Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
29. máj 2009

Terez, ano, videla som ze aj Lucka ma ten podbradnik. 🙂
Inac malej vsetko naj k 8.mesiacikom. 🙂

Aj ja som nasla Lili bielu bodku v ustach, som zvedava kedy z toho bude zub. 🙂

marcaradko
29. máj 2009

terez seeecko naj lucinke 😉

marcaradko
29. máj 2009

...a samozrejme aj tebe gratulujeme 😅 😉

mirka20
29. máj 2009

lucke vsetko naj 🙂
my sme dnes mali hrozny den. teda nie cely, ale len jeden okamih a od toho sa to vsetko odvijalo. rebeka mala uraz 😖 potkla sa a hlavou narazila o zarubnu 😢 na cele ma hrcu ako svet. ale nasa hrdinka plakala len trosku, zato ja som si porevala riadne. no a odvtedy som sa ju snazila nespustit z oci, stale som ju kontrolovala, ked spinkala, kazdu chvilu som ju chodila pozerat. juuuj, tieto urazy su strasne 😢 a nechapem, ako je to mozne, ze kazdy uraz je na hlave 😔

zaza_na
30. máj 2009

ahojte! 😝
prisla som vas pozriet ako sa mate a co mate nove ;)
pozearm, ze Rebeka uz mala rok. tak to som prepasla; to mi je luto... ☹ ale aspon dodatocne, vsetko najlepsie prajeme Rebeke, aby rastla do krasy a robila nadalej taku obrovsku radost rodicom 😵
my sa mame dobre. zacali sme stavat dom a do toho som si dala autoskolu... takze o stresy nemame nudzu... lilianka bude mat o 2 tyzdne rok. leti to strasne rychlo. zatial mame stale len tie 2 zubky, ale hore sa jej dsienka uz riadne beleju, tak cakam ze postupne onedlho vyjdu 4 dalsie zubky...
chodime zatial stale na plavanie uz druhy kurz. onedlho bude koncit a potom si dame na leto prestavku. uvidime, ci budeme pokracovat. aj by som rada, len je to dost drahe...
lili zatial stale stvornozkuje, postavi sa, kde xce a prejde aj popri drziac sa rukami. za ruky velmi rada chodi, takmer az uteka 😀
idem popozerat vase fotky. som zvedava, ako deticky uz podrastli 😉
a su aj enjake nove tehulky? 😉

zaza_na
30. máj 2009

jeeeej, meliska, o tebe som asi ani nevedela, ze si tehu 😝 blahozelam! 😵
uzivajte si babenky tehotenstvo. krasne obdobie. ako tak pozeram na fotky vasich brusiek a zo sona, ma taka nostalgia chytila 😀
janka, doktorovi sa podarila ta fotka naozaj skvele. 😉
babulka, tebe sa to uz riadne krati. ani sa nenazdate a budete mat drobceka na rukach 😵
terezka, blahozelam k obhajobe a drzim palce na statnicu. klobuk dolu, ze tolko toho zvladas. si sikulka 🙂
Lucka je uz velka kocka 😝
pipika, aj Lili uz riadne podrastla. chutnucka je.
vidim, ze maminy rady paradia svoje deturence 😀
mirka, Rebeka mala krasnu tortu. vidim, ze ste pekne oslavili prvy rocik 😉 a uz chodi sama?
a nerob si starosti kvoli tomu padu. budu mat este modrin... 😖 ale ta chapem, ze si sa zlakla... 😔

terezicka
30. máj 2009

Ahojte my sme mali zas divnú noc, Marek uspávala Lucku vo vajíčku ale aj tak sa to nepodarilo. Bola hodinu v noci hore, potom o pol 5 zas a zaspať nevedela a potom našťastie ešte zaspala, lebo 1x keď bola hodinu hore tak som bola K.O. ja a 2x bol K.O. Marek, ráno mi vravel že ani nevie kedy som ju chovala a či som ju vôbec chovala 😅 Teraz spinká, mohla by si dlhšie pospať lebo sa musím učiť 🙄

terezicka
30. máj 2009

Zuzka teba som už veľmi dávno nevidela, konečne si sa ozvala po 100 rokoch 🙂
Mirka mrzí ma tá hrča, viem ako sa cítiš. Včera dával Marek na Lucku pozor a spadla pri ňom z gauča tak ja som letela tiež s pačom do obyvačky a potom som aj šomrala že "planý ocko lebo ťa nechal spadnúť" 😅

