Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
10. jan 2009

No veru som rada ze uz mam po vsetkom, ale stalo to za to.... 😉 😵 ...

zabka
10. jan 2009

Babeny odkedy moze ist malicke do vajicka?

terezicka
10. jan 2009

Žabka my sme mali Lucku 1x vo vajíčku keď mala 3 týždne, to sme išli v aute. A my sme si ju aj doma dávali do vajíčka keď už nič iné nepomáhalo, tak vajíčko zabralo vždy...A viem že niektoré mamičky už z pôrodnice niesli detičky vo vajíčkach...
Inak prečo je nakoniec Nikolka? Veď v pase si mala Natálku 🙂 Či aj vy ste sa rozhodli tak ako my až keď sa narodila? 😉

terezicka
10. jan 2009

žabka som kukla tvoj album a Nikolka je úplne krásne bábätko 😵

zabka
11. jan 2009

No pridala som aspon trosku fotiek z nemocnice... Dakujeme.. 😵 ...No rozhodli sme sa po ceste do porodnice, sme to nakoniec zmenili, kazdy bol prekvapeny lebo cakal ine meno...Tak sme spravili prekvapko...No pytala som sa preto na to vajicko lebo ked budeme cestovat ci ju tam uz mozem dat...

nellie_
11. jan 2009

ahojte 😉
prave som sa docitala ze tu pribudli dve maminky.. 😵 😵 😵 😵 😵
žabka, pipika z celeho srdiečka vam gratulujem ku náááááádhernym princezničkam... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

terezicka
11. jan 2009

Tak dnes je u nás dsoť blbý deň, nakoľko Lucka spala dokopy asi 2 hodiny aj to nie v kuse, takže je nevyspatá a tým pádom aj dobre mrzutá a urevaná...Takže radosť a keďže som s ňou sama tak o tom väčšia...
A inak túto noc sme boli 2x hore čo sa nám ešte nikdy nestalo 😅 Našťastie hneď zaspala, no aj tak dúfam že sa to už nebude opakovať...

zabka
11. jan 2009

No ja sa vas chcem opytat skusene maminy, vy ste na papanie budili malicke kazde tri hodiny, ci ako si vypytali? Lebo moja raz spi aj 4 hodiny a niekedy by jedla pomaly kazdu hodinu... Odkedy ste dali dudlik? 😅

terezicka
11. jan 2009

Zabka určite Nikolku nebud, ona ked je hladná tak sa zobudí aj sama.A že si pýta každú hodinu to aj Lucka tak robila tak jej daj ale skús vyskúšať aj cumeľ lebo ona možno nechce jesť iba mať niečo v puse a cucať cumlík.Cumeľ daj kľudne hned len musíš zistiť že aký bude chcieť, lebo aj moja Luci aj Mirkina Rebeka chcú iba gumené

zabka
11. jan 2009

No ta moja naposledy papala o pol tretej a stale spi, ved uz musi byt aj hladna... 😕 ... No vyskusam a dam vediet... 😉 ....

mirka20
11. jan 2009

ahojte 🙂
terez, zeby sa u vas zacinalo nocne budenie? 😕 😅 s tym autom supeeer. bolo to tym palivovym filtrom? inak konecne mame spravene zabradlie v jedalenskom, takze rebeka uz nepadne do obyvacky. teda ak sa nerozhodne ist schodami, lebo tie este nie su spravene.
zabka, do vajicka ju daj kludne, ked pojdete autom. nasa bola vo vajicku 1.krat, ked mala presne mesiac, lebo sme sli na kontrolu noziciek a to bolo v lucenci, tak sme sli autom.
cumlik daj kludne aj teraz. nasa mala prvykrat cumlik uz v nemocnici, lebo by som prisla o bradavku. ona len potrebovala cumlat a dudlik jej v pohode stacil. ale kym som na to prisla, tak som celu noc poriadne nespala a iba som mala malu na prsniku a cuckala si a cuckala.
budit neviem. nam v nemocnici povedali, ze ju mame budit a davat papat kazde 2-3 hodiny cez den, v noci nie, ale to preto, aby sa naucili, kedy je den a kedy noc. ale nasa asi nikdy neprespala 4 hodky, takze u nas to neprislo, ze by som ju mala budit. a ked ti chce papat kazdu hodku, skus ten cumlik, mozno len potrebuje sat, tak ako nasa rebeka.
idem kuk fotky malej, uz som na ne moc zvedava.

