj ako keby som sama take nieco pisala.. paradicka..

jankabelka
14. apr 2009

Meliska jeeeeeeeeeej super, gratulujeme 🙂 a tešíme sa na foto 😉
Mirka používam ten krém Elastiq a aviváž používam stále lenor len s inou vôňou 🙂 asi budem musieť skočiť aj k lekárke

meliska
14. apr 2009

😵 babulka moja... 😵
ja sa usmievam od ucha k uchu... trosku ma sice desi diagnoza, co mi napisala, ze hroziaci potrat, ale dostali sme dalsiu nadielku duphastonu, tak to snad do toho 12tt zvladneme uplne v pohode... 😀
... v piatok mam ist na odbery a 12.5. na prvu poradnu, to uz znie tak mocne 😀 😀 😀

jankabelka
14. apr 2009

Meliska, nebojkaj sa s bambulkom to zvládnete, len sa musíš veľmi šetriť. 😉

babulka123
14. apr 2009

tak ako pise janka... musis sa sestrit.. neviem ci si ale mala by si byt na PN a lezat a lezat.. naozaj to nepodcenovat...