Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
2. sep 2008

terez, mne by uplne stacili zemiaciky s kyslym mliekom. varene alebo pecene. a s tym kocikom je to dobry napad. aj ked nas by som mohla zobrat, ak by si nechcela, aby mala testovala kocik skor ako vase dievcatko (vsimla si si, ze som nenapisala emmka - inak som zvedava, ako sa nakoniec vasa princezna bude volat)

terezicka
2. sep 2008

Mirka no zvedavá som aj ja ako sa bude volať, lebo teraz Marek začal rozmýšľať nad iným menom...Ale ak sa aj dohodneme na inom mene tak sa to všetci dozvedia až keď sa malá narodí 🙂 A mne by to s tým kočíkom vôbec nevadilo, len aby tebe nevadilo lebo on neni úplne nový, máme ho po dvoch synovcoch a je to značka Steggi Lux... Ja chcem z neho vo štvrtok vyprať tú striešku ale to určite vyschne hlavne ak bude takto pekne svietiť slniečko...A chcem vybrať to čím sa zakrýva kočík, ale to v tomto teple by sme aj tak asi nedali na Rebeku...
Mirka a kyslé mlieko myslíš ako zakysanku? Takú kupenskú? A ja môžem mať zemiaky s cibuľkou a bude 😀
Ja mám normálne pocit že každou chvíľou budem musieť ísť zvracať 😝

zabka
2. sep 2008

Ahojte babenky tak vy takto navstevy planujete a mna nikto nepride pozriet to je strasne.... 😅 ... Terez kedy napises ten nejaky zoznam co treba do porodnice a pre malicke... 😀 😀

mirka20
2. sep 2008

terez, zakysanku som myslela. mnamiky, uz sa tesim. a s tym kocikom to vobec nevadi, hlavne ze je pojazdny 😅
zabka, keby si byvala trosku blizsie, tak by sme urcite radi prisli. ale ked pojdeme okolo, urcite sa stavime.
ideme troc´hu pred dom, obstrihat ruze a tak.zatial pa

terezicka
2. sep 2008

Veru tak Žabka keď bývame tak ďaleko od seba to je najhoršie...Ešteže aspoň s Mirkou nie sme tak ďaleko a vieme sa vidieť aspoň z času na čas...A zoznam ti napíšem ale teraz si idem aj ja trochu ľahnúť, lebo stále mi nie je práve najlepšie a nerada by som označkovala monitor 😅
Ozvem sa poobede že ako bolo na poradni, tak papa zatiaľ 🙂

bianka30
2. sep 2008

terez... prosim v mojom okoli je moc vela tehu bab ( a to nepocitam konik hehehe) prosim ta mozes mi poslat ten zoznam tiez.. dakuejm

a hlavne... mozno sa aj mne raz zide.. hehee

zabka
2. sep 2008

No ved to... Snad sa niekedy vsetky stretneme dame stretko uz aj s malickymi.... dohodle? 😀 😉 .. Oki tak sa potom ozvi daj vediet ako na poradni.... 🙂

pipika
2. sep 2008

Ahojte ☹
Aj ja si prosim zoznam.
zabka, ja som chodila do tn, ale uz tazko pojdem.

zabka
2. sep 2008

Preco sa mracis????? No skoda budem musiet prist ja za Vami.... 🙂

pipika
2. sep 2008

Sorry, mam vela prace. Mracim sa, lebo ma strasne bolia krize. Poradte co mam robit.

zabka
2. sep 2008

Jaaaj uz som zlakla ze co sa deje... zrejme sa malicka rozvaluje... Mna zacnu boliet ked dlho chodim alebo nieco robim, ked som v klude tak je to ok... Neviem co by som ti poradila mne pomaha si lahnut ale to asi v praci nejde.... 😅

pipika
2. sep 2008

Som v praci. Isla by som skor domov si lahnut, ale musim ist za tym dr. co mi robil pred tyzdnom sono, nahra mi uzv znovu na USB. O druhej mu mam volat kedy tam bude.

mirka20
2. sep 2008

som tu len na skok, lebo malicka konecne zaspala, tak letim porobit, co treba. pridala som foto nasho drobca, tak kuk 😵
pipika, fakt by ti pomohla len poloha lezmo. alebo ak, tak si skus dat nieco teple na krize - napr.ten vankusik, co hreje, co si si kupila

meliska
2. sep 2008

ahojte babulky,

Mirka pozrela som fotocy Rebeka je velmi zlatucka 😉
Terezka: uz si bola na poradni, som strasne zvedava ako sa bude Tvoja buduca slecna volat 🙂

terezicka
2. sep 2008

Tak som sem dobehla iba teraz bo som boila dlho v meste a boli sme ešte blahoželať sesternici k narodkám 🙂 Na poradni všetko ok, som sa hneď dr pochválila čo sa mi stalo vpiatok...Ale on o tom už vedel, len nevedel že som to bola ja ktorá tak krásne spadla, ale vedel že v piatok večer tam mali taký prípad 😅 Ale čo sa mňa týka, tak som uzavretá, ale mi povedal že keď ukončím budúci týždeň v piatok 38tt tak môžem ísť kľudne rodiť 😀
Zajtra tu nebudem, lebo ideme do Nitry hoci mám totálnu nechuť tam ísť...Ale čo už 😝 Tak snáď potom večer sa ozvem, dúfam že bduem stíhať 🙂 Jaj a poskladali sme postieľku, už je v spálni 😀

