Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pahu
9. jún 2008

Ďakujem za vírusíky, polovicu ale venujem Bianke 😀

adulina
autor
9. jún 2008

zuzi cafko, mame sa fajn, boli sme plavat, Alex sa tvaril zatial tak vseliako, uvidime dnes, ci nebude robit paniku, ked uz bude vediet co to je. potom pridam foto, teraz nemam cas lebo potrebujem nieco dokoncit do prace 😉 dufam, ze ta este stihnem 2v1 ty nase najvacsie kinderko 😉 😀

bianka30
9. jún 2008

pahu tomu sa hovori kamoska... neboj mne ked to vydje teda uz vyslo uz len cakam na to potvrdenie pockaj ako ta oplujem... heheh aj osobne.. hehehe

pahu
9. jún 2008

Adu 😀 Supiš a páči sa mu tam? A kam chodíte plávať? 😕 😵

zaza_na
9. jún 2008

adu, vy chodite plavat? a odkedy sa da ist s mimcom do plavarne? aj my by sme tu nasu xceli vziat co najskor 😉
a to ste boli prvykrat?
no u nas to vyzera na sekciu. vo stvrtok 12/06 mam istdo nemocky. a mozno sa narodi este vo stvrtok, alebo nebodaj v piatok 13-teho? 😀 😝

adulina
autor
9. jún 2008

Pahu, chodime do Alvy na trnavku 😉
sledujem, ze mi tu s Vami je lepsie ako robota, no komu by to viac nevonalo 😀 😀 😀

pipika
9. jún 2008

Terez dakujem. Mne nehovoril aby som mala plnsi mechur. Snazim sa vzdy vycikat pred sonom.A ani moc mi nekazal priniest.
Bianka s radostou! Ak budes mat naladu na prechadzku zastav sa u mna,ok?

adulina
autor
9. jún 2008

zuzi, chodi sa tak od ukonceneho 4 mesiaca, ale ze zvyknú zobrat aj o par dni mladsie. no v sobotu sme boli prvy krat. tak uvidime dnesnu reakciu 😀
tak ak sa nic neudeje by som ta este mohla stihnut do stvrtka, ale co piatok 13teho je super, aj moj mangel je 13teho a dokonca aprila 😀 😀 😀

pahu
9. jún 2008

Adu, ani som nevedela že na Trnávke je plávanie pre bábätká 😉 A pekne pracuj 😀

Pipika, Bianka, vy ste sa spikli... Aj ja chcem ísť na prechádzku 😀

pipika
9. jún 2008

Pahu, pridaj sa.... 🙂

bianka30
9. jún 2008

pipi urcite, ale este chcem aspon dnes ostat s vylozenymi nozickami v postielke... snazim sa spravit valibukovi co najvacsi komfort.. mimohcodom neviete ako dlho po ET sa uhniezduje v maternici???

adulina
autor
9. jún 2008

aj ja chcem íst 😀

pahu no je, to som ani ja nevedela, ale na internete to najdes, ze tam je plavanie a uz vies 😀

nesce sa mi prackat, ale asi ani dlho nebudem, lebo mam pocit, ze Alex uz nespi a vyvaluje na mna oci, takze asi zmizmen o chvilu 😉 😅

pipika
9. jún 2008

Ok Bianka, ja som tu skoro stale. 😉

bianka30
9. jún 2008

nebooooj ja si ta najdem... hehehe potom pridem k tebe kupovat tie knizky z ktorych moj drahy salie a zakazuje mi ich kupovat....

pahu
9. jún 2008

Adu, tak pekné popoludnie 😉

Bianka, len pekne ešte ležkaj a odpočívaj 😀 Ja už sa na malého Tadeáša veeeľmi teším 😀

Pipi, neviem či by som k Vám do zotmenia prišla 😀

bianka30
9. jún 2008

a co nemas auticko ???

haha co ty ale ako sa Tadeas tesi nateba... teda na tvoju princeznu...spravime rodinu ????

henrieta76
9. jún 2008

ahojte
zuzka moja dcera je narodena piatok 13.
bianka drzim palce.

bianka30
9. jún 2008

heni dakujem...

ved piatok 13 je super datum, treba ho brat pozitivne, ze to je nieco vynimocne a nie negativne...

henrieta76
9. jún 2008

no vynimocne urcite.aj moja dcera je vynimocna betarka.

bianka30
9. jún 2008

no vidissss
a aka si na nu urcite hrda...

henrieta76
9. jún 2008

to urcite.aj ked ma niekedy pripravi o nervy.hlavne ked sa s bratom daju dokopy.

pahu
9. jún 2008

Ahoj Heni... Ako sa cítiš? Kedy znovu začínate? 😕 😨 😵

zabka
9. jún 2008

Zuzi aj ja som narodena 13.... Celkom dobry datum, no nie... 😵 😵

henrieta76
9. jún 2008

pahu este cakame.v septembri alebo v oktobry musim na prefuky a potom sa uvidi.

zaza_na
9. jún 2008

cau heni 😉 ako sa vam dari?
kukam, ze vela ludio je narodenych 13-teho. 😀 aj u nas to asi tak bude, aspon podla mna. lebo mi na stvrtok kazali este doniest obed a pokial viem, sekcia sa musi robit nalacno... dufam len, ze nebudu vymyslat a nebudu mi xciet vyvolavat porod 😝

pahu
9. jún 2008

Heni, tak to si ešte trošku užijete leto a potom šup do toho 😉 Ja začínam 18.6. s prvou injekciou pred IVF 😉

Zazi, pekne im povedz, že žiadny pôrod, že si dohodnutá na sekcii... 😀

terezicka
9. jún 2008

Tak som s5 babenky, mala som trochu viac robotky, potom som bola s kolegom v meste a teraz už pekne obedujem, lebo sme s Emi nejako vyhladli 😝

zaza_na
9. jún 2008

veru pahu. treba si dupnut 😀
terezka, a co mate dobreho? 😝

pahu
9. jún 2008

Terez, ja už som aj po obedíku, akurát som sa vrátila 😀
A pozri:
raňajky: corn flakes + Cinnie minnis s mliečkom
2 poháre vody
1/4 šálky kávy
Obed: hrášková polievka, šalát z čerstvej zeleniny, bylinkový dressing a encián a vinea 😀

mirka20
9. jún 2008

ahojte dievcata 🙂
sme sa vratili zo sona a hadajte co 😅 dostali sme A1, to znamena tu najlepsie hodnotenie a uz nemusime balit na siroko. tak sa tesim. hned ako sme zhodili plienky, tak sme sa z toho dokakali 😀
terez, dakujeme za gratulaciu. s tou navstevou sa dohodnem s jankom a dam ti vediet este dnes. asi by to bolo najlepsie v piatok, lebo v sobotu by mali prist moji rodicia.
bianka, silno drzim paste, nech vam to vyjde a mozte sa tesit z rastuceho bruska 😵
pavli, len 2 salky vody? pekne si zober riadny pollitrak a pi viacej 😅