Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pahu
16. júl 2008

Pipi, napisem, neboj sa 😀

Mirka, je to ironia osudu, ale Terez aspon nebude mat vycitky svedomia a lekarka jej opravnene vypise rizikovu graviditu a vtedy ju vyhodit nemozu... 😉

marcaradko
16. júl 2008

ahojte....zas som tu 😅
co sa tyka terky,aj keby nebola na rizikovom,tak ju nemozu vyhodit 😕 ,ked uz ziskala by na tom ona nie oni 😉
prajem vam prijemny dnik 😎

pahu
16. júl 2008

Marcaradko ja viem, lenze podla mna je Terez strachoprdko, a dufam, ze bude bojovat a nenecha si sliapat po hlave... 😠 😀

marcaradko
16. júl 2008

to dufam aj ja 😉 robi im tam dobreze nie do porodu a oni ju zato chcu vyhodit 😠
ja by som im "navarila kaaavu" 😝 😅

pipika
16. júl 2008

Marcaradko, ty si tehulka? Videla som tvoje testy v albume.

pahu
16. júl 2008

Marcaradko? 😕 😨 😵

mirka20
16. júl 2008

na chvilu som vas prisla kuk, prave obedujem. 🙂 som aj ja zvedava na tu terezku, ale vobec sa mi nezda, ze je strachoprdko 😀 ona si tusim davala podpisat papier, ze vedia, ze je tehu, takze v tom musi byt nieco ine. uvidime zajtra.
idem s malickou na prechadzku, tak zatial pa 🙂

pahu
16. júl 2008

Mirka pa, ja zaleziem do postele, boli ma brusko aj krize 😉

marcaradko
16. júl 2008

pipika,nie "uz" niesom tehulka 😢 v 10tt mi dr. oznamil,ze mimi sa od 9tt nevivija.bol to pre mna taky sok,ze doteraz sa z toho neviem spamatat,a robi mi problem vymazat si co i len fotocky z albumika 😔 nieco som pomazala,ale este stale mi je luto vymazat to vsetko.
mala som potom este vela dalsich problemov.....nabehlo mi mlieko,dostala som zapal,potom mi praskla cysta,....takze sa este zotavujem,no hlavne sa snazim dat psychicky do kopy.no priznam sa neak sa mi to nedari a zatial sa nesnazime.ideme koncom mesiaca na dovcu,tak dufam ze aspom tam vypnem.

....sme spolu s MM 9rokov,mimi sa nam podarilo na prvy krat ako sme sa rozhodli,preto mi myslou ani len nemihlo,ze sa moze nieco take stat,ale az tu na MK zistujem,ze som na tom vcelku dobre a su zienky,ktore sa snazia niekolko rokov co i len otehotniet 😔
a neak cim dalej tym viac si uvedomujem,ze pravidlo "kto tuzi nema,kto netuzi ma" sa potvrdzuje
a ako pozeram aj ty aj pahu toho mate viac za sebou 😔 😕

vejinka
16. júl 2008

pahu ahooj...no ja by som tie nervy nevydrzala..jaaaa ked som dlho nedostavala mrchu tak som kupila test a ten den hned ako som domov dosla vyskusala..a ani ranny nebol a ukazalo mi dve palice 😉 obdivujem ta fakt..ale ten test by som si aj tak urobila.. 😅

pahu
16. júl 2008

Vejinka, ty potvora 😀 Ale ja by som mala mat mrchu az v piatok 18.7. a este beriem aj utrogestan, ktory mi mrchu moze brzdit 😉 Takze v pondelok mi bude meskat len 3.den a to je idealny cas na test a to ja idem na krvicku 😀

