Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
17. nov 2008

Dobré ránko sa praje 🙂 Tak včerajší večer bol chvíľami des 😕 Lucka nám vydržala pekne do kúpania, sme ju kúpali až pred pol 8 čo je u nej rekord. napapala sa, dali sme ju do postieľky, chvíľu bola ticho si rozprávala a potom spustila taký rev že ju nešlo utíšiť. Nakoniec ju zobral švagor na ruky a už ju hojdal lebo to inak nešlo. Tak mu zaspala na rukách, no pomohlo to asi len na hodinku a potom sme zas boli hore. tak sa najedla a zas si začala rozprávať a plakať. my sme s Marekom sedeli na posteli, posediačky sme už spali a ona stále hore...Ale potom sme si ľahli a okolo 11-tej už spala 😅 A zobudila sa ráno o 6:20

zabka
17. nov 2008

AHojky, my sme boli vo stvrtok na tej kontrole a uz mame prietoky zatial v poriadku, ale aj tak musime chodit teraz kazdy tyzden na kontroly, takze teraz v stvrtok mame aj poradnu aj prietoky, tak som uz zvedava kolko nas drobcek pribral 😉 ...

pipika
17. nov 2008

ahojte!
Hlasim sa, zajtra neviem ako budem mat cas. Idem na kontrolu cukru, som zvedava co vymysli dr. Hodnoty vobec nemam lepsie, ale som sa rozhodla, ze inzulin nebude.
Zabka, uz som si myslela, ze nieco nie je v poriadku, nepisala si.
Cez vikend sme so svokrovcami vymenili spalne, takze uz mame izbu s oknom. Je to teraz blbe, lebo na jednom konci domu mame obyvacku a na druhom konci spalnu. Ale co uz, aspon mame okna. Dufam, ze buduci rok uz zacneme stavat ten nas domcek.
Idem sa osprchovat, prajem pekny vecer. Zajtra dam vediet co bolo.

zabka
18. nov 2008

Ahojky pekne ranko prajem.... Tak daj vediet co a ako... No ja viem priznam sa ze som aj trosku zabudla neviem kde mi hlava stoji, co skor, snazim sa ucit aspon trochu ak sa da...Tuto noc som sa veru moc nevyspala mala bola skoro celu noc hore, vystrajala a mrvila sa.. 😉

meliska
18. nov 2008

Ahoojky,
krasne ranko uzimene 😀 uz som musela skrabat okna 😖
zabka: ahoooj, citam, ze prietoky boli OK tak som rada 😵 to sa len drobec zabaval so snurkou vsak? 🙂 a za bytik ste sa uz rozhodli, ci este hladate?

zabka
18. nov 2008

No dufam ze ano ze sa len hrajkala... 🙂 ... Este sme sa na 100% nerozhodli, ale uz to musime tento tyzden uzavriet...

mirka20
18. nov 2008

ahojte 🙂
pipika, supeeer, ze ste konecne poriesili tie spalne. a to neva, ze mate daleko obyvacku, hlavne su okna 😉
zabka, tesim sa, ze su prietoky ok 😵
mel,tie okna ti nezavidim, ale asi to budes musiet chvilu vydrzat, kedze ide zima.
my sme mali rusny vikend. v sobotu sme boli na uvitani, potom manzel so svokrom orali jednu zahradu, v nedelu druhu, ale sa im pokazil stroj, tak toho moc nepoorali, tak museli ist aj vcera. a vcera sme poobede mali aj navstevu, bola u nas moja kamoska s manzelom a dvoma dcerkami, tak sme si pokecali a bolo super 😵 ale vikend je uz za nami, ale o 4 dni dalsi pred nami 😉
ideme buvat, zatial papa 🙂

zabka
18. nov 2008

Ahojky aj my sme radi... 😉 .. Takze ste mali taky pestry vikend, ale to uteka, nestacim sa ani divit...

