Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
30. sep 2008

juj uz aby bol januar 😀

meliska
30. sep 2008

veru, veru zabka... o chvilku sa takto budeme tesit z malej zabky a malej pipiky 😉

zabka
30. sep 2008

Mala zabka sa este bude par mesiacov gulat v mojom brusku... v noci poriadne vystrajala...A maminka by teraz spinkala... 😉 🙂

meliska
30. sep 2008

he he no ona uz tusila, ze jej kamaratka je uz na svete, tak sa aj ona tesila... a mozno aj tancovala, no proste žurka 😉

jankabelka
30. sep 2008

Ahojte babule 😉
Terezičke gratulujem z celého srdca k malej Lucinke a želám celej rodinke krásne spoločné chvíľky 😅

zabka
30. sep 2008

NO vidis asi to tak bude.... 😀
ahoj janka 😉

meliska
30. sep 2008

😀 pockame, az pride pipika, co povie, ci aj jej bambulka v noci oslavovala 😉

zabka
30. sep 2008

Oki tak cakame.... 😀 😉

bianka30
30. sep 2008

terezka... gratulujem.. normalne mam zimomriavky po celom tele... juuuuuj a tak sa bala piatku.. a stihla to a ma septembrovku... supeeeer.... dufam ze sa ozve ze co a ako (teda cez Mirku)

pahu
30. sep 2008

Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀

maja.ka
30. sep 2008

ahojte 🙂
aj ja sa pridavam k blahozelaniu Terezke k malej Lucinke - krasne meno ste nakoniec vybrali 😵

mirka20
30. sep 2008

ahojte 🙂
baby, ja som vcera normalne nemohla zaspat, taka som bola z tej spravy rozrusena 😵 az ma hlava zacala boliet z unavy a spanok nikde. ale uz sme vybuvane, teda ako tak, kedze nasa princezna bola 3-krat v noci hore. ale co uz, hlavne ze sme zdravi 😅
idem pisat terezke, ci uz je s malou, alebo jej ju donesu az neskor. gratulacie a pozdravy od vas odovzdam. ak bude vsetko ok, tak aj osobne, lebo by som tam zajtra chcela ist aj so strudlou. ale len ak budu obe ok a budu sa citit na navstevy

zabka
30. sep 2008

Ahojte ale sa nas tu nazbieralo... 😉 .. no ako hovori mel tie nase baby asi v noci vsetky zurovali a oslavovali .. 😀 .. Isto pozdravuj, ja som jej uz tiez pisala ale asi este odpociva.... 😉 ...

mirka20
30. sep 2008

majka, tebe to tiez ako krasne pribuda tie tt. ako sa citis?

pahu
30. sep 2008

Ahaaa, tak vy ste mali v noci babskú žúrku? 😀
Mirka a v ktorej nemocnici leží ? 😉

mirka20
30. sep 2008

pavli, v luceneckej, tam kde aj ja som lezala

zabka
30. sep 2008

To by bola sranda keby sme jej spravili taky najazd do nemocnice vsetky naraz... 😉 ...

maja.ka
30. sep 2008

mirka dakujem, no aj mne sa zda, ze to strasne leti, ved sme uz v polovici, citim sa ok, tak si to uzivame 🙂 ako sa len da 😵
aj vy krasne rastietie do krasy, mala je riadna princeznicka 😉 🙂

pahu
30. sep 2008

Však to by som chcela, ale ja idem cez víkend do Prahy na to vyšetrenie, máme ho síce až v utorok, ale ideme skôr aj s Biankou a jej manželom a pôjdeme aj do ZOO 😀

jankabelka
30. sep 2008

Kuk kočky, teda vidím že sa Vám darí dobručko a to je super 😉
Pavlínka tak prajem pekný výlet 🙂
Mirka, vaša malá Rebeka je nádherná 😅

pahu
30. sep 2008

Janka, Terezka už má malú Lucinku 😀 Prečítaj si predošlú stranu 😀

jankabelka
30. sep 2008

Pahu ja viem čítala som a dokonca na tejto strane mám aj príspevok 😀 a ten výlet som myslela Prahu

mirka20
30. sep 2008

maji, som rada, ze ste ok. len si to riadne uzivaj 🙂
dakujem za rebeku. je to nasa mala princezna, s kt. kazdy den je iny 😵
pavli, tak zoo. to bude supis 😵
pavli, tak pod so mnou a rebekou. my pojdeme bud zajtra alebo vo stvrtok

meliska
30. sep 2008

mirka: ja by som sla hned, dokonca mame zajtra aj volno v praci 😀 ...len je to trosku dalej 😒

mirka20
30. sep 2008

mel, tak si sprav taky vacsi vylet 😉

meliska
30. sep 2008

🙂 he he Terezka by asi pozerala, ze kto to prisiel.... xi xi 🙂

zabka
30. sep 2008

Noooo myslim ze by bola poriadne v soku... 😀 😀

mirka20
30. sep 2008

asi hej, ale bol by to prijemny sok

pipika
30. sep 2008

Ahojte!
Jeeeej, mame Lucku? Super. 😵 Zo srdca jej gratultjeme. Tesim sa. Mirka, ak s nou budes prosim pozdrav ju.

Ja som mala strasnu noc baby, neprajem to nikomu. ☹

mirka20
30. sep 2008

pipika, jasne ze pozdravim. a co sa dialo v noci? mala vystrajala?