Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

meliska
22. júl 2008

mirka
celkom to uslo aj ked zo zaciatku sa to strasne vlieklo 🙂 len teraz si musim zasa privykat na ranne vstavanie a kopec prace 🙂

jankabelka
22. júl 2008

Ahoj Mirka, no nejdeme nikam, lebo ešte neviem či manžel dostane, vôbec týždeň dovolenky 😔

zaza_na
22. júl 2008

ahojte kocky 😉 hlasim sa tu na chvilku po dlhej dobe, kym Lilus spinka. ako sa mavate? co tu mate nove? nejaka tehulka? 😝

jankabelka
22. júl 2008

Ahoj Zuzka, ty sa pochváľ ako sa darí vám? maličká rastia ako z vody 😉
Tehuľka zatiaľ nová žiadna, ale ešte čakáme na štvrtok čo povedia pahu po testoch

zaza_na
22. júl 2008

ahoj janka. diki za info 😉
my sa mame dobre. minuly vikend 12-teho sme mali krstiny. a tento vikend sme boli pozriet na krstiny kamaratkinho Gregora v Nitre. tak sme boli aj od piatku do soboty u svokrovcov.
Lili je dbrucka a celu cestu v aute prespala. tam aj naspat. tuto noc nam poptiahla 7 hodin vkuse. este stale kojime kolko sa da a popritom dokrmujeme. aj som zase skusala jeden den iba kojit, ale vydrzalo nam to len do pol tretej poobede. ked som ju vtedy dokojila, tak plakala, lebo nemala este dost. tak som jej musela este dorobit mliecko...

terezicka
22. júl 2008

Ahojte babenky tak už sa vám hláasim z internetu ktorý máme konečne doma nainštalovaný, takže môžem si s vami písať koľko sa mi bude chcieť 😉
Dnes som bola na sone aj v poradni, všetko je ok, naša Emmi už má 1338g, doktor vravel že všetko v poriadku, že máme super tehotenstvo...Tak sa veľmi teším že tak pekne rastieme 😵

terezicka
22. júl 2008

No nič babuľky dnes som tu bola sama, ale zajtra sa ozvem a dúfam že nás tu bude vtedy viac 🙂
Mirka ak tak mi prezvoň keď sem prídeš a ak nebudem mať dáku súrnu robotu tak sa pripojím aj ja 🙂 papa

marcaradko
22. júl 2008

ahojte
terka tesim sa s tebou aj z internetu aj zo sona 😉
a na tu bolest ti co povedal? 😕

jankabelka
23. júl 2008

Dobré ránko 😉
Terezka super že tak pekne rastiete, a som rada že už máte domka net. a čo tie bolesti?

pipika
23. júl 2008

Ahojte!
Dnes je krasne vonku,vsak? 😠

terezicka
23. júl 2008

Ahojte babenky, tak dnes sa mi potvrdilo že v daždi sa výborne spinká lebo sme to všetci potiahli až do 9:15, čo je aspoň pre mňa obrovský úspech 😀 Dokonca aj Emmi chcela aby som sa vyspinkala a tak do 9:00 bola úplne super, potom už začala pokopkávať ale už bol aj tak najvyšší čas vstávať 😝
Na tú moju bolesť dr povedal že mám ďalej brať to magne b6 a že pokiaľ z toho nemám kŕče tak je to ešte v pohode, lebo že by bolo horšie keby mi to vystreľovalo do bruška a to by ma bolelo...Ale to našťastie nie a s týmto on mi to vnútri nevie poposúvať takže tak...Mám sa hlavne šetriť a nejako to vydržať 😔 Tak ja teda len držím 😔 A rozmýšľam že dnes asi ani cvičiť nepôjdem, lebo minule som bola ešte horšie na tom a z polhodinovej zostavy mi sestrička spravila len 10 minút...Tak uvidím ako sa ešte rozhodnem, ale ak bude stále takto pršať tak asi nepôjdem a tých 10 minút ci zacvičím aj doma 😖
Ale včera mi dr dal ešte čípky lebo mi začal tiecť dosť nejaký výtok a to keby ste videli aké kone sú to 😲 Včera som sa normálne desila toho ako si ich tam vopchám 😲 😀

