Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

martinkamm
17. júl 2008

marse ahoj mojko boze este tot nedavno ti svietili tt pri nicku ateraz uz mas slecinku je to fakt zazrak zivota!!!gratulujem moja a zelam zdravicko a stasticko!!!

inak babenky ktore ste v slovenskej sporitelni neradila vam sestricka prestupit na rok do apolla ze je tam ockovanie proti kliestom zadarmo inak stoji 1500,. a ozik dali ste si pokladiky proti pneumokokom zaockovat??ja som dala chuda moje malinke plakalo viac ako ked jej prepichovali uska:(mala aj teplotky ale nurofen jej to stlmil a po dni to preslo 😢 tak mi jeje bolo luto ze ako jej ublizujem ale snad je to naozaj dobra vec 😅

kila
17. júl 2008

Aj ja som dala Réku zaočkovať proti pneumokokom, tiež mala 1 deň zvýšenú teplotu... a druhú dávku dostaneme 21.8. ... 😖

martinkamm
17. júl 2008

moja malinka dostane par dni po tebe druhy den po mojich 25narodkach ona je moj najvacsi darcek🙂tusim ma ist 2.9 na dalsie mam to poznacene 🙂

marse
17. júl 2008

dakujem matinka, ano ubehlo mi to az moc rychlo cele tehu- a tod teraz mi mala tu pri mne lezi v kociku, za chvilu sa ideme kupkat, tak sa ju snazim drzat hore, lebo ona je taky spachtosko 😀

emily je zlatucka a tebe to s nou velmi pristane, materstvo ti ide 😉

kila veru zisli, chodim sem uz pomenej , nie je tolko casu pri dvoch certovskych anjelikoch ale sem tam nakuknem... Bozinku Reka ako rastie uz 3 mesiaciky ma...rychlo to leti.

kila
17. júl 2008

Martinka a otec sa o malú ani vôbec nezaujíma? 😕

kila
17. júl 2008

Ani ja nemám veľmi čas sem chodiť, len po večeroch keď malá už spí... aj teraz sa už zobúdza, tak už dlho asi nebudem... 😅

martinkamm
17. júl 2008

nie len nam robil problemy ale udala osm ho na policii a uz je stihany este raz to urobi a nikdy nas neuvidi!a my sme bez neho stastne nic nam nechyba🙂a malinku videl mozno len na fotke u bratanca inak vobec a nazivo tiez nie ved ked sem prisiel sa dohadovat povedala osm mu ze sud mu urci vytźivne ja s nim uz o tom hovorit nejdem tak sa pytal ci mu ukazem sofiu som mu povedala ze moja dcerka je emily aon to dobre vedel lebo po porode som mu napisala ale robi to naschval vyhraza sa ze pokial bude platit bude sofia ale uz sa s tym netrapim lebo na to pravo nema🙂je mi to jedno nech si uz hovori co chce🙂

martinkamm
17. júl 2008

takze ju vobec nevidel neukazala som mu ju ked jej nevie prist na meno a ani na krste nebol

martinkamm
17. júl 2008

inak babusky ako ste na tom s kilami??ja nie a nie zhodit som stale ako slon:(nevadi mi to lebo viem ze mam moj pokladik len ma to niekedy trapi hlavne raz ked mi napisal byvaly ze ci som ako prasa ked neviem odpisat

kila
17. júl 2008

Martinka, strašné... 😖

marse
17. júl 2008

martinka aj tak dobre, hlavne ze vy ste stastne a spokojne, lepsie bez neho ako s nim, ved emily dostava od teba vsetko. hlavne sa drz si super maminka 😉 😉

kila ani ja uz dlho nebudem Laura vola o 106 😀

idem teda kupka tie moje baby, maminky drzte sa. papa 🙂

marse
17. júl 2008

a mne ostali po porode 3kg tak snad to pojde dolu. pa

martinkamm
17. júl 2008

jezisi to mas supis ja mam pocit ze som ako slon niekedy:( pekny vecerik mojemy kupkame o 19 tak mam est ecas este spinka🙂ale pekny vecer idem aj ja nieco porobit zatial rada som si s vami nachvilku popismenkovala

