Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

elimka
9. okt 2008

No dobre i ked som tu pri vas nova tak som sa tu s vami dobre cítila...a dobre zabavila.Prajem pekný dníček

bianka30
9. okt 2008

elimka to sme radi... ved preto sme tu... hehehe

meliska
9. okt 2008

bianka: tak toto nema chybu, neviem ako pahu, ale mne zabehol cajik a vyletel skoro nosom.... kolega tu na mna kuka, ze co robim..... xi xi 😀

pahu
9. okt 2008

Bianka, hehním 😀 Na budúce to môžete zinscenovať aj s brušným vlnením 😀 😀 😀

bianka30
9. okt 2008

no ja som vam na smiech.. no pekne... hehehehe
teda nie ja ale marek... tak to je v pohodeeeeeee....

meliska... prepac... heheheh

pahu tak to by som si pozrela aj ja... nebudem vam tu ani len pisat o tom ako mi nahy vymiena ziarovky v lustry, na kovovom rebriku len s celovou lampou na hlave... dobre.... cmuuuk

tak toto ked si precita nahodou snazivec..no pan boh mi pomahaj..

meliska
9. okt 2008

😀 😀 😀 bianka, tak teda u vas musi byt doma straaasne veselo....

bianka30
9. okt 2008

aleeeee anoooooo

pahu
9. okt 2008

Bianka, že by som mu napísala sms nech sa naloguje ?? 😀

bianka30
9. okt 2008

noooo som s nim 10 rokov, 8 rokov sme zobrati... ALE ISTE VECI BY NEMUSEL VEDIET... hehehehehe

zabka
9. okt 2008

NO teda baby... 😀 😀 😀

pipika
9. okt 2008

No, bianka, viem si vas predstavit. Nahodou by som ku vam prisla a on by otvoril dvere nahy. fuuuuha 🙂

zabka
9. okt 2008

NO to by bol teda zazitok... 😀 🙂

pipika
9. okt 2008

zabka, na cely zivot. 😀

pahu
9. okt 2008

Bianka, prijímam pozvanie na návštevu 😀 Aj s drahým samozrejme, máme prísť len vo figových listoch? 😀 😀 😀

zabka
9. okt 2008

No to ano pipi 😀 .. Ty uz mas 27tt 😉

pahu
9. okt 2008

Pipi, kde máš aktuálne bruško? 😠

pipika
9. okt 2008

Pahu, cez vikend sa posnazim a pridam. 🙂
27 ??????

pahu
9. okt 2008

Tak tak, poslúchaj, musím hladkať tehu brušká, tak aspoň cez obrazovku 😀

pipika
9. okt 2008

Tak ked pridete k bianke na navstevu zastav sa u mna (ale sem sa radsej oblecte) a mozes aj nazivo hladkat. 😉

pahu
9. okt 2008

Pipi 😀 Prečo sa máme obliecť? 😀 Sa hanbíš? 😀

pipika
9. okt 2008

Ja nie, ale sem chodia ludia. 🙂

bianka30
9. okt 2008

tak baby teraz sa hehnim ja ... figove listy... si predstav ze by ste tak dosli... a marek by vam otvoril... no oooo tiez by asi kukal ako puk

pahu
9. okt 2008

😀 😀 😀

pipika
9. okt 2008

No, kedy si dame to rande?

bianka30
9. okt 2008

nooo pipi tak ti poviem , nezarucujem ze ta uvidime s bruskom ale do maturity lili by sme to mohli stihnut...

pipika
9. okt 2008

ok, oznamko urcite posleme. 😉

mirka20
9. okt 2008

ahojteeee 🙂
tak ste ma riadne pobavili. som si citala, co ste tu k zaveru pisali a mala som malu na kolenach a ked som vybuchla od smiechu, rebeka len pozerala, ze co sa deje 😀
ja svokru nemam, len svokra, takze u nas je to v pohode a aj preto, ze chodi na tyzdnovky.
terez, moc ma mrzi ta tvoja svokra. ale skus jej ty alebo marek dohovorit. a ak to nepomoze, tak sa proste hore zamknite, nech vam tam aspon v noci nechodi.

nika7
9. okt 2008

ahojte 🙂
som tu nova. mozem sa pridat do temy? nedavno som sa dozvedela, ze cakame babo. podarilo sa nam 1.IVF a mame z toho velku radost.

mirka20
9. okt 2008

nika, jasne, ze sa mozes pridat. vitame ta a srdecne gratulujem k tehu. prajem krasne a bezproblemove tehulkovanie 😵

lusina
9. okt 2008

AHojte 🙂
môžem aj medzi vás? 🙂
nika7-gratulujem ti. krásna správa. a v akom centre ste otehotenli? 🙂