Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pahu
25. aug 2008

Terez, ale ja som aj s manželom stráááášný spachtoško 😀 A dúfam že naše mimčo bude po nás 😀

pipika
25. aug 2008

Pahu,mam dost knih na citanie,ani tie nestiham. Hocikedy mozes prist,daj vediet a budem tu. Zlavu uz teraz mas vybavenu. Aj Bianka dostala. Inak sa mame super, nemozem sa stazovat. Len som hore v noci a cez den by som spala. 😵

zabka
25. aug 2008

Oki terez tak na vecer sa tu stretneme ak nahodou nezaspinkam... 🙂 ... No som nakoniec zvedava ci prispejeme tymi chlapcami alebo nie... 😉

pahu
25. aug 2008

Pipi 😀 Tak už len zdrhnúť z robotky zavčasu a šup za tebou do .... 😉

Zabka aj ty chceš chlapčeka, či to len kvôli samým dievčatkám? 😀

zabka
25. aug 2008

No ja tiez mam taky problem cez den by som spala a v noci ani nie, hlavne ked idem v noci na WC tak potom mam uz problem zaspat... Ale cez den to ani nehovorim pridem z prace a spala by som aj do vecera, tak sa potom musim nejako zabavit az do vecera aby som nezaspala, lebo rano by som uz nevstala.. 😀

pipika
25. aug 2008

Pahu, tak zdrhni, do 3tej som tu kazdy den. 😉
Zabka, aj ja som na tom tak. Ked sa vratim z wc ani za svet neviem zaspat. 😠

bianka30
25. aug 2008

ano aj bianka dostala a kupila sa jej veeeeeelmi dobra kniha.. pipika je super... pahu... a ja byvam vo vedlajsom dome.. takze...!!! hehehe

zabka
25. aug 2008

Pahu mne je to jedno, len doki nam nieco naznacil, ale povedal ze sa to este moze zmenit, tak som zvedava ci sa zmeni 😀

pahu
25. aug 2008

Bianka 😀 Pipi 😀 Musím si zrejme zobrať deň dovolenky 😀

bianka30
25. aug 2008

noooooooooo,......

zabka
25. aug 2008

Pahu a mna kedy prides pozriet... 😀 😀 😀

pahu
25. aug 2008

Eeeee, Zabka, teraz ideme na víkend do Starej Turej na chatu za kamarátmi a potom ten ďalší do Šenkvíc pozrieť kamoškine miminko, ten ďalší som v Prahe, ten ďalší nič, ten ďalší svadba, ten ďalší BRNO, ten ďalší.... 😀

pipika
25. aug 2008

Pahu a ten dalsi? 😀 😀 A ten dalsi uz porodime aj ja aj zabka a mozes ist k nam domov. 😀

zabka
25. aug 2008

No presne tak ako hovori pipika.... 😀 😀 😀 😀

zabka
25. aug 2008

Takze ja uz frcim domkov, takze papapa a pekny zvysok dnika.. 😉 😵

pahu
25. aug 2008

Pa Zabka 😀

Pipi, ja mám s časom obrovský problém.. 🙂

pipika
25. aug 2008

Pahu, to som si vsimla. 😀
Aj ja uz koncim, zajtra som tu. papa

pahu
25. aug 2008

Pa.. 😀

kila
25. aug 2008

Ahojte! Ako sa máte?
Mirka čo povedal lekár na Rebekinu ručičku?
Terezka už len 29 dní! 😀 😀 😀
Naša susedka porodila včera v noci o 1.00 malú Annu! Rékuška bude mať kamošku! 😀 😀 😀 Malá Anna sa tiež ponáhlala, lebo prišla na svet skôr, má len 2400g. Susedka bola vypísaná tiež len na september. Tak sa na ňu teším!
Pipi ako dopadli výsledky? Všetko ok?

kila
25. aug 2008

Jaj a zabudla som napísať, že Rékuška dostala ďalšiu dávku očkovania. Zase mala zvýšenú teplotu, ale už sme to zvládli v pohode. 😉 Má 5550g, podľa pediatričky je to stále super, takže naďalej len dojčím, aj napriek tomu že podľa mňa je to už málo lebo malá priberá týždenne menej ako 100g... Ale povedala som si že skúsime vydržať, na ďalšiu poradňu ideme 29.9., a keďže malá stále dobre spí a neplače každú hodinu že chce jesť, tak ten mesiac ešte vydržíme. A pediatrička povedala že potom sa porozprávame aj o tom, čo môže začať malá papať. 🙂 Už sa na to strašne teším, lebo je taká zlatá keď my jeme, tak ona na nás kuká a slintá a naťahuje ručičky že chce aj ona a človek by jej najradšej dal z toho svojho... 😅