mirka20
11. jan 2009

zabka, mala ma krasne pery. o tu sa budu chalani bit 😉

terezicka
11. jan 2009

Mirka radšej ani nestraš, ale zas zaspala hneď takže aspoň to bolo dobré, chvalabohu...a hej asi to bolo tým pal. filterom, lebo Marek ho v sobotu vymenil a hneď sme sa boli aj previezť a všetko išlo ako predtým. Zajzta pôjdem ja autom a v utorok idem s Luckou za Marekom do BB, tak prespíme u bratranca a v stredu ideme asi do Levíc za Marekovým spolužiakom, pozrieť ich - oni majú o mesiac staršiu Bronku ako je naša Luci

meliska
12. jan 2009

dobre ranko babenky,

zabkaaaaa 😀 mala je nadhernaaaa, to si mala riadne dramaticky porod, xi xi.... vzala si to supom 2 za 1 pobyt v nemocnici, ale chvalabohu je vsetko v poriadku.... posielam malinkej boztek na nostek 😉 ak budes mat este cas, tak pridaj viac fotiek 😉

sharlotta
12. jan 2009

Taaak a uz som v praci 🙄 😖 ☹ No nic, zarabat sa musi...A dnes to taham rovno do siedmej. Ja chcem inu robotuuuuuu.......

meliska
12. jan 2009

jaaaaaaj sharlotta: 😀
konecne kukam do kalendara, lebo mam uz novy v robote... 😀 neskoro ale predsa..... takze vsetko naj, naj, naj zelam k meninkam a fajnovu robotku nech si najdes.... 😉 Ti to poslem radsej aj v sms 😀

sharlotta
12. jan 2009

Dakujem, dakujem...Vcera bola u mna byvala kolegyna, tak sme si dali vinko a trosku ma dnes boli hlava...ale to nevadi, aspon sa sustrdim na nieco ine, ako na to, ze som uz v praci 😅 Kedy budu dalsie prazdninyyyyyy??????? Ja uz nechcem robit s ludmi, chcem robit v kancli, potichucky, pomalycky svoju robotu.......

meliska
12. jan 2009

kocka tak aj sms ti dosla.... 😀 no najblizsie mate asik polrocne prazdniny a mozno budu o par dni aj "plynove" ak sa zadari 😀

meliska
12. jan 2009

haloooooo...... lo.... lo...lo

zabka
12. jan 2009

Dakujemeeee.... No preto som sa pytala na to vajicko lebo my casto budeme cestovat, tak som chcela vediet co a ako... Dudlik sme uz skusali a celkom zachutil, ale len niekedy... 😉

meliska
12. jan 2009

jee je zabik, tak ako sa citis ako mamina? uz si pomalinky zvykas? 😵 akoze vooobec ste teda do toho januara necakali, ale s Nikolkou aj tak spravime narodeninovu zurku alias silvestrovsku 😀

mirka20
12. jan 2009

mel, aj ja sa pridam k januarovej zurke, mozem?ja mam narodky 28. 🙂
my vsetko po starom. noci nic moc, ide nam zubok, takze od polnoci sme boli hore kazde dve hodky. snad ked vyjde, tak to nebude take caste.
terez, mozno to nebude zaciatok nespania, len nema teraz chut prespat celu noc. s tym autom som rada, ze sa to spravilo. takze nas mozete opat prist pozriet 😉
zabka, urcite mozete kludne cestovat. aj my sme casto jazdili a mala to zvladala super. vacsinu prespala.

terezicka
12. jan 2009

Žabka si asi dobre pamätám ale sme ti tu raz s Kilou vraveli že bude sranda ak porodíš na Silvestra a vidíš, stalo sa 🙂 Minule ma to tak napadlo, lebo aj Kila vravela že porodila v 38tt a ty tiež 😉 A cestovať kľudne môžte, naša Luci tiež od narodenia sa dosť naváža v aute a zvláda to zatiaľ klop klop v pohode. Akurát si aspoň zo začiatku dajte pozor na to, aby ste nešli hneď keď dopapá, počkajte aspoň pol hodinku a potom až choďte.Hlavne teraz kým je malinká...
Mirka ja dúfam že za to môžu len tie soplíky, hoci ich už je menej. Ale túto noc bola tiež 2x hore a keď sa zobudila nadránom tak si tak veľmi kýchla, že jej z nošteka vyšla hrča soplíkov 😀 😲 Normálne som bola v šoku z toho, ešte som to nevidela.Ale aspoň sa toho zbavila tak dobre tak 😝 A radi vás prídeme pozrieť, veď budeš mať narodky a Lucka ťa určite bude chcieť vybozkávať 😉

terezicka
12. jan 2009

Pridala som nové fotky do albumu 🙂

mirka20
12. jan 2009

terez, malicka je fakt zlatunka 😵

terezicka
12. jan 2009

Mirka ďakujem 🙂 Ale ona je už veliká 😀

mirka20
12. jan 2009

no, to je, ale aj tak su tie nase drobce este malicke

zabka
12. jan 2009

AHojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉

mirka20
12. jan 2009

ahoj zabka, uz spinkate?

marcaradko
12. jan 2009

ahojte 🙂
zabka este raz gratulejem 😉 ....a mala ma fakt krasnu pusinku 😵 😵 😵 😵