Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

kila
18. júl 2008

Čítala som čo sa ti stalo... dobre si urobila! 😉
Už si pripravená na pôrod?

terezicka
18. júl 2008

no aj som spokojna s tym co som spravila, radsej budem na pn ako sa ist hlasit na urad prace a este k tomu aj do 24.7. sa ukayovat v robote, no bola bz som šiši 😠 uz ma to preslo, sice som bola dost v soku ale teraz uz na to nemyslim, tesim sa z bruska... 😵 inak dnes je nasa Emmi velmi akcna uz od rana, akonahle si sadnem alebo lahnem tak mi ide vyskocit z brucha az normalne neviem ci je to vporiadku alebo nie 😅 a stale ma boli zadok a noha, dneska mi cesta do obchodu trvala neuveritelne dlho 🙄
na porod no ani neviem ci som pripravena, este nemam ale nic pre seba kupene a uz by bol asi aj najvyssi cas aby som nieco kupila 😕 ale som sa rozhodla ze budem velka optimistka, budem sa usmievat a porod prebehne rychlo a hladko 😉
a ty ako? si u rodicov? manzel ti pomaha s malou?

kila
18. júl 2008

Ako plánuješ pôrod... ...bojíš sa?... Ale neboj sa! Bude to super!

kila
18. júl 2008

Videla som tvoj album, neuveriteľne ti narástlo bruško! Pristane ti to! 😵
Manžela som viac zaangažovala do činností okolo malej... takže keď je doma, tak ju prebaluje on a aj sa viac hrajú - kým manžel nezaspí... 😅
Teraz sme u rodičov, ale zajtra skoro ráno sa vraciame do KN, pretože prerábame kuchyňu a príde murár... svokra ide v nedelu do Tatier, takže konečne bude pokoj a veget! 😀

terezicka
18. júl 2008

kila moja ani neviem ako planujem porod, ale pridem do porodnice, dr povie ze do hodiny bude po vsetkom, ja 2x zatlacim a mala bude vonku 😀 a ja sa budem citi ako znovuzrodena 😀 to by bolo co? ale fakt neviem, len by som sa chcela dohodnut s mojim dr aby bol pri porode lebo jemu fakt velmi doverujem a velmi ho uznavam ako dr... 😉 a bat sa nechcem lebo to mi asi bude potom uberat aj sily, tak radsej sa budem usmievat aby mala videla hned po prichode na svet usmiatu mamicku 😅 😀 a este dufam ze marek bude pri mne, ze to jeho praca dovoli a to budem velmi rada a urcite budem aj vtedy spokojnejsia

kila
18. júl 2008

Ty máš nejaké bolesti? 😕 Ja si myslím že to že Emka je aktívna je v poriadku, neboj sa... 😵

kila
18. júl 2008

Ani sa nemáš čoho báť! Bude to prekrásne a úžasný zážitok! 😵 Juj, už sa neviem dočkať!!!! 😀 😀 😀

terezicka
18. júl 2008

Kila dakujem za kopliment, ja som teiz rada ze konecne aspon trochu vidno ze som tehulka, hoci ked som oblecena tak mi nikto netypuje take pokrocile stadium 😅 ale nevadi, aspon nebudem musiet vela chudnut po porode 😀
no bolesti mam, uz dva tyzdne ma boli prava strana zadku a prava noha...sme si mysleli ze mam svalovku lebo to zacalo po prichode z tatier, ale neprechadzalo to stale...tak som to v utorok povedala dr a on hned povedal ze to v tehotenstve moze kludne byt, ze bud mam zacviknuty nejaky nerv tym ako mala rastie alebo ze mi moze velky narast maternice tlacit na oblicku a ta to sposobuje...tak mi dal magne b6 3x1 beriem to od utorka ale zatial nezabera 😔 ti poviem ze nastupit a vystupit z auta je pre mna velky vykon 😔 ale moja mamina vravela ze ona mala toto iste ked mna cakala ze som jej teiz tlacila

kila
18. júl 2008

A ako vám bolo v Tatrách?
Jaj, týto lekári na každý problém dávajú magnézium? Aj ja som ich brala na vysoký krvný tlak... 😀 To nevadí že máš možno menšie bruško, aspoň malú lahšie porodíš! 😵

