Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
30. dec 2008

Mirka malá sa pretočila tak že si pomohla ručičkou a nožičkou, sa do nich tak zaprela a už išla 😀
A teraz mi spravila taký cirkus že až 😠 Som ju obliekla a dala spať na balkón, po 15 minútach vresk ako pavián, dnuka tiež. Tak som ju vyzliekla, chvíľu bolo dobre, si húkala a potom zas začala jačať, očká jej veľmi ťahalo do spánku ale sa nevedela uložiť tak som ju vrtela, krútila som s ňou, hľadali sme vhodnú polohu a ona len jačala. Aj na rukách, aj keď ležala... Tak som jej namočila cumeľ do medu a teraz spí tak, že má napoly otvorené očká 🙄

pipika
30. dec 2008

Ahojte! 🙂
Aj ja sa hlasim este cela. Hoci podla ctg som uz aj pred dvoma tyzdnami mala kontrakcie zatial sa neotvaram. Aj dnes som ich mala, ale lekar ma poslal domov lezat. teraz ide na lyzovacku, ze nech vydrzim este do utorka. Inak ma uz vsetko boli a tlaci, uz by som aj teraz isla rodit.

terezicka
31. dec 2008

Ahojte no dneska sa mi podaril zázrak a to že Lucka spala dnuka 2 hodiny a teraz sa zas ukladá spinkať 😲 NOrmálne som z toho v šoku lebo toto u nej predtým nehrozilo... A uspala som ju tak že som ju capkala po plienke a jej to asi pomohlo a pekne zaspala 😀

vejinka
31. dec 2008

kocky vsetko dobre v novom roku 😉

terezicka
31. dec 2008

Babenky aj my všetci traja ( ja+Marek+Lucka) vám všetkým prajeme úspešné vykročenie do Nového roka a nech je pre všetky aspoň taký šťastný a výnimočný ako bol rok 2008 pre mňa a moju rodinku 😵 A všetky vás mám moc moc rada 😵 A som rada že vás poznám, aspoň takto cez PC a Mirku a Marčaradko aj osobne 😵

terezicka
31. dec 2008

A snažilkám z celého srdca prajem aby sa budúci rok stali mamičkami alebo aspoň tehuľkami 😵

babulka123
31. dec 2008

terezicka.. babulky vsetky VSETKO len to naj, hlavne zdravie, ostatne pride samo skor alebo neskor.. verte mi ...

terezicka
31. dec 2008

Babenky akurát mi prišla sms-ka od Žabky: "Ahoj volám sa Nikolka a aj napriek celosvetovej finančnej kríze som sa rozhodla prísť medzi vás dňa 31.12.2008 o 17:14 hod. s mierami 49 cm a 2950 g 🙂 "
Takže toľko aktuálne info, ja sa tak veľmi teším z nich, super, super, super 😀

babulka123
1. jan 2009

jeeeeej to je uzasne... zabka gratulujeemeeeeeeeee

terezicka
2. jan 2009

Krásny nový rok vám všetkým želáme z celého srdca ja+Lucka+Marek 😵
No našu Lucinku zobudili petardy o polnoci, chúďatko sa tak mrvila a mykala v postieľke...Ale našťastie to tu netrvalo dlho a potom hneď pekne zaspala naspäť...Ale teraz neviem čo sa jej robí, no ako udrie 04:00 tak sa strašne mrví v postieľke, mece sa, stenká...Ja sa vždy zobudím, chodím ju hladkať...A toto robí až do takej 07:00 kedy už vstávame...

terezicka
2. jan 2009

Zajtra budeme mať návštevu, príde Mirka+Janko+Rebeka 😵 Sa tešíme veľmi na nich 😵

pahu
2. jan 2009

Šťastný nový rok 😀 Terez, pozdravuj ich... 😉

Žabka, cmuk aj pre žabiatko 😉

martinkamm
2. jan 2009

babulky zelame vam s ely vsetko naj do noveho euroroku 😀 nech vyjde podla predstav 😉

marcaradko
2. jan 2009

jeeeeej zabkaaa,riadne mnou presli zimomriavky,ked som si to precitala 😵 😵 😵 😵 tesim,tesim,tesiiiim 😵
nech je nikolka hlavne zdravunka....cmuuuk

marcaradko
2. jan 2009

jaaaj a vsetkym ostatnym do noveho roka,nech sa vam splni vsetko po com vam ocka zablistia 😵

