Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
31. júl 2008

A už mám aj nové foto v albume 😉

pipika
31. júl 2008

Zabka ano

zabka
31. júl 2008

Vdaka 😉 ... Idem kuknut terez 😵

zabka
31. júl 2008

Uz som kukla supis 😉 😵 ... Inak baby ti svokrovci to stale nevedia no chapate????? 😀 😀 😀

mirka20
31. júl 2008

terez, ta oranzova supravicka je fakt super 😵
zabka, ten tvoj manzel je riadny betar, ze im to este stale neoznamil 😅

terezicka
31. júl 2008

Žabka to nemyslíš vážne??? 😲 Ale prečo? Vy im to poviete fakt až vtedy keď sa malé narodí a aj to prídete z pôrodnice a budú s vás pýtať že odkiľať máte to dieťa 😝 😲 😀 Ale už by bolo načase im to povedať 😕

zabka
31. júl 2008

Aj mne sa paci ta supravicka 😉 ... No Mirka vsak mi to hovor mne uz je to aj na smiech, ved to uz skoro vsetci vedia len oni nie... Ale som zvedava hadam do porodu to stiha 😀 😀 😀 ... Inak uz mi trosicku zacina vidiet brusko 😉

zabka
31. júl 2008

A este k tomu s nimi byvame takze sa vidime kazdy den... 😀 😀 😀

zabka
31. júl 2008

O jednej odchadzam z prace idem k dokimu a zajtra mam dovcu takze tu nebudem, mozno vecer nakuknem ak bude casu.... 😉

mirka20
31. júl 2008

zabka, daj vediet, ako dopadnes u dokiho. a dohovor manzelovi, ze by bolo lepsie, keby to vedeli od vas ako od cudzich 😉
idem sa ja na chvilu vykotit na postel a prelistovat casopis, kym mala pokojne lezka v postielke a podriemkava si 😵

terezicka
31. júl 2008

Ozaj Mirka prosím ťa Janko ti kedy doniesol veci do pôrodnice myslím pre malú v ktorých odchádzala? V deň odchodu alebo deň pred tým? A stačí keď malá bude mať košieľku, dupačky, svetrík, čiapočku? A zabalím ju do perinky a deku budem mať so sebou...
No tá súpravička sa veľmi páči aj mne, to som bola spokojná keď som to včera kúpila 🙂 A myslím že taká farba môže byť aj pre chlapčeka nie? To keď budeme mať potom syna myslím 🙂
Žabka ja to nechápem ako si to stále nevšimnú...Že svokor si to nevšimne no dobre veď to je chlap 😝 Ale svokra je predsa len žena a myslím že ženy vedia vypozorovať takéto veci

zabka
31. júl 2008

No vidis to ja tiez nechapem ale ona si nic nevsima moc takze...., ale neviem preco im to este nepovedal, asi ma na to nejaky dovod, ja sa na to moc nepytam... Ale som si vsimla ze oni sa moc nevedia tesit, ani ked sme im povedali o svadbe vtedy tak som videla ze ziadna radost, nic ... A ludia co videli fotky zo svadby kazdy povedal ze ani na jednej sa ta moja svokra neusmieva akoby ani nechcela syna ozenit, takze ja nad takymi vecami radsej ani nerozmyslam a nesurim ho do toho, ked bude chciet povie im to...

terezicka
31. júl 2008

Žabka tak kašli na to ale keď vieš akí sú, tak sa radšej priprav na to že nebudú nejako extra žiariť šťastím keď im to oznámite...Ani moji svokrovci neprejavili žiadnu radosť a ja som bola veru veľmi nešťastná ale potom mi aj Marek vysvetlil že jednoducho oni sú iní ako moji rodičia...

zabka
31. júl 2008

Ved hej aj kaslem, presne to je tak aj u mna moji rodicia su cely bez seba... Uz musim ist prisiel manzelik pre mna ttak zatial papa a vecer napisem ako bolo u dokiho.... papapapapa a pekny dnik 😉 😵

pipika
31. júl 2008

Zabka, potom posli sms co bolo u dr. papa

terezicka
31. júl 2008

Žabka tak ahojky a večer čakáme že sa ozveš 🙂
Pipi si ešte tu alebo som tu zostala sama?

pipika
31. júl 2008

Baby, ja sa nechcem stazovat, ale moji svokrovci su ako zabkiny. Netesia sa z nicoho, vedia od zaciatku ze bude babo a ani raz sa nespytali ako sa mam, co bolo u dr a podobne. Zo zaciatku mi to strasne vadilo ale potom som sa dozvedela, ze oni su taki. A ako pise zabka ani moji sa ani raz neusmiali na svadbe.
A moji rodicia uz nevedia ako ma lepsie rozmaznavat. Nedovolia nic kupit pre babo, vsetko chcu oni. Bohuzial su aj taki ludia ako manzelovi rodicia. 😒

