Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

meliska
26. nov 2008

Halo lo lo lo... je tu niekto? 😨
ahoooj pipika 🙂 tak ty budes mat take drobatko 😀 nevadi, sak kocka dorastie 😉

mirka20
26. nov 2008

ahojte 🙂
aj my zijeme. vcera sme boli na vylete v lc, na vianocnych nakupoch s terezkou a luckou. my sme nic sice nekupili, ale aspon sme sa videli terezkou a malilinkou luckou. keby ste videli, aka je drobulinka 😵
terez, neuveris, ale je u nas katarinsky jarmok a urcite by sme nakupili viac ako v lc a nenabehali by sme sa. nabuduci rok prides na nakupy k nam 😉 ja som kupila rukavicky pre malu za 30,-, pre janka som kupila polovnicke termo ponozky (sa mu budu urcite viac pacit ako rolak, kedze on je moc priebercivy)a nie na trhu ale v normalnou obchode tu lampicku a stala len 299,- a nie 800-900, ako v lc. inak pozerala som doma tie saty a tie hnedo ruzove su na 6-9 mesiacov, tak to by ste v tomu urcite plavali, ale mame este jedny z bieleho menzestru s cervenou maslickou a tie su na 3-6 mes, tie by vam mohli byt. a ak budes chciet, aj kozustek vam poziciame.
bambulka, moc moc moc drzime paste, nech vsetko dobre dopadne a vy budete mat nadherny 5.december 😉
letim varit obed pre malu. papa

babulka123
26. nov 2008

mirka veeeelmi dakujem ... teda dakujeme... mala by som si na to zvykat. hehehe

babulka123
26. nov 2008

pipika ty sikovnica sikovna.. 33tt.. super.. tak sa drzkaj a my myslime na vas... cmuuk

terezicka
26. nov 2008

Ahojte tak som teraz dobehla aj ja 🙂 Naša Lucka dnes spustila taký cirkus na obed keď sme jej s Marekom dávali ten Nutriton, no nenormálne plakala a nešlo ju nijako utíšiť. Som si ju potom aj prikladala ale ona sa v tom plači vôbec nevedela chytiť, iba sa veľmi trhala a mykala. Potom s ňou Marek chodil, držal ju na rukách a po 10 minútách neviem ako sa chytila a papala...A potom samozrejme že dnuka nám spať vôbec nechcela, zas robila cirkus, tak sme ju poobliekali a keď jej Marek zapol overal tak zostala ticho a už spala 😅 Ja vôbec neviem ako ju mám naučiť aby nám spávala aj dnuka, lebo takto si ja potrebujem aj niečo porobiť a keď ona chce spať iba vonku tak sa to veľmi nedá...Možno vyskúšam aj tak, že ju poobliekam a potom otvorím okno a možno mi zaspí aj dnuka...

terezicka
26. nov 2008

Pipika to nevadí že tvoja Lili nebude mať ani 3kg,. ani moja Lucka nemala a lepšie išla vonku, a ona to dobehne potom. Hlavne nech má nad 2,5 kg a to je dobré, ostatné ona určite rýchlo dobehne keď začne papať.
Žabka som na teba myslela že tento týždeň máš štátnice tak zajtra na teba veľmi myslíme až sa ti bude pri odpovedi čikútkať 😀 Ale v každom prípade to určite zvládneš 🙂
Mirka takže platí o rok na vianocčných nákupoch sme vo VK 😉 Inak som ti zabudla dať peniaze za tie čipsy 😅 A ozaj vedeli by sme sa nejako dohodnúť za to lehátko? Lebo tá baba mi odpísala že už má nejakého záujemcu, takže to pre nás neni aktuálne 😔

terezicka
26. nov 2008

Jaj a včera sme s Mirkou stretli ešte niekoho odtiaľto z MK, kto prispieva aj do našej témy 🙂 No tak hádajte kto to bol? No predsa Marcaradko 😵

mirka20
26. nov 2008

terez, neboj, lucka sa casom nauci spinkat aj dnu. len to chce cas. za tie cipsy sa netrap, to je ok 😉 za to lehatko sa jasne, ze vieme dohodnut. teda, ak vam ho staci dodat tak niekedy pred vianocami. a na cene sa tiez dohodneme, ked ho chcete kupit.
my sme dnes krasne papali, len aby som to nezakrikla. pred obedom zjedla trochu banana, na obed pekne spenat so zemiacikom a na veceru 100ml kase. tak hadam uz je za nami odbobie nejedenia.a dnes prvykrat pila z flase. davali sme jej moje mliecko, nech si to vyskusa aj tak, lebo v sobotu idem na oslavu a malu bude "kojit" ocko. a viete ako krasne papala. len sranda bola v tom, ze ja som sa trapila s odsavanim 10 minut a ona to zlopla za minutu. len este toho mliecka nebolo az tak moc, tak som ju potom este dokojila. ale aspon vieme, ze vie pit z flasky, tak to hadam v sobotu pekne zvladnu.