zabka
18. nov 2008

No kde ste kto? 😕

meliska
18. nov 2008

No uz som aj ja tu, bola som dat prezut pneu 🙂

zabka
18. nov 2008

No veru ved uz mrzne musis davat pozor na seba 😉

meliska
18. nov 2008

no super som to vystihla 🙂 som sa objednavala minuly tyzden, ked bolo este teplo, tak som sa smiala, ci prezuvaju na letne 😀 a objednali ma na dnes... a dnes rano vstanem, kukam z okna a na auticku lad... 🙂

meliska
18. nov 2008

jeeejda zabka ty mas uz 32 😕 😵 ale to leti...

zabka
18. nov 2008

Ze ani to nestiham reagovat a zachvilu pojdem rodit.... 😕

meliska
18. nov 2008

he he no este si chvilinku brusko uzi, az tak v 38 mozes, dobre? Ten januar je super mesiac, fakt 😀

zabka
18. nov 2008

NO ved ja ani neplanujem rodit skor, takze nech si len u mna lebedi 😀 ... No to ja viem ona vedela kedy treba prist na svet... 😉 aj moja mamina je janurova... 😵

terezicka
18. nov 2008

Ahojky krásny slnečný dník prajem všetkým 🙂 Lucka mi spinká v spálni na posteli lebo vonku ani za nič nechcela spať.A keď už konečne zaspávala, tak krstný oco naštartoval pílu 😅 Tak samozrejme prebudenie a potom začali brechať psy, tak som ju zobrala dnuka a teraz sa tvári že spinká...Ešte aspoň hodinku by mohla 😝
Inak včera nám plačkala, lebo ona keď zostí že je hladná a nedostane papť v tom momente tak reve ako tur 🙄 Najskôr ju vždy prebaľujem a potom jej dávam papať, ale celé prebaľovanie mi preplače. A včera sme boli odviezť ocinka na autobus do roboty, my sme potom skočili ešte k našim na chvíľku. A tam sa 1x riadne nahlas zasmiala 😀 No ja som bola v šoku keď som to počula 😝 No a po chvíľke zas rev, mamina mi vravela že ju musí bolieť bruško lebo úplne vystierala nôžky a vôbec ich nevedela pokrčiť. Ale dala som jej papať, tak sa kus ukľudnila. Potom sme sa už pobrali domov, aj moja sestra išla k nám a ešte mi mamina vravela že ak Lucka zaspí v aute aby sme ju nebudili, len vyzliecť a dať do postieľky. Ona v aute aj zaspala, dokonca aj pochrapkávala. Prišli sme domov, išli sme po tme hore, ani sme nezasvecovali v izbe a úplné ticho. Iba čo som rozopla to na vajíčku už bola hore a taká bola čulá že až 😅 Aj rozprávať sa začala 😀 Tak sme ju okúpali, najedla sa a išla spať. A spala od 20:30 do 4:30 a potom ešte do 8:15 😉

terezicka
18. nov 2008

Žabka super ja som tiež veľmi rada, že máš prietok ok, to je fakt super 🙂
Pipika tak konečne budete mať trochu viac svetla v spálni ako ste mali 😝
Meliska a ty sa kedy chystáš rodiť? Si čítala minule čo napísala Shalortta nie, že chce bábätko už aj ona? Takže teraz si ty na rade s tým chcením 😀

terezicka
18. nov 2008

Mirka a ty chodíš o 9-tej spávať? 😀 Inak v LC je už skoro všade platené parkovanie, aj pred poštou, pred priorom, pred kinom...Takže najlepšie je parkovať pri činžákoch ak sa chceme stretnúť niekde v centre mesta.
A ešte som sa ťa chcela spýtať, už si jedla kapustu? Lebo ja rozmýšľam že by som kapustnicu vyskúšala aj trochu skôr ako na Vianoce aby som vedela čo to s Luckou spraví 😅

meliska
18. nov 2008

terez: akoze ja som taky potmehut, ale ked uz sharlotta vysla s pravdou von..... my tiez planujeme... uz mam posledne balenie HAK a prve balenie kys.listovej 😀 , takze tiez to vychadza ze od januara budeme tejto myslienke nakloneni 😵

terezicka
18. nov 2008

Teda Meliska si ma teraz veľmi potešila 😉 No a prečo si nevyšla s pravdou von sama od seba, hm??? 😀 Ale super, ja sa veľmi teším, a verím že sa vám to rýchlo podarí a pri tvojom mene budú čoskoro pribúdať tt 😵

