Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
28. sep 2008

ahojte 🙂
terez, my sme boli na veceri vo dvojici v utorok a stvrtok som uz sla do porodnice, takze najneskor v utorok cakajte vyjazd 😉
idem rychlo do sprchy a ideme hrat scrablle, tak sa tesim 🙂
papa zajtra

terezicka
28. sep 2008

Mirka ja by som chcela mať ešte septembrové bábätko, tak uvidíme či to stihneme...Ale ak nie, tak sa už nezbláznim

meliska
29. sep 2008

Dobre ranko 🙂

zabka
29. sep 2008

Dobre ranko prajem... 😉

meliska
29. sep 2008

jeeej zabka ja som Ta dnes rano predbehla.... 😀

zabka
29. sep 2008

No veru predbehla... 😉

meliska
29. sep 2008

ako sa mate zabky? 😉

pahu
29. sep 2008

Dobré ránko 😀
Terezka, stále 2 v 1? Kinderko? 😉

zabka
29. sep 2008

No mame sa dobre ... boli sme v sobotu v polsku... 😉
ahoj pahu... 😵

pahu
29. sep 2008

Zabka, utrácať peniažky? 😀 Fakticky sa to tam tak opatí? Lebo aj od nás z roboty niektoré baby chodia na nákupy do Poľska, hlavne na kožené bundy... Vraj.... 😵

zabka
29. sep 2008

No veru utracat... 😀 😀 ... No nieco sa oplati, nieco nie, podla toho co potrebujes..... 😉

pipika
29. sep 2008

Ahojte! 🙂
Zabka, aj ste nieco kupili?

zabka
29. sep 2008

Ahoj pipi 😉
No kupila som postielku a baldachyn... A mali tam aj velky vyber kocikov... Pacil sa mi tam jeden.. Je to nova kolekcia este nemali ani katalog preto som ho nemohla sem supnut... Ale je taky ako X-Lander, vanicka, sportovy, vajicko s adapterom, len ta vanicka je este o nieco vacsia ako na Landeri a sportova cast sa da otacat na obidve strany ze aj vidis na babo aj opacne..Zaruka 2ý roky a ked sa rozhodnem mam mu zavolat aku farbu chcem tak taky mi pripravi... Tak uvidime.. ALe velmi pekna bola taka kombinacia cerveno ciernej

pahu
29. sep 2008

Zabka, tak odloz na neho kontakt, lebo ja teraz ked uz budem tehulka, tiez budem zhanat kocar 😀

Ahoj Pipi a pipimimi 😀

vejinka
29. sep 2008

pahu ahojcek ako sa dari??? 😉

zabka
29. sep 2008

jasne pahu 😉 .. Ved tu uz budes coskoro, teraz niekedy idete na tie testy nie?

pipika
29. sep 2008

Ajoj Pahu! 🙂
Veru, kedy idete do tej prahy?
My sme v piatok kupili podlozku na prebalovanie. Je krasna, potom ju odfotim.
Zabka kolko vysla postielka?
Moja mama malej kupila antialergicky paplon, ale je velky (130x90) a teraz neviem zohnat na nu obliecky. Co maju v obchode s hniezdom stoji 1300sk. Zda sa mi to byt darhe. Baldachyn ja nechcem.

bianka30
29. sep 2008

ahpoj pipi... ideme teraz 7/10 uz sa tesim aj ja... a velmi a hlavne na to ze ideme uz piatok (aspon ja a pahu pride v sobotu ) a urobime si kraaaasny predlzeny vikend.. spolocny..

zabka
29. sep 2008

Ta mohutnejsia s otvaracim bokom 1800,- bez otvarania 1500,- a tie klasicke aj po 1000,- ale vsetky s madracom 😉

pipika
29. sep 2008

Bianka ahoj! 🙂
Tesim sa aj ja ze idete. 🙂
Aj ja by som uz niekam vypadla.

bianka30
29. sep 2008

no to ti verim ? robis? ako ti je ? uz je lepsejsie?

zabka
29. sep 2008

Pipi vsak ty uz asi iba mesiac v praci, nie? 😉

pipika
29. sep 2008

No ano, mala by som byt v praci uz iba oktober, ale ked si pomyslim, ze budem doma sediet este dva mesiace pred porodom so svokrou dojde mi zle. Takze si zapisujem dovolenky (ale robim).
Je mi dobre, len ma mala tlaci stale pod prsiami a je take nepohodlne sediet za pc. Ale inak vsetko ok. 🙂

zabka
29. sep 2008

Pipi 😀 😀 😀 ... To s tou svokrou ti verim... 😉 ...

pipika
29. sep 2008

Vedela by som ti porozpravat. Aj knihu by som uz vedela napisat o nasom spolocnom zivote. 😀

zabka
29. sep 2008

Vy byvate takisto spolu so svokrovcami? My tiez ale do konca roka planujeme sa prestahovat, ked sa narodi mala rozhodne tam nechcem ostat... 😠

terezicka
29. sep 2008

Ahojte babenky, tak dnes som sa doma vyrevala ako už dávno nie 😢 Doobedu som bola na poradni, na pásoch ani náznak toho že by sa maternica pripravovala na pôrod. Na prietokoch všetko ok a na vyšetrení sme stále rovnako ako pred týždňom - otvorená na 1 prst. A dr mi oznámil, že ak do piatku nič, tak v piatok o 10-tej sa mám hlásiť na príjem na gynekológií, lebo vtedy budem mať už ukončený 41tt. A že ma budú tam sledovať, pichať mi injekcie, potom vyvolávačku...Takže som psychicky na to total zle, lebo jednoducho ja nechcem do nemocnice len tak ležať, ja tam chcem ísť už rodiť. Keby som bola aspoň viac už otvorená, viete ako by ma to veľmi potešilo? Takto teraz vlastne čakám ale ani sama neviem na čo, či na pôrod alebo na piatok aby ma tam mohli prijať...
A nenormálne mi ide na nervy že každý sa teraz v kuse vypytuje či nám už môže gratulovať, ako sa máme a prečo sme ešte neporodili...Ako keby som to ja vedela prečo sme ešte neporodili 😠 Ráno začala svokra že prečo idem sama do mesta autom, či som sa vyspala sa ma spýtala asi 3x...Keby som povedala že nie, tak už by som zas počúvala a Marek tiež že prečo ma nechá ísť samú...A keď som sa vrátila tak hneď že čo, ja jej vravím všetko v poriadku. A že či cítim vôbec pravidelne pohyby 😝 A že čo mi povedali a v kuse dookola to isté, som jej ani nemohla odpovedať, ani som na ňu poriadne nepozrela len som šla rovno hore a dvere som zatvárala a slzy ako hrachy mi išli po tvári 😢 😢 😢

bianka30
29. sep 2008

terezka.... neboooj mala sa rozbehne ani nebudes vediet ako .. mozno ti len zle vypocitali porod...ja viem ze je to blbe ale uvidis ze do piatku to zvladnete aj same

zabka
29. sep 2008

Neboj terez vsetko bude dobre, mozno sa ani nenazdas a pride to ako blesk z jasneho neba... Len hlavne neplackaj malickej to isto nerobi dobre ked mamicka je smutna...Taak a teraz pekny usmevik 😵

terezicka
29. sep 2008

Jaj baby keď ani ja nechcem aby mi vyvolávali pôrod, ja chcem rodiť úplne spontánne a ak to nebude do piatku, tak dr povedal že potom mi začnú pichať injekcie a nejaké tabletky a tým mi vyvolajú pôrod 😔