Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

jankabelka
21. apr 2009

Mirka, ja ešte nechcem vedieť čo to bude, a dnes mi už volal manžel, že ani on to teraz nechce vedieť, ale že keď pôjdeme na ten 3D ultrazvuk, tak sa pozrieme spolu 😅
Joj tak Rebečka, mala úraz, ale som rada, že je v poriadku 😉

jankabelka
21. apr 2009

Už sa pomalinky chystám, takže nám držte palčeky papa

meliska
21. apr 2009

janka drzime palec... pa pa a skoro sa ozvi 😉

jankabelka
21. apr 2009

Ahojte babule

jankabelka
21. apr 2009

Na sone som dosť dlho čakala, bábätko nám krásne narástlo, videla som nožičky (prekrížené) vegetilo si 😅 pekne ručičky, aj ritku hlavičku, očká, noštek, pusinku 😉 ALE niečo sa pani doktorke nezdalo na hlavičke(cysta), takže idem ešte vo štvrtok na ďalšie sono. Bojím sa a hrozne 😨 ☹

meliska
21. apr 2009

jani, tak to snad nebude take zle a babo sa len nejako zle natocilo, drzim velmi prsteky...
neboj moja, strachom to nevyriesis, aj ked viem, ze je to hrozny pocit, ale snaz sa kvoli mimiskovi co najmenej stresovat... cmuk

jankabelka
21. apr 2009

Meliska ďakujem, dúfam že to bude v poriadku 😉 už som si aj poplakala ale tak potrebovala som to nejako zo seba dostať 😖

meliska
21. apr 2009

len si poplac, to pomaha, aspon mne... 😉 ale neboj, treba verit a dufat, ze to nebude nic vazne... teraz uz hlavku hore a nemysli na zle veci... 😉
drzim prsteky a myslim na Teba 😉

jankabelka
21. apr 2009

zajtra ráno idem do poradne, tak uvidím ešte čo mi tam povie lekár. potom sa snáď ozvem, ale možno ešte dnes večer tu nakuknem. zatial pa

meliska
21. apr 2009

oki budem cakat, co ti povie na poradni, tak potom napis, myslim na teba a neboj... 😉
pa pa

terezicka
21. apr 2009

Ahojte krásny slnečný podvečer prajeme spolu s Luckou 😵 No naša noc bola taká nejaká divná, lebo sa veľmi vrtela v postieľke, som k nej 3x musela vstať a napraviť ju lebo mala hlavičku úplne hore pri tých drevených paličkách a potom mrnčala. A potom ešte aj vykrikovala zo spánku takže fajne... A cez deň mi spala len 35 minút dnuka a toľko isto aj vonku takže ohromné. Ale bola kľudná doteraz, no už zas začína vystrájať. Iba kope, vrtí sa, kričí ale tak nervózne a mrnčí dosť. A jedla dneska lyžičkou pekne, ale teraz sa zas prieči 🙄

mirka20
22. apr 2009

ahojte 🙂
jani, neboj, drobcek bude urcite ok 😉
mna vcera od obeda bolela hlava, odratavala som minuty, kedy pride manzel a zoberie malu a on tesne pred tym, ako mal prist volal, ze sa zdrzi, lebo musi nieco dorobit 😖 ale zvladla som to (vsak co mi ine ostavalo). 😅

terezicka
22. apr 2009

Mirka tá nedeľa teraz platí? Lebo z našej strany áno a dúfam že aj z vašej, že sa nič u vás nezmenilo.
Janka neboj sa, malé bambuliatko určite bude úplne v poriadku, niekedy tí doktori vidia veľa vecí a zbytočne potom človeka iba vystrašia. Určite bude drobec v poriadku, neboj sa...A keď mala prekrížené nôžky tam to bude dievčatko potom 😀 Tie sa nezvyknú len tak pre nič za nič ukazovať 😀
Naša Lucka má dneska "bad day" od rána. Len stále mrnčí, odísť z jej pohľadu nehrozí. Len teraz mala trochu dobrej nálady, som jej skúšala šaty čo jej obliekam v sobotu na oslavu a okrem obliekania a vyzliekania sa z nich vytešovala. Aj keď som jej ich len ukázala, aj potom keď sa videla v zrkadle tak sa škerila - ale to je asi všetko za dnešný deň...