terezicka
23. júl 2008

No kočky keďže tu teraz niekto nie je, idem aj ja pripravovať obedík...Mirka idem robiť francúzske zemiačiky spravím viac aj pre teba? 🙂 ja sem ešte prídem , ale neviem či sa mi podarí ešte doobedu alebo až večerom keď marek odíde do nočnej 😢 určite ho pôjdem vyprevadiť na bus, potom chcem ísť trochu do tesca na nákup a potom keď prídem domkov tak prídem na net...tak zatiaľ papa

mirka20
23. júl 2008

ahojte 🙂
my sme dnes tiez celkom dobre spali, malicka sa rozhodla, ze mozme spat skoro do deviatej a potom prislo na rad papanie, takze sme celkom do ruzova vyspinkane 😵
vcera som bola uplne grogy, taka unava na mna dolahla, ze som uz o deviatej bola v posteli a chvilu som si citala knihu a zalomila.
dnes je aj u nas hrozne pocasie. sice teraz neprsi, ale taka ciernava je tu, ze az 😒
terez, ked pojdes na net, tak prezvon a pripojim sa aj ja, ak prave nebudem obriadovat malu. vecer si piseme s jankom, takze urcite budem na nete, ale az tak po osmej. predtym vacsinou nie som, iba ak malicka spinka alebo mi ju niekto pestuje.
idem rychlo povysavat, lebo som vyhnala brata s malou trochu von, aby aspon trochu bola na vzduchu a nedychala prah, ked sa vysava. potom sa opat prihlasim

pipika
23. júl 2008

ahoj terez!
Je super, ze ste sa vyspinkali. Aj ja by som chcela, ale nemozem. Inak poslednu dobu velmi zle spim, som hore aj hodiny v noci.
My sme mali v pondelok poradnu. Vsetko je v poriadku, babatko pekne kyvalo maminke a tatkovi a ma uz 8.3cm.
Cez koho ste zaviedli internet? My to este stale riesime.

pahu
23. júl 2008

Ahojte 😀
Aj ja som tu aspon na chvilku... Urcite uz viete ze nam IVF nevyslo. Bola som z toho hotova, jasnacka, ale uz som zase slniecko 😀 Sekretarka mi konci k 1.9.2008 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A ideme na dovolenku 😀 😀 😀 😀 A stahujeme sa cca o tyzden do noveho 😀 😀 😀 😀 😀

A Vam gratulujem ku krasne rastucim babatkam 😵

vejinka
23. júl 2008

pahu..moja zlata to je dobre ze to neberes tragicky..lebo ja som uz aj za teba plakala..ale ked vidim tie smailiky hned mi je lepsie 😉

jankabelka
23. júl 2008

Ahojte 🙂
Pahu som rada, že si slniečko 😀 a držím Ti palce, a hlavne prajem veľa energie a veselé bruško 😅

pahu
23. júl 2008

Veji, Janka dakujem aj tak 😵 A neplacte za mna, vsak neumieram 😀

terezicka
23. júl 2008

Pahu som rada že zas vidím smajlíky pri tebe, tak sa mi páčiš 😀
Mirka teraz sa o chvíľu odpojím lebo idem pozrieť Dr. Housa, ale po ňom ak nebudem príliš unavená tak sa tu ukážem a prezvoním ti potom a uvidíš či sa budeš aj ty pripojiť...

mirka20
23. júl 2008

terez, pisem si s jankom, tak ked prides, budem tu 😵

terezicka
23. júl 2008

Mirka už som tu 🙂 A pozdravujeme Janka aj my 🙂

mirka20
23. júl 2008

uz som ho pozdravila, aj on vas a mate sa drzat

terezicka
23. júl 2008

Mirka držíme sa 🙂
Tak čo inak? Ako vám to prechádza v Prievidzi? Kedy presne sa vraciate do VK?
Mne dnes marek zas odišiel do BB, príde v sobotu ráno...A ešte stále nevieme definitívne za ten jeho prestup lebo stále mu neprišiel podpísaný rozkaz za prevelenie...Hoci všetci riaditelia mu povedali že to má schválené od 1.8., ale ten papier ešte nikto nevidel ☹ Aj ten jeho nový riaditeľ tu v LC mu vravel že on to myslel vážne že mu tu drží miesto...Len kým nemá ten papier tak je to všetko ešte také...