terezicka
31. júl 2008

PIpika tak to máme asi všetky tri rovnakých svokrovcov...Na svadbe to bolo ešte celkom ok, veď už ženili posledné dieťa takže to bolo celkom ok...Akurát svokre hneď keď sme začali spolu choadiť veľmi vadilo že som o 7 rokov mladšia...Vtedy Marekovi aj vravela že to nemá zmysel a bola nespokojná...Ja som si z toho vtedy nič nerobila, lebo zas jej dcéra sa vydala za o 4 roky mladšieho a viem že aj to jej veľmi vadilo a tiež to povedala nahlas...A keď sme povedali za bábo, tak mám v živej pamäti že svokor na to nepovedal ani slovo - proste vôbec nič...A svokra hej že dobre a že mám jesť teraz oveľa viac ako jedávam 😝 takže tak...Svokor sa doteraz asi ani raz sám od seba nespýtal ako sa máme alebo také...A svokra sa teraz aj pýta ale zas iba či sa mám dobre, ako bolo v poradni a tak...
Ale mám našich a tí mi to vynahrádzajú všetko, moji súrodenci sa vedia vypytovať na kadečo 😀 A najmladšia sestra veľmi rada pozerá na bruško čo robí 🙂 Ale aj môj brat čo ma celkom aj prekvapuje lebo od chlapca ktorý práve začína pubertu som to ani nečakala

pipika
31. júl 2008

moj svokor je detto. Ani slovo dodnes.Cize raz som pocula,ze povedal svokre ze dufa ze to bude chlapec. No krasa. Mame spolocnu kuchynu a svokra na zaciatku povedala, ze ona bude varit kedze ja chodim do prace a cestujem. Ale poviem ti odkedy som tehotna vari same take veci ktore velmi dobre vie ze nezjem. Inak vari strasne, ani manzel jej jedlo nezje. Kazdy den rano pred robotou idem k mame kde uz mam prichystany obed+jogurt+ovocie. Svokra sa ani raz nespytala ci nemam chut na nieco a podobne.
Samozrejme som zacala varit, ale skor pre manzela a svokre sa to nepaci, lebo ze preco nie je dobre to co ona vari. A ani to ju netrapi, ze ja z domu nenosim jedlo do prace (nevie, ze mama mi bali). ☹

terezicka
31. júl 2008

Pipi tak o tom chlapcovi som tiež počula svoje 😝 A keď som povedala že bude dievčatko a že v tejto rodine sa odteraz budú rodiť len samé dievčatká tak to vtedy len zostalo ticho a veľký údiv na svokrovej tvári ( jasné že chcem aj syna to len ab som svokra vtedy napálila som povedala )...A s varením to my máme všetko samostatné ale neviem si predstaviť spoločnú kuchyňu, proste to by som niesla veľmi ťažko...My si varíme sami, ale jeme niekedy aj u svokry a ona vie variť veľmi dobre...Mňa len navjac štve že keď Marek ide na 4 dni do roboty tak je jasné že ja vybalím jedlom, že aspoň jednu teplú večeru si berie so sebou...Ale aj svokra mu zuvykne prichystať a to ma dožera 😅

terezicka
31. júl 2008

No nič kočky, idem si ja čítať a oddychovať, tak zatiaľ pa 🙂

pipika
31. júl 2008

papa terez

pahu
31. júl 2008

Terez, sice neskoro ale vidim aka si vysmiata 😀

terezicka
31. júl 2008

Pahu taká som šťastná že ma vidíš vysmiatu 😀

pahu
31. júl 2008

Terez 😀 Ty nemáš čo robiť? Však si tu tuším častejšie než keď si chodila do práce 😀

terezicka
31. júl 2008

Pahu 😀 Ale dúfam že ti to nevadí že som tu teraz častejšie 🙄 😕 Ale to len vtedy keď Marek nie je doma 😝

adulina
autor
31. júl 2008

cafte, tak sa hlasim po dlhej odmlke, ale nejako som nemala casu a stale sme aj niekam chodili, boli sme v sopingu v rakusku aj v pandorfe a isli sme kuknut kupko v Mosoni, takze stale sme behali a ked sme nebehali tak som dobiehala robotu doma.
dufam, ze sa mate dobre, my ano, aj par foto som pridala

terez tebe to letí, si tu este

mirka20
1. aug 2008

ahojte 🙂
my sme mali trosku divokejsie rano, lebo malicku od 4.45 trapilo brusko, sa pucila a nechcelo sa jej spat, tak sme boli hore. ale sem tam sme si zdriemli, takze som skoro cula 😅 ved som sla spat uz o deviatej, lebo som bola k.o.
dnes tu nebudeme, lebo ideme k mojmu starkemu, trochu sa poopalovat. len dufam, ze nebude prsat, lebo to vyzera vseliako 😒
papa a krasny den

pahu
1. aug 2008

Terez, jasnačka že mi nevadíš, teším sa z toho, aj keď teraz som tu ja pomenej 😀

Adu, Alex je fakt super, možeš byť na neho poriadne pipyšná 😀

Mirka, choďte sa opaľovať, prádnice dve 😵

adulina
autor
1. aug 2008

pahu, ja som na neho pipyšná 😀 😀 😀 on je moj poklad 😉