Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

kila
24. sep 2008

Písala som Terezke smsku, uvidíme či odpíše... 😅
Ahoj Sharlotta! My sa máme fajn, však pozri môj album! Moja malá fazuľka je už veľká slečna... 🙂
Ty sa máš ako? Začal sa nový školský rok... 😅

sharlotta
24. sep 2008

Hej a s novym rokom sa snazim hladat si novu robotu. Este idem robit jeden certifikat, co mi ulahci cestu. Uz sa mi v tej robote vobec nechce byt. Idem pozriet ten tvoj album.

kila
24. sep 2008

Mám správu!!!!!!!!!! 😀
Terezku preložili na gynekológiu, je na 1 prst otvorená, má pravidelné kontrakcie, vraj uvidia do ráno čo to spravý a dúfa že porodí. Všetkých pozdravuje!
Terezka do rána bude určite mamina!!!!! 😵 😵 😵

sharlotta
24. sep 2008

Dakujeme Kila za spravy! 😉 Mala sa na teba dost podoba. 🙂

kila
24. sep 2008

Na mňa? 😅 Podľa iných na manžela... aj on mal také mierne odstávajú uši keď bol malý... 😀 Ale oči má moje! Modré! 🙂
Veľa šťastia s hladaním novej práce! 😉

kila
24. sep 2008

Čoskoro idem spinkať! Dúfam, že ráno ma bude čakať smska, že Terezka porodila... 🙂 Majte sa! 😉

marcaradko
24. sep 2008

terka drziiim palceee 😵 😵 😵

marcaradko
25. sep 2008

😕 nic nove???

marcaradko
25. sep 2008

dobre ranko 😅

zabka
25. sep 2008

Tak ako nejake nove spravy???? Pekne ranko inak... 😉

meliska
25. sep 2008

ahojte krasne ranko,
baby co ste "na drate" s Terezkou, kde steeee? 🙂

meliska
25. sep 2008

aaa zabka, tak ako vcera 4D, kdeze su fotocky? 🙂

zabka
25. sep 2008

ahojky mel, aj ja cakam na infosky ale asi este stale nic....Vcera bolo super... Idem vlozit fotecky... 😉

zabka
25. sep 2008

Fotecky pridane... 😉

meliska
25. sep 2008

zabka: kraaasna zabulka 🙂 a asi si nieco fajne papkala, lebo malinka si tak gurmansky oblizuje prsteky.... 🙂 no zlatunke 🙂

mirka20
25. sep 2008

ahojte. tak mam infosky od terezky. bolesti jej v noci presli, teraz sa citi fajn,len je nevyspata. jej doktor jej povedal, ze ak do zajtra obeda sa nic nerozbehne, tak ju pusta domov. takze maminkou zatial nie je, ale dufam, ze malej dohovoria a domov uz pojde aj s malickou v naruci 😉
zabka, idem kuk fotecky

mirka20
25. sep 2008

zabka, krasnucke foto 🙂
ideme sa naranajkovat, ozvem sa neskor 😉

zabka
25. sep 2008

Bol to naozaj zazitok ju vidiet, stale nieco robila.. mame 141 fotiek a 12 videi.... Veru to stoji za to vidiet... 😵
To vazne, terez este stale nic... Jej malickej je asi naozaj dobre u nej, ale caka do zajtra aby prisla presne na den ... 😵

zabka
25. sep 2008

Tak dobru chut 😵 ...

zabka
25. sep 2008

Nik tu neni 😕

zabka
25. sep 2008

No dnes nikde nikoho, tak ja uz frcim domkov, zajtra mam volno ale isto nakuknem co a ako, a co nasa Terez...Tak papa 😉

mirka20
25. sep 2008

dnes nejak nemam cas na net, lebo malicka je dost mrzuta, asi zo vcerajsieho ockovania.
pisala som terezke, tak nic nove, stale ziadne bolesti. caka na svojho doktora, kt.prave operuje a chce sa s nim porozpravat, ci sa nebude dat nieco pomoct. tak som zvedava. ale napisala, ze ked bude vediet viac, ze sa ozve. tak potom podam spravy 😉

meliska
25. sep 2008

mirka budeme cakat 🙂

sharlotta
25. sep 2008

No, dnes som nemala cas pomaly ani dychat, ale sem-tam som kukla. Takze stale nic? 😕

kila
25. sep 2008

Stále nič... a ja som sa už zbytočne tešila dopredu... 😅

mirka20
25. sep 2008

ahojte. tak ta nasa terezka este stale nic. neozvala sa, tak sa asi nic nedeje 😕 ja kazdu chvilu kontrolujem mobil, ze ci sa nic nedeje

zabka
25. sep 2008

AHojky, no hovorim ze malicka caka do zajtra... 😉

kila
25. sep 2008

Idem písať Terezke... 😉

adulina
autor
25. sep 2008

no uz aj ja tak netrpezlivo cakam na tu malicku terkinu, som myslela ze dnes to bude, na nase vyrocie svadby, ale asi nebude 😒

kila
25. sep 2008

Mám správu!
Ak sa to Terezke do zajtra nerozbehne, tak okolo obeda by ju mali pustiť domov. A pozdravuje vás... 😒