jankabelka
1. jún 2009

Dobré ránko, babule ako sa máte po víkende?
Terezka máte krásne fotky 🙂
Babule a tie pády ma mrzia ale uvidíte, že sa babuľky kvôli modrinkám vydajú 😅
Zazana veru si tu poriadne dlho nebola, a Lilianka to je tiež riadna slečna

zabka
1. jún 2009

Ahojky, konecne sme sa sem dostali, ale od utorka uz budeme mat internet doma, tak tu budeme s vami castejsie...Jani som rada ze vysledku su dobre a gratulujem k dievcatku, dalsia baba do partie 😉 No my tak vseliak teraz, mala je posledne dni poriadne jedovata, stale by chcela byt len na rukach a ako spominala pipika ani nasa nikoho nechce len mna.. Noci mame zatial dobre, musime si zaklopkat, vecer okolo osmej sa napapa a potom az rano okolo piatej... Ale cez den tiez len take polhodinky spava.. 😅 ...A co sa tyka mliecka tak zatial este mam ale uz papa tak ze 3 krat moje a 2krat nutrilon... 🙂

meliska
1. jún 2009

ahojte babulky,
zaza_na: teba som uz davno nevidela.... a dakujem ku gratulacii 🙂 🙂
mirka, terezka: deticky vacsinou padaju na hlavku, lebo maju tazisko uplne inde, ak ma dospely clovek a hlavicka ich potom taha k zemi skor... je to blbe, ale fyzika nepusti... 😉 ale viem, ze to musi byt riadny sok aj ja budem asi smoklit, ked sa babo udrie... ale ako si pamatam, aj mna hlava par-krat stiahla na zem... 😀
zabka: hod potom nejake fotocky z noveho bytiku, som zvedava, ako ste ho nakoniec prerobili 😉
janka: ako sa dari? princeznicka kopka?

jankabelka
1. jún 2009

Ahoj Meliska, ďakujem za opýtanie, teraz si užívam, našu bambuľku v brušku 😅 takže mi je dobručko. a malá princeznička, tancovala včera večer pri lets dance 🙂 asi sa jej páčili tie latinsko-americké rytmy 😀 a tebe a drobčekovi sa ako darí?

meliska
1. jún 2009

jani: zatial je vsetko o.k. az sa to bojim napisat 🙂 dnes sme boli na krv na AFP a o tyzden mame poradnu, uz by mali byt aj vysledky, tak som zvedava... snad bude vsetko o.k. 😉 ale sestricka mala dnes strasne dobru naladu, bola taka zlatucka, popriala mi krasny den, tyzden aj vysledky... tak to snad ta krv pocula... he he

mirka20
1. jún 2009

ahojte 🙂
tehulky, som strasne rada, ze sa mate dobre 😵
zuzi, si tu fakt dlho nebola 🙂 lilianka je uz velka slecna. 😅 nasa rebeka uz chodi sama, ale po vonku je este stale najradsej, ked ju drzime. ale doma si je uz ista, tak tu si beha zo dna na den viac a viac 🙂
my sme vcera boli pozriet male 2-tyzdnove babatko. juuj, take bolo zlatulinke 😵 ale zas sme si s jankom povedali, ze uz je fajn, ze rebeka je vacsia, uz je vacsi partak.

mirka20
1. jún 2009

pridala som nove fotky 😵

jankabelka
1. jún 2009

Meliska to je super, že sa máte dobručko, a testy budú v poriadku 😉
Mirka jééééééééj aké máte krásne fotečky, Rebeka je už riadna slečna 😅

pipika
1. jún 2009

Ahojte!
No, nas poriadne trapi ten zub ( cize dufam, ze to je z toho ). Uz 3.noc spi mala s nami. Vecer zaspi, o hodinku sa zobudi a place. Kym ju mam na rukach alebo s nou skacem spi ale hned ako ju chcem ulozit do postielky uz je hore a place. Teraz spi, ale uz cakame kedy sa zobudi. Vcera v noci sa zobudila o pol druhej, v sobotu bola hore do jednej. Stale ju kojim, dostava iba 1x za den UM a to doobeda aby si pospala aspon 2-3 hodinky.

