Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
24. mar 2009

AHOJKY, mirka kukala som tu stolicku pekna a kde ste ju kupili, bola draha? A si s nou spokojna?

terezicka
24. mar 2009

Ahojte kočky ja sa hlásim len tak narýchlo, lebo dnes chcem dokončiť moju bakalárku takže sa zabávam s tou, ešte ju upravujem , čosi potrebujem dopísať a potom už bduem mať hádam za čas kľud a potom sa môžem učiť na štátnice 😅 Ale myslím na vás 🙂

mirka20
24. mar 2009

terez, drzime paste pri pisani bakalarky 😉
kila, gratulujeme ku chodeniu. a zo zubkov si hlavu nerob. oni pridu, ked budu mat prist. a aspon vas mala nehryzie, tak ako nasa 😉 to je ina sranda, ked sa tak zahryzne tymi svojimi 8 zubkami 😝
zabka, kupili sme ju cez net. je super, my sme s nou spokojni. stala okolo 2000,-. vola sa Roba Sit up
http://www.maxus.sk/detsky-sen/detska-izba/vyso...
ja som sa dnes mala otrasne. ale nie kvoli malej, ale bolela ma priserne hlava a bola som uplne k.o.. to je asi z toho pocasia. moc by som chcela, aby uz bola krasna jar 😵

jankabelka
25. mar 2009

Dobré ránko babule 🙂
ešte určite hajkáte. My už pracujeme ako takí malí draci 😅 ešte ma ráno nadrapuje ale už som neblinkala dva dni a to je pokrok. Dnes nám držte palce, idem volať ohľadom výsledkov krvi a pri tej príležitosti budeme vedieť aj ako dopadli AFP testy. zatiaľ pa

mirka20
25. mar 2009

janka, silno drzime paste. potom daj vediet, ako ste dopadli.
u nas noc ok, keby to tak chcelo ostat. ale radsej to nechcem zakriknut 😔
a dnes sme sa prebudili do krasneho slnecneho rana, tak sa tesim 😵

terezicka
25. mar 2009

Ahojte no u nás bol tiež super, Lucka sa zobudila až ráno o 6, ja som bola ale unavená tak k nej vstal Marek nachoval ju a ani neviem kedy ju preložil naspäť do postieľky. Iba som sa prebrala na to že mrnká a keď som sa pozrela do positeľky tak Lucka bola na brušku a otočená v opačnom smere ako sme ju my uložili 😅
Idem pridať nejaké fotky tak môžte kuk ak chcete

mirka20
25. mar 2009

terez, idem kuk. ked pojde mala spat, aj ja pridam nejake 🙂

mirka20
25. mar 2009

krasna je lucka 😵

mirka20
25. mar 2009

nasa rebeka sa prave vtrepala do kosa na pradlo. asi sa dala inspirovat luckou, kt.bola v lavori. len rebeku tam nikto nedal, ona sa tam vopchala sama 😀

terezicka
25. mar 2009

Mirka to odofť 😀
Ozaj Mirka môže Lucka jesť surovú mrkvu? Lebo včera jej svokra dala surovú posrúhanú mrkvu no Lucka ohrnula nosom a vypľula jej to. Podľa mňa by ešte nemala, ale nechcela som byť hneď hnusná že jej to nedovolím jej dať no Lucka si to sama vyriešiel po svojom,. Ale svokra mi nezabudla povedať že ju mám naučiť jesť aj surovú mrkvu 😅

mirka20
25. mar 2009

terez, odfotila som, len pridam, ked ju ulozim.
a myslim, ze surovu mrkvu uz moze. teda nasej uz davam. ale ja jej ju davam skor na hryzenie ako na jedenie a ak si odhryzne, tak spapa. ono uvarena sa ma davat najprv preto, ze ak ma dietatko nejaku reakciu na to, tak je to bezpecnejsie. ale kedze lucka uz mrkvicku papa v pohode, tak jej surova neublizi 😉

mirka20
25. mar 2009

ideme buvat. musime trosinku posuvat cas spanku, aby sme v nedelu nemali z toho moc chaos, kedze sa posuva cas. ozvem sa, ked ju ulozim. zatial pa

mirka20
25. mar 2009
meliska
25. mar 2009

ahojte babulky,
no pozrela som fotky tak som sa schuti zasmiala... tie vase bambulky su perfektne 😀

mirka20
25. mar 2009

mel, dakujeme. ani sa nenazdas a tvoje malicke bude takto vystrajat.

meliska
25. mar 2009

heh no dufam..., len nech je zdrave 🙂

terezicka
25. mar 2009

Teda Rebeka je už veľká šikovnica 😀 A tú fotku s tým tvojim bruškom pri tej studničke si pamätám 😉
My sme ešte hore, včera sme zas nespali poriadne cez deň, som zvedavá ako to bude dnes. A poobede ideme preč, ideme pozerať nejaké pozemky tak by som bola rada keby sa Lucka dovtedy poriadne vyspala.... Ale sa ju teraz inak aj trochu bojím dávať von spať, keď fúka taký hnusný vietor, by som bola nerada keby mi ochorela 😅 No a zas tu nacvičuje nejaké gymnastické prvky pri mne 😀

terezicka
25. mar 2009

Inak Lucka sa veľmi zapiera už do nožičiek, ked si ju postavíme tak potom máme problém ju naspäť položiť lebo ona by chcela stáť 🙂 A už sa aj celkom pekne udrží ked ju posadíme 🙂