meliska
27. nov 2008

Halooooo, haloooo, dobre ranko... 🙂
Zabulka drzime prstiky a myslime na Teba 😉

terezicka
27. nov 2008

Krásny pekný dník prajeme 🙂 Tak túto noc bola naša Lucinka taká zlatučká že sa zobudila až o 4.45 a zaspinkala skoro hneď ako sme ju naspäť uložili spať po papaní. Ja som si myslela že jej to zas bude dlho trvať tak sme ju nechali u nás v posteli, ale ona zaspala v priebehu 15 minút... A samozrejme že sa rozťahovala, takže ja som ju stále len posúvala stále naspäť aby som mala miesto aj ja 😀 No a samozrejme že mi ale stihla ogrckať aj vankúš aj plachtu a svoj podbradník má celý ogrckaný 🙄

terezicka
27. nov 2008

Žabka tiež na teba veľmi myslíme a veríme že to zvádneš na 1 s * 😵
Mirka keď prídeme k vám tak donesieme čipsy aby sme boli vyrovnané 😀 😉 A to lehátko teda ak môžme počítať s vami tak nebudem hľadať ďalšie, ale len ak ho chceš naozaj predať nie zas kvôli nám že ho chceš predať. A cena kľudne povedzte koľko, my ho chceme už kúpiť bez ohľadu na cenu takže tak...A hej pred Vianocami by sme boli radi keby sme ho už mali, chceli sme ho dať Lucke pod stromček ale aj teraz keď je nepokojná tak sedí vo vajíčku a vtedy je to ok...A viem že vajíčko nie je dobré, kvôli tomu to lehátko...

mirka20
27. nov 2008

ahojte 🙂
my sme mali celkom fajn noc, len 2krat sme boli hore, takze super. sme skusali nasej princeznej davat namiesto mliecka cajik, ale nepochodili sme. ste mali pocut ten rev, ked zistila, ze jej pchame do ust nieco ine ako prsnik 😅 takze sme pekne papali mliecko z prsnika.
terez, ok, uz sa tesime na cipsy. a to lehatko fakt chceme predat, lebo sice planujeme dalsie babo, ale nechcem, aby mi to doma zaberalo miesto, mame tu kopec inych veci. my si kupime pre dalsie opat ked budem tehulka 😉 mozno aj to iste, lebo som s nim moc spokojna.
zabka, silno drzime paste 😉
ideme my von, papa zatial

zabka
27. nov 2008

Ahojkyyyyyyyyyyyyyy, tak sa hlasim akurat som prisla domov, a mame to uspesne za sebou.... Konecne... Takze sa vytesujem, len som taka unavena, ze uz ledva vidim... 😉 😵 😵 😵 😵

babulka123
27. nov 2008

zabka z celeho srdca { a mozno aj viacerych hehehe} ti gratulujem... drzkaj sa a teraz si uz len vychutnavaj posledne tyzdne tehu...

mirka20
27. nov 2008

zabka, srdecne gratulujeme 😵

meliska
28. nov 2008

zabkaaaaaa..... gratulujeeeeem 😵

zabka
28. nov 2008

Pekne ranko prajem.... 😉 ... A dakujemeeeeee 😵

meliska
28. nov 2008

tak ako bolo, rozpravaj a prehanaj... 🙂 trapili Ta moc?

zabka
28. nov 2008

Ale no dalo sa to zvladnut, ale predtym to bolo horsie ten stres a panika ale ked som uz bola vo vnutri tak to opadlo... Len ma vyzvrtal pri obhajobe prace a to poriadne ale inak pohodicka... 😉

zabka
28. nov 2008

Dnes tu nikto nie je???? 😕

meliska
28. nov 2008

ale ja som tu stale 🙂 , len sem tam musim odbehnut nieco vybavit 🙂
jaaaaaj no tak som rada, ze to uz mate za sebou a kukam a ty uz mas 34tt, ja to nechapem ako to leti....

meliska
28. nov 2008

ale teraz uz mozete oddychovat so zabinkou 🙂
...a s tym bytikom ste sa uz pre nieco rozhodli?

zabka
28. nov 2008

Takto ta prehanaju?No veru leti to ako voda... No uz musime oddychovat, lebo nam zacalo castejsie tvrdnut brusko, tak dufam ze mala sa nebude moc ponahlat...
Ano bytik uz mame, teda vybavuju sa potrebne papiere... 😉

meliska
28. nov 2008

juuuj tak to je super, same dobre spravy, tak moc drzim palce 😀 Malickej povedz, nech sa neponahla, ze teraz bude najvacsia sranda este v brusku... ze maminka bude mat volno a budete spolu zariadovat byt, lebo iba takto si moze vybrat nabytok aky sa jej paci.... xi xi lebo potom z kocikovej perspektivy to nie je nic moc vyhlad... 😀 😉

zabka
28. nov 2008

Oki odkazem 😀 😀 ... A ty ako? Kedy spustas snazilkovanie naplno? 😉

mirka20
28. nov 2008

ahojte 🙂
zabka, este raz ti gratulujeme. tak uz mas po tom a uz sa mozes naplno venovat tehu a zabiatku. no a bytiku. 😉
baby, nasa modelka rebeka je v casopise 😵 som poslala do mama a ja fotku do sutaze a oni ju vybrali medzi 22 sutaziacich. ja sa tak tesim, ako keby to uz vyhrala 😅

zabka
28. nov 2008

Ahojky mirka, no ved na to sa uz velmi tesim... 😉 ... A neni ten casopis aj na internete? Ak nie nevadi, dnes si kupim 😉 😵 ...

meliska
28. nov 2008

zabka: my by sme chceli zacat, teda tak nam to vychadza ze od polky januara 😵

meliska
28. nov 2008

mirik a tam sa aj hlasuje nejako, lebo ak ano, tak mozme poslat hlas... 😉

mirka20
28. nov 2008

zabka, je stranka mamaaja.sk, ale este tam nie je aktualne decembrove vydanie a neviem, ci su tam uverejnene aj tieto fotky