jankabelka
2. jún 2009

Dobré ránko 🙂

terezicka
2. jún 2009

Ahojte no našej Lucke sa dačo robí, lebo už ďalšiu noc vystrájala. Z nedele na pondelok sme spali u našich a ona sa pred polnocou zobudila a dve hodiny bola hore a len revala. Keď konečne zaspala tak ju Marek preniesol do postieľky, zakryl ju pekne, ona sa pervrátila na bruško a pritom narazila hlavičkou do mriežok a už sme zas len plakali. No my sme boli úplne unavení a ona len hore...Potom zázrakom zaspala lebo som jej dala do rúk takú bratovu hračku a ona si ju naťahovala a keď ju hodila po Marekovi tak sme vedeli že už je dobre a ide spať.
No a včera večer zas spať nechcela, neviem kde je tá stará Lucka ktorú sme položili do postieľky a ona bola do minúty hotová a spala. A túto noc od 1 zas spala s nami, mrnčala, prehadzovala sa a o 5 bola definitívne hore 🙄 A teraz už terda máme za sebou prvý spánok, som veľmi zvedavá aký bude dnešný deň.
Ale aby som len na ňu nešomrala tak ju aj pochválim, lebo od piatku štvornožkuje. V piatok a v sobotu spravila len pár "krokov" tak ale v nedeľu ako sme boli u našich sa pohla za topánkami tak sme jej ich posúvali ďalej a ona pekne po štyroch za nimi 😵

pepu
2. jún 2009

Ahojte kocky, mozem na vas jednu otazku?
Inak pekny den vam prajem! 😉

terezicka
2. jún 2009

Pepu kľudne sa pýtaj a aj tebe pekný deň prajeme 😉

pepu
2. jún 2009

Ahoj Terez 🙂
Rozmyslam o kociku, neviem aky ste mali vy a ako ste boli spokojni...uvazujem nad x-landerom a austin coleto, oba kombinovane, 4kolesove, nevies nahodou poradit? teraz ich je milion pat druhov a tazko sa vybera... 😅
dik...

terezicka
2. jún 2009

Mirka pekné fotky a s tým bábätkom ti to pristane čo ty na to? 😀 Ja som tiež držala sestrinho malého a celkom mi to ešte išlo hoci som si ho nemohla ešte tak prehadzovať ako Lucku a ani s ním robiť také hlúposti. Ale veď dorastie a potom si nás ešte užije 😀
A ešte sme Lucke vymenili sedačku v aute lebo vo vajíčku už veľmi kopala do sedadla a bola potom dosť mrzutá. Tak teraz má inú sedačku ak nájdem obrázok tak zhruba vám ukážem že akú, a sedí sama vzadu.

pepu
2. jún 2009

terezka, uz mas peknu velku slecnu... 😵

terezicka
2. jún 2009

A Pepu skús hodiť nejaké linky ľahšie sa bude možno tak rozhodovať.
My sme klasický tak hlboký Steggi Lux, ja som bola spokojná lebo v zime sme tam v pohode napratali fusak a aj Lucku takže mne to veľmi vyhovovalo. Ale ty budeš mať dieťatko v lete, v zime už budeš možno potrebovať športovú časť

pepu
2. jún 2009

http://www.babycool.sk/?art=detail.php&kategori...

neviem ci som hodila dobry link 😅

pepu
2. jún 2009

http://www.x-lander.cz/x_zobraz_vyrobek.php?obr...

ano, v zime uz asi budeme potrebovat sportovu cast....prave preto neviem ktory vybrat, lebo na jednom sa mi viac paci sportova cast a na druhom vanicka...keby sa tak dali skombinovat 😀

terezicka
2. jún 2009

Pepu mne sa ten prvý viac páči, ten na stránke babycool a tá cena je tam úplne perfektná, som z nej unesená 😅 Ten druhý stojí koľko? nevidela som to tam?

pepu
2. jún 2009

ten druhy je drahsi, neviem presne o kolko...asi tak o 3tis.../?/
ten prvy ma vybornu cenu, to je pravda...keby mal sportak taky ako ten druhy, ani nerozmyslam...

pipika
2. jún 2009

ahojte! 🙂

Lili dnes oslavuje 5. mesiac. 😵 Boze, ten cas letiiii...