Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
7. okt 2008

Ahoj mel 😵

meliska
7. okt 2008

ja mam dnes tyka chaos v praci musim vela veci dokoncit 😒 Tebe sa ako dari? 🙂

zabka
7. okt 2008

Nam dnes neni moc dobre, a ako sme aj unavene v noci sme toho vela nenaspali... 😔 ... Ale inak v praci pohoda uz sme si vsetko porobili co sme dnes mali na plane 😉

meliska
7. okt 2008

a coze ste robili v noci? drobatku sa nechcelo spinkat? 🙂

zabka
7. okt 2008

Ani nie ta spinkala az rano sa zobudila ale mna nieco velmi tlacilo na lavej strane pod prsnikom a boli ma to doteraz... 😒

meliska
7. okt 2008

malicka sa roztahuje... 😉

pipika
7. okt 2008

Ahojte!
Fuha terez, ja som normalne plakala ked som precitala tvoj porod. Aj ja chcem taky. 😵
Chcem sa ta spytat, ze ci ti pomohlo ze si chodila na cvicenie, ci si vyuzila to co ste sa tam ucili. Ja uz 3.tyzden chodim, som spokojna a poviem vam, uz sa nebojim porodu, viem, ze tie bolesti sa daju predychat. 🙂
Zabka, mna to tlaci na lavej strane uz asi 2 tyzdne a hlavne ked lezim, ale aj niekedy cez den. 😒 .

zabka
7. okt 2008

AHojte konecne ide MK.... Hej pipi, tak aspon viem ze je to ok... 😉

terezicka
7. okt 2008

Jej tak už sa MK naštartoval, skúšala som to cez deň viackrát a vôbec to nešlo...My máme za sebou dosť zlú noc, Lucka bola väčšinu času hore, nedala sa utíšiť, nevedela zaspať - asi ju bolelo bruško lebo ja som si dala na večeru chlieb s paprikovou nátierkou a neuvedomila som si, že je to aj pikantné a Lucke to asi nespraví dobre...Ale som sa poučila a viem že to teraz jesť nebudem...Ale cez deň už bola dobručká, aj pekne spinkala a teraz tiež spinká, tak dúfam že táto noc bude kľudnejšia...

terezicka
7. okt 2008

Pipika to cvičenie ja tvrdím že mi pomohlo 100%, hlavne som sa naučila dýchať správne a vedela som potom ako predýchavať kontrakcie. A nás sestrička na cvičení učila aj ako máme tlačiť, čo mi tiež veľmi pomohlo lebo som vedela ako mám aj vtedy zadržať dych, že hlavu skloniť na hruď, zadržať dych a tak... Takže ja tvrdím že cvičenie mi určite dopomohlo k môjmu vysnívanému pôrodu 😉

terezicka
7. okt 2008

Marči verím tomu že čoskoro sa aj ty s radkom dočkáš a určite to už nebude dlho trvať, prajem vám to naozaj zo srdca 😵 A máš pravdu s tou Luckinou podobou, lebo hneď ako sa narodili a ako ju umyli tak sestričky vraveli že je na ocinka a odvtedy to tvrdí každý. Síce za ten týždeň sa už aj zmenila, ale stále jej to zostáva na podoba na Mareka 😵 A dnes ju bola 1x pozrieť aj Marekova starká a tiež vravela že je viacej na Mareka 😉
A inak baby tí chlapi keď sa im narodí dcéra to je niečo - keby ste videli Mareka ako k nej príde, ako sa na ňu pozerá keď papá alebo keď spí, on je z nej total namäkko, to je tak neskutočne vidno 😵

adulina
autor
7. okt 2008

Ahoj Terezicka moja 🙂
tak to mas stastne za sebou a malá je úzasne krásna, gratulujem strasne strasne zo srdca 🙂 a som rada, ze aj Ty si mala super porod a netrapila sa.
Mne sa zase zdalo, ze mala si celá Ty, na tej prvej fotke co Mirka dala do albumu. 😉

