Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
10. okt 2008

terez, super, si jednicka. sikulka. 😉
aj ja dufam, ze sa coskoro uvidime.prideme, ked budete fit a budes sa citit na navstevy.
to s tym diktovanim poznam 😀 aj my sme na tom rovnako. co "povie" rebeka, to sa robi 😵

marcaradko
10. okt 2008

ahojte 🙂
terka tak ty si riadna sikulka,gratulujem 😲 😉 ,sa nezdaaas,bistu,ty by si hadam aj do roboty stihala,ale to srandujem a dufam ze ty tuto moju srandu neporusis aspom 3 roky a uzijes si matersku naplno 😉
mirka,rebeka ma krasne ockaaa 😵 a tie pozy 😕 nebude ona nahodou modelka 😀 😉
pahu,uz viac krat som sa snazila pochopit tie grafy,ale neako som do toho jelen.vies mi to vysvetlit trochen polopatisticky,ze o co tam vlastne ide,ze kedy by si mala byt tehu,a kedy su plodne dni? 😕
ja mavam pred eM-kom vzdy bolesti tak cca tyzden do predu a stupnuju sa,az kym nedorazi,jedine ked som otehotnela tak tie bolesti boli hned po ovu,resp. cez ovu mavam tiez take 4-dni a vtedy neprestali,min. mesiac som pocitovala predmenstruacny syndrom.a to ze som tehu som vedela hned,bo 3 dni po ovu ma neuveritelne zacali boliet bradavky a to sa mi stalo prvy krat v zivote 😅 ....juuuj,co by som za to dala,keby este boleli ....😔
....a dnes som si neuveritelne buchla laket,do pantov na zarubni-dvere tam neboli,a jedine co vladzem tou rukou je dobat do klavesnici 😝 .....este aj ritku vytriet-s prepacenim 😅 mi robi problem ☹

terezicka
11. okt 2008

Ahojte tak som prišla len na skok, zatiaľ Lucka spinká tak chcem využiť čas a trošku niečo poriadiť, lebo už skoro dva týždne som nevidela nič čím sa riadi 😅 A potom to tak aj vyzerá 🙄 Ale nerobím si z toho ťažkú hlavu, halvne že Lucinke je dobre 🙂 A ešte ju idem pochváliť, ale si aj zaklopem aby som to nezakríkla: včera sa Lucka napapkala o 19-tej a spinkala potom v kuse do polnoci. Potom papkla zas a boli sme hore do 1 a potom nám zas spinkala krásne do 6 😲 Normálne sme s Marekom nechápali ako je to možné, ale asi chcela aby sme sa vyspali aj my dvaja 😀

terezicka
11. okt 2008

Mirka ja tiež dúfam že sa čoskoro uvidíme, keď budete mať čas tak sa kľudne ozvite a dohodneme si termín. Marek je do konca októbra doma tak ak by sme sa vedeli stretnúť dovtedy by to bolo úplne super. Len neviem ako vy môžte cez týždeň, vtedy Janko asi robí však? Ale teraz je Marek doma aj víkendy, takže myslím že nejaký ten deň spolu nájdeme ktorý nám bude vyhovovať 🙂
Marči neboj určite sa do roboty nechytám, veď nemám ani do ktorej 😅 A po Lucke by som chcela ťahať ešte jednu materskú, dúfam že sa to podarí 🙂

kila
11. okt 2008

Ahojte! Terezka ty si ale šikulka! 😉 Ja by som toto určite nerobila, nezvládla a ani nechcela... odložila by som aspoň ročník... ty máš ale energiu na všetko! 😅 Odkiaľ berieš toľko energie? 😅 A na svadbu by som určite nemala náladu... 😅 Ty si ale superwoman... 😅
Včera sme boli s malou na návšteve u mojej tety... ale nechcite vedieť čo tam povivádzala... ako malá uvidela tetu začala tak revať, že bola z toho už celá fiaľová, držala ma okolo krku a len revala a revala a revala, vôbec som ju nevedela ukluniť... museli sme ísť domov... v aute sa už uklunila, netuším čo jej tam vadilo... 😅 Bola taká urevaná, vyčerpaná z toho plaču že keď sme prišli domov, hneď zaspala... Spinkala 30 minút a keď sa zobudila zase bolo všetko ok... Nechápem... 😅 Chúďa moja teta ešte aj dnes ráno volala, či je malá v poriadku, či nie je chorá či čo... 😅
Dnes poobede sa chystáme do Štúrova na jarmok, dúfam, že nebude robiť zase cirkus... 😖

