Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
28. júl 2008

terez, zapisuj si to uz teraz, lebo mna to tak postupne napada a aby som nieco nezabudla, ked prides k nam. ale tie zakl.veci urcite nezabudnem, tak kludne pridi s tym zositom 😀

terezicka
28. júl 2008

Ok Mirka takže si musím ešte pozháňať nejaký dobrý zápisník 😀
Akurát som dotriedila naše prádlo a poobede by som to chcela požehliť ale neviem ako to zvládnem...Sme boli v tom obchode a boli sme tam cca 45 minút lebo mali veľa krásnych vecí a nevedeli sme vybrať a rozhodnúť sa...No lenže ja som už nevládala stáť na nohách, bruško skoro ako skala, proste hrôza 😅 Tak keď sme išli platiť som sa zvalila na ten pult lebo fakt som už mala dosť 😕
A zajtra sa chystáme pozrieť na majstrovstvá sveta v parašutizme, tak som len veru veľmi zvedavá ako to zvldánem tam... 😅
Mirka a čo Janko? Už budúci týždeň príde domov však?

terezicka
28. júl 2008

Jej Rebeka má nové foto 🙂 Je krásavica uchechtaná 😉 A podľa mňa sa veľmi podobá na Janka 😉

mirka20
28. júl 2008

terez, trosku sa setri. na tie majstrovstva si zober stolicku, alebo nieco, na co si sadnes, aby si si trochu aj oddychla.
janko ma prist buducu sobotu, tak sa uz moc tesime. su to sice este 2 tyzdne, ale tie uz hadam zbehnu rychlo.
pridala som foto malej, tak kuk, ako nam rastie. som ju dnes merala a ma uz okolo 59 cm a vazila som ju spolu so mnou, tak uz ma priblizne 6 kil.

terezicka
28. júl 2008

Mirka už som malú kukla, celý ocko 🙂
Ideme sa najesť, tak potom sa ozvem 🙂

terezicka
28. júl 2008

Mirka a čo má Rebeka na ručičke, na tej druhej fotke na pravej rúčke je to vidno také niečo červené 😕

mirka20
28. júl 2008

terez, to ma hemangiom. ma to od narodenia, ale zo zaciatku to mala len taky fliacik, ktory jej postupne riadne zcervenal. niekedy v auguste ideme ku koznej, ze co sa s tym bude robit. vraj to zbrusuju.

terezicka
28. júl 2008

Mirka a z čoho jej to vzniklo? Alebo jednoducho ona to len má? Aj ju to škrabe a tak?

mirka20
28. júl 2008

terez, uz to mala pri narodeni, len sme si to nevsimli, lebo to mala take svetle. ale ju to ani neboli, ani neskrabe. hovori sa, ze ked sa zena v tehotenstve niecoho zlakne a dotkne sa tela, tak tam, kde sa dotkla bude mat babatko takyto flak. ale to su len povery. ten fliacik vyzera ako pusinka, tak som sa musela zlaknut, ked ma janko bozkaval na ruku 😀
tu je o tom pisane:
http://www.primar.sk/Page.aspx?ID=1100

pahu
28. júl 2008

Ahojte maminky 😀

Mirka, aj ja som mala taky fliačik na nošteku a do 2 rokov mi sám od seba zmizol 😉 Ale Rebečke tuším podrástol, mne sa vraj zmenšoval 😵

P.S. Ako sa máte? 😀

terezicka
28. júl 2008

Pahu ahojky no ako moja? Už ťa čakajú posledé týždne so sekretárkou 😀
Mirka ty sa ľakáš keď ťa Janko bozkáva? 😀 😀 😀
Joj inak som ti asi zabudla že mi dr.gregor predpísal tabletky prosti výtoku, tak som už včera mala poslednú z takých obrovských - som normálne bola v šoku či si ich budem vedieť zavádzať 😅 Ale našťastie som to celkom zvládla, len tá prvá bola pohroma... 😝 A dnes začínam s ďalšími, to už majú iný názov, sú síce menšie ale tých je 12 😅

pahu
28. júl 2008

Terez 😀 Sekretárka má dovolenku, vráti sa až 7.8.2007 a to ja už ráno letím na dovolenku a vrátim sa do roboty až 18.7.2008 a vtedy ju stretnem 😀 A tie tablety, hmm, ja mám teraz prax z tých utrogestanov 😵

terezicka
28. júl 2008

Pahu a kdeže letíš na dovolenku? 😨

pipika
28. júl 2008

Ahojte! 🙂
Pahu kam letite na dovolenku?
Baby neviete nahodou co je so zabkou? Uz tu nie je 2. tyzden a naposledy mala nejake bolesti. Dufam, ze je iba na dovolenke.

