Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
29. sep 2008

No ved do piatku je este dalekooooooooooo.... ved do vtedy uz mozes aj trikrat porodit terez neboj.... 😉

terezicka
29. sep 2008

Jaj Žabka sa ti to ľahko hovorí, ja viem že na jednej strane je ešte ďaleko dovtedy ale...V stredu mám ísť na záznam, mi kázal prísť a neviem či ma aj vyšetrí vtedy alebo len tie pásy mi vyhodnotí...

bianka30
29. sep 2008

pipi jaaaaaj .. no viete co vsetkym by som vam zelala taku svokru ako mam ja... original ze fakt druha mama... neskutocna zena a mam ju velmi rada... byvali sme s nimi 1 1/2 roka a ani jeden den by som nevymenila za nic... ale je mi jasne ze mam asi stastie....

zabka
29. sep 2008

Bianca co dodat, stastna to zena... 😀 😀 😀 ... Ja viem terez ale netrap sa...Tak aj v stredu ides k dokimu, ci do nemocky?

bianka30
29. sep 2008

no no no , ked sa budem chciet niekedy rozviest tak to uz len kvoli svokre nespravim ...hehehe ale nie ja toho svojho tusim aj lubim heheheehe

terez.. nebud smutna, aj ked viem ze si ale nebuuuuud... urcite v stredu ti uz povie ze to pojde... aj evitkamalicka je tusim 41 tt... vy ste sa nejako dohodli alebo co ????

pipika
29. sep 2008

Zabka, ano, byvame spolu uz 3 roky a je to strasne. Bianka, zavidim ti, velmi velmi velmi.
Terez, neplac prosim!!!! Uvidis, ze sa samo rozbehne a pojdes do nemocnice iba rodit. 😉

meliska
29. sep 2008

terezka poslala som Ti IP, dufam, ze Ta to potesi 😉

mirka20
29. sep 2008

ahooojte 🙂
nam dnes odisla navsteve-moja sestra, tak je nam trosku aj smutno. poumyvala nam okna, povysavala, popestovala malu, proste navsteva ako ma byt 😅
terezka, neboj, v piatokm uz isto budes mama a nic ti nebudu vyvolavat. 😉 len klud a pohodu. uzivaj si posledne hodiny vo dvojici.viem, ze sa mi to lahko hovori, ale ver, ze viem o com hovorim 😉 neboj, malej si uzijes este dost.
musim ist, lebo ideme papat 🙂

terezicka
29. sep 2008

Meliska si ma teraz rozplakala 😵 Ale od dojatia, lebo je to fakt krásny príbeh 😵 Takže teraz to nie sú slzy smútku čo mi idú po tvári, teraz sú to slzy asi šťastia že príde ku mne taký krásny anjelik 😵

pahu
29. sep 2008

Terez 😉 Malá asi chce byť októbrovka a nie septembrovka 😉 Neboj sa, zvládnete to a hlavne si uvedom, že svokruška ti nechce zle, len ti lezie na nervy 😀

Pipi, ako napísala Bianka, do Prahy ideme my v sobotu a Bianka v piatok, ale vyšetrenie máme až v utorok 😵

pipika
29. sep 2008

meliska, aj ja chcem ten krasny pribeh. Prosim... 🙂

terezicka
29. sep 2008

Žabka v stredu idem na záznam a neviem či ma aj pozrie alebo bude len záznam...
Bianka no s Evitkou sme sa vôbec nedohodli, ale sme na tom naozaj podobne, až je to smiešne 😀
Pipika ok, už neplačem, prajem si len spontánny pôrod bez nejakých vyvolávačiek...
Mirka to mohla byť super návšteva, potom aj mne pošli takú 😀 No budem sa snažiť si užívať ešte tieto dni, ale mám strach pred vyvolávačkou a pevne verím že aj moje dieťa z nej bude mať strach a rozhodne sa prísť na svet samé...Asi začnem malú strašiť vyvolávačkou, možno to zaberie 😀