kila
25. aug 2008

A najdôležitejší pokrok: Rékuška hlasno, z celého hrdla rozpráva: eeeeee, aaaaaaaaaaaaaa, iiiiiiiiiiiiiiii, iiiiiieeeeee, eeeeeeaaaaa... Zo začiatku to bolo zábavné, ale teraz sa už modlíme nech prestane, lebo keď to robí už 2 hodiny tak človeku bolí hlava... 😅 😀

kila
25. aug 2008

A ja som sa celý týždeň trápila so zubom. Minulý týždeň v nedelu v noci mi začal bolieť zub, ale tak, že v pondelok ráno som letela k zubárke. Tá tam žiadny kaz nenašla, ale že vraj som mala zapálené ďasná, chcela mi predpísať nejaký liek, ale keď som jej povedala že dojčím, tak mi kázala vyplachovať ústa len repíkom lekárskym. A poslala ma na rontgen zúb do nemocnice. V utorok a v stredu som vyplachovala, ale strašne ma bolela už celá pravá strana a plakala som manželovi od bolesti, lebo žiadny liek proti bolesti nie je vhodný pre dojčiace mamičky. 😝 Vo štvrtok som už nevydržala a išla na ten rontgen a bežala s tým k zubárke. Tá zistila že jeden zub sa mi kazí z vnútra. Tak ho začala vrtať ale ja som už žiadnu bolesť necítila, vraj mi ten zub úplne odumrel. Ani sa nečudujem, však som preplakala 3 dni a 3 noci od bolesti! 😖
Takže baby, tehuľky a dojčiace, nezabudnite na vitamíny a na vápnik! Ja som po tomto zase začala brať Calibrum Mami... 😅

pahu
25. aug 2008

Kiluška ahojky 😀 Škoda že si prišla takto neskoro, ja som sa len prišla rozlúčiť a fičím domov 😀 Cmuk..

terezicka
25. aug 2008

Ahojte tak som tu ako som sľúbila 😀
Kila som rada že ťa vidím a mrzí ma že si sa tak vytrápila s tým zubom, ale dúfam že už ti je lepšie 😕
My sa máme fajne, v kuse mi po brušku behajú nožičky, ručičky, riťka sa nám vypúča 😀 Niekedy normálne nechápeme s Marekom ako veľmi sa môže naša malá až tak vypučiť, normálne čakáme kedy sa prederie von z brucha tými svojimi pohybmi 😀 Zajtra idem na výlet, idem za Marekom do BB, potom mi ide kúpiť župan do pôrodnice, ideme kúpiť tašku na kočík a neviem čo ešte...Veď ak dačo uvidíme tak nás napadne že aj to nám treba...Ale inak už máme asi všetko, ja si pomaly asi aj tašku pre istotu zbalím...Pre malú už mám skoro všetko popraté a to čo nemám by som chcela najpozdejšie tento týždeň, ale skúsim to hneď v stredu, veď toho nemám až tak veľa...
Ozaj Kila minule ma napadla jedna vec, ale som sa ťa to už nestihla spýtať, lebo ma to napadlo keď si tu nebola: ako sa rozprávate s malou, po slovensky alebo maďarsky?

zabka
25. aug 2008

Ahojky tak som tu... Idem sa pokusit vlozit foto... 😉

zabka
25. aug 2008

Foto vlozene mozete kuknut, iba ta fotka bruska je fotena moc zblizka ale to neva, nemam take dlhe ruky 😀 ...Ale snazila som sa 😀

zabka
26. aug 2008

No pekne ranko prajem 😉 😵 .. Nikde nikoho....

pipika
26. aug 2008

Ahoj, aj ja som tu! 🙂
Zabka, ta zavinovacka je prekrasna. Ja mam podobnu, len je zlta a teraz presne neviem ake su na nej zvieratka. Dnes sa pozriem.

terezicka
26. aug 2008

Ahojte babenky tak ďalšia prebdená noc je za mnou, moja Emmi má teraza si prevrátený režim, lebo si celú noc kopala ako keby neviem čo sa dialo, som čakala kedy mi vylezie von z pupka 😅 Už som chvíľami mala veru riadne nervy, som sa jej peklne prihovárala, dohovárala som jej a ona ma úplne ignorovala 😲 No len dúfam že keď sa narodí tak sa jej to zmení a bude dobručká a spánok bude mať po ocinkovi 😝 A keď som si už konečne našla aj polohu v noci, tak vtedy presne na tom boku kde som ležala som zrazu cítila ako kope o 106 len aby som sa prevrátila, chodila tam svojimi ručičkami dovtedy kým som jej neustúpila 😅 To dieťa si už teraz vydobýja svoje 😀

terezicka
26. aug 2008

Žabka ja som tvoje fotky pozerala okolo 4 v noci keďže Emmi ma vyhnala z postele 😲 A bruško máš veru krásne, ty bdueš asi taký istý prípad ako ja že ti bude rásť tak pomenej ale nevadí 🙂 Hlavne nech drobček v ňom pekne rastie 🙂 A koľko si už pribrala?
Pipika ty si nemala ísť dnes na uzv? Či sa mi to pletie? 😅