vejinka
18. júl 2008

kila..ahoj no to mensie brusko nieje na skodu..aspom sa tolko nenatrapime s nosenim 😀 ale akoze krize bolia dostatocne.aj za dvoch 😅 vidim ze rekuska..je uz velka slecna...paaanecku ako to leti ze tri mesiace...uff

kila
18. júl 2008

A potom mi nezabudni poslať sms-ku že rodíš! 😀

kila
18. júl 2008

Vejinka ahoj! Veru, ale veď už aj vy čoskoro rodíte! 😀 Však aj ja som rodila v 38tt! 🙂

terezicka
18. júl 2008

kila neboj sa urcite ti napisem ze reka uz ma dalsiu kamosku 🙂 idem ja pomaly koncit, svagor sa aj vrqati a mna tu najde stale sediet 😀 ale to by asi ani nevadilo, ale marek pride domov vecer tak idem este spravit veceru 🙂 tak sa mavajte krasne, v nedelu budem u nasich tak sa skusim ozvat aspon na chvilku aj odtial 🙂 pa

kila
18. júl 2008

Pá Terezka a dávaj si na malú pozor! 😵

vejinka
18. júl 2008

kila..vazne v 38tt??? to som nevedela..ale aj ja xcem skor 😀

kila
18. júl 2008

Hej, rodila som o dva týždne skôr... chceš aj recept k tomu? Veľa sexu a poumývaj okná! 😅

marcaradko
19. júl 2008

😎

marcaradko
19. júl 2008

takze tu nikto nevikenduje? 😕

vejinka
20. júl 2008

no vyzera to tak... 😉 sak vonku krasne..coby sme robili na pc? 😉

terezicka
20. júl 2008

ahojte babenky, som u nasich ak som na chvilu dobehla 🙂
Kila teda vela sexu??? tak to sa budeme v septembri velmi snazit a hadam aj ja porodim skor,lebo tiez by som som chcela 😀

marcaradko
20. júl 2008

ahoj terka a aj ostatna vikendujuce........ja som dopracuvala,bo som sa vcera vecer nachltala raznici a do rana som nespala 😝

marcaradko
20. júl 2008

terka ako ta noha a ladvinka 😕

terezicka
20. júl 2008

ahoj marci no neni to velka vyhra, stale to boli ☹

terezicka
20. júl 2008

vies marci uz som si myslela ze to bude aj lepsie, ale mam problemy chodit, neviem si najst polohu na spanie a niekedy ani na sedenie...a posledne dve noci som zle spala, lebo raz mala kopala o 4, potom dalsiu noc o 5 🙄 tak uz neviem, nejako nepocuva ked jej dohovarame 😅 ale zas sa nemozem na nu hnevat, lebo ju velmi lubime uz teraz ked je v brusku 😵
a ty sa mas ako? zmenila si potom toho dr alebo si zostala u povodneho?

terezicka
20. júl 2008

dobre babenky, idem sa ja venovat nasim...mozno v utorok budeme mat uz doma internet, tak ak bude tak sa urcite ozvem...a v utorok idem aj do poradne, ale ak vam nebudem vediet napisat na net tak pisnem mirke sms-ku a ona vam da vediet 🙂
tak papa a prijemny vikendik prajeme vsetkym 🙂

mirka20
20. júl 2008

ahojte.
terez, mrzi ma, ze ta boli este ta noha. a aj to spanie. ale moja, si tehulka vo vyssom stadiu tehu, tak to uz tak bude. a k lepsiemu sa to nezmeni 😅
babule, netehulky a tehulky v nizsom stadiu tehu, vela spite a uzivajte si noci, ktore prespite cele 😉
pavlinka, zajtra silno drzim paste. urcite to vyjde 😉 MUSIIIIII
pridala som foto do albumu, tak kuk ak chcete
pekny zvysok vikendu a uspesny start do noveho tyzdna

bianka30
20. júl 2008

mirka mala je uplne superska....

pahulieeeeeenka, snad ani spat nebudem ... tak sa tesim na zajtra co nam povies... veeeelmi na teba aj so snazivcom myslime... cmuuk

jankabelka
21. júl 2008

Dobré ránko babuľky 🙂
ako sa mávate po víkende?
Pahu dnes na Teba vrúcno myslím 😉

zabka
21. júl 2008

Dobre ranko prajem...Pahu moc drzim palce a cakame na teba... 😉

jankabelka
21. júl 2008

Ahoj Zabka ako sa cítiš? bola si u toho lekára?