Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

kuspitka
20. máj 2008

sharlotta mak sme my sme chceli uz davno ale sa nam nedarilo tak sme isli do martina

nellie_
20. máj 2008

Sharlot, hej? Takže uz si tiez snažilka..? 😉 Inak ja ta poznam zo stranky moja svadba, chodievali sme minuly rok do spolocnej temy - Nuda v praci ruzovy salas.... 😉 (ale tam som mala iny nick)

sharlotta
20. máj 2008

No...az tak by som to nenazvala, ze snazilka, povedzme, ze sme tomu nechali volny priebeh...Az natolko sa mi s tym uplne nepodarilo stotoznit...zeby som sa priamo snazila...sme sa snazili...

zaza_na
20. máj 2008

som si odbehla babenky. navarit polievocku a tak. teda nellie, ta tvoja kolegyna dnes zabodovala. ma riadne rozosmiala 😀

bianka30
20. máj 2008

zuzi akuuuuu????

zaza_na
20. máj 2008

bianka, taky sumix. co chladnicka dala 😀 zemiaky, mrkva, cesnak a kukurica z plechovky. takze asi zeleninovu. alebo cesnakovu? 😀
bianka, a vy ste teraz ako na tom? uplne som stratila prehlad, ked som tu tak malo chodila... co vas teraz najblizsie caka?

bianka30
20. máj 2008

zuzi, no ja sa chystam spravit polievku aneviem aku tak hladam inspiraciu ...

no u nas je to tak ze som 3DC mam v sebe 4 inekciu dipherelinu a zajtra idem 1x na krv a ultz. pred odberom. asi mi povedia kedy mam zacat pichat druhe inekcie a potom kedy pojdem na odber.. tesim sa uz teraz, uz by som to velmi rada mala za sebou .... a ty ako ? brusko rastie v podstate uz finisujes?
kde ste sa nakoniec prestahovali?

zaza_na
20. máj 2008

bianka, ale to pojdes uz potom na IVF, hej? neviem si ani predstavit ako take odbery mozu prebiehat... tak drzim palce 😉
brusko rastie. ani som nemala v poslednom case cas registrovat poriadne ako sa zvacsuje. bolo toho vela. nakoniec sme v Ziline v podnajme v byte.
akurat dnes som bola na ortopedii, lebo som tam chodila 19 rokov. aby sa vyjadril k porodu... tak mi kvoli mojim bedrovym klbom odporucil sekciu...

bianka30
20. máj 2008

zuzi ale ved to je leopsie ni e? neboj sa ked ja pojdem rodit jedneho dna, tak aj tak budemmusiet ist asi cisarakom, lebo som byvaly astmatik a alergik a by som to neudychala... ale tymto sa v mojom pripade budem zaoberat az potom ..

a ostanete v ziline alebo idete do BA alebo aky je dalsi plan?
dakujem za tie palce budem ich moc potrebovat...

zaza_na
20. máj 2008

bianka, no neviem. ja mam dost uzku panvu, tak by to mozno aj tak skoncilo sekciou... asi je to aj lepsie ale niekedy rozmyslam, ze by som to mozno rada skusila aj spontanne. 😕
tak v tvojom pripade to raz bude musiet byt sekcia. verim, ze uz coskoro sa budes moct aj takym zaoberat 😵
my by sme xceli zacat onedlho stavat dom pri ziline. tak sa snad uz k tomu dokopeme. uz sme na Sk asi mesiac a doteraz na to nebolo casu zacat sa tym zaoberat 😖

bianka30
20. máj 2008

tak ti poviem , teraz na dom zabudni , caka ta tolko zmien, ze este budes rada ze ste s tym nezacali... neboj sa este jedneho dna spravim na tom dome stretko... uz teraz sa tesim ... hehehe
idem nieco podokoncovat v robotke a idem domov. dnes ma strasne boli hlava (krcna chrbitca) a tak pojdem asi rovno k telke len tak si lahnut, este uvidim... ale ze co sa cudujem pri takomto pocasi...
zuzi vidime sa zajtra, dam vediet ako som dopadla... drz mi palce.. dakujem

zaza_na
20. máj 2008

papa bianka. drz sa zajtra. vsetci budeme na teba mysliet 😵

bianka30
20. máj 2008

dakujeeeeeeeeem

zabka
20. máj 2008

ahojky uz som sa sem nedostala na obed az teraz... Terez k Dr. idem vo štvrtok uz som teraz velmi zvedava... 😵

pahu
20. máj 2008

Bianka, drzim palceky 😉
Babulky, musela som Vam sem aspon v noci napisat, mam strasny abstak... Chybate mi 😢 Snad zajtra budem mat viac casu 😀

terezicka
21. máj 2008

Dobré ránko kočky 🙂 Mne sa zas v noci snívalo že som porodila dievčatko ( aj som ten pôrod vo sne videla )... Ale potom sa prišlo na to, že malá nemôže sama dýchať a musí byť napojená na prístroje 😅 Dúfam že túto noc ma už žiaden podobný sen nečaká 😅

jankabelka
21. máj 2008

Dobré ránko, teda Terezka ty máš sny 😕

terezicka
21. máj 2008

Jani ahojky no ani nevrav, ja som sa zobudila celá vyplašená na ten sen 😅 Ale za to som pôrod zvládla skoro sama, ani nastrihávať ma nemuseli 😀

jankabelka
21. máj 2008

Tak si potom hrdinka 🙂

terezicka
21. máj 2008

No Janka len keď som sa zobudila tak som hrdinka nebola vôbec 🙄
A ty ako?

jankabelka
21. máj 2008

Ani sama neviem, ako si som na tom teraz divne

terezicka
21. máj 2008

Jani a prečo? 😨

zabka
21. máj 2008

Ahojte pekne ranko aj ked uprsane.... 😉

terezicka
21. máj 2008

Žabka ahojky 🙂 No ako sa cítiš už pár dní ako manželka?

zabka
21. máj 2008

Dobre v podstate sa nic nemeni az na to malicke.. 😉 .. Inak v noci ma bolelo podbrusko aj vecer uz som sa normalne zacala bat...

terezicka
21. máj 2008

Žabka to je normálne že ťa pobolieva, telo sa prispôsobuje novému obyvateľovi 🙂 Mňa zvyklo bolievať akoby som mala dostať mrchu 😅 Ale to prejde neboj 😉 Aj zle ti býva?
Ten môj malý drobec sa teraz pekne hmýri po celom svojom obydlí, asi sa mu tam páči 😵

zabka
21. máj 2008

No presne tak ma to bolelo... vsak zajtra idem k doktorovi tak som zvedava dufam ze vsetko bude v poriadku...Zle ani nie ale hlava ma dost bolieva...
No to sa mu isto paci ved u maminky mu je najlepsie... 😵

terezicka
21. máj 2008

Žabka tak to je z toho tei bolesti, maternica sa začína prispôsobovať a tak 🙂 A zajtra na sone by si mala uvidieť aj takú malú bodku, to uvidíš čo z tej bodky potom vyrastie 😀
No ja dúfam že zatiaľ je malému u mňa najlepšie 😵

pahu
21. máj 2008

Ahojte 😀
Janka, čo sa deje? 😕 😨
Mňa pobolieva močový mechúr, ale môžem si za to sama... V pondelok som ešte pobehovala ako sme sa vybalovali, spotila som sa... A včera som vypila za celý deň cca 2 dcl vody...a 2 kávy... 😔 Ale už mám čajík a 0,5 l vody v sebe 😀

nellie_
21. máj 2008

Ahojte hviezdy.... 😉 🙂 🙂