Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

sharlotta
3. okt 2008

Dobre, tesim sa...uz musim aj ja...tak zatial pa,pa!

henrieta76
3. okt 2008

ahoj terezka.
zo srdca ti gratulujujem . lucka je nadherne babetko.

marcaradko
3. okt 2008

vitaj mamina 😵 😵 😵
dnes prva noc ako kompletna rodinka 😵 😵 😵
.....sa teskaaam s tebou 😉
fo to.....fo to....fo to 😵

marcaradko
3. okt 2008

jaaaj a ahojte secke 😅

marcaradko
3. okt 2008

tak dobruuu

mirka20
4. okt 2008

dobre ranko 🙂
nas dnes caka svadba, len skoda, ze je tak skaredo vonku. ale nasa rebeka urcite nezamrzne, lebo ma riadny kozustek 😵
a vcera sme mali hrozny vecer. nasa mala si zacina vsimat a kedze si nepamatala, ze bola uz u nasich a vsetko tu bolo cudzie, tak sme ju skoro hodinu nevedeli utisit a ulozit spat, iba plakala a plakala. nakoniec musel ist janko po kociar a az v tom sa utisila. chudatenko nase, som zvedava, co to bude dnes vecer, kedze opat nebude spat doma 😔
terez, aka bola prva noc doma? co mliecko? uz vam to ide?
prajem krasny vikend 😵

pipika
4. okt 2008

Ahojte! 🙂
Dnes je vonku skaredo. ideme do BA nakupovat, musim si kupit rifle.
Mirka prajem vam dobru zabavu. 🙂
Terez, som rada, ze ste uz doma. Cakame na tvoje zazitky a fotky. 🙂 Teraz somuz na rade ja.
Prajem pekny den, papa

marcaradko
4. okt 2008

ahojte 🙂
terka,no aka bola prva nocka?
mirka zabavte sa 😉

terezicka
4. okt 2008

Ahojte babenky, no iba teraz som sa sem dostala od rána...Ale mám tu veľkú pomoc, lebo prišla moja starká na víkend takže mi veľmi pomáha s malou...No a prvú noc bol s nami doma aj ocinko, malinká bola zlatučká, večer keď sme ju už išli pred papaním a spaním prebaliť tak sa nám pocikala na čistú perinku lebo sme jej akosi nestihli dať pod zadoček plienky 😅 Ale čo už, myslím že ešte veľakrát sa nám to stane 😀
V noci sme sa zobudili myslím 3x, ja som mala odsaté aspoň trochu mliečka, lebo iba túto noc sa mi naliali prsia a vytvorilo sa mi mliečko, takže ráno to bola veľká radosť. Len Lucka nevie poriadne chytiť bradavku, iba sa vrtí na psu, nedá sa jej dať dobre do pusy. Tak sme to vyriešili tak, že som si dala ten silikónový klobúčik na bradavku a cez ten ťahá. A ešte si aj odstriekavam lebo si nevládze veľa vytiahnuť a je hladnučká, tak ju potom dokrmujeme z fľašky. Niekomu by sa to možno nepáčilo, ale pre nás je najdôležitejšie že papá moje mliečko 🙂

terezicka
4. okt 2008

Dneska som inak ani fotky nestihla dať, ale snáď zajtra to už bude lepšie a stihnem to zajtra, budem sa vemi snažiť. Ale pochválim môjho Mareka lebo pre nás pekne vyzdobil balónmi a Lucka dostala kvietok a ja kyticu 😵 Taký bol zlatý že nezabudol ani na malú, som bola úplne dojatá z neho 😵 A on tiež lebo sme si poplakali od dojatia keď sme prišli domov 😵 A ako ju opatrne niesol aj z nemocnice, aj autom išiel pekne opatrne 😉

terezicka
4. okt 2008

Dobre babenky idem sa offnúť, lebo sedím len na pol zadku - ešte s týmto mám trochu problémy lebo je to čerstvé a neviem si poriadne sadnúť.Ale vám potom opíšem aj priebeh môjho pôrodu a moje dojmy z neho, ale vám poviem že som mala pôrod aký som si vysnívala a bol to naozaj veľký zážitok 😵

zabka
5. okt 2008

Ahojky... Terez uz sa velmi tesim na tvoje zazitky a hlavne na fotecky malej Lucky...Takze teraz sme na rade ja a pipika... 😉

