Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
16. sep 2009

Žabka malá Nikolka je riadna kočka, fotky sú super 😵
Pridám aj ja nejaké len neviem kedy ale možno aj dnes 😝

meliska
16. sep 2009

jeeeej malej Anetke a maminke Janke, zelame aj my vela vela zdravia, vela mliecka a krasny kazdy den s ich malym pokladikom 🙂

terezicka
16. sep 2009

Kočky po 100 rokoch som pridala zopár nových fotiek 😎
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

meliska
16. sep 2009

terezka: Lucka sa straaaaasne zmenila... a podrastla... krasne fotky 😵

terezicka
17. sep 2009

Meliska ďakujeme za pochvalu fotiek 😵
Inak sa zas posťažujem ale Lucka mi úplne odmieta jesť chlebík a rožky...Keď jej dám len tak do ruky tak si trochu žužle, ale keď jej z niečím natriem tak je to úplný neúspech - nič nezje. Iba jogurty by jedla furt, na tých by bola aj celý deň. AJ polievky a druhé nejako veľmi štrajkuje...
Dneska sme boli doobedu vonku a som jej ukazovala slimáka, tak sa po ňom tak načiahla, ho zdrapila, slimák sa hneď stiahol do ulity 😀 Potom som jej ich radšej len z kočíka ukazovala 😀
Teraz spinká, keď sa zobudí tak sa možno aj naje a potom ideme k našim, lebo sestru včera konečne pustili z nemocnice domov na týždeň a pol - ak bude mať dobré výsledky, čo verím tomu že bude mať

sharlotta
17. sep 2009

Cafte dievcence. Ako sa mate. meliska, ty to mas uz za par 😲 !

terezicka
17. sep 2009

Jej Sharlotta ty žiješ?!?!?! 😀 Kedy sa konečne aj ty pridáš medzi nás maminky a tehuľky?

sharlotta
17. sep 2009

Ahoj Terezicka, tvoja Lucka sa zacina podobat na teba. 🙂 Neviem, ci zijem, snazim sa, teraz som chora, tak mam chvilu cas sa na vas pozriet. Este neviem, kedy sa pridam, mozno od januara...Keby ma netlacil vek, tak tak o taykych 5 rokov. 🙂

terezicka
17. sep 2009

Sharlotta no tak aby už bol január tu 😀
No v poslednej dobe viacerí vravia že Lucka sa teraz veľmi podobá na mňa, keď sa narodila tak bola celý Marek a teraz je skoro ako ja 😀

meliska
17. sep 2009

sharlotta: ty zijes? ja to nemam za par... ja mam este caaas.... 😀 len vsetci sa mi smeju, ze ja to budem aj hodinu pred porodom tvrdit 😀
uz sa k nam pridaj.... lebo naozaj uz ta tlaci cas... sak sme uz stare pasty na prve tehotenstvo 😀

terezicka
18. sep 2009

Mel a koľkože máš rôčkov keď vravíš že si stará? 😀

mirka20
18. sep 2009

ahojte 🙂
nejak vas nestiham, lebo rebeka ma sopliky, tak v kuse odsavame, ked neodsavame, tak sa jej venujem, lebo je nervoznejsia a tak dokola 🙂
aj mna bolelo hrdlo, teraz uz preslo, ale objavila sa nadcha. proste zmena pocasia sa na nas odrzkadlila 😅
janka vas tiez pozdravuje. maju sa fajn, janka je ubolena, ale anetka jej to vraj vynahraduje. aj mliecko uz jej pomaly nabieha 😵
terez, neboj, lucka sa opat rozje, to maju take obdobia. skus to brat sportovo. aj ja to tak beriem 😉 . ked nechce, tak nechce 😅
krasne fotocky 😵

terezicka
18. sep 2009

Mirka aj my máme soplíky 😅
S tým jedlom sa už pomaly zmierum, tak každý deň jeme jogurt ale vždy jej pred tým ponúknem aj chlieb alebo rožok, no keď náhodou otvorí ústa a zistí čo som jej do nich vložila tak v momente to vypľuje...
Ozaj ty ideš v pondelok do poradne?

meliska
18. sep 2009

terezka: ja nie som stara... to iba na prve babo sme uz stare pasty... inak som skoro teenagerka 😀 a mam 28 🙂

pipika
18. sep 2009

Ahojte! 🙂
Meliska, tak potom aj ja som este teenagerka. 😀

Lili ma tiez sopliky. Treba stale odsavat, ked nie tak sa snou hram. Nechce nikoho iba mna. Teraz zaspala, dufam ze aspon na hodinku. V noci sa zobudila iba raz, aj som sa cudovala, cakala som horsiu noc. Inak baby, ja sa nemozem stazovat na spanie. Vecer okolo 9tej zaspi a zobudi sa rano okolo 7mej. A to uz od 3.mesiaca. Teraz v noci bolo 1.krat ze sa zobudila. Aj to iba preto, lebo mala plny noscek. Aj cez den mi spi 2x dve hodinky. Chvalabohu so spanim nemame problem. Tak isto s jedenim, papa zatial vsetko co jej dam. 🙂 Mame asi stastie.