Marcaradko, mrzi ma cim musis prechadzat, dufam ze sa Vam to zase tak rychlo podari a dotiahnete to 😀 A mas pravdu, presli sme si uz vselicim, ale ty si stratila miminko... Myslim ze je to porovnatelne.... Drzim palceky 🙂

cmuk05
16. júl 2008

pahu akurat pozeram ze v pondelok pojdes na krvicku to budem na teba silno mysliet pretoze ja idem na ultrazvuk dufam ze same dobre spravy budu 🙂

pahu
16. júl 2008

Cmuka ahojky 😉
Tak aj ja na Vás budem myslieť a ďakujeeem 😀

vejinka
16. júl 2008

no aj ja idem v pondelok niekde...na velke sono uz sa neviem dockat a ak sa dobre otoci konecne zistim co to mam v bruchu 😀

kila
16. júl 2008

Čaute! Tak čo je s Terezkou? 😅

marcaradko
16. júl 2008

pahu dakujem,tiez drzim palceky 😉 tak ma napadlo,ze v pondelok ti sice zoberu krvicku,ale vysledok ti povedia az na druhy den 😕 .....,vsak?....zeby si to predsa len riskla tym testikom 😅
vejinka,ty si uz v 33tt a este ti nepovedali pohlavie? 😕 to bude iste dievcatko,bo tie sa tazsie rozoznavaju 😅 😉
drzim palceky obom......mimochodom 21.7.,je velmi dobry datum.........MM sa vtedy narodil 😀 😀 😀

pahu
16. júl 2008

Marcaradko 😀 Nie nie nie, v mojom centre mame vysledok v ten isty den o 14,00 😀 😀 😀

Veji, vyznamny den ten pondelok 😉

Kiluska, je doma a aj tu Mirka niekde pisala aku ma diagnozu... Myslim ze jej malinke tlaci na oblicku a skoro az nemoze chodit 😀

kila
16. júl 2008

Pahu... 😀

zabka
16. júl 2008

Caute nemozete spinkat? 😉

kila
16. júl 2008

Ahoj Žaby! Však uvidíš keď budeš mať bábo na svete! Inokedy ako v noci na internet čas mať nebudeš! 😀

zabka
16. júl 2008

No tomu verim ... 😉 A ako sa inak mate s Rekou? Kukala som album zlatucka princezna... Musim prispiet nejakym chlapcom lebo tolko malych princezien je tu, len princovia chybaju... 😵 😵 😵

mirka20
16. júl 2008

ahojte.
som tu opat len na skok, lebo idem spinkat. prisli sme domov do krtisa, je super byt doma, len keby tu bol moj muzik 😢 ale co uz, uz mame skoro za sebou druhy tyzden, takze uz len 3 a mal by sa vratit.
zajtra ideme do poradne, tak som zvedava, kolko sme pribrali.
dobru nocku

kila
16. júl 2008

Veru tak Žabka, už potrebujeme sem aj nejakých riadnych chlapov... 😀 Malá už krásne spinká. Aj celé krstiny prespala. A ja som sa bála že bude revať ako o dušu... 😅

zabka
16. júl 2008

No vidis ved ona je dobrucky anjelik... Dobru nocku mirka, ja sa uz tiez pomaly zberam... Tak zajtra..papappa 😵

kila
16. júl 2008

Dobrú noc baby! 😵

pahu
16. júl 2008

Dobru nocku, ja mam pre Vas Lolka a Bolka 😀

marcaradko
16. júl 2008

pahu,tak to mate super 😉 .....,ale predsa netestnes to? 😅 😀
.....mam taky pocit,ze som sa tu u vas neako zabivala 😅 ,dufam,tu nebudem nikomu prekazat,ked sa tu sem tam objavim 😕 ....

jankabelka
17. júl 2008

Ahojte kočky 😅
Pahu už sa na malého Lolka a Bolka veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi teším 😉

zabka
17. júl 2008

Pekne ranko 🙂 🙂

pipika
17. júl 2008

Ahojte baby! 🙂
Marcanko, sme radi, ze sa pridavas. Je mi luto co sa vam stalo, ale verim, ze coskoro budes znova tehulka. 😉 Presne viem co citis, aj ja som stratila babo, hoci som bola "iba" v 6tt, ale bolo to strasne. ☹ . Drzim palce...