zaza_na
11. okt 2008

ahojte babenky 😉
ako sa mate? prisla som sa vam zase ukazat 🙂 my sa mame dobre. tato si isiel na vylet do UK do Londyna, tak tu mam svokusku na vypomoc. tak je to sranda. stale by Lili len nosila na rukach, ale inak pohoda 😀
terezka, ty si bola teraz niekedy na skuske? teda ty si sikulka. ja by som na take daco nervy veru po porode nemala 😲 a ako sa vam dari s kojenim? ide to uz? 😉

mirka, ta vasa Rebeka je uz sikulka. ona dokaze uz takto sediet? 😵 nevala ju? ja vzdy pozeram na tvoj album, ze co nas uz onedlho caka 😀 a pretaca sa uz?

kila, a vam sa ako dari? tiez sa uz pretacate? sedite? ci Reka uz bude chodit? 😀 ale topanocky ma pekne 😉

a ako snazilky? je nejaka nova tehulka? 😵

mirka20
11. okt 2008

ahojky.
my sme dnes cely den stravili vonku, bolo supis, len rebeka dost malo spinkala a ked som ju dala konecne vecer do postielky, tak vystrajala ako keby pojedla dive huby 😀 ale uz spinka a ja sa vrham do zehlenia 😝
kila, takto isto vystrajala nasa mala, ked uvidela malu Lucku,ked sme boli pozriet Terezku v porodnici a jedine co zabralo bolo, ze sme museli odist.
terezka, buduci vikend ideme do prievidze, lebo mam stretavku zo zakladnej, ale na ten buduci by sme snad mohli prist, teda ak nam a ani vam do toho nic nepride.
zuzka, ahoooojky. aj vy ste uz riadne velky a lili je krasnucka. nasa malicka sedi este len s oporou. strasne sa taha do sedu, denne spravi aj 200 "brusakov", co dviha hlavicku tak 15-20 cm nad podlozku. a pretaca sa uz jedna radost, ale len z chrbatika na brusko, spat jej to este nejde 🙂
marca, ano, je to rodena modelka ta nasa rebeka 😀 😉
ok, idem k tomu zehleniu, aj ked som unavena na smrt, ale co uz 😒

adulina
autor
11. okt 2008

ahojte kočky,
no ukazujem sa aj ja na chvilu. 🙂 urcite ste uz aj na mna zabudli, ked som sa tak dlho neukazovala, ale maminky to pochopia o chvilu ako ratolesti porastu 😉 casu malo, lebo spat sa im nebude chciet a ked nahodou zaspi tak idem riadit domacnost alebo varit 😅 a po veceroch pracujem 😒

no ale mame sa fajn, zub zatial stale nemame, ale uz sa tlacia asi styri naraz, patricne nam to dava aj v noci najavo, ked nas konecne uz prestalo boliet brusko tak nas teraz stale na preskacku trapia zuby, pripadne este aj brusko.
Ja stale kojim, takze aj ked zhresim, musim v noci trpiet, ale co nespravim pre moj poklad, ked mliecko je pre neho najlepsie 🙂 alex uz pomalicky za ruky aj chodi, len lozit sa mu nechce, takze budem mat znicene krize, ale aspon nekontrolovane nelieta po dome a neochutnava vsetko zakazane 😀
pozrite foto, pridala som nove.