marcaradko
2. jan 2009

terka dakujem,pevne verim,ze nam to tento rok vyjde 😉

terezicka
3. jan 2009

Babenky a ďalšia dobrá správa hneď zrána: " ahojte volám sa Lili a pre obrovskú radosť mojich rodičov som sa dnes ( včera 2.1.2009 ) o 22:50 rozhodla prísť na svet. Moje parametre sú 2850g a 46 cm. A som krásna 😵 " Takže už aj Pipika je maminka 😵

marcaradko
3. jan 2009

jeeej,jeeej,jeeej,to je srandaaa 😵 😵 😵 teim, tesim a samozrejme gratulujem,tiez nech je hlavne zdravunkaaa 😉 su skoro rovnako velke,juj musia byt obe zlatunkeee.... 😵 😵 😵

zaza_na
3. jan 2009

ahojte vsetci 😉
nepodarilo sa mi tu dostat skor, tak dodatocne chcem vsetkym popriat vsetko najlepsie do noveho roka, nech sme hlavne vsetci zdravi, nech sa nam dari; maminam potesenie z deticiek a snazilkam fazulky do bruska 😵

pozdravujem cerstve maminky, prajem hodne zdravicka malej Nikolke a Lili a maminky nech sa rychlo zotavia nech sa mozu co najviac tesit zo svojich dcerusiek 😵

mirka20
4. jan 2009

ahojte 🙂
aj my vam prajeme vsetko dobre do noveho roka 😵
cerstvym maminkam zelame vsetko dobre, hlavne rychle zotavenie po porode a vela mliecka a malym princeznam vela sil a zdravicka.
my sme uz konecne opat pripojeni, tak sa tesim, ze budem moct opat s vami kecat. my to normalne chybalo, ze som nemohla kazdy den prist sem.
vcera sme boli u muskovcov a keby ste videli, aka je mala lucka zlatucka. a sa zmenila do tvaricky 😅 uz nie je take malilinkate babatko s velikanskymi ociskami, uz je to mlada dama s velkymi ockami

terezicka
4. jan 2009

Ahojte tak ja sa vám hlásim od našich, ráno mi mamina volala že aby som prišla ku nim keď Marek odišiel do roboty tak nech nie som sama. Sme boli potom na výlete a bolo super 😀 My sme vonku vymrzli ale Lucke bolo fajne 😀 Veď bola zababušená a v teplučkom fusaku a len sa vozila, tak jej bolo hej 😀

meliska
5. jan 2009

AAhojteeeeee.... po dlhom case som spat....
v prvom rade Vam zelam vela vela zdravia do Noveho roku a nech je uspesny a krasny, nech sa v nom naplnia vsetky krasne sny 😉

Zabka a Pipika gratulujem zo srdiecka a prajem vela zdravicka. Nikolke a Lillinke posielam boztek. 😵

meliska
5. jan 2009

Halolo.... nikde nikto? 😀

jankabelka
5. jan 2009

Ahojte babuľky, hlásim sa už v Novom roku 😀 takže Vám všetkým želám, aby sa splnili všetky sny, veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky 😅
Maminkám Zabke a Pipike zo srdca gratulujem a želám hlavne veľa zdravíčka. Nikolke a Lili želám všetko dobré na svete.

sharlotta
5. jan 2009

Vsetko dobre v novom roku zelam aj ja a takisto gratulujem novopecenym mamickam! 😉

meliska
5. jan 2009

caves sharlotta, si tu?

sharlotta
5. jan 2009

Tu ako na stranke, alebo tu v BA? 🙂 Som v BA, aj sme tu silvestrovali, ale volno mam az do nedele. 😝 Ale uz by som aj celkom isla do roboty. Radsej by som si to nahradne volno vycerpala na lyzovacku. 😒

terezicka
5. jan 2009

Ahojte teda Sharlotta teba som tu už fakt dávno nevidela 😝 A Meliska a Sharlotta nemali by k vášmu meno pribudnúť náhodou "snaž"? 😉 Veď ste tuším tak vraveli že po Novom roku začínate snažilkovať 😉
Inak keď už Mirka napísala že aká je naša Lucka, tak ja vám poviem že teda Rebeka je riadne šidlo 😀 Ale myslím to v doborom, samozrejme 😀 Tak po mne lozila keď som ju mala na rukách a Lucke chcela zobrať podbradník a aj ručičku jej naťahovala 😀 Ale je veľmi zlatučká, povedala nám aj baba a papa 😀

mirka20
5. jan 2009

ahojte 🙂
kuk do mojho albumu, je tam Lili 😉

terezicka
5. jan 2009

Jej Mirka kukla som Lili,je riadna kočka ako všetky dievčatká z tejto témy 😉 A samozrejme Adulkin Alex prvenstvo medzi chlapcami 😀