Terez, ako snazilkovanie? Kedy necakas mrchu?
Sestra sa ma ako?

zabka
18. sep 2009

Ahojte, jeeee Janka gratulujeme k Anetke, drzkajte sa babenky... 😉 ...Terez kukala som foto, Lucka sa naozaj zmenila krasna velka slecna a tusim sa fakt velmi na teba podoba...My sa mame celkom fajn, spinkame tiez celkom dobre vecer okolo pol osmej a potom az rano okolo piatej na mliecko a spinka dalej do nejakej pol osmej... da sa... 😉 Pipika co nove papate, poradte nieco... 😵 😵

mirka20
18. sep 2009

ahojte 🙂
terez, ano, v pondelok idem k dokimu. uz sa tesim na to, ze uvidim drobceka 😵 zajtra dojde moja sestra, tak nemusim ist k dokimu aj s malou. idu mi brat krv, tak musim ist na lacno, tak som sa bala, ze ak by som odkvecla, aby mi zatial neukradli rebeku. takto bude s tetou 😅
pipika, zabka, to spanie vam trosinku zavidim. u nas sa to zacalo upravovat az teraz.
mel, urcite nie si stara. ja mam o rok menej a som mladica skoro s dvoma detmi 😅

terezicka
19. sep 2009

Ahojte 🙂

Pipika naše snažilkovanie pokračuje, a mrchu ani vlastne neviem kedy mám nečakať lebo ako som dostala vtedy mrchu po 4 týždňoch meškania, skončila mi, 2 týždne som stále špinila a potom mi prišla ďalšia hneď vlastne po 2 týždňoch 😅 Takže som z toho dosť pomýlená, uvidíme ako to bude teraz ale ak zas to bude kadejako tak idem k dokimu nech s tým dačo spraví. Aj tak by som mala ísť v októbri na stery tak to asi využijem a poviem mu aj o tomto... Ak už nebudem náhodou tehuľka vtedy 😵
Ale aj dnes ma Lucka zlostila, normálne mám dakedy depky že som zlá matka. Nechce jesť, nič ju nebaví a keď náhodou tak len na chvíľu.Potom sa zlostí, hodí sa o zem, reve a ja neviem čo s ňou... Som priste v koncoch dakedy 😅
Sestra je teraz doma, ale je dosť zmenená, už jej vypadali aj mihalnice a vidno jej na očiach že je iná ako bola. Ale najlepšia správa v tej celej jej hroznej diagnóze je tá, že jej dali vyrobiť vnútornú protézu, takže amputácia nebude - čomu sa veľmi všetci tešíme...

Mirka ak by si dakedy potrebovala posrážiť takto na chvíľu Rebeku tak povedz, radi ti pomôžeme 😎

Inak ráno mi Lucka zjedla polku chleba s paštiekou 😅 Ja som natrela pre seba a ona sa načahovala po chlebe tak som jej dala a ona si hrýzla z môjho...

terezicka
19. sep 2009

Jaj a máme vonku piaty zúbok a šiesty nám ide pomaly ale isto 😅

mirka20
19. sep 2009

terez, urcite nie si zla mama. proste nase princezne vymyslaju a skusaju co si mozu dovolit. ja to poznam. aj my mame take stavy. mna vzdy vie vytocit, ked nechce spat. proste viem, ze je unavena a ked vystraja v postielke, tak sem tam dostane aj po zadku. ale to vacsinou vtedy, ked ma pri tom vystrajani aj kopne alebo buchne. ja viem, ze to nerobi umyselne, ale ta bolest 😖 sem tam predycham, sem tam dostane po zadku. s tou sestrou sa tesim, ze jej nemusia amputovat nohu a silno drzim paste, nech sa co najskor da do poriadku a vsetko sa vrati do starych kolaji, aj ked urcite to nebude take ako predtym. 😔
my sme dnes vyberali zemiaky, bolo super, prisli aj moj brat s ocinom, tak nas bolo kopec, tak to bolo raz dva. a ja som skoro nic nemusela robit,len sa starat o rebeku. aj ked to je niekedy narocnejsie ako vyberat zemiaky 😅