mirka20
23. júl 2008

terez, akurat som sa sla pytat na mareka, ze ci je este stale v bb.
v pd je dobre, cez den su nasi v praci, aj segra aj brat, tak sme s malou same, ale poobede ked pridu, tak sa s nou bavia, sem tam ideme do mesta na nakupy, sem tam nasi zoberu malu na prechadzku, takze ma odbremenia

terezicka
23. júl 2008

Mirka tak to máš super aspoň si tam aj oddýchneš 🙂 Ozaj včera neviem ši som ti písala do sms-ky ale Emmi je už otočená hlavičkou dolu tak super 🙂 A dnes je celý deň nejaká extra kľudná, ale aj marek tvrdí že to bude určite z počasia 🙂 Tak len dúfam že aj v noci bude krásne spinkať a nebude vystrájať 😅
Jaj a chcela som sa ťa spýtať, že či si mala dve nočné košele v pôrodnici alebo len jednu? Lebo ja už jednu mám a inak ja nočné košele vôbec nemám rada, ale asi by to blbo vyzeralo keby som bola v nemocke v pyžame však? A ešte som dnes vravela marekovi že sa ťa voľačo spýtam za pôrodnicu ale teraz vôbec neviem čo, ale už vlastne viem - brala si tam pre malú aj fľašku a cumlík?

mirka20
23. júl 2008

to je super, ze uz je dole hlavickou, ale nechcem ta strasit, ale aj nasa mala sa este otocila hore hlavickou, aj ked nakoniec si dala povedat a otocila sa tak ako mala.
kludne si zober aj pyzamo, ale s gombikmi, lebo je to pohodlnejsie pri kojeni. ja som mala 2 nocne kosele, ale dostanes aj erarnu. myslim, ze som pouzila len jednu moju, ale neviem presne. flasku aj cumlik si urcite zober, do flasky ti budu davat cajik pre malu, ak by menej papala a cumlik je dobry na to, aby si neprisla o bradavky, lebo aspon nasa mala potrebovala mat prvu noc nieco v puse a ja som myslela, ze je furt hladna a ona len cumlala bradavku a ked som jej rano dala dudlik, tak to bola ulava.
na chvilu som sa odmlcala, lebo moj ocino odchadzal do nemecka, ide kuknut auto, tak sme sa lucili

terezicka
23. júl 2008

Mirka ani nevrav že sa ešte môže otočiť veď už je veľká to si neviem predstaviť čo by robilo moje brucho keby sa mi Emmi otáčala 😅
Vďaka za rady, určite si to všetko zoberiem...Veď rozmýšľam že pomaly asi začnem baliť aj tašku pre každý prípad... Jaj a ešte som sa chcela spýtať, dr ťa v nemocke ešte aj nejako vyšetroval po pôrode či nie? A keď si zostala ležať tam po pôrode tak si ešte nemala vložky ani tie nohavičkx však? To si obliekam až na izbe?

mirka20
23. júl 2008

ked lezis na porodnej sale, tak ti daju vlozku, lebo riadne krvacas, lebo sa ti stahuje maternica a ide z teba krv. nohavicky nie. doktori ta budu pozerat kazdy den, ale len sitie, z vnutra ta vysetruju az po 600nedeli. cumliky si zober radsej 2 - jeden silikonovy, jeden latexovy, lebo uvidis, kt.bude malickej viacej chutit. flasku si zober hocijaku, to je uplne jedno, malicka z nej mozno ani nebude pit. nasa pila asi 2-krat, aj to sa vzdy zakuckala.
s tym otacanim to bola tak, ze nasa tiez v nejakom 32tt sa este otocila hlavickou hore a potom sa ale otocila spat. myslim, ze az od 36tt je dietatko otocene uz spravne, dovtedy sa este moze tocit.

terezicka
23. júl 2008

Mirka a to ma ako budú pozerať teda to šitie keď krvácam? 😅 ja som z toho nejako jeleň lebo si to neviem dosť dobre predstaviť 😕

mirka20
23. júl 2008

normalne budes lezat v posteli, sestricka pinzetou da prec vlozku a doktor sa na teba pozrie. ale to len tak zbezne. oni sa ta spytaju, ako sa citis a to je cela vizita. neboj, nie je to vobec hrozne 😉