mirka20
17. júl 2008

my ideme na ockovanie proti pneumokokom na buducej poradni, teda niekedy v polovici augusta.
s kilami som na tom celkom dobre, uz mam o nejake 1-2 kg menej, ako pred zaciatkom tehu. len este ma trapi trochu brusko, to sa este uplne nestiahlo, ale snazim sa sem tam spravit nejake tie brusaky, aj ked moc sa mi nechce. a teraz mam problem s mrchou, lebo ju uz mam druhy tyzden, tak sa vytesujem 😠
martinka, velmi ma mrzi, ze ten kreten ti este aj teraz robi problemy. silno vam drzim paste, nech vam da uz pokoj a je vsetko tak, ako ma byt.
marse, ved vy mate uz o chvilu mesiac. boze, ako to leti 😵
baby, musim koncit, ideme zavarat uhorky. papa

pahu
17. júl 2008

Ahojte maminky 😀
Uz asi vsetky kupkate a uspavate tak nech sa Vase zlaticka aj s Vami maju len uplne najlepsie 😀 Rebeka, Reka, Emily, Laura a vy, maminky 😀

kila
17. júl 2008

Ďakujeme Pahu!Dúfam že sa k nám čoskoro pridáš! 😵

marcaradko
17. júl 2008

najde sa tu niekto v taku "skoru" hodinu 😅

marcaradko
17. júl 2008

pipika dakujem za cacane privitanie 😉
terka,sa necuduj,ze som si ta navsimla.......ved som isla z banky......kto z tade vyjde pri zmysloch 😀 😀 😀

marcaradko
17. júl 2008

predpokladam,ze su tu len prevazne "uz" maminy,tak takyto cas su radi,ze mozu spinkat 😕 😉
.....no kila,to tu zanedbava asi najmenej......,dufam ze kym budem mat ja tolko prispevkov,tak sa nam podary aspom jeden drobec 😕

marcaradko
17. júl 2008

idem hajusky .... 😔
bruuu nocku

zabka
18. júl 2008

Dobre ranko... 😉

jankabelka
18. júl 2008

Ahojte babule 🙂
Teda maminky vy ste sa tu rozpísali včera, ale to je dobré že si nájdete čas sem písnuť 😅 detičky sú krásne
a rastú do krásy 😉
Martinka mrzí, ma že máš problémy s tým kreténom ale vôbec si ho netreba všímať, lebo taký človek si nezaslúži ani
len myšlienku.
Ja zasa mrchujem, a už ma to nebaví. chcem doužívať ešte jednu dávku liekov a potom sa ide na bábo 😀
Pahu na pondelok držím palčeky 🙂
Zabka ako ti pekne svieti už 15 tt
a čo Terezka neviete o nej niečo?

zabka
18. júl 2008

No svieti ale som smutna od noci mam bolesti na lavej strane v okoli ladviny ci oblicky, v noci sa to pomaly nedalo vydrzat, ale trochu to ustupilo ale boli ma to stale ☹ Uz sa zacinam aj bat...

jankabelka
18. júl 2008

Zabka a nechceš skočiť k lekárovi?

zabka
18. júl 2008

NO asi budem musiet, lebo sa uz bojim 😔

pipika
18. júl 2008

Ahojte!
Zabka, mna popichava okolo obliciek asi 2 tyzdne. Ale radsej chod k dr,aspon sa ukludnis.

mirka20
18. júl 2008

ahojte 🙂
malicka sa prave rozprava s kolotocom, tak som vas prisla kuk. keby ste poculi, aky monolog vedie, je to take krasnucke 😵
zabka, urcite navstiv dokiho

kila
18. júl 2008

Čaute! Janka teší ma že sa už čoskoro idete na bábo! Len do toho! 😵
Pipika, neuveriteľné, že si už 15tt! Oplatilo sa toľko trápiť a čakať uvidíš! 😵
Žaby pre istotu dúfam že si bola u lekára... keď to nič nebude, tak ťa pri najhoršom pošlú domov - no a čo?! 😉

terezicka
18. júl 2008

ahojte som tu na chvilu bo svagor je u nas a nechal ma na nete tak som prisla kuknut co ste popisali od vcera 🙂 Kila si tu?

kila
18. júl 2008

Som!!!!! 😀 😀 😀 😀 Ako sa máš?