terezicka
18. nov 2008

Ozaj Mirka včera sme sa s Marekom vkuchyni len tak rozprávali že v utorok ideme spolu na nákupy, ja som sa nahla k Lucke a som jej povedala že sa zas stretne s Rebekou a ona sa usmiala 😵 Takže určite sa teší na vianočné nákupy 😵
A počuj moja, ešte jedna otázočka, to vaše lehátko si kde kupovala? Teda viem že na internete, ale cez akú stránku? Je to čisto nové alebo nie? Lebo zatiaľ čo som našla aj používané ale sú vyše 1000,-SK, tak to si môžme rovno nové kúpiť 😝

terezicka
19. nov 2008

Prváááááááááááááááá 😀 Tak táto noc môžem povedať že bola veľmi dobrá - Lucka zaspala včera o 19:30 úri kojení, vôbec sa nezobudila keď som ju prekladala. Ale zobudila sa potom o 20:30, nejakú polhodinku bola hore, trošku aj pomrnčala pomedzi to, ale potom zaspala. O 00:10 som sa zobudila na to že Lucka si cmúľa ručičky, išla som k nej ale ona spala a robila to v spánku tak som ju nebudila, iba som jej napravila paplón. O 04:00 to isté ale zas spinkala tak som ju nechala spinkať. A potom sa zobudila až o 5:45, takže si myslím že celkom fajn noc 😉

meliska
19. nov 2008

druhaaaaaaa 😀
dobre ranko 😉
Terez tak vy mate normalne spachtoska doma... 🙂

zabka
19. nov 2008

Dobre ranko aj u Vas tak snezi? Normalne som sa nemohla rano spamatat... 😕

babulka123
19. nov 2008

zabkaaaaa ja ti zavidim.. ja milujem sneh.. to je super , posli aj seeeem

meliska
19. nov 2008

ahoj zabik,
v Malackach a ani v BA nesnezi. Tu len prsi 😒 Posli zopar vlociek aj nam 🙂

mirka20
19. nov 2008

ahojte 🙂
drobec zaspal, tak som sem na chvilu nakukla, lebo si pojdem k nej lazkat, bo som unavena, sme sli spat dost neskoro a mala sa v noci budila dost casto.
aj u nas snezi, ale len tak trosinku. som rano skoro odpadla, ked som to videla. normalne som mala az slzy v ociach od dojatia, ze uz je tu zima.
terez, jasne ze chodim spat o deviatej, musim to vyuzit, ked spi rebeka. lebo my uz nevstavame len raz, takze som dost rozbita rano a taky doobedny spanok je super. a aj poobedny 😉 nasa princezna vcera spala od 9.30 do 12.30, som skoro odpadla, ked som videla, kolko je hodin, ked vstala.
s tym parkovanim som presne tak rozmyslala, ze zaparkujeme tam pri cinzakoch pri priore. lehatko som kupila na neviem akej stranke, ale stalo do 900,- a bolo uz pouzivane, ale este v zaruke . keby ste este mesiac vydrzali ,tak by sme vam ho kludne posunuli, lebo nas drobec uz stvara v nom take kusky, ze sem tam mam pocit, ze z neho vypadne, takze uz ho dlho nebudeme moct pouzivat.
mel, to je parada, ze sa z teba stane snazilka. len prvy mesiac po vysadeni hak si davajte pozor, teda ak nechcete mat dvojicky, trojicky... 😉
ok, tak si idem trosku lahnut. papa 😵

pahu
19. nov 2008

Ahojte babuľky 😀
Mirka, tebe dobrú nocku...

Tak ja už mám výsledky z imunológie a som pozitívna 😀 Vytváram protilátky na spermie a trofoblast... A ten úsmev je moja radosť, že sa konečne zistil nejaký dôvod, prečo sa snažíme ako diví a nič z toho 😵 Takže zahajujem 3-mesačnú liečbu Prednisonom a k tomu chránený sex, nesmiem prísť do kontaktu so spermiami 😵

babulka123
19. nov 2008

pahulienka mame 3 bojovnikov... v piatok mam ET