terezicka
25. mar 2009

Meliska už sa teším kedy budeš mať pri mene oficiálne tt namiesto snž 😉

meliska
25. mar 2009

terez na to sa aj ja tesim, ale to az o tyzden aj pol 😒 , ale snad to ubehne rychlo... len dufam, ze bude vsetko o.k. a bude tam uz aj srdiecko, lebo sem tam chytam take depky... uz sa mi MM smeje, ze nemozem mat vsetky priznaky, co existuju, lebo by som potom bola chodiaca troska.... ale ked mne sa stale zda, ze nemam skoro ziadne 😅

zabka
25. mar 2009

Ahojky, no aj ja som kukala vase fotky, tie vase baby su uz ale velike a ake vymyselnicky 😉 😵 .. Kukala som tu stranku mirka asi si ju aj my objedname 😉 ..Mel ani ja som nemala ziadne priznaky... 😵

meliska
25. mar 2009

zabka: tak to mi odlahlo.... lebo baby v novembrovkach ich maju az az ...ale mne je v podstate fajn... akurat ma pobolieva podbrusko tak podobne ako pri mrche... a to je vsetko, prsia som mala len par dni strasne velke, ale uz sa umravnili a su ako pred tym.... tak som sa aj bala, ci je vsetko o.k.

jankabelka
25. mar 2009

Ahojte babenky 🙂
Teda tie vaše slečny ale pekne vystrájajú 😀
Mirka aj ja si pamätám tú fotku s bruškom, a Rebeka vyzerá v tom overale ako bábika 😉
Terezka, vaša Lucka naozaj veľmi zmenila a v tom lavoriku je super ako začudovane pozerá.
Volala som takže naše výsledky sú ok, dúfam že to bude všetko dobré. A hlavne mám aj dostatok železa, to som rada, lebo som chudokrvná.
Meliska neboj aj príznaky sa dostavia 🙂 mne začalo byť zle až v 7tt

terezicka
25. mar 2009

Mirka v tescu majú akciu na vineu - červenú aj bielu, necelé 1 euro na fľašku 🙂
Žabka ale aj ty by si mohla pridať nejaké Nikolkine fotky, radi by sme videli ako rastiete 😉
Janka super že máte všetky výsledky v poriadku. Ozaj kedy ti budú robiť sono? Chcete vedieť čo budete mať?
Meliska buď rada keď nemáš žiadne príznaky, tuším ani Mirka, ani Kila nemali. Hoci ja som sa tiež obávala keď mi nič nebolo, ale potom som to jedného pekného dňa "zakríkla" a už sa to na mňa nalepilo a poriadne a veru sa to potom ťažko odliepalo odo mňa 😅

zabka
25. mar 2009

No musim pridat snad tento tyzden sa mi to podari... Inak v tescu maju akcie na plienky 2+1zdarma za nejakych 774 Sk... 😉 Vineu som si tam aj ja kupila 😵 😵

jankabelka
26. mar 2009

Dobré ránko 😉 ako ste sa vyhajali?
Terezka na sono ideme 21.04. a 22.04. na poradňu. Ja by som bola za prekvapko ale manžel chce vedieť čo budeme mať, takže budeme musieť urobiť nejaký kompromis.

pipika
26. mar 2009

Ahojte! 🙂
Ja iba na par slov, lebo idem okna cistit. Vobec sa mi nechce ale musim. Mala spinka u babky. Inak sa mame fajn. Pekne rastieme, sme zdrave. Chodime stale na masaz, malej sa to uz paci. V nedelu mame krstiny, dufam ze bude vsetko ok.
Vy ako?
Janka, tebe to leti, uz 16tt 😵
Mel, ani ja som nemala ziadne priznaky. 🙂
Mirka, terez, dakujem za radu, ale nakoniec som si objednala tuto tasku v hnedej
http://www.baby-obchod.sk/product_info.php?cPat... . Zajtra by som ju uz mala dostat.

Idem baby, prajem pekny den! 🙂 🙂

mirka20
26. mar 2009

ahojky 😵
terez, diky za info ohladne vinei. ale este zatial mam, lebo bola akcia v metre, tak mi svokor kupil hned 3 folie 😵
mel, ja som tiez nemala ziadne priznaky, okrem velmi citlivych bradaviek, ale aj to casom prestalo.a este ma strasne pichalo v pravom(ci lavom, uz neviem 😕 ) vajecniku, ale to bolo sposobene cystou zlteho telieska.
pipika, som rada, ze ste v poriadku a pekne rastiete.a neboj, krstiny dopadnu dobre 😉
zabka, ta stolicka je super, urcite odporucam. len si budes musiet dokupit na nu traky, lebo k tomu nie su(teda aspon my ich nemame) a su dost potrebne, hlavne, ked mala zacne vystrajat 😅
jani, no tak to budete mat tazke, ako sa dohodnut ohladne toho vedenia pohlavia. iba ze by doktor posepol tvojmu manzelovi co to bude a ty to nebudes pocut.
u nas opat snezi, som zvedava, kedy konecne pride jar. a to ma byt cez vikend krasne a teplo. my ideme k nasim do pd, tak by som chcela ist aj do zoo, ukazat rebeke zvieratka. tak dufam, ze sa to pocasie fakt umudri a bude pekne

meliska
26. mar 2009

mirka: na vikend hlasia krajsie pocasie, ale ked pozeram von, tak neviem neviem 🙂 ale snad 😉
teraz ma napadlo: vcera som dostala od vtip od kolegyne, je sice starsi, ale je o pocasi, takze aktualny 😉

Rozzúrený muž telefonuje do hydrometeorologického ústavu:
"Vy hovädá, už dva dni vynášam z pivnice v kýbloch to vaše polojasno!"

mirka20
26. mar 2009

mel, to je dobreeee 😀 😀 😀 len snad to nebude nas pripad a cez vikend bude fakt pekne