zabka
6. okt 2008

Pekne ranko prajem..... 😉

meliska
6. okt 2008

pekne ranko babulky 🙂

zabka
6. okt 2008

Ahojky mel 😵

meliska
6. okt 2008

ahojky zabka, ako sa dnes dari? 😉

zabka
6. okt 2008

Celkom dobre a ty? 🙂

meliska
6. okt 2008

ale no da sa, len sa mi nic nechce a to by som mala este zopar veci z piatku doriesit... 😒 tak si postupne spominam, co to bolo 😀

meliska
6. okt 2008

zabka: a ako kociarik, uz ste nieco nasli 😉

zabka
6. okt 2008

No ved uz mam vybraty ten cerveno cierny...v sobotu ho ideme zakupit tak potom odfotim 😉

meliska
6. okt 2008

nooo tak potom aj brusko odfot.... 😉

mirka20
6. okt 2008

ahojte 🙂
tak my sme uz vysvadbovany a na dalsi rok mame od svadieb pokoj 😅
na svadbe bolo fajn, mala sice netancovala, lebo kym sa zacalo tancovat, tak zaspala mi na rukach. tak som ju sla ulozit na izbu, kde sa o nu mal starat moj svokor. lenze ako sme prisli na izbu, mala ozila a tak to bolo dost zaujimave. len si rozpravala, skerila sa, proste spanok nikde. ale kedze uz bol jej cas, tak sme s nou uz naspat nesli, pekne sme ju prezliekli do pyzamka, dali do kociara a snazili sa uspat. na chvilu si zdriemla, ale ako prisiel svokor, tak opat trochu ozila. ale on nas uz vyhnal, nech sa ideme my s jankom zabavat, ze on si nejak poradi. tak sme sli, ale by ste neverili, ako tazko sa mi slo. je to taky sklucujuci pocit, ze co sa bude diat a po tom, co vystrajala v piatok, tak som sa bala, ze sa to zopakuje. potom som v kuse cumela na mobil, ci nevola svokor, ze mala place. ale nevolal. o desiatej sme ich isli skontrolovat, malicka sladko spala a az o polnoci svokor zavolal, ze malicka sa zacina trosku budit, nech ju idem nakojit, aby sa neprebrala uplne. tak sa pekne napapkala a spala dalej. a ked sme my isli okolo pol tretej spat, tak sa mala prebrala, som ju opat nakojila a pekne sme spali uz vsetci traja - ja, janko a rebeka. svokor odisiel spat do zvolena.
fotky pridam neskor, lebo ich nie je moc(nemame ani jednu, kde je malicka oblecena v kozusku a tam akurat bola taka rozkosna) a chcem napisat sesterke, nech nam posle tie, co fotila ona, lebo ta nas dost fotila 😅
vcera sme prisli domov unaveni ako kone, teda my stari, lebo rebeka bola plna sily a mala rozpravaciu naladu, takze ked sme si lahli do postele, tak sa jej dobru hodinu usta nezatvorili 😅
terez, supeeer, ze sa uz rozbehlo mliecko a urcite ta nikto neodcudzuje za to, ze este aj dokrmujes flaskou. prave naopak. mas nas obdiv, pretoze musis navyse odsavat, potom ohrievat mliecko, takze robis viac cinnosti, ako tie, co len vytasia prsnik a koja. ale neboj, cochvila sa malicka nauci pekne sat a potom budes ako my ostatne, ze len vytasis a kojis 😉

zabka
6. okt 2008

Ano odfotim... 😉 ... Takze uz mas mate zabavy az az ....Tesim sa na fotecky Rebeky... 😉

mirka20
6. okt 2008

tak som jednu svadobnu pridala, tak kuk 😉

meliska
6. okt 2008

mirka: velmi pekny ste boli, ten melir mas uuplne super.... baby boli ste uplne kocky

meliska
6. okt 2008

ach jaj slovencina... pekny ste boli = pekni ste boli 😅

zabka
6. okt 2008

Jeeeeeeeeeeeeeeeeej aki ste boli kraaaaaaaaaasni..... naaaaadhera.... 😵 😵

pipika
6. okt 2008

Ahojte! 🙂
Ja mam uz len 100 dni do porodu. 🙂
Dnes som mala poradnu, vsetko je v poriadku. Uz mame 780g, srdiecko bilo o 106, prietoky ok. Vysetril ma, spravil sono aj z dola ci sa neotvaram. Buduci tyzden si uz mozem ist dat ten uzasny sladky sirup. Uz sa strasne tesim.

bianka30
6. okt 2008

pipi ... super, gratulujem...

zabka
6. okt 2008

Ahojte 😉 ...pipi to je tu co nevidiet... 😵 .. Aj ja mam ist na tu vodu 20-teho...aspon mi povies ake to bolo 😉