Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

sharlotta
8. júl 2008

Pahu gratulujem 😵

zabka
8. júl 2008

To ja neviem nechavam to na muzikovi, akosi sa asi nemoze vymacknut, ale uz som mu na kluce zavesila ten privesok co dostal ked som mu povedala o drobcekovi ze SUPER OCINO, tak som zvedava kto prvy si to vsimne 😀

mirka20
8. júl 2008

pavli, to je super. 😵 tesim sa s tebou. a neboj, oni budu do toho transferu peknucko rast a v tvojom domceku sa udomacnia jedna radost a opustia ho az o 9 mesiacikov. 😉 a kolko embrii si idete dat vlozit?
terez, v auguste by uz mal byt janko doma, tak potom aj my prideme do krtisa a urcite nas budes musiet prist navstivit 😉

adulina
autor
8. júl 2008

ahoj pavli, akurat som na teba myslela, ze sa musime stretnut aby sa to na teba poriadne cez Alexa prilepilo 😀 povedz si kedy, rada by som ta uz videla 🙂 😉 ale ked nebudes teraz chcet pochopim a mozeme to odlozit 😉

adulina
autor
8. júl 2008

caf mirka 🙂 ako sa mate s Rebekou ?

my sem prisli z plavania tak Alex spinka, ale neviem dokedy.

terezicka
8. júl 2008

Pavli super som veľmi rada, teším sa s tebou že máte toľko embrijok 🙂 Po vložení sa dáš vypísať na PN alebo budeš chodiť do roboty?
Žabka no ale už by sa fakt mohol rozhýbať a oznámiť to svokrovcom, lebo ak to doteraz ešte nevidno na tebe, tak čoskoro už začne...
Mirka super budem rada keď vás zas uvidím, ale aj ty môžeš prísť s Rebekou k nám, už ste jeden výlet autom zvládli, tak určite zvládnete aj druhý 😉 A ďakujem aj za Mareka 🙂
Mne bolo včera zas tak kadejako keď odchádzal, síce by mal byť teraz poslednýkrát v BB, príde al až v piatok niekedy doobedu...A včera bol zas tu v LC sa chcel presne informovať o tom ako bude robiť a podobne...Ale riaditeľ tam nebol ( s ním hovoril predtým a od neho má to miesto sľúbené ), tak hovoril so zástupcom a ten o ničom nevedel, na personálnom mu povedali že voľné miesta nemajú žiadne...Tak ja som bola úplne hotová z toho...Ale zas volal s tým čo mu to vybavuje a aj on povedal že riaditeľ by si určite nevymyslel že ho zoberie, akurát o tom nechcel hovoriť ďalej aby všetci nevedeli že tam ide nejaká "tlačenka"

pahu
8. júl 2008

Hi hi, vkladat budeme 2 a aj mrazacikovia budu dvaja ale to aj tak uvidime az vo svrtok, to sa z 8-bunkovych embryjok stavaju 100-bunkove a to je este take prelomove obdobie... Dufam ze to teda zvladnu 😀

Adu, chcela by som, ale teraz nemam ani auticko a este by mi aj mohli poslat nejaku kontrolu... 😕 Vsak neboj, ak by sa nam to podarilo, rozmyslame aj nad rizikovou PN 😉 Len aby som bola ja aj mimi v klude... 😉

terezicka
8. júl 2008

Pahu ja verím tomu že sa to podarí, veď to už musí vyjsť...
Adulka ahojky, tak Alex už lepšie teda znáša plávanie?

adulina
autor
8. júl 2008

Pavli, tak dobehnem potom k Vam aby ste boli v klude 😉 ked sa rozhodnes o rizikovej PN 😉

Terez, znasa plavanie uz super, len sa mu ponaranie nepaci, sa vzdy napije a potom reve ako tur 😀 ale hadam ho to prejde, no tusim mam aj foto s usmevom 🙂

mirka20
8. júl 2008

adu, my sa mame celkom dobre, malicka zacina "rozpravat", tak je to take krasne 😵
baby, musim ist, malicka je uz hore. papa zatial

terezicka
8. júl 2008

Adu mne sa strašne páči to tvoje prirovnanie na malého že reve ako tur 😀
Mirka tak pa, pozdrav Rebeku od nás 🙂

pahu
8. júl 2008

Adu supis, nieco vymyslime 😉 My asi kupime auticko a vy dovtedy dorazite s Alexom, ale uz do noveho bytu, lebo dnes nam uz davaju podlahy a mozno o tyzden sa budeme stahovat 😉

