Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pahu
6. jún 2008

Meliska, hlavne, že je tam nejaký ten vzťah 😀

kila
6. jún 2008

Čaute! Tak to že Rékuška prespí noc, o tom ďalej budeme len snívať... moja mama ju "pokazí"... stále ju nosí na rukách a stále ju uspáva... teraz v noci už bola hore o druhej, aj o tretej, aj o pol piatej...

kila
7. jún 2008

A čo je s Mirkou? Určite je veľmi zaneprázdnená s malou, však to poznám... ale hádam sú ok?! 😅
Neuvieriteľne ten čas letí. Čoskoro bude mať Rékuška 2 mesiace - a akoby sme sa včera išli domov z nemocnice. Inak manžel do poslednej chvíle dúfal, že predsalen sa nám narodí synček. A po prvých dňoch doma mi povedal, že on z toho všetkého okolo malej je už unavený, chce mať pokoj, nevie si pozrieť od začiatku do konca ani jeden film, že on už je na takéto malé bábo starý! 😀 (má 35 rokov) Takže neviem či bude mať Rékuška vôbec niekedy súrodencov! 😖 A aj sa tak občas správa. Často mu musím pripomínať, že má mi pomáhať, lebo nestíham všetko robiť sama. A dve malé deti by som už určite sama nezvládla. Takže ak sa manžel nepozbiera, ani ja nebudem chcieť druhé... 😖

mirka20
8. jún 2008

ahojte dievcata 😵
mali sme problem s netom, tak som tu nemohla byt s vami 😒 ale uz to hadam bude ok a budem tu s vami castejsie, lebo uz ste mi chybali 😅
terez, pohyby nemusis citit intenzivne kazdy den. sem tam bude mala emka menej aktivna, to spinka a nabera silu, aby mohla prist na tento svet velka a silna. takze toho sa neboj.
zuzka, tak sa ti to uz riadne blizi, silno drzim paste. hlavne teraz vela spi a oddychuj, lebo ked uz budes mat malu pri sebe, na spanok mozes zabudnut.
pavli, silno drzim paste, nech tie injekcie nie su bolave a tie 3 litre tekutin v pohode zvladnes.
kila, ta obdivujem, ze manzelovi tolerujes nepomahanie. ja som taka unavena z malej, ze sa neviem dockat, kedy pride ten moj z prace a dam mu malu. ale on je zlaty, co sa tyka starostlivosti o rebeku. aj v noci mi pomaha. rebeku zoberie, ked dokojim, ponosi ju, kym odgrgne, ked sa jej nechce spat, tak sa ju snazi uspat.
my sa mame fajn, rastieme ako z vody. tento tyzden som mala trochu stresy, lebo mala zacala menej kakat, dokonca 2 dni nekakala vobec. ked som uz chcela volat doktorke,ze co mam robit, tak sa normalne vykakala. odvtedy kaka tak raz za den. doktorke som ale pre istotu zavolala a ta ma utesila, ze kojene deti nemusia kakat az 8-10 dni, lebo vsetko mliecko spotrebuju. tak uz som pokojna. noci aj dni mame take vseliake, striedaju sa dobre, kedy pekne spinkame s tymi tazsimi, kedy sa nam moc spat nechce. takze ja vyzeram a aj sa citim ako matoha, lebo mi chyba spanok. 😝 ale co nespravim pre malu 😵
zajtra nas caka navsteva doktora, ideme na sono klbikov, tak som zvedava, co nam povedia. dufam, ze to bude ok.
budem pomaly koncit, ale ak ma opat nesklame net, tak sa coskoro prihlasim opat. papa zatial

kila
8. jún 2008

Mirka, nemusíš ma obdivovať, lebo ja mu to netolerujem... však práve mu to stále dookola pripomínam že aké má nové povinnosti... lenže keď na to sám nepríde tak to stále pripomínanie mu bude čoskoro pripadať že ho len naschvál buzerujem... a aj ja som z toho čoraz nervóznejšia... 😒 hádam to bude lepšie keď malá bude väčšia a bude sa s ňou dať hrať... 😅
Zajtra sa vraciame domov, takže budúci týždeň tu nebudem, ale potom prídeme zase. Majte sa a dávajte si na seba pozor, aj na malé fazuľky a babuľky!