terezicka
22. apr 2009

Pridala som fotky mojej Lucky, môžte kuk ak chcete

jankabelka
22. apr 2009

Ahojte babenky, dnes som nestihla v práci ísť ani na net, bola som dnes u svojej lekárky aj na kožnom a na tej poradni. potom som mala veľa robotky, takže píšem až teraz. Pán doktor nás pozrel, a že sme v poriadku, pochválil že ako sme pekne narástli. A na to sono povedal, že hlavne aby som nestresovala, lebo že tá lekárka si to chce len overiť. Ja len dúfam, že zajtra na tom sone to bude všetko v poriadku, tak nám prosím zajtra držte palce.
Ráno sa dúfam ozvem papa

mirka20
22. apr 2009

terez, jasne ze nedela plati. uz sa tesim. rozmyslam, ze ak by bolo pekne, mohli by sme opekat alebo grilovat, co povies?
jani, neboj, urcite ti zajtra povedia, ze je vsetko ok 😉

meliska
23. apr 2009

ahojte babulky,

jani: vcera som na teba velmi myslela a samoska, ze budem aj dnes a drzim velmi velmi palcoke 😉
terezka: Lucka je zlatucka 🙂
ja som bola vcera na internom vysetreni, lebo nam vysli malinko horsie vysledky krvi, ale zatial to vraj nie je take zle a o dva tyzdne mi budu opakovat odbery, tak potom uvidime... 🙂

terezicka
23. apr 2009

Ahojte no dnes som mala plán že pôjdem s malou do mesta aj s mojou sestrou, chcem si pokúpiť nejaké veci na seba na oblečenie, hlavne 3/4 nohavice. No u nás je slniečko skryté ale zatiaľ neprší, čiže by to aj mohlo vyjsť. len neviem ešte ako je v meste, lebo ak tam prší tak s kočíkom to bude dosť blbé chodiť aj s dáždnikom... A Lucka dneska v noci zas stenkala, v kuse sa v tej postieľke posúva len vyššie, v noci plačkala len už bola hlavičkou úplne pri tých drevených paličkách tak som ju potom posunula do stredu postieľky a o 2 hodiny bola zas úplne hore...A toto robíme celú noc, už dve noci som ju stále len naprávala...

terezicka
23. apr 2009

Januška aj dneska na teba veľmi myslíme, určite je bambuliatko v poriadku a dneska na sone ti to pekne len potvrdia 😵 A doki má pravdu, nestresuj lebo tým škodíš sebe aj drobcovi...
Meliska ty buď tiež v kľude, o dva týždne budeš mať úplne ukážkové výsledky 🙂
Mirka my sa tiež veľmi tešíme a keď bude pekne tak v pohode môžme byť radšej byť vonku ako dnuka 🙂

meliska
23. apr 2009

terezka: ja som v klude, ja som uz parkrat mala pozvysovane tie hodnoty, takze pohodka... ale aspon viem, ze moja gynekologicka sa stara, lebo mi hned volala a poslala ma na interne 🙂 a na internom bola taka zlatucka lekarka, takze pockame dva tyzdne a potom vezmeme krv znova... a potom urobime bojovy plan, ak bude treba 😀
o a vcera som bola v obcodoch a skusala som si nohavice moju velkost(v obchode, kde mi nohavice vzdy sedia) a boli mi trosku volne, tak som asi schudla 😅

pahu
23. apr 2009

Ahojte 😉
Janka, držím palčeky... 😵
Meliska, krv bude O.K...A schudla si? Aj ja by som rada trošku 😀

mirka20
23. apr 2009

ahojteeeee 🙂
jani, silno drzime paste 😉

pipika
23. apr 2009

Ahojte! 🙂

Janka, aj my drzime palce!!!!!

jankabelka
23. apr 2009

Babulky ahojte, ďakujem vám všetkým za podporu, dúfam že budete mať pravdu a naše bambuliatko bude v poriadku. Už ma začína chytať strach ☹

pipika
23. apr 2009

Janka, hlavne klud. Mysli na krtka!!! Vsetko bude ok, uvidis. 🙂

pahu
23. apr 2009

Janka, cmuky cmuk... 😉

meliska
23. apr 2009

pahu: 😉 ved s Duncom to vybehas 😀
janulka: drzim paste... a myslim na Vas 😉

pahu
23. apr 2009

Ha ha ha Meliska 😉 Videla si akého Dunča mám? Toho musím nútiť aj chodiť, nie ešte behať 😀 😀 😀 To sme si naschvál vybrali takú kľudnú pomalú rasu ako sme my dvaja 😀

meliska
23. apr 2009

pahu: 😀 😀 😀 no tak potom bude vencit on Teba, on postoji trosku vonku na nejakej luke a ty si pobehas... ale co som videla na fotke, tak fakt netusim preco chces chudnut 😕 😉

meliska
23. apr 2009

jaaaj teraz som sa pozrela znovu na fotku tak sa smejem, no perfektny je... fakt ma taky flegma vyraz 🙂