zabka
19. sep 2009

Ahojte my uz mame 4 zubky vonku a dalsi na ceste... 😉

terezicka
21. sep 2009

Krásny večer prajeme, my sme od včera u našich, ocinko nám odišiel na týždeň do Pezinka takže sme samé s Luckou a ešte aj budúci týždeň bude celý preč...Ale potom má 2 týždne dovolenku tak hádam sa nám to vynahradí 😅
Inak sa máme fajn, Lucka je cez deň u našich spokojná lebo je tu veľa ľudí, sa jej má kto v kuse venovať ale so zaspávaním je to tu horšie, lebo jednoducho neudržím ticho 5 ľudí a ona je zvyknutá večer na ticho a tu sa otáča za každým zvukom ktorý začuje. Tak aj včera, aj dnes večer trochu horšie zaspávala ale v noci spala celkom fajn...
A dnes som jej kúpila super zateplené nohavice - menčestráky za 2 eurá 😀

terezicka
21. sep 2009

Mirka ako bolo u dr? Ako sa má bábätko? 😵 A ďakujem za podporu že nie som zlá matka 😕 Mňa najviac naštve keď mi vyrazí z rúk plnú lyžičku jedla, čo sa nám v poslednej dobe stáva dosť často 😠
Žabka gratulujeme k zúbkom 🙂

meliska
22. sep 2009

dobre ranko babulky 🙂
mirka: ako bolo u Dr. mas uz nejaku fotocku drobceka? 😉
terezka: nie si zla matka, co ta to napadlo? ved deticky nie su vzdy len anjelikovia... musi sa aj ten certik u nich prejavit... 😉

pipika
22. sep 2009

Ahojte!
Terez, vobec nie si zla matka. Lili zacala to iste robit ako Lucka. Nechce papat obed, vyrazi mi tiez lyzicku z ruk. 😒 Ale co uz.

Meliska, nevies co je s deinou? Ona je tiez v novembrovkach a citala som, ze jej odtiekla voda. Ja som si s nou pisala este ked sa snazili o prveho syna. Maly sa narodil tiez o 2 mesiace skor. Dufam ze su ok. Ak budes nieco vediet prosim napis. Dik.

meliska
22. sep 2009

pipika: no v novembrovkach sme vsetky ako na ihlach, vcera rano jej odtiekla voda, tak dnes ju napichali aby malemu dozreli plucka a zatial to vyzera tak, ze za nejake dve hodinky pojde na cisarsky... aj Misko sa takto skoro narodil a zvladol to, tak vsetci verime, ze to zvladnu na jednotku aj teraz 😉

zabka
22. sep 2009

Ahojte... tak hlasime ze uz mame 6 zubkov 😉 😵

mirka20
22. sep 2009

ahojte 🙂
vcera sme boli u dokiho, vsetko je ok, drobcek ma uz 3,8 cm, krasne mu bije srdiecko, tak sa moc tesime. aj fotku mam, len ju musim odfotit a dam ju sem 😉
terez, super, ze nie ste same s luckou a si u vasich.
zabka, gratulujem k zubkom. uz len 10 a budete mat na chvilu pokoj 😉

meliska
22. sep 2009

tak babulky my uz mame prve novembrovciatko 😀 😅
pre pipiku:

jaquino • Dnes o 17:11

prijemny podvecer prajem. moja sestra Deina akurat dnes porodila cisarskym. maly Matko ma 45 cm a 2 kg :D obaja su v poriadku

pipika
22. sep 2009

jeeeej, dakujem za info. To je super ze su v poriadku. Aj ta vaha je v poriadku. Takze Misko uz ma braceka Matka na svete. 😵

Zabka, gratulujeme k zubkom. 🙂 My stale nic. 😒

Mirka, som rada, ze ste v poriadku. 🙂

Ja som sa dnes nastvala. Chcela som si vybrat z bankomatu peniaze ale zdalo sa mi ze tam mam nejak malo. Tak som sa pozrela na vypis a predstavte si nedostala som este matersku. 😠 A najlepsie je, ze ani v auguste som nedostala. Aky bordel tam mozu mat. Zajtra tam idem volat.

Mirka, terez, tie zelene plienky v tescu su tie kvalitnejsie alebo tie biele?