pozdravujem vsetky babulky a vitam aj nove babulky a prajem skore tehulkovanie, hlavne nasej pahu a janke

kila
12. okt 2008

Ahojte!
Adu, Zaza, teším sa že ste dali o sebe vedieť a určite sme na vás nezabudli! 😵 Detičky sú krásne! 😉
Réka už sedí s oporou a na pár sekúnd aj bez nej, kotúla sa, takže vysávať už netreba, lebo každú špinu ona pozbiera... 😀 😅 keď ju postavíme na nohy, tak sa tiež udrží na pár sekúnd... podľa našej pediatričky je malá športovkyňa... 😀 😉 Papáme polievočku a našťastie jej chutí takže nemáme problém s papaním zatiaľ... 😉 A čo Lili?

kila
12. okt 2008

Včera sme boli na jarmoku v Štúrove, ale bola to fuška... Réka spala v aute na ceste tam ale keď sme prišli na jarmok tak sa zobudila a navyše nechcela byť v kočíku, tak ja som tlačila kočík a manžel ju nosil na rukách a potom opačne... 😝 Keď už zaspala tak len na 15 minút a potom hop zase na ruky... 😝 Ani cestou domov nespala v aute, len plakala a plakala, nechcela ani hračky, ani čajík ani cicík, už asi toho mala dosť, aj ja som mala dosť, padli sme do postele ako zabití... 😝
Zajtra už ideme domov, budete mi chýbať... 😉

terezicka
12. okt 2008

Krásny večer prajem babenky 🙂 Takže včera sme poobede boli pozrieť v kostole na svadbe, Lucka na začiatku trošku pomrnčala ale potom celú omšu krásne vydržala spinkať. No len čo sa išlo gratulovať, tak začala plakať a nevedela skončiť ani náhodou. Išli sme potom k našim, u nich tiež predviedla riadne číslo plaču 😲 Vôbec sa nevedela utíšiť, v kuse hľadala cicík, v priebehu 3 hodín som jej 3x dávala papať. Potom zaspala po 19-tej, tak my sme sa s Marekom pobrali pozrieť na svadbu. Vydržali sme jedno kolo, lebo mi volal ocino že malá zas veľmi plakala a nevedeli ju nijako utíšiť. Tak sme pobrali k našim, ja som ju o 21:00 nachovala a išli sme domov. A doma sa nám zobudila potom až o 3:15, ja som už mala také plné prsia, už ma boleli ale keď Lucka spinkala, tak sme museli čakať kým sa zobudí. No aspoň som si mala čo odsať, lebo dnes som mala zas školu a Marek bol s malou u našej rodiny v Lučenci aby som mohla skôr odbehnúť ak by bolo treba. No našťastie jej stačilo moje odsaté mliečko a potom som ju už riadne nachovala keď som tam prišla 🙂 A dneska bola ešte celkom dobrá, aj si pekne pospala cez deň. Akurát len cez kúpanie nám väčšinou plače, neviem čo sa jej nepáči...

terezicka
12. okt 2008

Mirka tak sme sa rozprávali teraz s Marekom, že teda ak by vám to vyhovovalo tak by ste mohli prísť v pohode ten ďalší víkend, ale v nedeľu 26.10., lebo v sobotu krstíme našu Lucku 😵 Nám to bude určite vyhovovať, my sa nikam nechystáme a dúfam že aj vám do toho nič nepríde

terezicka
12. okt 2008

Idem ja kočky, taká zima mi je riadne veľká, tak idem do sprchy snáď ma to zohreje a potom pred telku pod deku ku Marekovi 😀 Zajtra ideme ráno s Luckou na kontrolu s očkami, dúfam že sa rýchlo otočíme a nebudeme tam musieť byť nejako dlho lebo sa mi isto nebude chcieť vyčkávať 😅 Tak sa ozvem dakedy potom, prajem peknú noc a pekné sníčky 🙂

kila
12. okt 2008

Terezka držím palce aby bolo všetko v poriadku na kontrole! 😉

zabka
13. okt 2008

Ahojky pekne ranko prajem.... 🙂

meliska
13. okt 2008

ahojky babenky, ako sa dnes dari? 🙂

zabka
13. okt 2008

Ahojky mel, celkom to ujde, tuto noc sme vobec nespinkali, ako si sa nam nedalo... 😅