terezicka
9. jún 2008

Dobré ránko babenky, ako po víkende?Ja som sa dnes v buse cítila hrozne, každý mi čumel na brucho ale sandúť ma nepustil nikto 😖 A keby sa pozerali nenápadne, tak dobre...Ale jedna bola taká že už na zastávke sa celá vykrútila, v kuse mi iba na brucho pozerala....A v autobuse sedela ja som stála vzadu skoro pri nej a ona nič, v kľude sedí ďalej a čumí na mňa ako keby som bola nejaký výstavný kus 😢 😖

zabka
9. jún 2008

Pekne ranko, no terez to co bolo za babu asi jej vrtelo, inak to je fakt niekedy hrozne v tych autobusoch ani decka sa ti nepostavia starym a nie to este tehotnym.... 😖

terezicka
9. jún 2008

Žabka tá ženská je inak stará dievka 😝 😖 Takže aj to vysvetľuje veľa vecí 😲
Inak sa máš ako? Oddýchla si si cez víkend? Mne sa opäť raz strašne veľmi nechcelo vstávať 🙄

zabka
9. jún 2008

No to ano uz je to vysvetlene.... 😉 ... Celkom to ujde, len nemozem dlho lezat v posteli, normalne ma boli po bokoch a zospodu stehien... Strasneeee...vstavat sa nechcelo veru ani mne... 😵

zaza_na
9. jún 2008

dobre ranko 😉
teda kiluska, drzim palceky nech sa manzel nejako pozbiera a umudri a zacne sa trochu viac starat. ono sa to urcite casom utrasie, ked bude aj Reka vacsia, neboj. drzim palce 😉
mirka, dakujem. drzim vam palce, aby sa vam co najskor podarilo zaviest si nejaky rezim a mali ste to lahsie 😔 to s tym kakanim som aj ja bola sokovana, ked mi to segrenlka prednedavnom vravela - ze nemusia aj 8-10 dni kakat 😲 😀 a neboj, klbiky budu urcite vporiadku 😉
veru, ani sa mi nexce verit, ze tento tyzden uz budem s najvacsou pravdepodobnostou mamina.
terezka, ty ludia su naozaj niekedy taki netolerantni. ja teraz nemam problem. vzdy mi niekto uvolni miesto, lebo mam brusisko, ale pamatam si, ked bolo este mensie. tiez to byvalo take kadejake... 😒
a ako ste vikendovali?

terezicka
9. jún 2008

Zuzi ahojky, ozaj koľko si pribrala doteraz dokopy kg?

zaza_na
9. jún 2008

terezka, asi 13-14kg....
a ty ako doteraz? 😉

terezicka
9. jún 2008

Zuzi ale podľa fotiek vôbec nič na teba nevidno, teda okrem bruška smaozrejme 😉 To máš naozaj krásne 😵
Ja som na svojej pôvodnej váhe na 50kg 😔 Ale včera ma ocinova sestra naštvala, lebo volala ocinovi a on mi ju dal k telefónu a ona sa ma pýtala že ako čo, koľko som pribrala. Tak som jej povedala a ona začala že mám jesť a že potom sa mi môže narodiť choré a podvýživené dieťa...No proste mi to padlo úplne hrozne 😢 A popritom hádam ja viem najlepšie či jem, koľko jem a či to stačí mne a Emme

vejinka
9. jún 2008

terez ty si prve mesiace chudla ze? na kolko si spadla? ja z 60 na 53

terezicka
9. jún 2008

Veji mne išla síce váha dolu iba o 2 kg ( z 50 na 48), ale do 20tt som mala stále len 48 kg a teraz za tých 5-6tt mi pribudli tie 2kg postupne

pahu
9. jún 2008

Ahojte tehuľky a maminky 😀
Kiluš, ja som počula, že ocinkovia si nájdu bližší vzťah k detičkám až okolo 6 mesiacov veku miminka, lebo už vtedy začínajú reagovať aj na ocinkov. Dovtedy sú nalepené non-stop na maminkách a ocinkov tzv.nepotrebujú 😉 To prejde a bude lepšie a lepšie 😀

