Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
13. dec 2008

Kila ďakujeme veľmi pekne za gratuláciu 😉
No Marek to zvládol ale už včera večer mi vravel že on by nemohol byť s malou na MD, lebo že to by pre neho nebolo. No ale malá samozrejme bola hore keď som ja ešte bola doma, potom ešte trochu zaspala a keď som odchádzala tak sa prebrala. Potom Marek jej čítal rozprávky a dal papať, obliekol ju a išiel s ňou von...Takže sa o ňu dobre postaral 😀

terezicka
13. dec 2008

A dnes sa svokra dozvedela že nekojím 😲 Tak že bola z toho vraj kus v šoku ale Marek jej to jasne a stručne vysvetlil 😝

kila
13. dec 2008

Gratulujem ku skúške! Si šikovná! 😵 Aj Marek to zvládol perfektne. 😉
Je mi ľúto že už nekojíš, možno je to tak aj kvôli škole a skúškam. Réka tiež vycíti keď som len trošulinko nervózna. Ja stále kojím. 🙂

martinkamm
13. dec 2008

terezicka aj my s ely zelame lucinke vsetko naj hlavne zdravicko,lasku aby vam rastla do krasy 😉

kila
13. dec 2008

Ahoj Martinka! Nevidela som ťa už sto rokov! 🙂

martinkamm
13. dec 2008

ahojky moja bola som bloknuta od sept. 😠 a konecne ma odblokli🙂

kila
13. dec 2008

Emily poslúcha? Vidím že je tiež riadna nezbednica! 🙂

martinkamm
13. dec 2008

poslucha je to anjelik🙂s diablikom v tele beha ako sinter nechce uz byt moc v choditku len za ruky alebo okolo nabytku🙂

kila
13. dec 2008

Réka zatiaľ najradšej je v chodítku. 🙂 Ale nelezie po štyroch - možno ani nebude a bude hneď chodiť? 😅 A nenávidí keď sa musí obliekať, a už to nenávidím ani ja - kedy už bude konečne leto? 😅 Ale dnes zjedla konečne prívarok na obed bez kašičky čo je neuveriteľné! 😀

zabka
13. dec 2008

Pekny dnik prajem... Lucke vsetko len to naj k meninkam 😵 😵 😵

kila
13. dec 2008

Ja som dnes zistila že Réka nemá rada čokoládu... moja mama jej kúpila kašičku Sunarku ale čokoládovú, bola som na ňu aj riadne nahnevaná že prečo čokoládovú a inú sme doma už nemali, tak som jej musela dať na večeru tú čokoládovú... ale on spustila strašný rev... a potom sme bežali do Tesca kúpiť ďalšiu kašičku... 😅

zabka
14. dec 2008

AHojky 😉

kila
14. dec 2008

Ahojte! Réka dnes skoro prespala noc, zobudila sa len o piatej, nakojila som ju a spala ďalej do siedmej. A na raňajky papáme jogurtíky, ktoré jej strašne chutia! Aspoň niečo! 😅

kila
14. dec 2008
mirka20
14. dec 2008

ahojte. my sme u nasich, tak sa im venujeme a oni sa venuju nam 😅
kila, reka je strasne zlatucka ako mikulas.
no, nasa mala vobec nehrozi, aby prespala noc. od pol jedenastej sme kazde 2 hodiny hore 😒

kila
14. dec 2008

Mirka to nič, Rebeka má také obdobie, aj Réka vstávala každé 2 hodiny 2-3 týždne keď mala 6-7 mesiacov. 😉

terezicka
14. dec 2008

Ahojte som skôr nestíhala, lebo sme dnes mali celodenný výlet 🙂 Lucka sa nákm túto noc zobudila na papanie ráno o 5, potom pekne zaspinkala ale o 6:15 s zobudila s veľkýmm plačom a až do 8 kým sme neodišli z domu tak striedavo plakala a bola tíško. Asi sa jej chúďatku niečo prisnilo a a nevedela sa potom dlhšie ukľudniť...Na návšteve bola dobručká, boli sme potom aj v BB v Europe ale tam už začala byť trochu nervná, asi jej aj to svetlo a hluk vadilo...Ale inak to všetko zvládla celkom fajn 🙂

terezicka
14. dec 2008

Baby ja len dúfam že Lucku tské obdobie častého nočného vstávania minie, ja verím že naše noci budú postupne také že mi zaspí večer o 19:30 a zobudí sa ráno 7:30 😅 Moja sestra od 5týždňov prespala každú noc 12 hodín v kuse 😀 Ale to ju mamina 3 týždne prenášala a keby ju neboli vyvolávali, tak je v mamininom bruchu ešte aj teraz 😀