terezicka
2. sep 2008

Kukla som fotky Mirka, tak Rebeka je riadne krásavica 🙂 Už sa na vás teším keď prídete v piatok 😉 A Marek povedal že sa Rebeka kľudne môže voziť aj v našom kočíku, ak to jej nebude vadiť 😀
Kočky ten zoznam vám napíšem, ale nepoviem vám presne kedy, ale skôr ako Žabka a Pipika pôjdu rodiť to bude určite 🙂
Jaj a inak už mám + 6kg 😝

bianka30
2. sep 2008

ze +6 kg... 2 tyzdne pred porodom.... jeeeej co by som ja zato dala.... hehehe

terezicka drzkaj sa...

terezicka
2. sep 2008

Bianka nikdy nevieš čo stretne aj teba 🙂 Ja som si inak myslela že priberiem veľmi veľa a našťastie nie, ale zas tri týždne sú niekedy dlhá doba takže ešte sa mi všetko môže obrátiť...Ale na druhej strane dúfam že nie...
Mirka dnes nám opäť začína seriál, budeš pozerať? Ja sa chystám aj Mareka som na to pripravila 😀

bianka30
2. sep 2008

no s mojou predispoziciou budem rada aby sme doma neburali zarubne...hehehehe

nic to nemeni na tom ze sa na to uz teraz velmi tesim ...

adulina
autor
2. sep 2008

zabka, pipika ja zírak a kukám ako puk, vy ste uz 21tt 😵 😵 😵

inac pozdravujem vsetky koculky 😉

zabka
3. sep 2008

Pekne ranecko... mirka fotecky krasnucke... 😉 .. No veru Aduli ale to bezi, ved Terez uz ide pomaly do porodnice 😉

zabka
3. sep 2008

No halalali

danka24
3. sep 2008

ahoooj zabkaaaaaa a babatko ako sa mate???

zabka
3. sep 2008

AHojky aka sranda ja som ti akurat pisala na grafy.... 😀 😀 ... Rovnako sme na seba mysleli 😵 ... Mame sa dobre cakame na pondelok na vysledky z odberu plodovej vody tak az potom nam uz bude uplne super ked bude vsetko ok...

mirka20
3. sep 2008

ahojte 🙂
opat som tu len na skok, lebo musim ist zehlit a pobalit veci pre manzela, lebo o jednej odchadza na sluzobku. ale nastastie sa vrati uz v sobotu v noci, tak to s rebekou nejak zvladneme.
terez, vcera som ordinaciu nepozerala, lebo sme do jedenastej robili pretlak. mala bola cely den mrzuta a mala mojkaciu naladu, len na rukach chcela byt, asi citila, ze ma meniny a chcela to ako darcek 😵, tak som toho vela nestihla . a janko prisiel az o 19.30 zo skolenia, takze az potom sme zacali tak riadne robit. aj ked ja som sa snazila krajat rajciny s malou v babyvaku, ale bol to dost zaberak 😝 ale zvladli sme to a o jedenastej sme uplne vystaveni lahli do postele.
ok, letim zehlit, aby som to vsetko stihla. zatial pa

zaza_na
3. sep 2008

Ahojte buduce maminy a cakatelky 😉
ja som vas tak dhooooooooooooooooo nevidela! 😝
ako sa mavate? co je tu nove? kukam, ze terezka uz pojde pomaly rodit. a zabka s pipikou uz su v 21tt 😵
a pribudli aj nejake dalsie tehulky? 😵 😝
mirka, tak Rebeka je uz velika fesanda 😉 to ste si kupili satku na nosenie? ako sa vam nosi? 😉
adu, ja len ziram aky je Alex uz velky! a on uz aj sedi 🙂 fesacisko sikovny 😎
my sa mame dobre. mame za sebou trosku nepokojnejsie obdobie ked sme sa castejsie budili v noci, ale to uz je dufam za nami, lebo tuto noc sme prespali takmer celu a zobudili sme sa az o 4.30 😉 a potom o 7.00.
tak vas zdravim a nech sa dari. este vas pridem kuknut len idem zehlit teraz, kym Lilusa spinka.

zaza_na
3. sep 2008

aj maminy pravdaze zdravim 😀
mirka ahoj. tusim mame na plane ten isty program 😉

zabka
3. sep 2008

Ahojte.... zazi, teba som videla v Carefouru v Ziline 23.8. si presla okolo mna, len si sa ponahlala bola si aj s malickou... 😉 😵

nellie_
3. sep 2008

Ahote babenky...
Zazi, vies ze som na teba v nedelu myslela, ze ako sa mate?.. 😵 😵 😵 idem pokukat albumik vasej princeznicky... 😵 😵 😵

nellie_
3. sep 2008

Aka je krasna a velka uz...to je sila len kedy ste boli 2v1 a aha ho... 😵 😵 😵