pahu
29. sep 2008

Terez, a žiadne kontrakcie? Ani tak raz za deň? 😨 😉

terezicka
29. sep 2008

Pahu veď ja viem že svokra mi nechce zle, ale tie otázky mi idú maximálne na nervy a potom som ja na nervy z nej...Teraz si ešte viac uvedomujem že keby sme bývali sami, tak by som bola od tohto čiastočne odbremenená 😝 A kontrakcie? Zas ma to začalo bolieť tak, ako pred týždňom v stredu po poradni, ale to môže byť aj z vyšetrenia, že mi to dr podráždil...Ale Marek bol zlatý, lebo mi hneď šplechol že len nech ma to bolí, dobre tak 😀 Ale myslel to v dobrom, to mi je jasné 😉

terezicka
29. sep 2008

Idem vonku za Marekom, pekne svieti slniečko, tak sa idem trochu opaľovať - aspoň do tváre 😀

pahu
29. sep 2008

Terez, bolí? Dobre dobre, tak a nemôžeš sa ty pootvárať prštekom? 😀 Alebo sexík? To vraj pomáha k pôrodu 😀

meliska
29. sep 2008

pipika, poslala som Ti to... 😉
Terezka, dufam, ze som Ta moc nerozlutostila ale je to tak krasne a tak mi to na tu situaciu sadlo, ze sa mi bolo luto neposlat Ti to 😉

mirka20
29. sep 2008

ahojte. som v uplnom soku a cela sa trasiem. prave mi prisla sms od terezky, ze maju malu luciu s mierami 46cm a 2670gramov 😵
nic viac neviem, ale ako nahle da vediet viac, tak vam dam znat 😉

adulina
autor
29. sep 2008

jéééééééééj tááááááááákto strášne gratulujeme a posielame velikánsku pusinku a tešíme sa, že Lucinka je už medzi nami 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

henrieta76
29. sep 2008

jeeeej terezka gratulujem,krasne meno ste vybrali.

henrieta76
29. sep 2008

a ako tak pocitam,aj dlzka porodu ti vysla skoro tak ako si si vysnivala 🙂

mirka20
29. sep 2008

heni, aj mne to tak vychadza. asi fakt plati, ze co si moc zelas, to sa splni. aj ked ja som chcela bezbolestny porod a az taky bezbolestny nebol 😅

henrieta76
29. sep 2008

mirka 🙂 ,

ale ta bolest urcite stala za to 🙂

mirka20
29. sep 2008

jasne, ze stala. ale ake by to bolo super, keby to bolo bez nej 😅

zaza_na
29. sep 2008

jeeeeeej, Terezka,aj my vam blahozelame z celeho srdca k narodeniu Lucie. dufam, ze ste vporiadku a uz sa straaaasne tesime na fotecky 😉
prajeme hlavne vela zdravicka, aby sa mamina dala rychlo doporiadku a aby sa vam darilo dobre v kojeni 😝 😵

mirka20
29. sep 2008

tak dalsie infosky priamo od terezky:
o druhej jej odtiekla voda (teda asi ked sa isla opalovat 😅 ), o 16.00 jej zacali bolesti a o 20.20 uz bola lucka na svete. rodil ju jej doktor, marek bol pri porode. porod bol rychly. teraz je uz na izbe.
baby, terezka je uz mamina. ja sa taaaak tesim. a som moc zvedava na malu

zabka
30. sep 2008

Terezka gratulujem z celeho srdiecka tak vidis ani si necakala ako rychlo to pride a v piatok uz budes doma.....
meno je krasne 😵 ... Drzkaj sa a posielam cmucik malickej 😵 😉

meliska
30. sep 2008

jeeeeej ja som to len teraz precitala a normalne mam slzy na krajicku 😵 tak Terezka je uz maminaaa 😵 😵 😵
juuuj prajem vele vela zdravicka malej Lucinke, maminke a vela pohody celej rodinke...

zabka
30. sep 2008

Tak sa z nej vytesujem ze uz ma malicku pri sebe... 😉

meliska
30. sep 2008

aj ja aj ja 🙂