adulina
autor
14. dec 2008

cafte kocky 🙂
tak opat raz som Vas prisla kuk 😉

my ani doteraz neprespime celu noc, raz sa to podarilo, ale to asi omylom, za noc sa budi dost casto, ale papa len raz, no ale idu nam asi horne zubky, takze dufam, ze je to kvoli tomu.
no Alex zacal lozit, no neviem co ho to napadlo, lebo uz skoro chodi od 7 mesiaca, ale o to teraz sto krat viac vystraja, stale sa trepe na nase schodi, takou rychlostou tam pribehne 😀 vsade len prilezie kde sa moze postavit a uz chodi ako divý a vybera hlinu z kvetov a najviac zle robi nasmu hafanovi 😀 ten z neho uz nevladze 😵

no majte sa pekne, drzte sa vsetky mamulky aj tehulky a hlavne nase zlate cakatelky 😉 🙂
dobru noc

adulina
autor
14. dec 2008

jaj a pridala som par photos 😀

krasne fotky inac mate, teda deturence 😉

zabka
15. dec 2008

Ahojky pekne ranko prajem... 😉

meliska
15. dec 2008

ahoj zabkaaa 😉
ako sa Vam dari? Dufam, ze poctivo oddychujete 🙂

terezicka
15. dec 2008

Ahojte, ozaj Kila ja som tiež najskôr chodila a až potom som sa vraj naučila loziž, takže aj Réka môže byť taká istá 😉
Žabka ako ti je doma na MD? si to užívaš však? 🙂
Meliska ahojky, no už čakám kedy k tvojej fotke pribudne "snž" 😵
Adulka idem kuknúť tvoje fotky

terezicka
15. dec 2008

Adulka malý je riadny fešák a aký je už veliký, veď ten už musí aj baby naháňať 😀
Ja som Lucku teraz uložila spať dnuka a som povedala že neustúpim ani za svet a vonku ju nedám, lebo chcem aby sa konečne naučila spať aj dnuka. Tak zatiaľ aj zaspáva, uvidíme dokedy jej to vydrží

meliska
15. dec 2008

terez: snz bude o mesiac... ale neviem ci ma to snz pri mene nebude deptat, radsej nech su tam hned tyzdne... xi xi

mirka20
15. dec 2008

ahojte.
my sme boli trochu na nakupoch, ale ja som nic moc nenakupovala, len som zhanala cumlik. aj som zohnala, ale len od 0-6mes, tak hadam malej tym neublizim. ale moja maminka jej kupila taku krasnucku ciapocku, som sa vytesovala, ako keby ju mne kupila😅
kila, nam toto obdobie trva uz 2 mesiace, takze urcite to nie je len take chvilkove, ako ste mali vy. ja vobec netusim, co sa tomu nasmu drobcovi stalo. od narodenia krasne spinkavala, budila sa len raz za noc a potom zrazu zlom, vstavali sme kazde 3 hodky, teraz uz kazde 2 😝

terezicka
15. dec 2008

Meliska aj to je možné že hned tam budeš mať tt namiesto snž 😉
Baby mne dnes Lucka spala 1x cez deň dnuka 😲 Trochu aj mrnkala ale len máličko, raz som k nej išla dať jej cumlík a hned ako ho dostala do pusy tak prevratila očami a už bola jasná. Spala niečo vyše dvoch hodín, dúfam že jej to zostane a naučí sa pekne spávať aj dnuka. A dnes išiel Marek do roboty, dúfam že malá bude dobručká cez noc a že po nočnom papaní hned zaspí ako aj ked je Marek doma 😕

terezicka
15. dec 2008

Ozaj Mirka donesiem ti pre Rebeku jedem overal na zimu, mne ho požičala kamoška ale nám je veľmi veľký, tak mám dovolenie požičať ho tebe pre Rebeku, myslím že by jej mohol byť dobrý.

terezicka
16. dec 2008

Ahojte krásny dník prajem, tak naša noc bola fajn, Lucku som o polnoci vyslobodzovala spod paplóna lebo sa podeň skotúľala a potom sa zobudila na papanie o 2:15, tak sa najedla a hneď spala ďalej. Ibaže ja som bola hladná tak ja som nevedela zaspať a musela som ísť nočnou hoidnou jesť 😅 😝 Potom o 5 sa trochu prebrale lebo začala plakať, ale som jej dala cumeľ ona sa pomrvila v postieľke a spala do 7:20, takže fajn 😉

mirka20
16. dec 2008

ahojky.
jaj, terez, ako vam zavidim tie noci. my opat nic moc, ale rebeka z toho urcite vyrastie, teda dufam 🙂