Mirka, chudiatko, viem si predstaviť aká musíš byť unavená. To je vec, ktorej sa ja bojím najviac,... Nedostatok spánku 😕 😨

terez, však ale ty vieš že drobček rastie a je v poriadku, takže ju dokážeš uživiť aj s 50-timi kilami. Kašli na okolie, papkaj keď máš chuť a si hladná 😀 Aj keď, ja si už ani nepamätám, kedy som mala 50 kg 😀

Zabka, ahojky 😀

A čo tak tehu vírusíky??? 😕

zabka
9. jún 2008

Tu ich mas :
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

zaza_na
9. jún 2008

ahoj pahu 😉 ako sa mavas? davno som neprispela, tak to musim hned napravit 😀 😝
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zaza_na
9. jún 2008

terezka, ja viem. len brusko mi vytrca. ale ja som bola predtym uplne ako palicka a predsa mi daco islo aj do stehien a do zadku...
a z tych ludi si nic nerob. asi by som sa nezdrzala a daco by som jej povedala, tape jednej 😠 najradsej mam rady takych premudrelych. vsak kazda zena ma ine tehotenstvo...
a neboj s tym priberanim ma este dozenies. priberies tolko, kolko budes potrebovat. ja som do toho 25tt pribrala asi 6 kil. a mne nebyvalo vobec zle, takze tak 😉

vejinka
9. jún 2008

terez aha...no ja mam teraz cca 61kg..takze som pribrala vlastne len jedno kilo

terezicka
9. jún 2008

Zuzka ale si viem živo predstaviť že keby som jej povedala že mám 10 kg navyše tak by zase spustila že prečo som už tak veľa pribrala 😝 Ale kašlem ja na ňu, no ale vieš ako to je - keď ti dáva rozumy niekto kto ma naposledy videl pred rokom

zabka
9. jún 2008

Terez presne tak vykasli sa na nejaku premudrelu tetku, ty sama vies co potrebujes a kolko...

terezicka
9. jún 2008

Žabka asi tak, ale určite ti to nespraví príjemnejší deň keď niekto začne niečo takéto...

pipika
9. jún 2008

Ahojte! 🙂
Terez, nepamatas sa nahodou, ked ti robili v 12tt sono ci robili stale z vnutra?

bianka30
9. jún 2008

pipiiiii ahooooj dakujem za IP veeeelmi ma potesila a pozdravujem samozrejme aj ostatnych...

ja mam od vcera v sebe maleho bojovnicka a cakame o 10 dni pozitivnu spravu, takze lezkam doma s vylozenymi nozickami a robim mu idealne prostredie na uhniezdenie sa... dufam ze si to fesacik uvedomuje... { hehehe manzel je presvedceny ze to bude chlap}

terezicka
9. jún 2008

Pipika pamätám si to náhodou a nebolo to sono z vnútra, ale normálne z vonku, len som musela mať plnší močový mechúr...
Bianka tak veľmi na teba myslím a držím ti palce nech to určite vyjde 😵

adulina
autor
9. jún 2008

cafko, prisla som spravit na chvilu kuk kym spime a ja aj trosku pracujem, takze naozaj len tak budem chvilami kukat
a aspon pozdravit 😉 🙂

bianka30
9. jún 2008

teraz dakujem. vcera do mna Dr.nalial tolko optimizmu ze tomu verim... povedal ze ak by sa mohol tak sa stavi ze to vyjde.. vies si predstavit ako vytesena som odtial odchadzala... aj na ult.mi ukazal kam mi to dal do maternici tak som uz nase 4 bunkove babo aj videla...hehehe

zaza_na
9. jún 2008

bianka, drzim palce, nech sa drobec u teba udomacni! 😵
terezka, tak vidis. niekomu proste nevyhovies. nabuduce, ked bude volat, tak povedz, ze si pribrala uz 15 kil 😀
ahoj adu. ako sa dari? 😉

bianka30
9. jún 2008

zuzi dakujeeem tiez mu to hovorim..hehehe

teraz co mas za problem ? nadavaju ti ze si nepribrala??? keby si pribrala 20 kg tak by ta chvalili??? pozri pokial je tebe dobre a Emke nic nechyba nech si hovoria co chccu... ak by to bolo moc zle ver tomu ze by ti dr.tiez nieco povedal.... takze pohoda a klud... cmuuuk