Mirka, tak nam napis co take ti Rebeka uz porozpravala 😀 😀 😀

Terez, bodaj by... Dufame a modlime sa obaja s manzelom, aby sa nam to podaruilo 😵

sharlotta
8. júl 2008

A ja tu nebudem ☹ A budem nervozna, ako si dopadla, aj ked verim, ze vsetko bude ok...

zabka
8. júl 2008

Pahu moc drzkam palceky, nie nahodou sa podari, tebe sa to podari!!! No ved som to uz povedala aj drahemu, ci to chce povedat ked uz pojdem rodit 😀 ale v najblizsom case to povieme.. 😉

maja.ka
8. júl 2008

pahu aj ja ti silno drzim palce, aby to vyslo 😉 😀

adulina
autor
8. júl 2008

Terez 😀 no on ked spustí, tak je to aj celé stádo, aj susedia mi potom hovoria, že ho počuli revat 😀 😀

Pavli, dohodnute, budem cakat bud na SMS alebo tu na konovi, ze kedy mame nastartovat tátoša 😉 a prifrčat

terezicka
8. júl 2008

Pahu a potom o dva týždne pôjdeš na krvičku alebo ako? 😕
Žabka ale nepovedzte nič a čakajte kedy si všimnú že ti začalo rásť bruško 😀

pahu
8. júl 2008

Sharlott, tak to budes mat dovod sa tesi na MK 😉

Maji, dakujem... Ani neviem, ci som ti uz ja gratulovala 😀

adulina
autor
8. júl 2008

no to kecanie je strasne zlate, Alex uz presiel do takeho zlozitejsieho kecania a najsladsí je 😅 ked o tretej v noci zacne takto kecat, tak si dame papat a on takto keca este hodinu, tak to je naozaj najsupis 😀 😀 😀

sharlotta
8. júl 2008

A ty si myslis, ze ja to tie dva tyzdne vydrzim? 😝 Napis mi pls IP, aby som to tu nemusela hladat a ja si skocim na internet v pondelok. Hm?

zabka
8. júl 2008

Terez 😀 to by bola sranda....Ale do dvoch tyzdnov im to musime povedat lebo ideme na vylet do polska a chcem tam pokukat nejake vecicky kolko co stoji aj kociky pokukat a tak.. A kedze pojdu aj oni vsimnu si to, aj keby som nieco kupila, takze dovtedy to povieme... 😵 😀

terezicka
8. júl 2008

Adulka teda doma máte riadneho tura 😀
Mňa dnes Emmi celý deň tlačí na mechúr, už som bola xkrát cikať a vždy ma tlačí 😝

pahu
8. júl 2008

Nie nie, na krv sa ide 10 dni po transfere, ktory bude v piatok alebo v sobotu 😉 Takze test je 21. alebo 22.jula... a 3.8. mam narodeniny 😀

zabka
8. júl 2008

To bude paradny darcek 😉 😵

sharlotta
8. júl 2008

Ja sa ludia uz musim pohnut, lebo zajtra odchadzame a ja som tak polozbalena a som z toho nervozna...Este ani peniaze nemam zmenene...Este zehlit mi treba a vsade este objavujem veci, co som pozabudala... 😕 A este nejaku flasu by sa patrilo kupit, ved sme nejaki Slovaci, nie? 😉

Pahu, v pondelok cakam IP. 😉

adulina
autor
8. júl 2008

Pavli, to bude mat Alex akurat pol roka 😉 tak to bude super darcek

Terez, no aj Alex sa mi mrožil s hlavou na mechure a bolo to fakt super 😝

cikyta
8. júl 2008

pahu, u nás v MT sa robí teh.test po transfere 12 až 16 den po transfere.

pahu
8. júl 2008

To by bolo super 😀
Sharlott, plati, dam ti vediet 😀

terezicka
8. júl 2008

Adulka ako vieš že to bolo s hlavičkou? Ja si niekedy nahmatám také tvrdé - teda časť malej je taká tvrdá, tak si vtedy myslím že možno sa vytŕča zadočkom alebo chrbátikom...

adulina
autor
8. júl 2008

Terez, lebo bol tak otoceny, hlavickou dole a nohami mi nadvihoval rebrá 😀 a kopal ako futbalista, to mu zostalo az doteraz 🙂