Prajem aj Zabke aj Pipike taký super porod aky som mala aj ja aj Terez 😉 a urcite skuste to bez EPI 😉

papa dobru nocku

zabka
8. okt 2008

Ahojky pekny dnik prajem dnes sa tu este nikto neukazal??? 😕

meliska
8. okt 2008

achoooj 😉

mirka20
8. okt 2008

ahojte 🙂
terez, mrzi ma, ze som ta tu vcera nezastihla, lebo som aj bola na nete, ale hladame novu chladnicku, tak som na mk len mrkla a ked tu nik nebol, tak som odisla 😒 janko je presne ako marek, tiez sa nevie vynadivat na malu. a prvy mesiac k nej chodil a vonal ju,lebo este vonala tak inak a z toho bol uplne na vetvy 😵 s tou stravou velmi opatrne, tieto drobce su na to moc haklive. takze zo zaciatku jedz velmi dietne a potom postupne pridavaj normalnu stravu - teda alergeny. a co mliecko? uz je vsetko ok? ked budes na nete, prezvon, ak budem moct, pridem sem aj ja.
pipika, zabka, urcite budete mat pohodovy porod, zatial to kazda prezila, takze urcite aj vy 😉 😀 ale nie, netreba sa toho bat, bude to sice chvilu boliet, ale ked potom uvidite ten pokladik, tak zabudnete na vsetko 😉 ja mam doteraz okno na urcite okamihy 😅
marci, silno drzim paste, nech si aj ty cochvila tehulka a aj mamina. a to prajem vsetkym snazilkam.
ideme my trochu von, chcem si ist kupit nejake cibulky kvetov, aby som si mohla posadit a na jar som mala peknu zahradku 😵

pipika
8. okt 2008

Ahojte! 🙂
Terez, dakujem za odpoved. Aj ja som si to takto predstavovala. Cvicime to dychanie aj to tlacenie. Normlne sa nebojim porodu. Len dufam, ze ked pride cas nezabudnem co som sa naucila. 😒

pipika
8. okt 2008

Haloooo, kde ste? 🙂

meliska
8. okt 2008

tuu..uu, len je tu tichucko, tak len pozeram, co sa bude diat 😅
pipi: ten kociarik ste nahodou neodfotili? som zvedava, ako vyzera hnedy 😵

pipika
8. okt 2008

Melis, mna to napadlo az ked sme prisli domov. Lutujem aj ja. 🙂

meliska
8. okt 2008

No nevadi, sak potom pridas fotocku z prvej prechadzky 😉 kociarik bude o to krajsi... 😵

pipika
8. okt 2008

Ja ho odfotim ked bude doma, cca v decembri. 🙂
Dnes budeme mat doma pc, a o par tyzdnov uz aj net. Takze sa ma nezbavite ani ked budem na md. 😵

meliska
8. okt 2008

...ved mi sa Ta ani nechceme zbavit, aspon budeme mat cerstve info, ako sa Vam dari.... a budeme sa moct pokochat fotockami 😉

sharlotta
8. okt 2008

Ahojte. Ako sa mate? Ja mam v priebehu buduceho tyzdna tri pohovory, tak uvidime...co z toho vznikne. Ale povacsinou chcu, aby som ucila na zivnost a ja si zivnost nechcem zakladat. 😖 Uvidime, mozno by som zobrala aj part-time, keby dost platili...a chceli ma 😅

meliska
8. okt 2008

cauko sharlotta 🙂
drzim palec na tie pohovory... 😉

mirka20
8. okt 2008

sharlott, drzime paste, nech ti to vyjde na tych pohovoroch a najdes to, co ta bude bavit a naplnat.
my sme sa vratili z vonku, stihla som vybavit aj socku, kedze buduci tyzden mi konci materska. boze, ale tych 6 mesiacov ubehlo 😕 a kupila som si krokusy a hyacinty, tak to dnes posadime a uz sa tesim na jar, ked to vykvitne 😵

marcaradko
8. okt 2008

ahojte 😎
mirka dakujem 😉
sa mi to zda,alebo ste zacali trosku zanedbavat tuto temu?pamatam si casi,ze za den preslo min. 5 stran a co ako som chcela byt v obraze nemala som sancu to stihat citat po vas.a teraz ked sa uz vacsina z vas zagulatila 😅 a poniektore su uz maminy,nema sa tu uz kto snazit? 😕
....akoze sa nesnazim robit vam vycitky,len tak polemizujem......,bo viem ze tato tema bola jedna z najfrekventovanejsich 😉
....a dnes pekne svieti slniecko,mohlo by takto vydrzat aspom do 5.decembra a potom by mohol napadnut sneh 😉 😅

marcaradko
8. okt 2008

....idem robit raznici,....kto si da? 😕

pahu
8. okt 2008

Terezka ahooooooj 😀

Aj ostatné, ale teraz je terezka moja maminka-hrdinka 😀 Vidíš drobček a vôbec nevadilo že si chudučká, maličká 😀 Presne ako to malo byť 😀 A Lucinka je fakt náááádherná. Cmuk 😀

terezicka
8. okt 2008

Ahojte 🙂

mirka20
8. okt 2008

ahojkyyyyyyyyyyyy