meliska
13. okt 2008

no to ani ja.... mne v noci opuchlo hrdlo (asi nejaka alergicka reakcia) a nemohla som dychat, tak sme mali hororovu noc, ale nakoniec som to nejak ustala... 😅 chudacik moj drahy, tak strasne sa o mna bal

u Teba sa zabiatko asi moc roztahovalo, vsak? 🙂

pahu
13. okt 2008

Ahojte 😀 Mrcha v plnom prúde 😀

Terez, ty už aj plánuješ svadbu, krst, návštevu? Jeeej, daj mi trochu tvojich síl a energie 😉 a skúška na A-čko? Cmuuuuuk, šikovná maminka 😀

zabka
13. okt 2008

No zrejme ale cez den sme dost spinkali takze mozno sa nam aj preto moc nedalo... 😅 ... Sakra pahu, ta tvoja mrcha ma uz stve, ked sa uz konenecne zastavi minimalne na 9 mesiacov... 😠

sharlotta
13. okt 2008

Ahojte, dnes som ostala doma. Som hrozne vycerpana... 😖 a aj chora, to bude asi nasledok... 😒

Meliska a co si pojedla zase nejake ovocie fajnove? Pomarancik?

mirka20
13. okt 2008

ahojte. nase dieta je najlepsie na svete 😵 vcera sme opat boli cely den vonku a kedze spinkala malicko, tak bola dost mrzuta a iba na rukach chcela byt. ja som uz vecer bola uplne grogy a len som tajne dufala, ze malicka bude dobre spat. som ju ulozila o siedmej, trosku santila, ale to bolo v pohode. ja ked som si konecne lahla o jedenastej, lebo sme este vecer robili vino, tak som zaspala ani neviem ako. a ked som sa zobudila na to, ze malinka je hore a asi chce papat, tak boli skoro 4 hodiny. to sa nam uz davno nestalo, ze takto pekne spala. janka som zobudila, nech mi ju donesie do postele, lebo som nevladala ani z postele zist, tak mi ju polozil na postel, malicka sa napapala, odniesol ju, ja som sla zatial na wc a spali sme potom dalej. druhykrat sa zobudila o tristvrte na sedem, som ju zobrala ku nam do postele, napapala sa a spali sme do deviatej. proste citila, ze musi buvat, lebo maminka je moooc vycerpana 😵
musim letiet, lebo ideme este vybavovat veci do mesta.papa zatial 🙂

meliska
13. okt 2008

sharlotta: 😀 😀 pamatas... xi xi no ale tentoraz to bola ustna voda 😅

sharlotta
13. okt 2008

Meliska, jasne, ze pamatam...A nema ta ustna voda v sebe nieco, co pouzivaju aj v postrekoch? To inak nie je sranda... 😕 A zistili ti na ktor latku si presne alergicka? Inak dnes som chcela umyt okna a pozehlit, ale tak strasne ma boli ta noha...ze skoro ani nemozem stat. 😖

pahu
13. okt 2008

Meliska, ty si takýto alergik? Do prčic, čo si nedávaš viac pozor? 😠

Mirka, maličká Rebeka už skoro vôbec maličká nie je 😀

sharlotta
13. okt 2008

No, na ZS sa Meliska zopar krat skoro zadusial, co si pamatam...opuchanie hrdla a taaaaak, celkom zabava... 😅

sharlotta
13. okt 2008

Inak baby, uz mam znova obrucku 😵 Dali sme tu moju stratenu urobit podla vzoru a pekne ju spravili, akurat ze vo vnutri sme mali vygravirovane mena a oni mi ho vygravirovali uplne inym pismom - velkym tlacenym a predtym sme mali pisanym, takze MM ma moje meno pisanym a ja jeho tlacenym 😒 Aspon sa mohli pozriet, akym pismom to tam je napisane... 😠

Idem posurfovat nejake ponuky prace 😉

pahu
13. okt 2008

Sharlott, hlavne že máš opäť obrúčku 😀

zabka
13. okt 2008

No baby ja by som spala.... 😵 ....Idem si uvarit kavicku, da si niekto? 😀

pahu
13. okt 2008

Zabka, ja už som stihla 2 s mliečkom. Hovorím si, že potom menej škodí 😀