pahu
28. júl 2008

Pipi 😉
Letíme na Chalkidiki 7.-17.8., kamarátova známa tam žije a vybavila nám nejaké ubytovanie, ale vôbec neviem kde presne to je 😵 😀

Zabka? Hmmm, ani ja som ju dlho nevidela... 😨 😕 🤐

terezicka
28. júl 2008

Jejda Pahu tak to bude určite super dovolenka, vám závidím ale v dobrom 🙂 A koľkí idete? Alebo iba ty s mužíkom?
Pipika ahojky no ja tiež neviem čo s ňou je ale tuším že minulý týždeň sa tu ukázala ak si dobre pamätám 😕
pahu verím že máš prax z tých liekov, ja ju pomaly tiež zbieram...Akurát že aj Marekovi sa to nepáči, lebo práve teraz mám brať lieky? 😝 Ale zas veríms vojmu dr že mi predpíše len to čo považuje za správne a vhodné

pahu
28. júl 2008

Terez, letíme ešte s jedným párikom, boli sme s nimi na tej lyžovačke v Taliansku a teraz v sobotu na ich svadbe 😀

A s tými liekmi, ja si myslím, že doki by ti nedal niečo, čo by akokoľvek mohlo ublížiť 😵 Hlavne sa prelieč aby aj Emuška bola O.K. 😀

pipika
28. júl 2008

No teda Pahu,to idete na krasne miesto. Zavidime v dobrom 😉
Idem pisat zabke sms. Bola tu myslim zaciatkom minuleho tyzdna ale nepisala nic o dovolenke.

pahu
28. júl 2008

Pipi, napíš jej a že ju pozdravujeme 😀

alicag
28. júl 2008

PAHU TAK PEKNU DOVOLENKU 🙂

mirka20
28. júl 2008

chvilu tu nie som a vy sa rozpisete 🙂
pavli, super, ze si idete oddychnut. a mozno sa vratite aj s fazulkou v brusku. rebeke sa ten fliacik trochu zvacsil a hlavne riadne scervenel, takze preto to ideme dalej riesit. v auguste ideme ku koznej a uvidime, kde nas posle ta.
terez, len vydrz. urcite by ti dr.gregor nechcel zle. hlavne sa preliec.

mirka20
28. júl 2008

babule, idem nakojit malu a pojdeme trochu von, pozriet mojho starkeho. zatial sa majte 😵

terezicka
28. júl 2008

Mirka a musíš na to dávať nejaký extra pozor napr.pri kúpaní alebo obliekaní? Ozaj moja ma napadlo, že o rok už budú obe naše krásavice väčšie tak prídete k nám s Jankom, u nás na dvore napustíme taký menší bazén pre dievčatá a môžu sa kúpať...A my si budeme grilovať 😀 Čo ty na to? 😉
Pahu tak to budete mať super dovču 🙂
Pipika pozdrav ju od nás všetkých

terezicka
28. júl 2008

Kočky idem sa aj trochu yvvaliť do obyvačky lebo toto teplo je hrozné...Budem si asi chvíľu čítať a potom mi treba požehliť prádlo, takže tak...Ozvem sa teda až niekedy večerom ak tu budete vtedy

pahu
28. júl 2008

Alicag, tak teba som už pekne nikde na koniku nestretla 😉 Máte niečo nové? 😕 😨

Terez, Mirka, pekné popoludnie 😀

pipika
28. júl 2008

Nakoniec som jej nenapisala, lebo som citala spatne, ze ma dovolenku. Ak sa ani zajtra neukaze napisem jej.
Baby, pekne oddychujte!

meliska
28. júl 2008

caute babulky,
tak ako sa Vam tu vodi? pozeram, ze deturence podrastli a bruska tiez 🙂
...ja som dnes uplne K.O a vsetko sa na mna v praci sype... 😒

meliska
28. júl 2008

jo sak ja som sa chcela opytat, ci sa uz sharlotta vratila z dovolenky.... neviete?

alicag
28. júl 2008

Pahu tak ja som čakala na vysledky gen.testov su o.k.no a bliži sa mi stimulacia od10augusta.budem mat dlhy protokol ale ideme na dovolenku tak začnem už tam a potom šup na pn praca-nepraca,snad do tretice všetko dobre l.ved uvidime čo nas čaka. 😕 a ty moja ako?

sharlotta
28. júl 2008

caute 😉