Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

sharlotta
13. jún 2008

Jaaaj, viem, on cosi nemohol prist na tvoju svadbu, ci co.

meliska
13. jún 2008

No jo bol na misii...

sharlotta
13. jún 2008

Jaaaj, Bladko...uz som aj zabudla! Tebe sa pacil tusim Milan Tokar ale az na Mirka, nie?

sharlotta
13. jún 2008

A idem si menit trvaly pobyt. ☹ Sa mi do toho nejak nechcelo pustat, ale chodit vsetko vybavovat do PO ma uz nebavi.

meliska
13. jún 2008

niieeeee Milan nieeee, ja som ho nemala vobec rada, neviem preco si to vsetci mysleli.... grrrrr... este ma s nim aj dali vystupovat ako ze taky "duet" sme spievali ani neviem na co to bolo, ale bola to nejaka ludovka. Pamatam si len par slov, ze: "Prisiel pan, rozbil dzban, tralala la rozbil dzban" a potom mi on drbol po ruke a vyrazil mi taky umelohmotny dzbanik. 😀 😀 😀

sharlotta
13. jún 2008

Si nevies predstavit, aky zachvat smiechu som teraz dostala....

meliska
13. jún 2008

Jaaj trvaly pobyt, az do placu mi bolo ked mi pisali do obcianky, ze BA-okolie som zvedava, kedy sa odhodlam na SPZku 😀

meliska
13. jún 2008

😀 😀 😀 taky oranzovy dzbanik z takeho detskeho PVC setu, kavoveho 😉

sharlotta
13. jún 2008

Asi viem jaky...Jaaaj, musim ist odfotit testy...uz sa mi tak nechce...Ja si inak zo skoly pamatam basnicku: "Zenka davno nie je maly, prave vcera 8 mal, pribuzni mu darovali tank, delo a samopal. Samopal, kral rucnych zbrani, aky maju vojaci, bubienkoy, vyblizkany, rachotivy, iskriaci. Jedli hostia, jedli placky, Zenka v izbicke sa hral a vojenske krasne hracky na kusocky rozobral. Hladia hosti vyjavene, hroza, vsetko pokazil! Aka hroza? ODZBROJENIE, oslavenec vyhlasil!" To si dodnes pamatam cele. Ani Mor ho! si tak nepamatam. 😀

sharlotta
13. jún 2008

To co som napisala? Vyblyskany.... 😀 😀 😀 😀

meliska
13. jún 2008

jaaaaaj kapeeeeem.... 😀 😀 😀 pamatam sa na tu basnicku.... kokos ale toto si pamatat, klobuk dolu az som ju musela kolegom precitat 😀 😀 😀

marse
13. jún 2008

ahojte, Uz nieco viete o Zuzke???

Tak uz to ma za sebou, mala je na svete 🙂 len pre info 😉 prajem vela zdravicka, stasticka a nech su obe v poriadku a coskoro doma 😵

meliska
13. jún 2008

jeeeej marse, o Zuzke nevieme nic, takze uz je na svete mala bambulka???

sharlotta
13. jún 2008

Jeeej, gratulujeme Zuzke! 🙂 No, uz mi odzvonilo, musim ist. Idem suplovat, potom dat test a ta het!

sharlotta
13. jún 2008

Miri, este som ti chcela povedat, ze tie znacky na auto stoja 1500sk.

marse
13. jún 2008

tak vcera o 15:55 sa Zuzke narodilo dievcatko Lilianka, vaha 3250g a 47cm
😵 hotova modelka 🙂

meliska
13. jún 2008

jeeeej Marse supeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂 Tak gratulujem velmiiiiiiiiii, hlavne nech su obe kocky zdravucke 🙂

pahu
13. jún 2008

Ahojte 😀

Marse, ja viem, aj mne napísali 😀 😀 😀 Už som to napísala aj Terezičke aj Pipike, nech sú informované 😀

adulina
autor
13. jún 2008

ahojte 🙂

gratulujeme Zuzanke a Lilianke, a prajeme vela zdravicka 😉

henrieta76
13. jún 2008

ahojte
pridavam sa ku gratulaciam.zelam vela vela zdravia a radosti z malej lilianky.

mirka20
13. jún 2008

ahojte 😵
to je skvele, ze to uz ma zuzka za sebou. srdecne jej gratulujem. mala lilianka mala take iste miery ako nasa rebeka. teda vahovo sme boli o 20gramov lahsi, ale je to presne to iste 🙂

bianka30
13. jún 2008

jeeeeeej zuzka uz to ma zasebou ???? perfektne tak hlavne nech su zdave... cmuuuk
a lilianka je kraaasne meno..

pahu
13. jún 2008

Už som tu zas 😉 Áno, už to majú za sebou a napísali mi aj to, že aj maminka aj Lili sú O.K. 😀 😀 😀

terezicka
16. jún 2008

Dobré ránko babenky, tak aj my gratulujeme Zuzke a Lili a aj jej manželovi samozrejme a prajeme veľa zdravíčka a úsmevných dní 🙂
Pridala som nejaké foto do albumu tak môžte urobiť kuk 🙂

jankabelka
16. jún 2008

Dobré ránko babuľky 🙂
Jéj gratulujem Zuzke a Lilianke a želám hlavne veľa zdravíčka a spokojnosti 😅
Terezka idem kuk foto 😉

terezicka
16. jún 2008

Janka ahojky, ako sa máš po víkende? Ja solm túto noc nevedela spať, som len behala po kuchyni...Aj Marek potom vstal, prišiel za mnou...A ráno sme vstávali o 4:30 lebo Marek išiel zas do tej hnusnej roboty ( joj ako ja len neznášam niekedy tú jeho robotu, lepšie pvoedané to kde má pracovisko ) 😠
Ale Emi si celú noc robila ródeo v brušku, aj teraz je hore tak aj ona ma trochu budila v noci 😖

jankabelka
16. jún 2008

Terezka po víkende celkom fajn, ale v noci som tiež nemohla spať len som sa prevaľovala, a Radko bol tiež hore každú chvíľku 😔

terezicka
16. jún 2008

Jani u nás zas Marek ako ľahne tak aj spí a ráno je problém ho zobudiť 😀 Ale dnes vstal výnimočne rýchlo potom ako zazvonil budík 😲

jankabelka
16. jún 2008

Terezka, tak Emka je hyperaktívna už teraz, ale je dobre že šantí 😅
My máme ísť v sobotu na týždeň do Jeseníkov na chatu tak dúfam že si oddýchneme na dovolenke 😉

adulina
autor
16. jún 2008

ahojte, dnes trochu skor 😀 😀

Terez ake super fotecky, a to tvoje bruseno 😉 ale Marek mohol aj hlavu dvihnut do objektivu 😅