Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
11. júl 2008

terez, teraz to fakt zacne, lebo uz tam nema tolko priestoru ako by chcela, tak sa bude vytrcat o dusu. a ak by sa jej dnes nahodou nechcelo, ona si to urcite vynahradi inokedy a ockovi sa ukaze v plnej parade, o to strach nemusite mat 😅
idem si holit tie nozky, ocino uz je vonku s malou. papa zatial
a ak vas tu uz nestihnem, tak prajem krasny vikend plny pohody a oddychu

terezicka
11. júl 2008

Mirka práveže naša Emmi sa akoby hambila pred druhými, ona sa keď som sama vytŕča o 106 ale aj pri Marekovi zvykne robiť niekedy drahoty a nechce sa ukázať...Ale keď ju ja poprosím tak hádam len maminku poslúchne 🙂
Tak papa, prajem aj ja tebe krásny víkendík, budúci týždeň som ešte v robote a potom adios amigos 😀

annavi
11. júl 2008

jaaaj babulky uz sa mi to krati...uz mam konecne vsetko dorobkane....uz sa teskam na week... 😎

pahu
11. júl 2008

Ahojte, viem ze tu nikto nie je, len tak pre info... Uz mam 2 bambulky v brusku a 2 su este v misticke, lebo sa im nejako spomalilo delenie... V pondelok sa dozviem ako to tie dve zvladli... Velmi na nich myslim, su predsa nase 😀

vejinka
11. júl 2008

pahu jeeeeeeeeeeeeeeeej som cela bez seba...tak ich uz mas..len si ich teraz pekne opatruj a achovaj sa k nim ako vo vaticke.. 😉

pahu
11. júl 2008

Veji 😉 Az teraz som si obzrela tvoje fotky brusenka 😀 Je uz nadherne velke 😵
A to moje si uz teraz hladkam a rozpravam sa s nim 😀

maska1
11. júl 2008

Pahu gratulujem ti k tvojim detičkám. Neboj aj tie ostatné dve to zvládnu a hupnu rovno do mrazáku. Teším sa s tebou. 😅 😅 😅

cikyta
11. júl 2008

pahu........a to tvoje si hladkáš a rozprávaš sa sním? Hádam svoje a rozprávaš sa s nimi. Sú predsa 2,či nie?

pahu
11. júl 2008

Cikyt, ja som myslela, ze sa rozpravam s bruskom 😀 Ale dobre. budem sa aj s babulkami 😀

Maska a dakujem... 😉

cikyta
11. júl 2008

júúúúúúj.Tak prepáč. nepochpila som. ☹ ale aj tak je lepšie,ked hodíš milučkú reč s tými dvoma bobáčikmi. 🙂

pahu
11. júl 2008

Cikyt, neboj, nezanedbavam ich, chcem aby im bolo u mna dobre 😀

cikyta
11. júl 2008

To ti verím. Ved ty budeš dobrá mamina ! To je jasné! 😎 Strašne ti drrrrrrrrrržžžžžžžžžžkam palčeky!

pahu
11. júl 2008

Aj ty 😀 A ako ste na tom teraz vy? Akosi nie som v obraze 😵

cikyta
11. júl 2008

Ja od zajtra pichám decapeptyl. (vidíš,ešte že si mi pripomenula. Musím to nachystať,lebo zabudnem.) Mám 2 pokus IVF a nejaká som tentokrát v liekoch nezodpovedná a vobec sa ničoho nebojím. 😅

pahu
11. júl 2008

Cikyt, prave preto, ze mas menej strsu to dobre dopadne 😉 A uz od zajtra? Daj si to pekne do svojho profilu, nech ta nemusim kazdy den spovedat co je nove a kedy pridavas dalsie injekcie 😀

cikyta
11. júl 2008

ja som si tam už 3 krát menila veci a vždy to dopadlo zle.(v tom profile) Tak nemám odvahu. Lebo chcelo moju email.adr.a neprímalo ju,že už takú mali a tak som musela dať mužovu a radčej sa tam už nerýpem. 😅 Tvoja prvá veta bude hádam pravdivá.

pahu
11. júl 2008

Cikyt, bude, neboj sa 😀 A chapem... Nic si nemen 😀

cikyta
11. júl 2008

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pahu
11. júl 2008

Hmmm, co myslis, mam pravo momentalne posielat virusiky? Mam predsa v brusku 2 bobeskov 😀 Tak to skusim, len pre teba...
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Pa...

cikyta
11. júl 2008

Tak som to zhltla! Ja sama! A z nikým som sa nepodelila-fúf ale som mrchavá (sranda dievčence.ved ja to prajem všetkým,čo ste tu!)

pahu
11. júl 2008

Cikyt, tie boli len pre teba, ja ostatnym na vyziadanie poslem 😀

cikyta
11. júl 2008

Tak díííííííííííííííííííííííík !

cikyta
12. júl 2008

Dobré ránko babenky! Aký pekný dník!

vejinka
12. júl 2008

pahu len sa s nim rozpravaj to moje sa neustale hybe...a robi mi velku radost aj ked obcas to buchanie az boli 😅

pahu
12. júl 2008

Ahojte 😀
Veji rozpravam sa s nimi a uz som im na moje brusko napisala aj ze ich lubim 😀 To mi uz zacina sibkat z toho tepla, idem zapnut ventilator 😵

terezicka
14. júl 2008

Krásne dobré ránko prajem babenky, ja som posledný týždeň v robote, potom prídem už len na dva dni 😀

terezicka
14. júl 2008

Nikto tu nie je? 😔

pipika
14. júl 2008

Ahoj terez! Ja som tu,len ma uz 4.den strasne boli hlava. 😢 Porad prosim co mam robit.
Zavidim ti tento posledny tyzden.Mna to caka az o 3-4 mesiace.

terezicka
14. júl 2008

Ahoj Pipika, mala som robotku tak som tu chvíľu nebola...No moja na hlavičku neviem čo ti poradiť, mňa za celé tehotenstvo bolela hlava asi len 2x čo pokladám za veľký úspech keď že mimo tehotenstva som mávala riadne migrény 😢 A máš aj horúčku alebo nie? Ja som si zvykla spánky potierať takou chladivou masťou, aspoň na krátky čas to zabralo

pipika
14. júl 2008

Terez,aj ja som si natierala,lenze mi je zle z toho mentolu. Mavala som aj ja migreny,asi to aj ostalo. Vecer pred spanim mi pomaha studeny obklad,ale cez den neviem co mam robit. Paralen som uzivala,zo zaciatku aj pomahal,ale teraz uz nie.